RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2019
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    1202 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abbemo Frederik, 68 Stockholm Frontrunners IF
    1525 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abchi Paul-Marie, 18 Teatrepi
    1802 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Abou Zaid Ramy, 88
    2132 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ackebo Jonas, 84
    3653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adielsson Peter, 88
    737 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adler Johan, 73
    227 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Afzelius Erik, 72
    2265 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Agriostathis Dimitrios, 89
    838 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Anders, 92 Sundbyberg
    392 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahlgren Edvin , 94 Fredrikshofs FIF
    98 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ahlgren Oskar, 85 Fredrikshofs FIF
    1552 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ahlstedt Max, 69 Tss
    477 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahnfelt Viktor, 73 uppsala rockers
    2057 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahnskog Martin, 93
    337 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahroon Per, 63 Unicef
    919 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Albenius Erik, 78
    1138 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Marcus, 94 Aldrin SK
    2145 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aldrin Marcus, 77 Mälarö löparklubb
    289 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aldrin Mathias, 72 Hässelby SK
    60 10 km Män Seedad kl. 11:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    1492 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Alfredsson Henrik, 77 Idrottens IF
    455 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Al-Khalaf Adnan, 89
    1122 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Al-Khalili Faris, 59
    803 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allegrucci Alberto, 87
    759 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Al-mayahi Ahmed, 87 Scania IF
    5037 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almberg Lars-Erik, 69 Glanshammars IF
    857 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almkvist Hans, 88
    1587 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Björn, 62 Axa Sports Club
    514 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almqvist Lennart, 50
    2411 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alnassar Ivan, 03 Löparakademin Hässelby
    255 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Altinger Mikael, 66 Club Running Sweden
    1980 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alverslid Anders, 71
    778 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Anagrius West Ivan, 90 Bromma
    22 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andemariam Heshlu, 97 IFK Lidingö
    304 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andén Axel, 81 Stockholm
    970 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Anders, 75
    1662 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Anders, 70
    275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Andreas, 79 IK droppen
    882 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Conny, 72 Runacademy
    104 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 85 Laila
    545 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Göran, 51 Stockholm
    1875 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Håkan, 68
    2062 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Jan Paul, 78
    954 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jesper, 75 Gröna Bönorna
    2246 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johan, 61 Eskilstuna
    864 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jonas, 70
    3783 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Juha, 85
    1484 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Kent, 54
    146 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Kenth, 72 Club Running Sweden
    5011 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Mikael, 00 Säffle FIK
    353 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Niclas, 83 Storådalens SK
    59 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rasmus, 89 IF Linnéa
    1273 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Richard, 70
    1488 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Robert, 86
    2358 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Robert, 93 Löparakademin Fisksätra
    5014 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Simon, 91 Falun-Borlänge SK
    1142 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 61 Upplands Väsby
    1209 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Torben, 60
    2501 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Torbjörn, 69
    807 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andren Mikael, 65
    88 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andrén Johan, 80 Enebyberg
    373 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andrews Lukas, 01
    899 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Markus, 03
    82 10 km Män Seedad kl. 11:00 Angeria Jonatan, 91 Uppsala
    1406 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Angermann Daniel, 69
    1694 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Anic Goran, 75 Ellevio
    15 10 km Män Seedad kl. 11:00 Antonsson Daniel, 93 IFK Lidingö
    1443 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Arfvidsson Erik, 88 Running Wild
    19 10 km Män Seedad kl. 11:00 Armgren Ted, 88 Dalasjö IK Framåt
    424 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aronson Jonas, 66
    2254 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aronsson Mats, 69 Syncron
    391 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arvidsson Oskar , 002 Fredrikshofs FIF
    470 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arwidsson Daniel, 78 Läckeby
    2034 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Askestad Emil, 89 Riksbanken IF
    441 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Asp Johan, 68 Botkyrka Shukokai Karate KLubb
    132 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aspelod Roger, 69 Täby IS
    2318 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Assadi Vandad, 81 Löparakademin
    891 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axberg Christer, 76
    895 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Fredrik, 73
    2387 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Azizi Mahdi, 01 Löparakademin Husby
    904 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Back Pär-Erik, 61 Siljansnäs
    2323 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Back William, 04 Löparakademin Farsta
    2281 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Backholm André, 88
    1470 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Backman Thomas, 83
    905 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Backteman Anders, 73 Ekerö
    2266 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Baena César, 86 Stockholm Frontrunners IF
    2226 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bagadi Subhash, 84
    1521 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barbieri Paolo, 73 Teaterpi
    763 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Barrdahl Daniel, 80
    2154 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bates Alan, 86
    758 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Battle Tommy, 93 Stockholm
    531 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Behrenfeldt Johan, 76
    2021 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Behrer Adam, 94 Mohv
    2269 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ben Lakhdar Mehdi, 76
    2208 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Benedikt Florian, 91
    817 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengelsdorff Jan, 77
    465 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsberg Rickard, 82 SCB-KIF
    27 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bengtsson Claes, 82 Spårvägens FK
    1051 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Klas, 72
    767 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berfeld Claes, 74
    234 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berg Gustav, 84 Nya Carnegiebryggeriet
    1203 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berg Mats, 67 Sundom IF
    364 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berg Tobias, 87 IF Linnéa
    2173 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstam Olof, 83
    1761 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergfors Adrian, 90
    1565 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Adam, 83 Peab IF
    285 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berggren Lagercrantz Axel, 87 Smooth Runners
    1396 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergh Kristofer, 82
    602 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergkvist Kaj, 67
    167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Simon, 91 Mifu
    1322 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Sven-Eric, 44
    5026 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergman Thomas, 89
    603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergsman Per, 73 Avanti
    399 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Erik, 88 Fredrikshofs FIF
    1179 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergström Gustav, 90 Mälarhöjdens Löparklubb
    46 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Jonas, 83 Runacademy
    2251 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bertils Leif, 61
    411 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bettaieb Dennis, 84
    932 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bianchin Luis Armando, 90
    56 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bills Adam, 93 Bjerkis egna hare
    906 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bineholt Magnus, 81 Stockholm
    106 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    334 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjarnason Theodor, 87
    152 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkeby Klas, 80
    36 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bjurelid Ludvig, 00 Högby IF
    238 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Martin, 69
    322 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Pontus, 74 Hammarby IF Friidrott
    894 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bjurström Patrick, 45 IF Linnéa
    949 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björk David, 70 Klockargårdens IF
    264 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björk Martin, 92
    841 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkdahl Fredrik, 84 -
    592 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkebaum Ante, 88 Yokos Husseklubb
    324 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björklund Andreas, 79 Bajen
    626 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björklund Mattias, 74 Qvarnens LK
    776 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkman Emil, 89
    312 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björkman Martin, 87 Stockholm
    1265 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Daniel, 83
    561 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boajé Anders, 73 Ekerö
    1608 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bocklandt Dieter, 88
    753 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodin Henrik, 68
    1678 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Boëthius Axel, 84
    756 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bohlin Fredrik, 72
    213 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshofs FIF
    577 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boman Keith, 78
    357 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bonnevier Håkan, 83
    1717 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bopp Robert, 93
    2248 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borgas Jon, 88 Okome Löparklubb
    1306 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borgström Anders, 53
    2444 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boric Alexander, 03 Löparakademin Rågsved
    2410 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boukadida Enar, 00 Löparakademin Hässelby
    613 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boyle Johan, 75
    2201 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brandel Anders, 64 Norrtälje
    802 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bratt Christan, 68 Creuna
    865 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brege Joakim, 79 Sköndal
    1083 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bremer Arne, 68
    1181 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bretz Manne, 49
    1516 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Brigad Dan, 71 Mik
    1190 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bringsarve Thomas, 60 Årsta
    735 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brissman Lars Johansson, 73
    445 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Broberg Jonny, 66 Täby
    221 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brolin Hans, 59 Runacademy IF
    1571 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Brunedal Johan, 88 Buildsafe
    692 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brunk Jon, 79
    700 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bruno Magnus, 88
    191 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brunskog Carl, 90
    4024 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bryngelson Ola , 48 Fredrikshofs FIF
    407 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brännström Linus, 81
    2150 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buhr-Berg Tom, 93
    2445 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bui Ahn, 94 Löparakademin Rågsved
    2443 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bui Nhat, 98 Löparakademin Rågsved
    480 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Burefalk Christian, 74
    389 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Burling Magnus, 71 Fredrikshofs FIF
    800 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Buskas Simon, 04 Turebergs FK
    2115 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bussien Michel, 74 Dj
    361 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bymalm Kristoffer, 86
    1461 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Byrne Robert, 80
    336 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Byström Daniel, 82
    2198 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bålman Johan, 57
    1481 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Båvner Per, 69
    1009 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckelin Klas, 75
    1091 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckman Jani, 73 Stockholm
    1092 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckman Toni, 83 Västerås
    660 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Inge, 56 pension runners
    161 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäckström Jonas, 77 Fjällsvik Road Runners
    887 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Kjell, 47 Solvikingarna
    804 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Staffan, 79
    812 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Caldas Joao, 84 Hässelby
    2153 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Lars, 59
    253 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Calmfors Erik, 77 Runacademy IF
    773 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Camber Henrik, 88
    707 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Campion James, 89
    2298 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Candia Rodolfo, 45 Hägersten
    742 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlbom Anders, 81
    116 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Carlerud Albin, 02 Spårvägens FK
    723 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlon Martin, 80 Norrtulls SK
    1286 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlquist Rolf, 61
    1088 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlson Thomas, 66
    684 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Gustav, 96 Stockholm
    16 10 km Män Seedad kl. 11:00 Carlsson Love, 00 Högby IF
    702 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Oliver, 93
    784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carreras Samuel, 79
    2164 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Carrö Björn, 65
    301 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassel Göran, 66
    284 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cazorla Alexis, 90
    1806 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cederqvist Åke, 40
    926 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Centellini Patrik, 71
    849 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Chen Rui, 87
    703 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Chromek Milan, 73
    1679 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chudi Richard, 91
    143 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Claeson Oscar, 82
    1903 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Claesson Joakim, 65
    23 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claesson Jonatan, 91 Spårvägens FK
    825 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clark Peter, 87 Ssidelinecity
    2183 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Clark Tim, 76 Norwegian
    33 10 km Män Seedad kl. 11:00 Cleghorn Jonathan, 90 Spårvägens FK
    740 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clementi Mario, 64
    1908 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Colbing Tim, 90
    966 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Contantin Iannis, 003 Rinkeby Run
    581 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Coop James, 88
    2464 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cornejo Ram, 89 Löparakademin Skärholmen
    2052 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cornelius Martin, 86
    251 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cornelius Patrik, 64
    1626 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cornils Fabian, 94
    2191 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cottingham Sam, 32
    4057 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Crawford James, 80 Elektropartner
    1399 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cronqvist Anders, 63 FC Otis
    1684 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cruickshank David Andrew, 73
    748 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cruickshank Peter, 70
    1085 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Czechowski Fredrik, 68
    472 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahl Johan, 66
    1336 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahl Kurt, 51
    2026 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Michael, 94 Mohv
    28 10 km Män Seedad kl. 11:00 Dahl Victor, 92 Stockholm City Triathlon
    725 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlin Lars, 74
    1673 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Olle, 73 One Run
    325 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahllöf Fredrik, 88
    558 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlman Erik, 67 Djurgårdens IF
    1734 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlman Johan, 82
    2036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlqvist Jesper, 77 Riksbanken IF
    2418 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Andreas, 81 Löparakademin Katrineholm
    1098 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlström Thomas, 71 Kalmar BTK
    1624 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dalin Christian, 84
    4075 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielson Jonas, 65
    225 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Danielsson Erik, 70
    2196 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Lennart, 43 Team Skavsåret IF
    1602 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Tomas, 74
    277 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davidson Simon, 01 Täby
    5005 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davidsson Andreas , 95 Högby IF
    164 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    1513 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 De Basso Gabriel, 93 Stockholm
    1030 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 de Haan Andreas, 76
    560 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Degerblom Fredrik, 83
    1310 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Deiters Martin, 81
    821 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dellwik Christopher, 72 One Run
    1566 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Denny Cailean, 85 Hash House Harriers
    379 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Derle Sebastian, 77
    2397 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Desta Eskidr, 06 Löparakademin Hässelby
    701 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dester John, 85 Jägarns Jaktlag
    1436 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 di Nicola Pasquale, 80
    2451 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Diep Erik, 03 Löparakademin Rågsved
    2111 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinell Kalle, 73 Dj
    2462 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Djoker Arash, 03 Löparakademin Skärholmen
    273 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Djulstedt Fredrik, 81 Lidingö
    305 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Domeij David, 66 sus if
    311 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Domeij Simon, 98
    1119 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Domesjö Lars, 55
    1015 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dongas Fredric, 68
    809 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dougherty Sean, 87
    728 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dreimanis Fredrik, 84 Running Wild
    774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Drysén Peter, 68 Norwegian
    1646 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dunkars Mats, 65
    1514 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dunvall Robert, 74 Oljefläcken SK
    41 10 km Män Seedad kl. 11:00 Duval Thibault, 94 Adidas Runners Stockholm
    2056 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dybeck Markus, 93
    400 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ebeling Per, 69 Enebybergs IF
    1301 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edeen Erik, 84
    855 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edin Fredric, 76
    1741 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edling Oscar, 98
    831 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Carl, 90 Buildsafe
    1164 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edlund Mackan, 75 Nemas Problemas
    4055 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edwall Nisse, 80
    688 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edvardsson Peter, 85 Uppsala
    494 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Henrik, 77 Hemsö
    214 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Johan, 87 Hemsö
    495 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Robert, 75 Hemsö
    321 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ehrenpohl Kim, 90
    1080 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eickele Robert, 87
    1861 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Einemo Martin, 89
    3467 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eiranson Elton, 88 Nils Löpsällskap
    1261 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Gustav, 82
    1076 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Lars, 52 Fäjmus
    1393 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Petter, 63
    874 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekelund Oskar, 89
    1526 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekhall Jesper, 73
    1421 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund Johan, 85
    2218 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eklöf Emelie, 89 Creuna
    1182 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Anders, 58
    118 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekström Joakim, 86
    810 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eldebrink Emil, 85
    1772 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elford Martin, 58
    743 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eliasson Jesper, 69
    3096 10 km Män Seedad kl. 11:00 Elinder Daniel, 77 Fredrikshofs FIF
    2331 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elissegaray Michell, 02 Löparakademin Farsta
    141 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ellingsen Ulf, 73 Slaka löparförening
    1530 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Elliott Tom, 87 Barcelona
    446 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellqvist Erik, 65 Sollentuna
    1147 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ellström Gustaf, 82
    516 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Nils, 51 Täby
    3224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Elmefur Henrik, 70 Spånga
    2113 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elmlund Måns, 90 Dj
    762 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elsen Peter, 80
    754 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elwén Olle, 76
    2187 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elveros Erik, 87 Axa SC
    957 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eneroth Carl, 67 Siljansnäs Skidklubb
    1214 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Enfors Erik, 93 Ekf
    1654 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eng Fredrik, 84
    2286 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eng Torbjörn, 60
    1319 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Mats, 61 Seb
    241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Englund Michael, 61 Pröpa
    1081 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engstrand Christian, 85
    947 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Engström Niclas, 91 Running Wild
    1920 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engvall Michael, 90
    2172 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engvall Tony, 76
    1157 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Enskog Robert, 61
    1134 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Anders, 69 Mariebergs SK
    1008 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Sorunda if
    1215 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Järfälla
    596 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Benny, 59 Nynäshamn långdistansklubb
    457 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Carl, 93
    657 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Jens, 67 Iopsys
    2292 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Joel, 88
    348 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ludvig, 91
    258 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ola, 75 IF Linnéa
    170 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Per, 78 Runday if
    451 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Pontus, 85
    483 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Robert, 76
    1553 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Robert, 72 Tss
    1417 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Roger, 73
    300 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Thomas, 64 Norwegian
    1639 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Thomas, 65
    128 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Tomas, 79 Brittatorp
    142 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ulf, 74 Huddinge AIS
    32 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Lidbrink Samuel, 99 Spårvägens FK
    590 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Erixon Gustav, 81
    631 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ernerot Hampus, 91 Stockholm
    240 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ernerot Kasper, 93
    2401 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Estaifo Gabriel, 92 Löparakademin Hässelby
    2361 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Maxamed, 03 Löparakademin Fisksätra
    9 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fagerberg Johan, 92 Finspångs AIK
    24 10 km Män Seedad kl. 11:00 Faid Estifanos, 92 Spårvägens FK
    2427 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fakhri Faris, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    525 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Falk Michael, 77
    1612 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Falk Pär, 62
    755 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ferdman Marcus, 76
    330 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ferreira Bruno, 85
    228 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fex Oscar, 85
    1227 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flodin Daniel, 71 Gt76
    236 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Flodin Samuel, 02 Gt76
    1817 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Flodmark Staffan, 80
    2133 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fogelberg Fredric, 73
    196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Folke Fredrik, 80 SEB IF
    226 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Folkeryd Niklas, 87
    1086 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Folmer Joel, 68 Jagärjag
    1811 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fondelius Joakim, 67
    2005 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fontane Ken, 81
    2152 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fordblaf Anders, 77 CSKA Ribbakov
    1988 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fornstedt Anders, 75
    1832 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Karl, 77
    49 10 km Män Seedad kl. 11:00 Forsberg Melker, 001 KFUM Örebro Friidrott
    149 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsberg Peter, 78 Jkik
    1535 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsell Fredrik, 90 Creuna
    726 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsgren Olle, 69 Ekerö IK
    340 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forslund Viktor, 88
    260 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsman Anders, 83
    460 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssberg Emanuel, 83
    349 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forssberg Johannes, 86
    847 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssell Petter, 75
    133 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsström Markus, 83 Run Norwegian
    952 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fowler James, 83
    34 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fox Anders, 95 Spårvägens FK
    347 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fox Thomas, 62
    1747 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frankowiack Marcel, 83
    138 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frankowski Michal, 80
    153 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Franzén Elis, 94 Suunta 2000
    1667 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Jan, 76
    1629 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Mattias, 86 Umara Sports Club
    712 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Franzén Niclas, 71 SALTSJÖ-BOO
    283 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fredemo Olle, 91 Canned.me
    859 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Robert, 63 Folksamkamraterna
    2138 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frejd Jonas, 80
    1066 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frejhammar Urban, 66 Åkersberga
    1921 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frey Peter, 90
    521 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frid Magnus, 78 IFK Enskede
    628 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fridell John, 73
    2061 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frisinger Jonatan, 79
    1228 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Mattias, 70 Nacka
    951 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frisk Per, 62 Viltid
    203 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Kenneth, 67
    461 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Edward, 97
    462 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Malcolm, 96
    315 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fruhling Love, 80
    2195 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frydebo Victor, 90
    2037 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frykström Niklas, 74 Riksbanken IF
    181 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fröberg Andreas, 80
    166 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fröblom Björn, 78 Terrible Tuesdays
    1938 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fröman Adam, 92
    663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frösdal Olof, 92 Handelsbanken IF
    87 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fuhr Jesper, 88 AC Salt Lake
    972 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fundin Paul, 63
    765 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Furuhagen Patrik, 77 Norwegian ASA
    595 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fülep Zoltan, 63 Svillinge IF
    1439 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Daniel, 85
    1440 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Johan, 83
    1441 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Peter, 61
    923 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Daniel, 74 Fredrikshofs FIF
    793 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Jan, 42 Hammarby friidrott
    751 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gabrielsson Mats, 65
    999 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gadhavajjula Phani Kumar, 88
    434 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gehlin Niklas, 79 Blåvitt
    1819 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Geiger Thomas, 90
    1796 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gelin Jens, 89
    188 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Genberg Daniel, 70
    1840 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gerdén Jan, 68
    1841 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gerdén Leo, 02
    2270 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gevert Anders, 63 Handelsbankens IF
    780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gharbi Lotfi, 73 Tsm
    1816 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gibrand Sven-Ingvar, 53
    1391 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giden Carl, 55 Kocktorp
    1207 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Karl, 62 Tallkrogen
    772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gilbertsson Anders, 65 Seb
    216 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gillner Bengt, 67
    25 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gleimar Daniel, 92 Spårvägens FK
    1506 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Glickman Dustin, 04
    550 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Glimskog Johan, 66 Kungsholmen
    2382 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gonday Murre, 89 Löparakademin Husby
    2489 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gonzalez Leonardo, 03 Löparakademin Skärholmen
    1193 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gooch Simon, 77
    171 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gothnier Carl, 68
    1547 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gradin Robin, 91
    2163 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gradin Tomas, 73
    1042 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grahn Hans, 54 Tjuvahålans IF
    1745 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Granqvist Pehr, 73
    406 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Green Simon, 78
    1245 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gross Jonas, 71
    639 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Per, 03
    2126 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Grönkvist Emil, 92
    842 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gudmundsson Gunnar, 55
    99 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon , 92 Fredrikshofs FIF
    212 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Guldberg Anton, 88
    1007 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Guldberg Björn, 51
    1522 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarsson Love, 90
    189 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gunnartz Kristoffer, 70
    2511 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Frederick, 89 SPÅNGA
    38 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Jonatan, 99 KFUM Örebro Friidrott
    635 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Mats, 65 Wham
    1660 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Mats, 62 Ericsson IK
    2301 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Oskar, 90
    1597 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Thomas, 48
    2139 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gylje Fredrik, 73
    487 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gårdlund Martin, 78
    2186 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gåsste Niklas, 80
    1180 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gärderud Johan, 77
    2185 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Göth Niklas, 82 Vega
    2184 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Göth Tobias, 76 Gröndal
    554 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haack Mikael, 83
    1591 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hacksell Mikael, 64
    2458 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hadzic Dino, 03 Löparakademin Rågsved
    310 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haegdorens Robby, 83 Sideline City Run Club
    274 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hagelberg Joakim, 80 FMV Sport
    2297 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hagelqvist Jonas, 71
    2525 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hageman Anders, 54
    1837 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haglund Elias, 02 MMEHH RUNNERS
    1839 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haglund Melker, 02 MMEHH RUNNERS
    519 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Niklas, 73 Bros RUNNERS
    518 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Patrik, 69 Bros RUNNERS
    955 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hailom Abel, 83
    5039 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Aktivitus
    184 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallin Mikael, 80
    1387 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Halling Jens, 86
    2140 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hallqvist Hannes, 95
    2357 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Halobeb Isak, 02 Löparakademin Fisksätra
    811 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammar Hugo, 81 Stockholm
    644 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammar Oscar, 82 Springklubben
    287 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hammarbäck Anders, 82
    2045 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hammarström Johan, 77 Betsson Group
    40 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hammaräng Grip Nils, 98 Högby IF
    412 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamre Ingvar, 77
    159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hanner Martin, 78 Stockholm
    1020 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hannerz Jan, 56 Naif
    1769 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hannerz Nils, 73 BBQ RUN
    177 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hannerz Edmark Eric, 90
    1770 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hannerz Östlund Hampus, 05 BBQ RUN
    2259 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hanning Sebastian, 82
    598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansen Ludvig, 05 Hanviken
    645 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansén Dan, 68
    215 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Christer, 69 Huddinge AIS
    204 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Johan, 75 Hässelby SK
    1249 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Jokum, 93
    651 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansson Kim, 75 Stockholm
    1640 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Martin, 91
    54 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hansson Torbjörn, 77
    1001 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Torbjörn, 44 Essingeudde1
    1250 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Villum, 88
    401 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haraldsson Mikael, 64
    57 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnea
    1606 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hardwicke Michael, 75
    836 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Harge Jakob, 90
    2494 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hartman Bengt, 55
    1986 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Harvey Daniel, 93
    356 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hassel Jakob, 91
    1949 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hasselgren Peter, 69
    448 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hasselkvist Janne, 82
    338 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haunton Nicholas, 79 Stockholm Frontrunners IF
    1838 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedberg Malcolm, 01 MMEHH RUNNERS
    637 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedén Göran, 68 Sct
    122 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hederoth Johnny, 65 Bromma
    2238 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedlund Martin, 93 B-Reel Running Club
    231 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedman Emil, 84
    2180 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedman Johnson Martin, 87
    892 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedström Göran, 63
    1184 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hedtjärn-Swaling Hannes, 79 Enskede
    816 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heed Henrik, 82
    111 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Heemskerk Leo, 65 Team CRS
    960 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heggemann Olof, 86
    2149 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hegnell Samuel, 93
    31 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hejdebäck Hannes, 00 Gefle IF
    1379 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg August, 83
    1056 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg Emil, 85 Bajen
    372 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellberg Mattias, 74 Scania IF
    575 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Helldén John, 67 Sundbybergs IK skidor
    879 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellstrand Petter, 61 Hammarby FK
    365 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellstrand Ahlqvist Edvin, 04 Spårvägen FK
    1651 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellström Jan, 74
    89 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellström Jonas, 61 danderyds sk
    479 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellström Pär, 74
    1217 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henningsson Jan, 58 Bad&boule
    1528 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Anders, 61
    2282 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Henriksson Kjell, 69 Swedbank
    1095 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Richard, 77
    2408 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Henriquez Davinchi, 94 Löparakademin Hässelby
    1877 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hered Peter, 81
    313 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hermansson Richard, 70
    1502 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hermansson Ulf, 58 Tyresö
    840 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hernblad Johan, 76 Älvsjö
    717 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heurlin Björn, 74
    66 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hidesäter Bredell Melvin, 95 Hammarby IF
    5001 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    458 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hiding Ewert, 71
    2117 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hildebrand Nils, 87 Dj
    292 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hildekrans Niklas, 86
    509 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hjelte Mikael, 81
    257 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hjorth Maximilian, 91
    1404 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hjälte Dan, 94
    68 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hjärpe Oskar, 85
    5036 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holgersson Karl-Fredrik, 87
    505 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Nils, 04 Hammarby IF
    217 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holm Stefan, 71 Teneliusholm
    1360 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Boris, 67
    605 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmberg Fredrik, 77
    1554 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmer Tobias, 75 Tss
    2090 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmgren Erik, 91
    1810 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmkvist Lars-Ove, 53 Stockholm
    2276 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmlund Bengt, 42
    263 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holst Gustaf, 87
    335 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holte Leo, 85 Runacademy IF
    2447 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Houshyari Danial, 03 Löparakademin Rågsved
    2450 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Houshyari Maziar, 03 Löparakademin Rågsved
    585 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hult Andreas, 83
    2108 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Humble Erik, 99 Dj
    205 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hummerdal Björn, 87 IF LINNEA
    797 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hurst Michael, 78
    127 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hutchinson David, 86
    582 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Huynh Vincent, 86 Swedbank
    795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hållén Johan, 69 IF Linnéa
    871 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hård af Segerstad Viktor, 86
    1335 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hägg Urban, 53
    2105 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Häggström Fredrik, 94
    125 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hällgren Daniel, 81 Skellefteå aik friidrott
    680 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högback Moses, 81 Uppsala
    1365 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höghammar Mitkas Ludwig, 83 Stockholm
    4110 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Kent, 58 Gotlands Tofta
    761 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högvall Filip, 85
    45 10 km Män Seedad kl. 11:00 Höij Johan, 82 OK Linné
    1320 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hörnfeldt Andreas, 71
    1989 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ibert Tommie, 80
    694 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ibrahim Jonas, 93 Rådrum
    398 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Idzanovic Luka, 90
    1246 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ilarregui juan josé, 82 Club Atletico Ayacucho
    2469 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Illnas Velasquez Jesus, 04 Löparakademin Skärholmen
    206 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingemansson Patric, 68 Club Running Sweden
    515 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsson Thomas, 65
    942 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingers Frank, 78
    265 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Isaksson Göran, 66 Gnisvärd Boys
    827 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Iversen Kenneth, 85
    269 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jacobi Marcus, 81 XC STHLM
    85 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Erland, 89
    1244 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jadin David, 65
    187 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jakobsson Erik, 64 Team Hybris
    685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jakobsson Thommy, 64
    294 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Janevall Love, 92
    1511 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Janis Markus, 85
    207 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Andreas, 91
    35 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jansson Linus, 87 Ununge if
    2146 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Mattias, 84
    796 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Sebastian, 79 colting borssén
    145 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Stefan, 65 Lidingö
    652 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jarbo Philip, 87
    632 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jardesten Olle, 93
    52 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jennings Patrik, 88
    158 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jensen Stefan, 72 WeWhoRun Kungsholmen
    730 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jeppsson Nils, 75 Running Wild
    1482 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jernberg Michael, 83
    1395 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jernberg Robert, 87
    2030 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jery David, 78
    848 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jilborn Johan, 77
    2311 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jillefors Jimmy, 88
    157 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Joachimsson Erik, 85 Stockby Runners
    958 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Joensen Knut, 60 Stockholm Frontrunners IF
    5006 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansen Anders, 84 IK Nocout.se/ASICS FrontRunner
    422 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Anders, 62 Esik
    943 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Andreas, 80
    1590 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Björn, 60
    2158 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Christian, 79
    1242 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Claes, 65
    473 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Daniel, 90 Björklinge sok
    1805 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Edvin, 01 Silverdal Runners
    211 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 66 Silverdal Runners
    266 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 80
    1774 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Fredrik, 76
    1581 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jan, 56 Boo IF
    661 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Joakim, 80 Kungsholmen
    229 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Jonas, 88
    837 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Lars, 65 Skellefteå Aik Friidrott
    62 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Linus, 91 IF Mantra
    48 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Ludvig, 98 IFK Lidingö Friidrott
    584 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Marcus, 80
    1339 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Marcus, 83 Bryggvägs lufsarna
    1341 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Mathias, 84 Bryggvägs lufsarna
    1967 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Mikael, 91 Deloitte
    2116 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Morten, 71 Dj
    629 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Niklas, 71 Väsby SS Triathlon
    2192 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Peter, 60 Gun IF
    576 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Thorbjörn, 77 Ryda SK
    10 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Vidar , 96 Sävedalens AIK
    1460 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Anders, 54
    1100 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Erik, 62 Järfälla Alpina
    42 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johnsson Fredrik, 75 Örebro AIK
    1519 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Marcus, 88
    898 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonasson Erik, 77
    61 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jones Jonas, 87 Spårvägens FK
    915 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Carl, 85
    84 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Daniel, 94
    130 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Fredrik, 83 Fredrikshofs FIF
    194 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Joel, 84
    439 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Magnus, 80
    1975 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Marcus, 78
    286 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Martin, 87 Smooth Runners
    8 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Niklas, 92 Huddinge AIS
    507 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Åke, 62
    2255 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Åberg Niklas, 89 Syncron
    1652 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Joorits Ats, 58 Stockholm Frontrunners IF
    1475 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jordansson Peter, 62
    404 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josefsson Simon, 75
    693 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josefsson Stefan, 60
    569 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josjö Mårten, 69
    1972 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jouda Ranin, 78
    745 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Juntunen Jari, 82
    604 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jürisoo Jonatan, 82
    1067 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Järvinen Mikael, 67
    112 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jönson Tobias, 71 Hammarby IF
    1116 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jönsson Kjell, 65 Reve d'Icare
    579 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Linus, 90
    580 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Rasmus, 94
    1171 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jörgensen André, 92
    354 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kadenic Amar, 86
    1495 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kalliora Panagiota, 89 Jägarns Jaktlag
    359 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kalm Oskar, 87
    151 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kammouna Sadek, 89 Jägarns Jaktlag
    90 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kaplun Markus, 75 Terrible Tuesdays
    835 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlberg Stefan, 75 Södertälje
    1929 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlbom Hans, 45 Mp
    619 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Björn, 63 SEB IF
    20 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Erik, 98 Högby IF
    423 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Fredrik, 78 Örebro
    39 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Jack, 99 KFUM Örebro Friidrott
    2499 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Kristofer, 83
    1870 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Leif, 55
    2016 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Linus, 78 Bilringarna
    489 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Martin, 73
    92 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Patrik, 62 Turebergs FK
    886 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Peter, 62 Spik
    438 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Philip, 90
    117 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karnefors Magnus, 74
    1276 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karstunen Juha, 64 Norrtälje
    1957 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Katsogiannos Petros, 79
    5004 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kaufmann Jakob , 92 Fredrikshofs FIF
    1869 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kaup Alexander, 89
    1137 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kaup Sebastian, 87 Aldrin SK
    564 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kauppi Peter, 84 Bromma
    2364 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kayse Hamse, 95 Löparakademin Husby
    2446 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kebede Debebe Biruk, 03 Löparakademin Rågsved
    721 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Keberg Martin, 80 Årsta
    2349 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Keita Kawsu, 03 Löparakademin Fisksätra
    2346 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Keita Suleyman, 04 Löparakademin Fisksätra
    1072 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kelleher Justin, 74
    709 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kettner Svante, 62
    2019 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khalil Pierre, 92
    1958 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khamisi Selwan, 76
    1389 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kibwota Neville, 85
    2348 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kidane Simon, 96 Löparakademin Fisksätra
    1057 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kilian David, 83
    1500 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kivelö Matti, 66
    30 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kjellén David, 95 IF Göta Karlstad
    2110 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klehn Joel, 76 Dj
    193 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klevbom Kristian, 74 Vikings Running
    4206 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klevebäck Linus, 87 Sandshult
    309 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klingberg Tobias, 87
    1611 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klocker Hans, 63
    1748 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klyve Pernilla, 71
    938 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Koffman Mikael, 66
    383 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Koldzo Din, 96
    969 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Komaromi Roland, 87
    839 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kovalsky David, 82
    2393 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Koyikoyan Alland, 03 Löparakademin Husby
    2394 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Koyikoyan Daryan, 04 Löparakademin Husby
    764 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kraft Daniel, 78 Tres Gringos
    2389 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kridih Yassin, 04 Löparakademin Husby
    922 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kristensen Hans Baekke, 76 PFA Pension A/S
    1358 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kruse Jacob, 79
    739 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kruse Joakim, 59
    1434 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kujanpää Timo, 56 Turku/åbo
    940 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kullmann Axel, 65
    1631 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kult Peter, 64 Trångsund
    2324 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kusmic Haris, 77 Löparakademin Farsta
    5031 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kussak Anders, 64 Umara SC
    442 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kvarfordt Peter, 85
    1963 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kyllerstedt Henrik, 88
    504 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kyprianou Christos, 88 Stockholm
    627 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Käck Jonas, 84 Vegan Runners IK
    2288 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Källroos Carl-Henrik, 93
    2250 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kämpe Elov Panagiotis, 90
    542 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Käsper Måns, 87
    562 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köhn Pierre, 63
    2426 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Köklu Deniz, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    402 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köll Alexander, 82
    1719 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Johan, 84 Team Sunnanå
    1357 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lagercrantz Gustav, 80
    190 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagercrantz Henric, 85 Stockby runners
    380 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerholm Erik, 90
    21 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lagerlöf Erik, 97 IFK Lidingö Friidrott
    1390 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lagerqvist Stefan, 76
    843 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lagerström Peter, 81
    2239 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lagestam Tommy, 89 B-Reel Running Club
    1583 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lakshmanappa Shanth Kumar, 83
    600 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lanaro Flavio, 68 Lanari
    2306 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Landeborn Per, 69 Landeborns
    640 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Landell Erik, 72
    738 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Landén Jesper, 86
    1699 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Landgren Max, 92 Flowlife
    1698 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Landgren Wilmer, 94 Flowlife
    437 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lannerström Johan, 70
    1656 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lantz Dennis, 89
    163 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lantz Erik, 83
    1956 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Adam, 92 Bromma
    50 10 km Män Seedad kl. 11:00 Larsson Alexander, 00 KFUM Örebro Friidrott
    475 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson David, 86
    4037 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Gunnar, 78
    1763 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Hans, 60
    468 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kenny, 54
    1082 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Martin, 82
    813 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Törnberg Jonas, 69
    941 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laurell Johan, 68 Uppsala LK
    1896 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Laurin Björn, 53
    169 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86
    502 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laxheim Jonas, 81 Outformore
    1828 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leander Clas, 03 Mariebergs SK
    1140 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Leander Erik, 00 BeeGood UF
    3 10 km Män Seedad kl. 11:00 Leandersson Jonas, 90 IF Göta Karlstad
    2434 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lee Jimmy, 94 Löparakademin Norra botkyrka
    172 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Mårten, 83
    786 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leijon Niklas, 81 Mik
    486 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leijonhufvud Nils, 65 Acando
    390 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lembke Jonas , 80 Fredrikshofs FIF
    1704 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lendin Tommy, 46
    883 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lengborn Johan, 63
    1593 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lennartsson Andreas, 93
    114 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lernberg Carl, 76 Hässelby SK
    2290 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lewander Erik, 74
    2193 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Levin Robin, 91 Stockholm
    1229 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Levy Roger, 79
    1510 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lidbom Sara-Lisa, 76
    2148 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lidholm Per, 85 Stockholm
    405 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liefvendahl Mattias, 71
    1256 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lifvergren Karlsson Sebastian, 87
    237 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljeberg Markus, 96
    557 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liljeborg Per, 64 Lindskog Malmström
    1987 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillieberg Albin, 87
    1788 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Jakob, 86
    1789 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Mårten, 91
    1790 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Rolf, 52
    2106 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Adam, 82 Dj
    331 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Erik, 90
    549 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lind Jesper, 74
    101 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Oskar, 84
    2507 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindahl Henrik, 83
    2209 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Björn, 81 Cool Runnings
    344 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindberg Victor, 89
    1060 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblad Tomas, 57
    503 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindbladh Johan, 71
    1130 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 71
    1152 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 69
    1964 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Patric, 72
    1153 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Samuel, 03
    298 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindbohm Stefan, 89 Ssideline City Run Club
    2168 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindborg Mats, 68
    1059 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Linden Håkan, 1982
    2210 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linden Kenny, 81 Cool Runnings
    696 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Emil, 02
    567 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Staffan, 72
    1221 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Torben, 65
    1803 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Victor, 92
    2231 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindh Marcus, 90 Tss
    973 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindh Pontus, 86
    1865 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Hans, 43
    369 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindholm Henrik, 87
    1334 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindmalm Felix, 90 Stockholm
    724 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindmark Charles, 86 Stockholm
    86 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindquist Fredrik, 92
    154 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindqvist Björn, 89
    95 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindqvist Christoffer , 84 Fredrikshofs FIF
    653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindstrand Henrik, 87
    100 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindström Christian, 74 Hammarby IF
    500 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström Jon, 83
    110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindström Mathias, 90 Hammarby
    876 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Henrik, 73 Storytel
    1833 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Littorin Jacob, 83
    387 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Littson Enning Gabriel, 80 IFK Lidingö Friidrott
    551 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ljung Leif, 61 Stockholm
    1172 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljung Stefan, 71
    1381 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungström Fredrik, 91
    1909 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin Jonas, 71
    2365 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lopez Aguilar Saulo, 03 Löparakademin Husby
    418 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lopez del Hierro Gonzalo, 74
    1047 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Anders, 48 Leksand
    1049 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Tobias, 74
    4191 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lund Patrik, 83
    97 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundahl Oskar , 81 Fredrikshofs FIF
    93 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundahl Tomas, 79
    705 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Magnus, 74
    714 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Peter, 66
    513 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Rickard, 74
    2517 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundberg Ulf, 69
    431 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundblad Jonas, 70 Bromma
    1063 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundell Andreas, 79
    850 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundgren Emil, 81
    601 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundgren Jimmie, 83 Ruffel & Båg AB
    2071 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Per-Arne, 55
    2025 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundh Ludvig, 94 Mohv
    1243 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Göran, 57
    1349 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Joakim, 84
    1313 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Mikael, 84
    2023 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundmark Andreé, 97 Mohv
    17 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundqvist Martin, 90 IK Sisu Nässjö
    552 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundström Tomas, 82
    1408 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lunneborg Jens, 79
    2503 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Luode Marcus, 90
    1312 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lutz Hieronymus Rony, 64
    179 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Långvik Mathias, 82 Kansu
    499 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lönnell Niklas, 69
    493 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lönnvik Simon, 91
    618 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lööf Harald, 61 Högby IF
    201 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lööf Sam, 89
    936 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Madeling David, 86
    303 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Madesten Thomas, 74
    1801 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Mathias, 73
    1068 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Micael, 87 SEB IF
    414 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mikael, 66
    508 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mårten, 72
    547 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Peter, 65
    352 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magnusson Tor, 66 Sub 40 Harriers
    137 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Majdandzic Goran, 85 Södertälje
    136 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malm André, 78 Runday IF
    1945 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmberg Olle, 97
    360 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmgren Magnus, 66 Swedbank
    256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmgren Oscar, 91
    409 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Malmstedt Magnus, 82
    699 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marambio Anibal, 82 The Running Movement
    456 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marantos Georgios, 85
    262 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Marklund Kristoffer, 90 Björksätras Löparfolk
    805 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markstedt Johan, 81
    175 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Markström Jan, 67
    599 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markström Pontus, 80
    447 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Martinsson Mattias, 89 Sergelhuset
    689 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Matte Michael, 89
    290 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Matute Sanchez Pablo, 88 Stockholm Frontrunners IF
    2398 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mayemba Eric, 05 Löparakademin Hässelby
    47 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    4 10 km Män Seedad kl. 11:00 Meier Karsten, 91 LG Braunschweig, Tyskland
    1194 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Meisel Roland, 48
    2492 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melin Jonathan, 98 Löparakademin Skärholmen
    1453 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellbin Rikard, 76 Mediaformat
    610 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mellbye Tor, 55 Länsförsäkringar
    2219 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellenius Erik, 84
    1101 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellgren Glenn, 88
    2018 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melo Octavio, 80
    202 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Melto Mikael, 67 Team Nordic Trail
    829 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Merck Peter, 71 Nacka
    909 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mercken Romeo, 92
    746 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mikkelsen Toth Sebastian, 97
    2004 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Milam Keith, 57
    43 10 km Män Seedad kl. 11:00 Milesson Gustav, 92 Stockholm
    2456 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Milinovic Daniel, 03 Löparakademin Rågsved
    1174 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Gabriel, 83
    766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moberg Olle, 80 Ayranners
    415 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moberg Stefan, 66
    781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mobrin Tim, 94
    318 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Modig Stefan, 70 Stockholm Frontrunners IF
    2419 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Abukar, 03 Löparakademin Katrineholm
    2415 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Ahmed, 03 Löparakademin Katrineholm
    3150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Moore Scott, 76 Terrible Tuesdays IF
    428 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morgner James, 69
    1121 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Motakefi Ali, 54
    1034 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Joakim, 82 MRR Visby
    1697 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Murdoch Malcolm, 81
    2277 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Murray Christopher Paul, 81
    2433 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mustafa Ibrahim, 04 Löparakademin Norra botkyrka
    1824 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Göran, 56
    1674 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Peter, 64 Gunnlunk
    1002 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mölleryd Bengt, 58 Pts
    961 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Natanaelsson Mikael, 69
    186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Natzén Christopher, 73
    2338 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Navarro Aidan, 03 Löparakademin Farsta
    2343 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Navarro Derian, 02 Löparakademin Farsta
    1509 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Navneet Neil, 80
    319 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neihoff Love, 90 Stockholm
    2307 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nellkrans Gabriel, 85
    2203 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Adrian, 04
    2202 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Emanuel, 98
    2205 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Gabriel, 99
    2204 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Viktor, 01
    1257 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Netré Pontus, 70 Stockholm
    527 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Neuman Jörgen, 58 Degerfors
    208 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neuman Nicklas, 87
    449 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nguyen Binh Nguyen, 84
    1540 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Viet Hung, 83
    2449 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nikitin Melvin, 03 Löparakademin Rågsved
    2252 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Alexander, 94 Syncron
    1212 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Anders, 81
    1532 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Andreas, 82 Creuna
    2258 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Andreas, 92
    1733 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anton, 93 Solna
    783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Claes, 59 Bergshamra södra
    1046 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Classe, 70 Kingisland
    501 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Daniel, 89
    1078 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Jan, 61 Muskelverket
    272 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Joakim, 83
    2137 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Jonnie, 90
    1746 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Marcus, 78
    1018 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Markus, 75
    2299 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Michael, 93 Vällingby IF
    544 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Mikael, 77
    450 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Nils, 80
    736 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Per, 67 Årsta
    1647 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Richard, 85
    777 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Rickard, 92
    375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Thomas, 81
    681 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nissen Patrik, 58 Badoboule
    102 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nitzler Daniel, 75
    2260 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nolstam Tomas, 84
    2476 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nooristan Elias, 03 Löparakademin Skärholmen
    1577 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norberg Michael, 73
    1680 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Ludvig, 92 Handelsbanken
    83 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordenlöw Christoffer, 85 Riksbanken IF
    197 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Peder, 80
    2176 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Lars Christer, 44 Solna OK
    1760 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Marcus, 86 Sergelhuset
    26 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordling Gustav, 97 Spårvägens FK
    245 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordlund Mikael, 67 Norsborg
    382 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordqvist Andreas, 83
    869 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordström Kristofer, 90
    589 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordström Magnus, 70 Ifk Lindingö
    823 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordwall William, 03
    779 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Noren Fredrik, 82 Runacademy
    2448 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norlander Martin, 03 Löparakademin Rågsved
    1786 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norlén Pär, 83
    147 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norman Benjamin, 90 IF Linnéa
    1011 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Claes, 52 Bromma-Solna skytteförening
    2475 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nur Batuhan, 03 Löparakademin Skärholmen
    889 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Eric, 91
    2262 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyberg Jim, 74 Mik
    1368 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Oscar, 94
    5019 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nybäck Fredrik, 70 Spårvägens FK
    4061 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyhlin Johnny, 53
    1494 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nykänen Markus, 92
    150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nylander Johan, 93 Fredrikshofs FIF
    474 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyman Oscar, 73 Mrc
    107 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyman Pär, 84
    426 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Claes, 55 Stockholm Frontrunners IF
    129 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Daniel, 78
    388 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Fredrik, 85
    160 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Henric, 88 Falun Borlänge SK
    5022 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström Jesper, 91 Falun Borlänge SK
    1622 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Patrik, 70
    5003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström-Öhlin Samuel, 001 Fredrikshofs FIF
    1127 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Näsbrandt Hans, 80
    121 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Näsholm Christofer, 84 Kurres TK
    1457 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Urban, 47 HLK-92
    403 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nöjd Harald, 63
    2522 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Odenblad Sten, 39 Fredrikshofs FIF
    1556 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ohlsson Niclas, 67 Tss
    819 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ohlsson Philip, 97 Tss
    2287 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojakangas Hannu, 89 The Rise of Nasu
    695 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ojakangas Jussi, 84 Beach 2019
    2215 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojala Henrik, 04 Jomala IK
    2285 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Okamoto Ken, 75
    1821 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olander Jörgen, 65
    115 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olausson Anders, 69 Mötesplats löpning
    58 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olofsson Erik, 79 IF Mantra Sport
    1711 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Hans, 60
    293 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olofsson Ingvar, 57
    679 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Torbjörn, 65 Lidingö
    546 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsmar Fredrik, 86 Bonliva
    2081 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson David, 93 Mojitoz
    44 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Dennis, 97 Spårvägens FK
    1132 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Henrik, 70
    683 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Johan, 96
    1489 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Johan, 56
    1730 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Lucas, 96
    103 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Martin, 74 Anomali IK
    1731 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Michael, 68
    1794 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Niklas, 78
    1531 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Oliver, 95
    5013 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Samuel, 002 Hässelby SK
    1210 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Orstadius Fredrik, 71 Idrottsveteranerna
    2053 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Orth Christopher, 82
    317 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Osorio Omar, 81 Ssideline
    320 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ossborn Henrik, 69 Vinge
    1852 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Oveis Gharan Sam, 87
    1979 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 P. Lindström Johan, 80
    2351 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pakhomov Robert, 02 Löparakademin Fisksätra
    2396 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paktinat Mohammad Ali, 03 Löparakademin Hässelby
    2063 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Palluck Markus, 78
    1754 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Palm Jan, 63
    732 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palmberg Marcus, 90
    1254 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmberg Mikael, 66
    1255 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmberg Peter, 71
    94 10 km Män Seedad kl. 11:00 Panero David , 93 Fredrikshofs FIF
    834 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Partovi Karan, 81
    2044 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paulovich Pinheiro Gomes Ivan, 86 Betsson Group
    1974 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paulsson Anders, 46
    794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Paulsson Magnus, 74
    368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pedersen Kim, 83
    1887 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pehrsson Emil, 90
    2283 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pernkrans Hampus, 03 AIK innebandy
    393 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Fredrik, 91 Sjöstan finest
    530 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hans, 57
    1584 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Henrik, 69 Knivsta
    1352 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Joakim, 88
    397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Magnus, 92
    1524 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Tobias, 77
    2441 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Trym, 04 Löparakademin Rågsved
    1362 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pertlwieser Rupert, 45 Hässelby
    2089 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Bengt, 59
    1539 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Petersson Daniel, 90 Friskis och svettis
    139 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Jonas, 73 Stockholms FTF
    126 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Sven, 83 Huddinge AIS
    768 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Kaj, 67
    591 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pétursson Hans, 66
    1829 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Phalén Magnus, 67
    222 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Piccardo Davide, 80 Club Running Sweden
    148 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pihl Johan, 92 Hammarby Friidrott
    2333 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pirbodaghi Razmehr, 03 Löparakademin Farsta
    329 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pires Eduardo, 84
    63 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    183 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Preutz Hugo, 83 Nordea
    3802 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Prieur Davy, 77
    1913 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Mats, 63
    370 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pålsson Jonas, 85
    1195 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pålsson Jonny, 66
    1736 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pärsson Erik, 92
    609 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pödra Johan, 78 Team Jarla
    1570 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rahm Örjan, 57
    1223 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rajala Reijo, 56 Enhörna IF
    1503 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ramirez Jorge, 87
    625 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ramse Daniel, 74 Ssideline
    1355 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ramsköld Daniel, 85
    2473 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ramzi Sam, 02 Löparakademin Skärholmen
    459 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rantakeisu Håkan, 80 Grow Internationals
    1619 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rapp Johannes, 81 Kalmar
    18 10 km Män Seedad kl. 11:00 Rehn Anton, 92 Högby IF
    2512 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Reinfors Patrick, 70
    1234 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Renström Bo, 54 Jägarns Jaktlag
    235 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Reus Mattheus Johannes, 80
    1449 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Richardt Filip, 76
    1490 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ringblom Cruz Olof, 84
    5041 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romar Tobias, 88
    376 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romeis Markus, 92
    844 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Romero Van Cutsem Nuño, 81
    327 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ronquist Peter, 74
    2171 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Roos Johan, 73
    156 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosberg Oscar, 93
    2291 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosén John, 81
    1297 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rosenheinrich René, 78
    533 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rosenkvist Niclas, 73
    1455 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rovigo Baggenstoss Arthur, 92
    421 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rudbeck Peter, 58 Operans if
    2339 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ruiz Leandro, 03 Löparakademin Farsta
    818 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Runesjö Carl, 78
    1557 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Runngren Kjell, 88 Tss
    853 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ruppi Robert, 85
    1376 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Adam, 00 Bkos
    697 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ryhre Johan, 93
    2065 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rytterskog Johan, 83
    647 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rådström Joakim, 77 Tumultlöparna
    1898 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Råstorp Tobias, 79
    1756 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Röing Adam, 78
    276 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rönn Jesper, 87 Kungfusion
    1032 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Martinus, 77
    1681 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönngren Göran, 70 Handelsbanken
    2474 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saad Omar Mac, 01 Löparakademin Skärholmen
    1216 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sabel Karl-Gustav, 48
    2409 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sadaq Abdi, 03 Löparakademin Hässelby
    788 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sáenz Maestre Iñigo, 82 Stockholm Frontrunners IF
    2478 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Safi Haidar, 03 Löparakademin Skärholmen
    2371 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saleh Ali, 04 Löparakademin Husby
    282 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Samuelsson Henrik, 68 Hässelby SK
    1156 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandart Rikard, 85
    51 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandberg Axel, 00 KFUM Örebro Friidrott
    706 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Tage, 45 BrommaVällingby sok
    2179 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sande Björn, 60
    1031 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Håkan, 48 Örnsbergs kanotsällskap
    64 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandler Johan, 76 Fredrikshofs FIF
    433 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandqvist Peter, 57 Mälarö Löparklubb
    2216 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Niklas, 90
    1633 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Peter, 71
    2086 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Alner Klas, 66
    1055 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schnitzler Michael, 86
    192 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Scholander Wilhelm, 88
    3196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Magnus, 85
    302 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Robert, 68 DBGY S.A.K
    815 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schumann Thomas, 56 Vaxsta
    2101 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schönmeyr Richard, 50 Ssw
    669 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schönnings Johan, 77
    343 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sciacca Matteo, 90 Buildsafe
    1558 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sederblad Kalle, 91 Tss
    2159 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sederholm Fredrik, 90
    69 10 km Män Seedad kl. 11:00 Seeger Christian, 82 Uppsala LK
    1472 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Selg Michael, 72 Nordic Trail
    280 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Selsborg Dennis, 74 Runacademy IF
    2340 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Semera Beyene Jonathan, 02 Löparakademin Farsta
    2453 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sentongo Hussein, 03 Löparakademin Rågsved
    1780 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sert Miro, 88
    734 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Setterqvist Fredrik, 84 Idrottens IF
    123 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Seweling Philip, 90 Arådalensif
    606 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Seweling Urban, 57 Arådalensif
    828 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sid Mats, 72
    1682 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Signell Fredrik, 89
    1317 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sigurdsson Jörgen, 78
    1950 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljeström Thomas, 54
    1218 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Siljevall Anders, 88
    1499 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sillrén Fredrik, 76 Sillisarna
    67 10 km Män Seedad kl. 11:00 Silvander Olof, 99 IFK Lidingö
    1834 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sebastian, 84
    1729 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöblom Nils, 81
    91 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sjögren Niclas, 71 Runacademy IF
    2098 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm John, 85 Trava lugnt
    1533 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sjölander Anton, 91 Creuna
    346 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sjölund Björn, 86
    481 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Mikael, 78 Ksp
    668 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstedt Olle, 68 BK Örnen
    496 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjösten Ola, 71
    1017 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skantze Leif, 41 Kjv
    168 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Skarbovik Jone, 94
    1175 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Fredrik, 68
    2315 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Slaven Jamie, 87 Bromma
    607 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Slättegård Joakim, 63
    120 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Slättengren Tim, 89 AstraZeneca IF
    2073 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Slättman Rickard, 89
    3046 10 km Män Seedad kl. 11:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    1262 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Smidelöv Johannes, 89
    224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Snaprud Per, 66
    1643 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sohlberg Alexandro, 87
    928 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sohlberg Per, 68 Stockholm
    351 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sohlström Mikael, 86 AB Karl Hedin IF
    4063 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Solender Dante, 004
    1 10 km Män Seedad kl. 11:00 Solomon Napoleon, 94 Tureberg
    299 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Solstad Kristoffer, 78 Stockholm Frontrunners IF
    2350 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Buba, 90 Löparakademin Fisksätra
    7 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils , 91 Spårvägens FK
    484 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Spiric Goran, 87
    1497 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Spjuth Robert, 68 Norwegian
    1006 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Staaf Kent, 56
    670 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Staf Björn, 55
    902 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stark Calle, 87 Enervit
    180 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stark Tomas, 70 Sju Sorters Kakor
    789 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Starkhammar Mats, 64 Stockholm Frontrunners IF
    5 10 km Män Seedad kl. 11:00 Steffensen Gabriel, 96 Mölndals AIK
    771 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Steinbock Per, 74
    2455 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Steinbruck Sebastian, 03 Löparakademin Rågsved
    2147 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenbeck Per, 83
    307 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stensland Per, 70
    1677 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stenvall Johan , 89
    636 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stenvall sven-olof, 35
    261 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stenvinkel Henrik, 87
    291 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stephens Lee, 84 Stockholm
    1701 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stjernberg Per, 67
    2236 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stjerndal Andreas, 91 Tss
    270 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stjernquist Gustav, 88
    710 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stojanovski Viktor, 88
    1409 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stoltz Mats, 47 Westermalm
    1683 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Strand Robert, 57
    885 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strand Roberth, 57 Jåttans Springklubb
    5029 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Strid Johan, 89 Ulricehamns IF
    267 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stridsberg Tobias, 77
    744 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömholm Fredrik, 65
    566 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömstedt Niklas, 72
    1163 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stubb Kenneth, 60
    2103 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stureborn Fredrik, 71
    2222 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stål Raymond, 65
    642 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stål Ronnie, 74 Riksbanken IF
    1374 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stänkelström Petter, 59
    2457 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Subhato Reedo, 03 Löparakademin Rågsved
    711 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Suhard Yannick, 78
    2414 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Suleiman Mohamed Omran, 99 Löparakademin Katrineholm
    967 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundbaum Niklas, 78
    1333 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundeby Mikael, 91
    524 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundin Patrik, 84 Suddarna
    233 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundman Daniel, 67
    81 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Runacademy IF
    2506 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Björn , 84
    1850 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Max, 98
    6 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Simon, 98 IFK Lidingö
    134 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundström Tomas, 74 Carrick AC
    541 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sunesson Daniel, 78 Swedbank
    913 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svahn Fredrik, 78
    316 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svahn Peter, 77
    96 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svedjeholm Mikael , 79 Fredrikshofs FIF
    417 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svedlund Micael, 60 -
    873 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svenler Jesper, 90
    53 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svenningsson Rasmus, 92 Race and Shine Sports Club
    1778 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Andreas, 73
    278 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson David, 73
    1759 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Edgar, 90 Sergelhuset
    1918 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Gunnar, 41
    1559 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Ivan, 89 Tss
    1038 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Jonatan, 86
    454 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Mathias, 85
    1016 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mikael, 64
    934 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Tom, 68 Hammarby IF OF
    1299 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Tomas, 59
    498 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Gillstedt Patrik, 78 Smashing BK
    2504 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svärdell Jacob , 86
    832 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sydow Leo, 90 Buildsafe
    1329 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sylenius John, 80
    782 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sällström Morgan, 62 Västerås LK
    248 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Säterborn Joakim, 69 Skokloster lk
    729 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söder Fredrik, 78 Running Wild
    933 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söder Johan, 80 Våmhus IK
    1466 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderberg Bjarne, 68
    1809 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Joakim, 86 Backlura Tri
    3548 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Pontus, 84 Deloitte
    555 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Ulf, 59
    574 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderlind Johan, 74
    65 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlind Marcus, 80
    3085 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlund Jan-Magnus, 75 Axa SC
    295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söderlund Oscar, 87 Uptown Runners
    1191 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderman Börje, 60
    872 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderqvist Gustaf, 88
    1388 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderqvist Johannes, 93
    371 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Södling John, 89
    174 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tarlinder Alexander, 80
    806 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tauberman Martin, 78 SEB IF
    377 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tegneborg Urban, 92
    2054 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tegnebratt Sebastian, 88 OK Södertörn
    1992 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teofilovski Daniel, 76 Nds
    594 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Terfelt Johan, 64
    2407 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tesfaselasie Tomas, 99 Löparakademin Hässelby
    510 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thalen Tobias, 81
    559 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarajah Sathees, 75
    535 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarasa Santhan, 84 Ericsson
    593 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorleifsson Andres, 88
    674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorsell Staffan, 91
    1087 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Timmerling Arne, 53 Stigbergspojkarna
    1642 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tingström Per-Ola, 63 Kälvesta LK
    691 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tingvall Mathias, 85 Saltsjöbaden
    182 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tjernström Ulf, 81 Kilsbo IF
    1784 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tollin Joakim, 61
    1534 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tollstorp Daniel, 80 Creuna
    1452 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tomczyk Henrik, 70 Mediaformat
    719 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tonström David, 84
    1118 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torneklint Åke, 57
    2412 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Touma Esam, 03 Löparakademin Katrineholm
    846 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Traba Pettersson Pierre, 86 Norrköping
    1544 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Trabo Andrejs, 86
    1564 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tran Hieu, 85
    897 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Treiberg Tom, 52
    2300 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Trolldal Björn, 61 Stockholm
    1696 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tunbjer Philip, 86
    623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tunedal Rikard, 65 Wham
    820 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tuul Viktor, 95 Tss
    394 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tuvberger Dag, 92
    1617 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysell Sundkvist Leif, 93 Solna
    1383 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Andreas, 92
    1487 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Pär, 61
    2120 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysklind Johan, 80
    801 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Töcksberg Daniel, 88 Pappa Putte LK
    1880 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Törneryd Vilhelm, 88
    288 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Törnmarck Oskar, 85 Inski XC Trainer
    571 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törnroos Mikael, 92
    2022 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ulfung Adam, 87 Mohv
    268 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullakko Jim, 90 Björksätras löparfolk
    4129 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ullberg Kent, 53 MRR Visby
    281 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ung Mattias, 71 Runacademy
    2484 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ushurov Naim, 02 Löparakademin Skärholmen
    195 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Uske Rickard, 90
    677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wagner Jan, 61
    1919 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wahlberg Erik, 90
    467 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wahlqvist Johan, 72
    55 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valas David, 80 Huddinge AIS
    1288 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Waldberg Christer, 61
    1995 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Waldberg Sebastian, 96
    1398 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Waldenström Rickard, 86
    1867 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Waldmark Daniel, 88
    5012 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Walerych Artur, 80 Colting Borssén
    854 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Walfén Johannes, 83
    105 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Valkeaoja William, 87
    259 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vallas Marcus, 90
    2 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägens FK
    704 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallin Johan, 87
    787 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallner Tomas, 84 Stockholm Frontrunners IF
    1084 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Valnell Marcin, 76 SEB IF
    1569 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wannebo Magnus, 81 Norwegian
    2321 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vargas Santiago, 03 Löparakademin Farsta
    2391 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Warsame Harun, 96 Löparakademin Husby
    162 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Weber Erwan, 90 Spårvägens
    165 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Weber Erwan, 90 Spårvägen
    792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vedung Jonas, 67
    5056 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weir Vincent, 90 Ssideline City
    2042 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Welander Claes, 68 Betsson Group
    37 10 km Män Seedad kl. 11:00 Welday Michael, 99 Stocksäters IF
    176 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Welin Dan, 67 Hässelby SK
    173 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellander Rasmus, 90
    246 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellbrant Patrik, 83
    1636 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wendin Jonas, 72
    2497 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wennberg David, 98 Mvds
    523 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennberg Kristian, 84
    1342 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wennerberg Niclas, 65
    135 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wennerberg Ruben, 83
    5020 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wennergren Fabian, 91
    1615 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wennström Martin, 77
    868 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Patrik, 71
    875 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Venturi Philip, 92
    218 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Werdin Andreas, 93 Sundbyberg
    511 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Johan, 62 Sundbyberg
    1220 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Verma Vipin, 68
    1744 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vernby Kåre, 74
    1932 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Werner Jack, 89
    2119 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Verstraete Simon, 89 Dj
    1225 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vesanto Olli, 57 Ärvinge utegym
    2217 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wessman Jakob, 91
    1093 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Jan, 64
    5010 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westberg Mårten, 61 Akalla Run
    1782 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westberg Per, 58
    199 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westblom Olle, 58 Club Running Sweden
    249 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vesterberg Peter, 72 Södertälje
    903 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Philip, 91 Tottenham
    5007 10 km Män Seedad kl. 11:00 Westerlund Mattias , 87 Junsele IF
    432 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westholm Niclas, 72 Örebro AIK
    2273 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 westin-nilsson Per, 62
    1115 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westman Andreas, 71
    570 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westman Håkan, 61 Weserhak
    1578 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westover Benjamin, 77
    1546 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wetterbrandt Erik, 89 AXA Sports Club
    232 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiberg Bengt, 57
    108 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wibom Patrik, 73 Stockholm
    242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widegren Torbjörn, 72
    314 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widell Johan, 66 Utbrytarna SK
    333 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widenfors Marcus, 76 Team Nordic Trail
    1635 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vidhall Martin, 82 Stockholm
    209 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vig Jonas, 77 Hägersten
    355 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wigsten Alexander, 80 TRIMBLE IF
    119 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiik Thomas, 73 Motala AIF
    469 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wijk Jonas, 78
    1688 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wiklander Gummesson Lucas, 98
    113 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viklund Andreas, 74
    720 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wikner Sebastian, 84
    537 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Fredrik, 81
    538 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Jonas, 81
    1518 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wikström Anders, 82 Mik
    713 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Viktor Pierre, 89
    925 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiktorin Johannes, 90
    1601 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilén Edwin, 01 Stockholm
    345 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vileåholm Tomas, 72 Snokarna
    140 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiman Håkan, 67 IF Linnéa
    4078 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Winberg Tommy, 69
    747 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wincent Lars, 65
    1123 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vincenti Ivan, 75
    210 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vindefjärd Mats, 69 Athletic Club Salt Lake
    155 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Winter Tage, 47 Haik
    124 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Virta Caj, 73
    1752 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Virtanen Anton, 92
    385 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Visser Bram , 89 Ssideline City
    1486 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Peder, 71
    965 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Witzig Nick, 95 Sweden Runners
    1129 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wivegg Stefan, 73
    2068 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 von Wright Julius, 87 Can
    845 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wrighton James, 86 Stockholm Frontrunners
    654 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vu Hoang Tung, 79
    824 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wurz Markus, 72
    250 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Würtz Thomas, 82
    230 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Våghals Leif, 72 Idrottsveteranerna
    2095 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wåhlstrand Martin, 89
    1211 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vålvik Per, 59
    198 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wärlegård Kalle, 71
    1199 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Adam, 03 Supporterklubb 99
    1275 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Mats, 76 Supporterklubb 99
    1201 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Peter, 67 Supporterklubb 99
    1200 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvinf Jacob, 01 Supporterklubb 99
    1012 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vögeli Johan, 65
    2485 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yanez Alejandro, 03 Löparakademin Skärholmen
    144 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Yang Ke, 79
    410 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ydrenius Fredrik, 69
    2035 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ünlü Emre, 90 Riksbanken IF
    1498 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ytterberg Stefan, 63 Urban athletes
    2480 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zadruzny Alexander, 00 Löparakademin Skärholmen
    2293 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zandén David, 88
    930 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zedig Daniel, 71 IK NocOut
    929 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zedig Lucas, 97 IK NocOut
    2487 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zeko Alexandros, 03 Löparakademin Skärholmen
    1279 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zetterberg Niklas, 77 Uppsala
    332 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ziambaras Elias, 73 Team Elli
    4058 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zigmond Jakob, 86 Elektropartner
    1054 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zlatkovic Kent, 53
    14 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åberg Marcus, 88 Hässelby SK
    1669 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Martin, 86
    131 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åhman David, 77 IF Linnéa
    2077 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkerberg Tomas, 71
    536 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Åkerlund Patrik, 81
    1762 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkermark Fredrik, 72 Bromma
    29 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åkesson Andreas, 87 Saltsjöbadens IF
    2212 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åmark Jerry, 80 Cool Runnings
    1418 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åslin Marcus, 92
    358 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öberg Christian, 92 Sweden Runners
    1106 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Öfverström Eva, 49
    328 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhman Jonas, 86 Mik
    622 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Öhrn Andreas, 90
    396 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhrström Jonas, 87
    1661 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Önnerfält Per, 63 Inteno
    2309 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Önnhage Ingvar, 54
    1876 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Örnhall Fredrik, 81
    1645 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östansjö Niklas, 88
    1400 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Österberg Håkan, 58 Hogges
    1873 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Österberg Jakob, 00
    532 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österberg Thomas, 68
    178 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Östergrens Daniel, 74
    2099 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Östling Fredrik, 70 Iopsys
    1459 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östlund Sebastian, 88 Liljeholmen LK
    553 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östlund Tommy, 67 TSOMD Runners
    621 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östman Christian, 86 Hägersten
    2366 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Özuer Talha, 03 Löparakademin Husby