ANMÄLAN
RESULTAT 1998

Loppet arrangerades av Westermalms IF


9,9 km Män
  1.  Magnus Bergman                Kvarnsvedens FIK         30:04
  2.  Ibrahim, Idris            65  Hässelby SK              30:11
  3.  Mattias, Persson          75  Spårvägens FK            30:28
  4.  Johansson, Mats           68  Enhörna IF               30:30
  5.  Carlborg, Andreas         72  Spårvägens FK            30:46
  6.  Petrén, Johnny            69  Tyresö FK                31:19
  7.  Abbeholm, Memo            71  IF Göta                  31:20
  8.  Flink, Patrik             71  Turebergs FK             31:40
  9.  Kajander, Thomas          64  Spårvägens FK            31:44
 10.  Brown, David              68  Fredrikshofs IF          31:48
 11.  Jansson, Mikael           71  Enhörna IF               31:54
 12.  Hall, Stefan              67  Ärla IF                  32:03
 13.  Nilsson, Hans             59  Enhörna IF               32:12
 14.  Mekonnen, Yimer           70  Hässelby SK              32:26
 15.  Rune, Johan               72  Högbo GIF                32:29
 16.  Lindblom, Jan             54  Hässelby SK              32:39
 17.  Klippmark, Erik           67  Högbo GIF                32:40
 18.  Söderman, Robert          68  Flemingsbergs SK         33:00
 19.  Daniel Ranneby                IFK Umeå                 33:01
 20.  Herrman, Fredrik          68  Kvarnsvedens FIK         33:20
 21.  Norrbom, Henric           69  Fredrikshofs IF          33:38
 22.  Nilsson, Hans             65  IFK Umeå                 33:42
 23.  Axelsson, Johnny          71  Enhörna IF               33:48
 24.  Andersson, Jan-Olof       65  Roslagsbro IF            33:58
 25.  Schwartzler, Cédric       74  Sthlms Studenters IF     34:01
 26.  Öberg, Tommy              64  Vallentuna FK            34:02
 27.  Alsén, Magnus             64  Fredrikshofs IF          34:19
 28.  Persson, Kent             63  Roslagsbro IF            34:20
 29.  Glans, Lars               52  Vallentuna FK            34:22
 30.  Rosales, Sebastian        74  Huddinge AIS             34:23
 31.  Nordsten, Tommy           63  Fredrikshofs IF          34:26
 32.  Nyrenström, Rikard        67  Stockholm                34:27
 33.  Rieloff, Mario            61  Spånga                   34:29
 34.  Risling, Anders           48  Bromma IF                34:31
 35.  Norman, Pål               69  Åkersberga               34:37
 36.  Engwall, Bo               55  Hässelby SK              34:56
 37.  Karlsson, Erik            74  Brödraskapet RC          35:06
 38.  Nylander, Andreas         80  Mälarö SOK               35:08
 39.  Åman, Per-Olof            69  King Flyers RC           35:09
 40.  Szostak, Jerzy            54  Boo IF                   35:11
 41.  Andersson, Stefan         65  Hofors Löparklubb        35:13
 42.  Bahri, Jalel              63  Tumba                    35:14
 43.  Harakka, Penti            63  Fredrikshofs IF          35:15
 44.  Rantanikunen, Arto        61  Enhörna IF               35:22
 45.  Nesi, Lorenzo             65  Sthlms Studenters IF     35:28
 46.  Grönlund, Börje           60  Enhörna IF               35:55
 47.  Eriksson, Mikael          61  Norrtälje Triathlon      35:57
 48.  Rizer, Ken                64  Amerikanska Ambassaden   35:58
 49.  Karlsson, Jesper          70  Brödraskapet RC          35:59
 50.  Svensson, Tom             68  Hammarby IF              36:01
 51.  Englund, Ulrik            68  IFK Tumba OK             36:03
 52.  Lindahl, Tobias           76  Trosabygdens OK          36:17
 53.  Nederheim, Oskar          66  Fredrikshofs IF          36:30
 54.  Backlund, Tom             56  Team Skavsåret           36: ?
 55.  Eriksson, Ulf                 Cap Gemini               36:46
 56.  Holmström, Nils           55  Sthlms Studenters IF     37:04
 57.  Härje, Bertil             66  Rönninge                 37:07
 58.  Storm, Ingemar            60  King Flyers RC           37:11
 59.  Brunnstedt, Mats          59  Stockholm                37:13
 60.  Ernström, Berndt          48  Flemingsbergs SK         37:18
 61.  Olsson, Jens              65  Stockholm                37:19
 62.  Flyning, Marcus           69  Sports Corner            37:30
 63.  Lindström, Björn          70  Sthlms Studenters IF     37:04
 64.  Ekberg, Olof              69  IK Trasten               37:35
 65.  Persson, Stefan           56  Mälarö SOK               37:37
 66.  Hamrén, Erik              52  Hallstahammars SK        37.39
 67.  Nelson, Per               64  Stockholm                37:40
 68.  Hällgren, Krister         68  Stockholm                37:46
 69.  Pring, Patrick            65  Norsborg                 37:50
 70.  Hjulström, Lars           70  Sthlms Studenters IF     37:58
 71.  Tholsson, Henrik          69  Sthlms Studenters IF     38:01
 72.  Sandberg, Curt            51  Arlanda-Märsta SK        38:02
 73.  Meurk, Pär                61  Akvarium Kallhäll        38:06
 74.  Backman, Robert           64  Sthlms Studenters IF     38:14
 75.  Malmström, Olle           66  Fredrikshofs IF          38:27
 76.  Arnald, Matsan            65  Stockholm                38:29
 77.  Rimmerfors, Fredrik       67  Stockholm                38:30
 78.  Ring, Ulf                 49  Arlanda-Märsta SK        38:31
 79.  Stene, Fredrik            71  Hässelby SK              38:31
 80.  Timarco, Giovanni         65  Stockholm                38:32
 81.  Johansson, Ulf            67  Munsö IF                 38:34
 82.  Herrlin, Arne             71  Stockholm                38:41
 83.  Andersson, Johan          74  Norröna Sport            38:45
 84.  Mellhorn, Mikael          60  ELFI                     38:52
 85.  Andersson, Pär            68  Uppsala                  38:56
 86.  Jacks, Johannes           67  S:t Görans IF            39:16
 87.  Nesi, Luca                62  Sthlms Studenters IF     39:18
 88.  Huselius, Håkan           72  SLK Oxelösund            39:24
 89.  Johansson, Leif           56  Nisse IK                 39:25
 90.  Furberg, Olle             64  Stockholm Triathlon      39:28
 91.  Samantar Sabrie               Telia IF                 39:29
 92.  Erlandsson, Ulf           63  Cap Gemini               39:33
 93.  Koffman, Mikael           66  Vaxholm                  39:34
 94.  Sulonen, Pauli            55  Hässelby SK              39:36
 95.  Deograsious Ojara JR          Westermalms IF           39:37
 96.  Ärlebrink, Clarence       70  VON Ärle TC              39:38
 97.  Mittjas, Claes            61  Duracell                 39:42
 98.  Hult Jonas                68  Sthlms Studenters IF     39:46
 99.  Witte, Frank              63  Intersguash SC           39:52
100.  Mikael Tötterman              Saltsjö-Boo              39:54
101.  Enander, Janne            72  Stockholm                40:00
102.  Olausson, Johan           59  Team Skavsåret IF        40:02
103.  Möller, Jon               68  Friskis & Svettis        40:10
104.  Lars Qvarfort                 Telia IF                 40:18
105.  Erdefelt, Jan             55  Vattenfall Sport         40:27
106.  Lundell-Teixeira, Daniel      Stockholm                40:29
107.  Lundin, Michael           55  Nordbanken               40:38
108.  Tanaka, Nils              59  TV3                      40:39
109.  Warensjö, Mats            68  Bjäre IF                 40:41
110.  Forslund, Birger          35  Boo IF                   40:42
111.  Nordin, Håkan             59  S.G. Laget               40:45
112.  Aspnäs, Göran             68  Hagunda IF               40:46
113.  Låftman, Anders           38  Fredrikshofs IF          40:52
114.  Kainu, Ari                63  Team Knutspurten         41:01
115.  Söderberg, Björn          58  Bandhagen                41:07
116.  Lundström, Jan            65  Stockholm                41:23
117.  Strådalen, Mats           62  IFK Strängnäs            41:24
118.  Lundell-Teixeira, Mikael      Stockholm                41:25
119.  Söderström, Michael       63  Bromma                   41:26
120.  Rudemalm, Bo              55  Fredrikshofs IF          41:29
121.  Linden, Göran             52  Advokatgruppen           41:35
122.  Eriksson, Thomas          57  Bandhagen                41:36
123.  Hallström, Staffan        67  Lidingö                  41:41
124.  Gustafsson, Mats          62  Stockholm                41:42
125.  Andersson, Håkan          58  Stockholm                41:44
126.  Cederlöf, Bo              57  IK Hots                  41:50
127.  Remborg, Göran            51  SE Bankens IF            41:53
128.  Magnusson, Morgan         67  Stockholm                41:57
129.  Jahn, Fredrik             67  Stockholm                42:00
130.  Andersson, Håkan              Telia IF                 42:01
131.  Karlsson, Stefan          63  Stockholm                42:05
132.  Löfgren, Pelle            50  Solna                    42:06
133.  Kjellman, Erik            82  Stockholm                42:09
134.  Savolainen, Ove           49  Högbo GIF                42:14
135.  Eriksson, Ivan            55  Sollentuna               42:15
136.  Kaarle, Anders            67  Stockholm                42:16
137.  Backman, Tomas            62  Astral                   42:19
138.  Branting, Mikael          56  Sollentuna               42:25
139.  Andersson, Mikael         63  Stockholm                42:26
140.  Thelemyr, Anders          64  Bodens IK                42:30
141.  Tiselius, Håkan           56  IFK Tumba                42:31
142.  Khan, Ingvar              60  LME IK                   42:32
143.  Bengtzon, Andreas         75  Stockholm                42:34
144.  Malm, Gunnar              72  KTH IF                   42:34
145.  Wall, Bo                  57  Ranka IF                 42:35
146.  Edvinsson, Tommy          62  Årsta                    42:41
147.  Djärv, Ove                65  Stockholm                42:58
148.  Ahlström, Bo                  Telia IF                 42:59
149.  Andersson, Bill           44  Balrog IK                43:02
150.  Ågren, Ansgar                 Telia IF                 43:05
151.  Björklund, Dag                Westermalms IF           43:07
152.  Heikkilä, Bjarne              Westermalms IF           43:08
153.  Ahlström, Magnus          64  Bandhagen                43:09
154.  Karlsson, Kjell           48  Stockholm                43:13
155.  Slotterborn, Benny        66  Stockholm                43:15
156.  Forselius, Dennis             Westermalms IF           43:17
157.  Lindström, Thord          63  Danka IK                 43:18
158.  Söderqvist, Asko          64  Tullinge                 43:19
159.  Gustafsson, Anders        64  Folksam                  43:21
160.  Ocklind, Anders           59  Älvsjö AIK SOK           43:23
161.  Rundqvist, Jan            41  Stockholm                43:26
162.  Näslund, Lars             71  Sundbybergs IK           43:30
163.  Olsson, Tommy             70  Stockholm                43:32
164.  Christian Schelin             Bajare                   43:34
165.  Hildebrand, Bengt         69  Proctalgia Subita        43:42
166.  Östberg, Anders           65  Solna                    43:47
167.  Norman, Sven              47  Nordbanken               43:48
168.  Hultberg, Tommy           46  Hyundai                  43:49
169.  Säflund, Sven             32  Sundbybergs IK           43:52
170.  Byrfors, Fredrik          72  Stockholm                43:57
171.  Wasmouth, Torben          50  Stockholm                44:01
172.  Svensson, Anders          53  Avebe                    44:02
173.  Holgersson, Börje         65  Skogås                   44:10
174.  Aagaard, Niklas           72  Järfälla                 44:18
175.  Risinger, Anders          59  Grimsta Utd              44:20
176.  Fjellström, Mats          46  LME IK                   44:21
177.  Bergholtz, Hans           43  SL Buss Hornsberg        44:24
178.  Giannakopoulos, Athan     48  Haninge                  44:30
179.  Eliasson, Miguel          68  Stockholm                44:38
180.  Bengtsson, Rolf           45  LME IK                   44:44
181.  Caroni, Michael           63  Sthlm City Triathlon     44:46
182.  Englundh, Mikael          58  Nusnäs                   44:48
183.  Andersson, Tore           51  Sthlm Godtemplare        44:52
184.  Lundin, Olof              65  Stockholm                44:53
185.  Mohseni, Ali              45  Bull AB                  44:54
186.  Hasselbo, Mikael          78  Nynäshamn                44:56
187.  Höglund, Michael          55  Stockholm                45:00
188.  Tapper, Lars              46  JM Bygg                  45:11
189.  Lehtihet, Mikael          67  S:t Görans IF            45:21
190.  Åström, Jonas             65  Datarutin                45:26
191.  Gillving, Kjell           54  Stockholm                45:27
192.  Johansson, Christer       50  Väsby IK                 45:39
193.  Backman, Svante           36  Sundbybergs IK           45:41
194.  Tassemeier, Hermann       41  Saltsjö Boo              45:43
195.  Larsson, Johan                Westermalms IF           45:44
196.  Birgersson, Lars          54  Team Skavsåret IF        45:50
197.  Kuivala, Antti            50  Industrigummi            45:54
198.  Norrman, Ove              53  Nisse IK                 46:01
199.  Wallentin, Tommy          45  Nya Engberg Smide        46:03
200.  Sjöbäck, Benny            65  Hässelby                 46:08
201.  Kjellström, Per-Åke       50  Sparreholms SK           46:10
202.  Eklöf, Bengt              64  Stockholm                46:11
203.  Carlsson, Hans-Åke            Westermalms IF           46:19
204.  Gillving, Leif            53  Stockholm                46:20
205.  Svanberg, Johan           47  Regeringskansliet        46:22
206.  Windahl, Johan            70  AB Kartverkstan          46:28
207.  Höglund, Mats                 Westermalms IF           46:32
208.  Ingman, Mikael            71  SRURG IF                 46:37
209.  Hellstenius, Leif             Westermalms IF           46:43
210.  Ljungstrand, Olof         52  Astra IF                 46:44
211.  Mollberg, Thomas          49  Tullinge                 46:50
212.  Andersson, Jan            63  Sigtuna                  46:54
213.  Jefur, Thomas             60  EK SK                    46:59
214.  Ahlgren, Peter            65  Sports Corner            47:02
215.  Brodin, Jan               66  Stockholm                47:03
216.  Unnes, Sverker            43  Fredrikshofs IF          47:20
217.  Filipsson, Anders         51  Metcon                   47:20
218.  Dalin, Johan              65  Marinen                  47:27
219.  Lundgren, Mats            70  Himmela IF               47:32
220.  Karlsson, Hans            49  Stockholm                47:33
221.  Rosendahl, Roger          67  VIK                      47:36
222.  Hasselbo, Mats            49  Nynäshamn                47:38
223.  Jonsson, Erik             62  Plannja                  47:39
224.  Ekdahl, Ulf               60  Tarkett                  47:40
225.  Bergholtz, Mats           45  Huddinge                 47:47
226.  Dunér, Leif               43  Lönemadamen              47:50
227.  Lindhé, Johan             58  Jurek                    47:52
228.  Fägersten, Stefan         73  DSV/DISK                 48:05
229.  Hellström, Kent           57  Enator                   48:07
230.  Holmen, Patrik            70  Stockholm                48:09
231.  Malm, Bertil              38  Nynäshamn                48:10
232.  Lundström, Per            71  Stockholm                48:20
233.  Svahn, Ingemar            53  Ekerö                    48:21
234.  Odijk, Leo                41  SAQ                      48:26
235.  Ekdahl, Rickard           69  Vallentuna               48:35
236.  Johansson, Torgny         45  Sollentuna               48:38
237.  Tangfelt, Bo                  Telia IF                 48:42
238.  Orth, Christopher             Westermalms IF           49:00
239.  Persson, Staffan          40  Fredrikshofs IF          49:02
240.  Johansson, Dan            62  Team Päronsoda           49:06
241.  Säll, Hans                61  S.G. Laget               49:07
242.  Almgren, Peter            70  Stockholm                49:08
243.  Hammar, Lars              50  SPIK                     49:09
244.  Säterborn, Joakim         69  Järfälla                 49:10
245.  Gorthon, Per              62  Stockholm                49:12
246.  Berg, Johan               75  Åkersbergs SK            49:13
247.  Krylander, Hans           59  Friskis & Svettis        49:15
248.  Häggblom, Clas-Göran          Westermalms IF           49:19
249.  Axelsson, Thomas          63  Munsö IF                 49:20
250.  Eriksson, Göran           40  Sundbyberg               49:22
251.  Holmlund, Bengt           42  Ericssons IK             49:24
252.  Hannersund, Göran         62  Stockholm                49:25
253.  Danielsson, Christer      51  Ekerö IK                 49:28
254.  Magnusson, Kjell              Westermalms IF           49:33
255.  Johansson, Tony           63  Åkersberga               49:58
256.  Hedenlund, Anders         60  SE Bankens IF            50:05
257.  Johansson, Uno            32  Huddinge                 50:06
258.  Andersson, Hardy          29  Huddinge SK              50:10
259.  Sandberg, Thomas          65  Rimbo                    50:11
260.  Åkermark, Fredrik         72  Bromma                   50:15
261.  Ek, Anders                48  Stockholm                50:34
262.  Spring, Sam               43  Hästkrafterna            50:37
263.  Larsson, Bertil           50  Jobela                   50:45
264.  Nordin, Staffan           51  Stockholm                50:50
265.  Persson, Sven                 Telia IF                 51:09
266.  Strindlund, Jan           68  Enskede                  51:11
267.  Olsson, Mats              62  Stockholm                51:15
268.  Wikerfors, Peter          62  Stockholm                51:29
269.  Ringensson, Stig          34  Svenska Cykelsällskapet  51:54
270.  Nilsson, Kjell E.         34  Stockholmspolisens IF    51:56
271.  Samuelsson, Bo E.         47  JS Säkerhetssystem       51:59
272.  Nyberg, Anders            56  Stockholm                52:00
273.  Pilarp, Ulf               62  Sthlms Studenters IF     52:03
274.  Gelin, Håkan              60  Johanneshov              52:04
275.  Andersson, Arne           49  Upplaget                 52:06
276.  Svärd, Gunnar             45  Stockholm                52:09
277.  Nilsson, Lennart              Stockholm                52:26
278.  Karlsson, Kent            64  S:t Görans IF            53:01
279.  Homsborg, Lars            65  S:t Görans IF            53:04
280.  Blomster, Ketil           53  Stockholm                53:11
281.  Blomgren, Lars            46  CHIK                     53:13
282.  Philips, Björn            64  Bulldog Runners          53:15
283.  Landin, Lennart           31  Fredrikshofs IF          53:32
284.  Skarin, Torbjörn          62  Nio Ryttare IF           53:34
285.  Jönsson, Mikael           63  Mimik AB                 53:38
286.  Flygge, Lennart           53  Nordbanken               54:00
287.  Eriksson, Leif            42  Sorunda IF               54:18
288.  Bjarnehag, Holger         29  Sundbybergs IK           54:28
289.  Willerström, Bo           47  Bromma                   55:00
290.  Schmidt, Thomas           67  Stockholm                55:02
291.  Sundsten, Per             35  Landstinget              55:22
292.  Svensson, Martin          71  Stockholm                55:24
293.  Eriksson, Dan             69  Sundbyberg               55:55
294.  Pihlblad, Janne           64  S:t Görans IF            55:56
295.  Topalovic, Benjamin       71  S:t Görans IF            56:27
296.  Nyström, Mats             57  EN Bro Förmycket I       57:59
297.  Hiltunen, Reino           36  Akalla                   58:16
298.  Backlund, Peter           64  Avesta                   58:36
299.  Lagevik, Lars             63  Ericsson                 58:47
300.  
301.  Cronström, Jan                Stockholm                59:02
302.  Erkhammar, Hans               Kämpinge IF              59:35
303.  Nils Larsson                  IF Linden                59:38
304.  Makower, Josef                Stockholm              1:00:05
305.  Rosendahl, Björn              Stockholm              1:00:08
306.  Michael Schimanski            Stockholm              1:01:27
307.  Annby, Tomas                  Stockholm              1:03:28
308.  Linna, Harry                  Michelin               1:07:51



9,9 km Kvinnor
 1.  Nyberger, Annika         Hässelby SK                    35:12
 2.  Lindh, Anna              Turebergs FK                   35:29
 3.  Dageryd, Seeta           Fredrikshofs IF                36:07
 4.  Kullstam, Lena           Råby Rekarne FI                38:02
 5.  Hansson, Helena          Flemingsbergs SK               38:17
 6.  Brunzell, Maria          Flemingsbergs SK               38:37
 7.  Skarin, Annika           Hässelby SK                    38:46
 8.  Sollerman, Maria         Fredrikshofs IF                39:03
 9.  Huselius, Lotta          SLK Oxelösund                  39:30
10.  Jaxell, Carin            Uppsala LK                     39:42
11.  Huusko, Sari             Fredrikshofs IF                39:45
12.  Turtinen, Ursula         Råby Rekarne FI                39:49
13.  Holmgren, Åsa            Spring Girls                   39:53
14.  Rönngård, Erika          IFK Strängnäs                  40:37
15.  Wiklund, Lisa            Spårvägens FK                  40:40
16.  Larsson, Anita           Bandhagen                      41:09
17.  Hammer, Maritha          Spårvägens FK                  41:20
18.  Pettersson, Inger        Fredrikshofs IF                41:51
19.  Lenntoft-Björk, Annika   IFK Märsta                     42:02
20.  Bergendahl, Sofie        SLK Oxelösund                  42:13
21.  Gliori, Manuela          Spring Girls                   43:35
22.  Tingwall, Yasmine        Spring Girls                   43:59
23.  Hansson, Eva             Södertäljepolisen              44:55
24.  Persson, Marja-Lisa      Mälarö SOK                     44:58
25.  Löfvenberg, Lisa         Skarpnäck                      45:18
26.  Sporrong, Petra          Spring Girls                   45:47
27.  Österlund, Sol-Britt     Spring Girls                   45:52
28.  Svedjestrand, Christine  Spring Girls                   45:55
29.  Källén, Lena             WM-Data                        46:04
30.  Selling, Lena            Sthlms Fastighetsägarförening  46:12
31.  Berggren, Ann            Spring Girls                   46:35
32.  Benchenaa, Amal          Mälarhöjdens IK                47:02
33.  Åkerstam, Christina      SE Bankens IF                  47:22
34.  Kangas, Hannele          Spring Girls                   47:29
35.  Branni, Lena             Spring Girls                   48:11
36.  Bergström, Eva           Stockholm                      48:44
37.  Häger, Astrid            Spring Girls                   48:59
38.  Backström, Brita         Trygg-Hansa FF                 49:00
39.  Perttula, Marianne       Spring Girls                   49:30
40.  Säll, Marie              Spring Girls                   49:52
41.  Gladys, Vera             Turebergs FK                   50:03
42.  Myrefelt, Erika          Stockholm                      50:07
43.  Lönngren, Elisabeth      Hyresgästföreningen            50:09
44.  Jacobsson, Eva           Spring Girls                   51:08
45.  Jarnegrip, Kim           Årsta                          51:30
46.  Hedrenius, Malin         Solna                          51:48
47.  Wallin, Anna             Fullersta                      52:05
48.  Holmberg, Annika         Rönninge                       52:08
49.  Bergström, Ann           Lidingö                        52:48
50.  Svenshagen, Helena       Västerhaninge                  53:10
51.  Jonsson, Mia             Spring Girls                   53:29
52.  Nyström, Lena            Sorunda IF                     53:45
53.  Thorén, Ann-Christin     Spring Girls                   53:59
54.  Löwenhielm, Helena       Spring Girls                   54:14
55.  Thors, Inger             Spring Girls                   54:23
56.  Hedlund, Cecilia         Vällingby                      54:33
57.  Jansson, Anna-Lena       Stockholm                      55:25
58.  Orling, Ewa              Stockholm                      55:25
59.  Woxlin, Helena           Astra IF                       55:47
60.  Larsson, Helena          FFA IF                         56:03
61.  Lilius, Louise           Västerhaninge IF               59:16
62.  Söderberg, Eva           Stockholm                      59:56
63.  Andersson, Annika        Stockholm                    1:00:09
64.  De Mander, Lotta         Bull                         1:00:24
65.  Wallin, Gunilla          Fredrikshofs IF              1:00:49
66.  Malm, Birgit             Nynäshamn                    1:01:01
67.  Hellström, Camilla       Trygg-Hansa FF               1:02:27
68.  Linderström, Clara       Farsta                       1:09:52
69.  Fredlund, Gunilla        Telia IF                     1:10:40
70.  Wahlberg, Marie-Louise   De Blindas FK                1:21:42