RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2019
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    917 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Aaro Cristina, 74
    1753 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aarts Janina, 90
    2472 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abdelbaki Mirna, 03 Löparakademin Skärholmen
    2375 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abraha Dina, 96 Löparakademin Husby
    1710 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 59
    1237 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Acimovic Carina, 66 Runacademy
    1933 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Adler Maja, 89
    948 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adlercreutz Anna, 91
    2347 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 AF kleen Linnéa, 92 Löparakademin Fisksätra
    1881 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Agg Katarina, 71 Runacademy
    770 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlberg Amanda, 90
    1187 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlfors Marielle, 77
    1659 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlin Sofie, 92
    1907 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Ulrika, 69
    1996 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlsén Lovisa, 90
    2227 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aktas Meryem, 92 Tss
    852 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Albertsson Rebecca, 87 IF Linnéa
    2495 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Albråten Fanny, 92
    1019 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldengård Anette, 80 Fair trade runners
    1136 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Malin, 92 Aldrin SK
    2109 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alexanderson Frida, 87 Dj
    2336 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Algemo Astrid, 04 Löparakademin Farsta
    2404 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Al-Hakim Maria, 00 Löparakademin Hässelby
    2439 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alhechimi Coleen, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2378 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alici Aybuke, 03 Löparakademin Husby
    1890 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alkatib Sabaa, 90
    350 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Alkelin Sara, 92 Mercur Solutions AB
    2228 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Almayahi Nebe, 87 Tss
    378 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Almén Lagerwall Ida, 79 #teammundt
    2435 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alnajem Maria, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    672 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alstermark Linnea, 92 IFK Avdank
    4064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Altsäter Hanna, 91
    2488 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ammar Zainab, 02 Löparakademin Skärholmen
    2526 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Amnestål Teresia, 76
    1478 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Emelie, 88
    1496 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Helene, 66
    1835 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johanna, 83
    1947 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johanna, 78
    1917 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Josefine, 84 MSF Dalvika
    1930 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Lotti, 78
    616 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Maja, 89
    2141 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Malin, 89 Supporterklubb 99
    1427 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Matilda, 95
    568 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andreasson Marika, 78
    1638 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Vita, 70
    1326 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ansjön Hedvig, 92
    1289 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Antberg Felicia, 87 Coop IF
    2359 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aranda Estefania, 93 Löparakademin Fisksätra
    1367 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Are Josephine, 88
    2490 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aria Hadia, 03 Löparakademin Skärholmen
    1742 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Arias Itzel, 79
    2166 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Arnaudo Monica, 90
    1347 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aronsson Lena, 76
    1847 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aschan Charlotta, 64
    1064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aschan Johanna, 72
    2425 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asihaeriang Dilzat, 01 Löparakademin Norra botkyrka
    2527 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Askerfjord Sundeby Maria, 88
    517 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Anna, 82
    563 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Eva-Maria, 66 Ärla IF
    1579 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Athlin Åsa, 71
    2491 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Atrakchi Zainab, 03 Löparakademin Skärholmen
    1045 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Atterstam Maria, 66 Nynäshamn
    1960 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Audell Elisabet, 76
    2392 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Awed Najma, 01 Löparakademin Husby
    1925 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelson Susanna, 95
    1450 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Axelsson Caroline, 76
    896 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Viktoria, 73
    1709 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axi Susanna, 63
    2096 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axling Ebba, 81
    2516 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axling Emma, 77
    1353 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ba Palmqvist Penda, 74 Wewhorunclub
    1928 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backe Sabel Agneta, 45
    1997 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backman Jenny, 80
    1658 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Backman Michaela, 87
    1323 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bagelius Emelie, 70
    1308 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balcanovic Silvana, 77
    1666 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balic Neira, 81
    77 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Balk Elin, 92 IF Linnéa
    963 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Barle Hejdenberg Charlotte, 93
    1894 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Beck Jessica, 91
    1946 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bellman Monica, 53
    2482 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ben Bekhti Djemina, 90 Löparakademin Skärholmen
    1373 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Ebba, 93 Stockholm
    2135 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benisch Margot, 52 Härochnu
    2354 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benitez Danira, 94 Löparakademin Fisksätra
    2028 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benitez Emily, 91
    296 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Benson Jennifer, 89
    2048 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berg Ebba, 91
    1715 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berg Maja, 89 Nacka
    1185 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergelid Anna-Karin, 78
    471 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergengren Katinka, 90
    1451 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergensand Erica, 88 Mediaformat
    1936 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergensten Jenny, 73
    1386 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergenstråhle Sofia, 90 -
    1442 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergfeldt Daniella, 86
    1293 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Agnetha, 71
    4073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Kajsa, 97
    1527 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Märta, 01 Gustavsberg
    880 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergh Sandra, 84
    2170 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergholtz Madeleine, 82
    363 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Sandra, 90 IF Linnéa
    1858 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergman Märit, 76
    931 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergqvist Catrine, 82
    1857 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berling Therese, 85 Nasus Löparklubb
    1632 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Besson Ludmilla, 90
    597 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bigert Carolina, 68
    1135 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bildt Karin, 81 Acando
    2405 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Biniam Divora, 02 Löparakademin Hässelby
    2370 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Biruck Kidst, 03 Löparakademin Husby
    80 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Bjerkevall Marie, 87 Hässelby SK
    1463 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björck Linnéa, 91
    2327 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkell Jonna, 04 Löparakademin Farsta
    2100 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkenlid Anita, 66 Team Snigel
    4039 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björklund Johanna, 84 Stockholm
    1800 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björklund Sanna, 79
    1961 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björksten Sofia, 71
    908 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnsson Linda, 81
    1550 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björs Emma, 66
    2157 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björsell Thor Renée, 91
    1412 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blom Katarina, 64 Riksteatern
    2122 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomgren Cecilia, 89
    630 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Christin, 92
    1151 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomster Solveig, 79
    1340 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomström Sofie, 93 Bryggvägs lufsarna
    727 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Boding Emelie, 87 Team Sibirien
    1111 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boding Gunilla, 48 -
    2066 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bohman Agnes, 90
    1551 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bolin Ulrika, 77
    1208 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bood Jessica, 75
    2112 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borges Lara, 89 Dj
    573 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bornhäll Jana, 84
    1999 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borning Malin, 73 Lg
    1065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boustedt Anna, 75
    667 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brander Sandra, 89
    1675 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brandt Elin, 88
    1318 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bratt Emilia, 72 Stockholn
    1512 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Braw Nicolina, 88 Stockholm
    381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bredolt Pernilla, 85 Runwaytoadventures.com
    1993 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Breidmer Julia, 93
    548 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bremberg Susanna, 61
    1871 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Briding Johanna, 87
    1872 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Briding Victoria, 91
    2242 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brink Malin, 88
    1107 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brolund Alma, 81
    444 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brorsson Linda, 73 Ösmo
    2442 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Broxvall Ida, 03 Löparakademin Rågsved
    890 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunosson Amanda, 86
    1707 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bryngelson Annica, 48 Fredrikshofs FIF
    2319 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bulow Emelie, 04 Löparakademin Farsta
    1874 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burchardt Steffi, 82
    506 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Burrows Agneta, 69
    2038 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burvall Wiveka, 68 Riksbanken IF
    2264 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Byström Jenny, 77
    395 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bäcklin Nina, 74
    1637 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Eva-Stina, 76
    2369 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cakmak Neva, 03 Löparakademin Husby
    2452 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Calderon Ramirez Braelyn, 03 Löparakademin Rågsved
    2078 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Ella, 93 Stockholm
    2079 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Henny, 94
    2080 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Iris, 96
    3704 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Camozzo Caneve Benedetta
    1021 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cappelen Celeste, 84
    1079 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlander Anna, 80
    2224 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlens Emma, 92
    1724 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Anja, 66
    2029 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Carolina, 81
    2015 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Linda, 86 Bilringarna
    1058 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsten Tülay, 86
    2360 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carrero Linnéa, 02 Löparakademin Fisksätra
    1394 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cassel Eva, 61
    1915 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Casslind Maria, 64
    1327 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cavalli-Björkman Anja, 87
    2467 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cavka Ajla, 04 Löparakademin Skärholmen
    1348 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cederström Rebecca, 75
    1690 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cederö Thomasine, 73
    2334 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Celik Asya, 04 Löparakademin Farsta
    2335 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Chavez Vallejos Mikaela, 03 Löparakademin Farsta
    1241 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chennell Susanne, 59
    2093 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Choi Linda, 87
    1904 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Claesson Tone, 68
    1158 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Clerkestam Hanna, 77
    1062 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Crevani Lucia, 77
    1897 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Crilen Frid Fanny, 93 Moonshine's Angels
    1902 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Bosta Christina, 54
    1966 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlin Katarina, 69
    366 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Dahlqvist Nathalie, 84 Veganrunners IK
    1251 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dalström Ulrika, 68
    2303 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danenberg Rosa Nadine, 90
    1937 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Hedvig, 92
    1990 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danils Louise, 80
    1823 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dash Wagh Suvarna, 80
    2055 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Davidsson Felicia, 90
    539 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Davidsson Sofia, 82 Scania
    1029 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 de Haan Anna, 77
    1364 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 de Jong Emma, 84
    252 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 de la Torriente Maria, 69
    1567 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Kathrina, 95 HashHouse Harriers
    1568 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Moa, 92 Hash House Harriers
    1437 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 di Nicola Emma, 82
    1493 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Didriksson Sara, 84 Idrottens IF
    1192 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Diephuis Maria, 73
    1793 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Digertz Helena, 75
    2337 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dimitrova Plamena, 05 Löparakademin Farsta
    715 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dolfe Helena, 91 Jordö IF
    1024 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Amanda, 93 Dominanders
    1716 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Domanders Emelie, 91 Dominanders
    1025 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Maria, 68 Dominanders
    1026 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Moa, 95 Dominanders
    1691 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dougherty Elizabeth , 87 Internationella Engelska Skolan
    2500 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Douglasdotter Sandra, 83
    676 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Drageryd Erika, 89
    2165 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Drugge Pernilla, 71
    888 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Duhrin Eriksson Mikaela, 95
    1740 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edling Lena, 58 Team Snigel
    440 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Ann-Charlotte, 56
    1889 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edlund Erika, 79
    279 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Edman Åsa, 62 Roma IF
    72 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Edsberger Sarah, 89 Hälle
    918 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edström Alexandra, 87
    1378 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edström Karoline, 94
    2190 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edström Sara, 81 Hägersten
    1984 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edvardsson Charlotte, 75
    572 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Efraimsson Elin, 88
    565 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egerfalk Johanna, 82 SMD Logistics
    4252 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eiranson Annika, 61 Visby
    910 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ek Sara, 89
    1392 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Stenhammar Lisbet, 61
    1282 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekbohm Emma, 87
    1462 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekengren Joy, 82 Idrottens IF
    478 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekeståhl Catarina, 83
    760 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Johanna, 74
    1183 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Johanna, 91
    1480 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Sanna, 72
    1302 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekström Helena, 74
    2356 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 El samaraai Danio, 02 Löparakademin Fisksätra
    1771 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elford Kristina, 59
    1818 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eliasson Mary-Anne, 66 Stuvsta
    1247 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eljas Karolina, 78
    2373 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elmi Hani, 03 Löparakademin Husby
    2399 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elsharkwi Noor, 05 Löparakademin Hässelby
    830 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Elvira Strömbäck, 77
    1345 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Enbom Maria, 69 Fm
    1923 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Anna-Karin, 95
    1924 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Gunilla, 64
    1777 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eng Maria, 86
    1268 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Anne, 63
    950 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Engfeldt Elin, 87
    2118 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Englund Sanna, 94 Dj
    1148 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engström Marlene, 73
    662 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Engström Ulrika, 78
    244 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Engwall Annika, 94 IFK Avdank
    1485 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Enmark Eva, 57
    1775 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enoksson Cecilia, 82
    2059 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enroth Stina, 65 Uppsala
    1653 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ericson Elin, 91
    741 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ericsson Christina, 61 Slimos löparklubb
    1685 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Mia, 65 Handelsbanken
    911 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ericsson Victoria, 67
    2177 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anna, 70
    185 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Frida, 83 Västerås
    2199 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Karin, 60 Stockholm
    2440 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Majken, 03 Löparakademin Rågsved
    362 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Maria, 76 IF Start
    1416 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Maria, 70
    1820 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Maria, 88
    1311 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Sara, 73
    2039 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erikssson Inger, 53 Boiling Pandas
    2521 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erlandsson Emelina, 89
    1226 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ernerot Ann, 64
    2376 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erzurum Beyza, 03 Löparakademin Husby
    1628 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eskesen Sophie, 93
    2461 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Espinoza Jaraseth, 02 Löparakademin Skärholmen
    2072 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ewens Hellevi, 52
    2353 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Hafsa, 04 Löparakademin Fisksätra
    2362 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Hibo, 03 Löparakademin Fisksätra
    790 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fagerholm Nina, 65 Club Running Sweden
    2468 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fahil Mimmi, 95 Löparakademin Skärholmen
    1814 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fairless-Clarkson Victoria, 89
    1888 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Falk Johanna, 73
    2024 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faraj Emelie, 96 Mohv
    2363 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Farrah Fartun, 02 Löparakademin Fisksätra
    974 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fasth Annie, 64 TSM Running
    522 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Faxell Susanne, 63
    2510 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Feinberg Sara, 77
    425 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernqvist Frida, 85
    435 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Lotte, 66
    1010 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ferry Helena, 80 Vegan Runners IK
    1693 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Flemming Amalia, 92
    2355 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fodge Helene, 93 Löparakademin Fisksätra
    2134 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fogelberg Petra, 76
    1723 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Folkeson Ulrika, 65
    1575 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fornhem Hanna, 77
    1976 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fornstedt Kristina, 73
    2274 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsback Nathalie, 85
    1689 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Kathleen , 75
    862 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsberg Linnea, 83 IF Linnéa
    2214 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Malin, 93
    1725 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsell Jenny, 79
    247 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsgren Ulrika, 85
    223 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsström Linda, 79 Barnens Sportskola
    1456 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frachetta Fernandes Bianca, 93
    1014 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fransson Josefine, 87
    1665 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Claudia, 73
    1189 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Ragnhild, 60
    2508 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredmark Katarina, 66
    861 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Lena, 77 Runacademy IF
    2513 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frenning Carolina, 91
    1702 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jeanette, 62 Solna
    1508 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friberg Jenny, 77
    1842 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frid Sofie, 78 IFK Enskede
    2390 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fridberg White Leila, 03 Löparakademin Husby
    1686 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friman Maria, 70 Handelsbanken
    2060 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisinger Turid, 83
    1942 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisk Alice, 04
    1657 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Karin, 78
    1159 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Karolina, 72 Tyresö
    1343 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Froelich Kristina, 64
    2284 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frostenson Anna-Clara, 48
    587 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Funcke Maria, 64 Söderlöparna
    1316 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fundberg Kristina, 69 Ärla if
    718 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fyhn Therese, 92
    1402 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylkner Veronica, 75 Eif
    1438 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Anetta, 63
    2125 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fältholm Anna, 92
    1141 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gaasvik Åsa, 67
    750 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gabrielsson Helen, 71
    4136 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gallina Barbara, 75 Friskis Svettis
    1405 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garcia Aleksandra, 76
    1337 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gawrilowicz Michaela, 74
    2386 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gebresus Salihom, 01 Löparakademin Husby
    109 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gedin Julia Liv, 82 Colting Borssén
    2523 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Genberg Anna-Sofia, 78
    1094 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Genberg Ia, 67
    1330 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Katharina, 85
    1331 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Stephanie, 82
    2430 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ghirmai Feven, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1815 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gibrand Catharina, 54
    1300 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Emilia, 95
    1213 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Linnea, 92
    1206 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Suzanne, 63
    1422 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gilbertsson Linn, 88
    1428 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gisslar Sara, 96
    1005 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gjeldnes Marianne K, 85 Jägarns Jaktlag
    1145 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gleisner Magdalena, 72
    452 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Golez Mafi Sepideh, 86
    2432 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gottfridsson Julia, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1415 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gradin Elin, 77
    2162 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gradin Susanne, 71
    912 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahm Klara, 89
    1648 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grahnen Viktoria, 86 AV IK
    1649 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grane Jennie, 17
    749 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gravert Emmeli, 89
    2008 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gray Jennifer, 90
    2067 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gripe Isabella, 81 Can
    870 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grundberg Sara, 79
    638 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Camilla, 67
    2013 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grönquist-Andrén Karin, 45
    633 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gudmundsdottir Valdis, 85
    2463 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Guerra Felicity, 03 Löparakademin Skärholmen
    1224 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunér Anna, 65
    1126 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarson Birgitta, 53
    2031 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gunnarsson Marie, 65
    1592 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafson-Stjernborg Johanna, 85
    2244 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Birgitta, 61
    2129 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Björg, 51 Häronu
    860 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Caroline, 89
    1541 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Erika, 93
    1655 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Mimmi, 90
    1813 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Monica, 56 Uppsala
    1543 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson-Ny Isabell, 90
    1914 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustavsson Kristina, 69
    2128 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gyldberg Stina, 85
    1356 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Göransson Christina, 79
    2275 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Göthe Sofie, 86
    73 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Haataja Ida, 94 Pudasjärven Urheilijat, FIN
    682 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hacko Lilak Zeinat, 86
    2505 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hageman Maria, 87
    2082 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Elin, 91 Mojitoz
    323 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Haines Rachel, 88 Ssideline City
    1998 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hakata Hisako, 45 Tsm
    1768 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Halvorsen Malin, 90 -
    1232 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammargren Jeanette, 69
    1927 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hammarström Linda, 71
    586 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hammarström Therese, 79
    2200 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hammoud Paula, 91
    1173 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammouda Leila, 69 IF Linnéa
    1705 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hamre Marie, 79
    1505 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hannerz Lotta, 70 Lesjöfors Springers
    1248 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Eira, 95
    1077 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Haraldsson Lindh Sara, 89
    1605 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hardwicke Pia, 74
    1155 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harlén Sofia, 73
    1714 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Harnesk Karin, 73 Fair trade runners
    1260 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harrisson Helena, 69
    1664 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hartmann Nicole, 84
    1983 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hasselberg Camilla, 85
    374 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Hed Sanna, 74
    1154 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedberg Kristina, 71 Runacademy IF
    1758 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedén Anne-Sofie, 90 Sergelhuset
    1623 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedengren Linn, 89 Stockholm
    1053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedman Anna, 67 Tumba
    2310 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedman Jenny, 86
    2268 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedner Camilla, 88
    916 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Heinig Stefanie, 87
    1294 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Helander Johanna, 74 Saltsjo Boo
    1962 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Heldmark Theres, 76
    648 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hellerström Erika, 97
    2040 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellerström Lisa, 93
    1935 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellqvist Stina, 85
    1538 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellsing Matilda, 77 Creuna
    649 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Helmin Erica, 75
    1799 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Helsing Hanna, 85
    2295 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hemström Liselotte, 66
    1144 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hending Mia, 70
    1305 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hendrikse Natalie, 92 Sobi Runners
    1036 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriks Eva, 88
    1176 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Johanna, 80
    2160 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hernblad Helena, 80 Älvsjö
    1922 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hildeby Marie, 66
    2524 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hiller Linda, 73
    200 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Hillerberg Melina, 90 Stockholm
    1170 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjälmö Anna, 74
    2271 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hobden Naomi, 90 Ssideline City
    650 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holdo Linda, 89
    1916 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holm Galina, 73
    1650 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Olivia, 92
    1572 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmes Linda, 43 London
    429 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Kerstin, 59 Hammarby Friidrott Löparnas Vänner
    666 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Linnéa, 87
    2131 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmqvist Ulrika, 93
    2229 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hongxia Lena, 75 Tss
    1886 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horkeby Regina, 93
    1764 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horner Kajsa, 85
    2161 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horvei Andrea, 63
    1075 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hägerstrand Maria, 61
    1328 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Häggström Gunilla, 62
    1991 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hällberg Carina, 62
    1863 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hälludd Anna, 75 Team Snigel
    959 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Härkönen Elin, 94
    2011 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Höckert Jennie, 84
    1864 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Teresa, 77
    2197 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högfeldt Lena, 73 Sportoffice
    419 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hörlin Amanda, 89
    2085 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hörnell Amanda, 89
    2465 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Rafaydah, 03 Löparakademin Skärholmen
    2466 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Zeinad, 03 Löparakademin Skärholmen
    1425 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihrfors Wikström Anna, 64
    975 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ingelhammar Annika, 86
    5016 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Isaksson Linnea, 91 Upsala IF Friidrott
    2010 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ivarsson Emmy, 85
    2240 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ivegren Lena, 87
    1749 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jacobsson Anna, 90
    901 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jakobson Nina, 72
    2075 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jakobsson Tove, 88
    4053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Janing Josefin, 77 Clara Financial
    900 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jankell Happy, 93
    2014 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Cornelia, 96
    1808 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Sandra, 82 Team Snigel
    2243 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Janzon Johanna, 89
    757 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jarskog Johanna, 01 IF Linnéa
    1854 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Javanbakht Sima, 83
    2332 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jelving Moa, 04 Löparakademin Farsta
    878 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jensen Anne, 71 IF Linnéa
    1573 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jergman Elin, 77
    1826 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jernkrok Camilla, 82 Camillas gäng
    615 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jersenius Minna, 89
    1895 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jervaeus Anna, 80 Stockholm
    2092 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jery Inas, 83
    1900 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Anna, 88 Nemas problemas
    1303 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Elin, 86
    1603 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hanna, 89
    1598 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Ingela, 89
    1120 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jenny, 79
    1644 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Karin, 64 Ericsson
    1905 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Karin, 71
    2155 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Kerstin, 71
    646 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Petra, 75
    1981 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Sara, 79
    3603 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Åsa, 72
    1233 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johnni Pernilla, 62 Tkif/bbb
    367 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Julia, 76 Örebro AIK
    3991 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jokela Rita, 63
    529 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jolibois Ambre, 90
    1625 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonna Edman, 88
    430 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Magdalena, 75 TSM Running
    1671 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonsson Nina, 71
    2519 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jos Anna, 86
    1695 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Josefsson Bodil, 62
    1973 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jouda Joanna, 85
    1776 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Ivana, 88
    1893 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juhlin Louise, 85
    2278 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juréen Julia, 88
    1290 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jürisoo Marie, 85
    1970 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jäderlund Hayley, 61
    2406 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Järemo Sofia, 84 Löparakademin Hässelby
    1491 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Järnberg Emelie, 93
    482 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Nora, 00 Reve d'Icare
    2047 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 K Forsberg Ylwa, 91
    2107 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kadefors Ella, 94 Dj
    420 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaiser Ylva, 88
    1582 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kanevid Emelie, 86 Deloitte
    1105 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kardell Anna, 93
    1779 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karimi Zohreh, 73
    466 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlberg Sara, 92 Tyresö
    1271 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlén Lisa, 75
    2403 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlin Marizza, 03 Löparakademin Hässelby
    1766 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Jenny, 79
    1280 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Sarah, 87
    2380 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kassem Norhan, 03 Löparakademin Husby
    2379 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kebedom Isabella, 96 Löparakademin Husby
    1978 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kehayes Jessica, 78
    1429 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kemi Josefine, 93
    2383 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khalaf Linda Nidae, 93 Löparakademin Husby
    1882 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khalkar Prajakta, 86 0
    1959 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khamisi Shoroq, 74
    2437 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khan Michelle, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2438 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khayat Alice, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2384 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khudair Fatima, 04 Löparakademin Husby
    1672 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kihlberg Denice, 89
    384 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Kihlberg Henrietta, 92
    643 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kihlsten Jessica, 84
    2009 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kim Elena, 89
    2377 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kiros Diana, 03 Löparakademin Husby
    1424 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kivinen Susanne, 63
    2230 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klingofström Petronella, 63 Tss
    1377 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Klingstedt Carolina, 73
    2388 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klosinska Stephanie, 91 Löparakademin Husby
    4109 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klöfver Anna, 86
    427 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Knudsdotter Banck Linda, 70
    2084 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Knudtzon Emelie, 85
    2097 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koistinen Milla, 89
    2431 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Maida, 01 Löparakademin Norra botkyrka
    2421 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Samra, 96 Löparakademin Norra botkyrka
    971 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Konradsdotter Jansson Olivia, 92 Atlas Copco IF
    1168 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koskiniemi Katja, 73
    2002 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koskull Louise, 80
    2422 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kouki Natalie, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1474 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krantz Ulla, 60
    1804 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kregert Therése, 88 Deloitte
    1041 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kriegholm Ewa-Maria, 67
    1713 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kudryavtseva Ekaterina, 80
    1433 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kujanpää Raija, 56 Turku/åbo
    453 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kullin Jenny, 90
    243 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Kvarfordh Sara, 75 IF Linnéa
    2032 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kyhlstedt Sara, 82
    476 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kühn Joanna, 79 Ssideline
    2256 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kynning Ylva, 93 Syncron
    881 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Källström Karin, 89 Stockholm
    2296 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Labbé Liliana, 80
    2515 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Anita, 66
    1676 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Lena, 73 Länsförsäkringar
    1720 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Linn, 84 Team Sunnanå
    1167 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Tyra, 93
    4056 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerqvist AnnCharlotte, 75
    1283 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lanaro Elisa, 96 Lanari
    1089 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Landeborn Maria, 79
    1634 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lantz Ida, 84
    1607 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lapidus Anita, 55
    528 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Laratta Alice, 96
    1070 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Anneli, 62
    2253 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Elin, 92 Syncron
    953 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kina, 74
    1856 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Marie, 88
    1188 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Petra, 82
    1090 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Sofie, 88
    2459 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Ulrika, 03 Löparakademin Rågsved
    1600 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Leif Kristina, 65
    306 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Anna, 91
    436 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Leijon Stina, 85
    1027 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lempiäinen Niina, 76
    1703 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lendin Kerstin, 44
    1166 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Cecilia, 84 Stockholm
    1447 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lernvik Johanna, 78
    2483 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Levushkina Alexandra, 03 Löparakademin Skärholmen
    614 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidgren Jenny, 88
    814 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidholm Erika, 84
    1403 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Liland Janica, 68 Anchorage
    497 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lilja Charlotta, 83
    219 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Lilja Ida, 85 Örebro AIK
    2325 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Liljegren Alma, 04 Löparakademin Farsta
    1787 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Irene, 92
    1792 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Victoria, 88
    1198 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lind Anna-Karin, 68 Supporter klubben 99
    1953 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lind Helena, 77
    866 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lena, 65 Runacademy
    946 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lovisa, 95 Lindhagen damfotboll
    1580 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Frohm Lotta, 64 Boo IF
    1150 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Therése, 70
    443 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindbäck Ulrika, 72
    2211 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Linden Lisa, 83 Cool Runnings
    490 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindén Caroline, 90
    1069 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindén Ida, 84 SEB IF
    1162 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Lindberg Alice, 93
    1668 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindevall Camilla, 92
    686 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindevall Emma, 85
    2049 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindfors Sara, 78
    1589 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Anna-Karin, 67
    673 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Annika, 65 Tsm
    1464 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Elin, 78 Galderma FF
    1351 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Emma, 92
    2514 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Erica, 86
    1285 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindh Astrid, 86
    1866 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Caroline, 84
    11 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lindholm Hanna, 79 Huddinge AIS
    1939 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Helen, 70
    1831 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Karlsson Calise, 75
    1023 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindqvist Gun, 64 Södertörns friskola
    2272 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Jenny, 87
    2027 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Ulrika, 86 Mohv
    1287 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindroos Marie, 79 Avancia
    1536 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindskog Lisa, 86 Creuna
    833 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindstrand Veronica, 91
    1267 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Pernilla, 73
    1131 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Anna, 71
    1574 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Manuela, 90 Jägarns Jaktlag
    1621 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljungbacke Isabelle, 87
    612 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ljungdahl Jenny, 73
    1298 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lorentzi Karolina, 64
    1836 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lu Qian, 83
    1048 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Ebba, 04
    1504 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luik Annika, 78 Ursvik
    1003 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Ann-Louise, 66 Södertälje
    2006 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Carolyn, 84
    1431 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Emma, 81
    1325 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Gawell Josefin, 75 Löparnas Vänner
    1507 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Marie, 85
    1757 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundkvist Christina, 59
    935 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundkvist von Corswant Mimmi, 79
    1692 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundman Kirsten, 90 Internationella Engelska Skolan
    1309 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundqvist Sofia, 92
    1197 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luxemburg Charlotte, 57
    1737 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ly Van, 94
    1022 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lützow Carina, 69
    2316 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Löf Jeanette, 89
    1743 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Henrietta, 80
    1901 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönngren Susanne, 60
    2087 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönning Sofia, 87
    5002 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Maggi Edita , 85 Fredrikshofs FIF
    1321 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Anna, 83
    413 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Maria, 71
    1944 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malmberg Elina, 95
    1270 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Malmkvist Kerstin, 78
    1124 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Man Lena, 74 Hemlingby lk
    1940 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mannheimer Alexandra, 75
    578 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Manninger Harriet, 98 Bromma
    1994 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maria Särkioja, 71 Handelsbanken IF
    2481 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Marmayohan Nijantha, 03 Löparakademin Skärholmen
    1238 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marouf Namo, 88
    2420 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Marso Reshma, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2385 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mastafa Sabina, 03 Löparakademin Husby
    2241 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Hed Anna, 71
    1397 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 McCabe Egmar Alexis, 87
    1630 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Medetbekova Tamila, 89 Tsm
    2001 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Annika, 83
    1013 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mellin Kristiina, 73
    1073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Meriläinen Erika, 87
    1369 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mickols Maria, 92
    1985 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Milam Danmar, 76
    1384 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mimer Eva, 67
    1177 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Zuzana, 82
    2395 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mirzazadeh Giti, 03 Löparakademin Hässelby
    1851 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mobasheri Farzaneh, 80
    1706 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Rosi, 68
    1099 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mobäck Johnsson Lise-Lott, 65 Järfälla Alpina
    1943 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modig Cecilia, 64
    2102 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modin Jeanette, 87
    2367 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Sumeeya, 03 Löparakademin Husby
    2232 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohammid Fatemeh, 56 Tss
    1561 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Elvira, 89
    1371 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Emilia, 88
    2402 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Monkada Ana, 03 Löparakademin Hässelby
    339 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Montgomery Julia, 84 Syncron
    2257 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Morales Marcela, 63
    956 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Morgan Lynette, 91
    1382 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Morris Lucia, 90
    2280 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Muhonen Nina, 76
    1035 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Anna, 82 MRR Visby
    1165 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Musovic Andersson Helene, 77
    70 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Mustonen Sanna, 91 Hässelby SK
    1146 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mårtensson Jeanette, 72
    1825 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Marit, 52
    826 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mäkk Marie, 68
    1595 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Möllberg Susanne, 64
    1977 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Möller Line, 92
    1951 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Möntnich Andrea, 82
    1620 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mörkfors Irene, 70
    1468 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Naglitsch Alva, 06
    1467 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Naglitsch Ann-Charlott, 66
    2372 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neguse Simona, 93 Löparakademin Husby
    791 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nelsson Maria, 63
    1161 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nenzell Kristina, 60
    2124 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neumüller Broth Irma, 01
    2342 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Jenny, 04 Löparakademin Farsta
    2460 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Sofia, 03 Löparakademin Rågsved
    698 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nielsen Caroline, 84
    2477 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nihad Wed, 03 Löparakademin Skärholmen
    1097 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nihlstedt Dahlström Jessica, 80 Kalmar BTK
    2130 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Elin, 81 Supporterklubb 99
    2233 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Lena, 70 Tss
    914 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nildén Anna, 72
    1906 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anna, 51
    1868 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Christina, 89
    1548 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Emilia, 89 Skärholmen
    1663 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Hanna, 85
    1235 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Madeleine, 65 team Siri sweden
    1071 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marcia, 76 Fair Trade Runners
    924 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Maria , 81 Fredrikshofs FIF
    1043 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marika, 92
    1732 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Mona, 64 Sundbyberg
    1594 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Monica, 66 Yxlö IF
    1555 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Nina, 77 Tss
    665 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Sara, 94 Ok Tranan
    1755 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Röjning Anita, 44 Österåker
    1735 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Inger, 60
    1862 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Rebecka, 89
    1258 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nord Anna, 70
    1588 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordbris Elin, 85
    1125 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordh Katarina, 65 TSM Running
    856 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Katarina, 88
    1272 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Sara, 82
    2294 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordpers Alice, 96 Syncron
    1252 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordqvist Annika, 94
    491 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Erica, 75
    687 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Ulrica, 72
    2033 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Amanda, 94 Riksbanken IF
    2012 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Christel, 63
    2041 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Lena, 67 IFK Babian
    920 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norén Sofia, 92 Stockholm
    1471 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norrman Jenny, 91
    2279 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norvell Pia, 74
    408 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Ellen, 91
    1401 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nygårdh Sari, 72 Ik Hephata
    520 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyhlén Rebecka, 86
    785 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nykänen Renée, 83
    2223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyman Gustafsson Ulla, 54
    1454 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Marie, 79
    1435 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näsström Malin, 84
    617 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nätterlund Lina, 88
    1910 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ohlsson Gabriella, 68
    2234 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ohlsson Naima, 00 Tss
    1750 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olausson Elin, 91 Nacka
    678 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Agnes, 00 Lidingö
    1096 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olofsson Angelica, 79 Läckeby
    1385 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olofsson Anna, 65 Lidingö
    1721 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Marianne, 61
    2020 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsen Beatrice, 93
    2341 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Agnes, 04 Löparakademin Farsta
    2304 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Anja, 73
    968 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Elin, 91
    2509 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Ida, 91
    2123 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Ingalill, 56
    2400 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Omar Huda, 03 Löparakademin Hässelby
    2429 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Osman Farhiya, 94 Löparakademin Norra botkyrka
    1240 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 O'sullivan Jennifer, 81
    2345 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ottosson Andrea, 90 Löparakademin Farsta
    1465 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pach Aige Maite, 74
    488 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Palm Emma, 76
    1204 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmér Linda, 75
    1430 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palovaara Erika, 96
    2302 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paulin Julia, 89
    1718 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pentia Silvia, 93
    2381 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pereira Vargas Mariana Nicole, 03 Löparakademin Husby
    1609 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pers Linda, 73 Åkersberga
    731 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Charlotte, 86 Running Wild
    297 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Persson Natalie, 90 Ssideline City Run Club
    1562 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Persson Sofia, 86 Mik
    540 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Susanna, 89
    1891 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Therese, 84 Snättringe SK
    1560 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Peterson Amanda, 90
    1585 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Peterson Edit, 88
    2088 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Anna, 90
    620 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Bunriap, 67 Spånga
    1971 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Emma, 77
    2003 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Jessica, 80
    1411 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Kajsa, 90
    1934 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pfeiffer Sunna, 83
    2136 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pierre Jessica, 91
    2329 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Piirimets Sene Elisa, 04 Löparakademin Farsta
    1292 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pilat Anndao, 92 Arådalensif
    1722 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pohjanen Maria, 92
    624 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Polakovska Ieva, 82
    2094 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Poleva Maria, 92
    341 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Porsch Grahm Sofia, 87 Täby Träningsverk
    583 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Preisler Karin, 84
    1102 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Prenler Lena, 62
    1911 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Emma, 93
    1912 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Johanna, 94
    2007 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlsson Teres, 92
    658 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pärlered Åsa, 66 Club Running Sweden
    2374 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Quershi Fatma, 03 Löparakademin Husby
    2289 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Raber Madeleine, 92
    1239 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rada Soma, 94
    2143 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rafstedt Karin, 75
    254 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rakos Josefin, 88
    2471 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ramos Claudia, 03 Löparakademin Skärholmen
    1354 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ramos Nubia, 85
    2114 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rantanen Mariana, 92 Dj
    2235 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rask Ebba, 00 Tss
    2520 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rasmussen Unn, 83
    1420 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regadera Esther, 71
    1128 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regårdh Eva, 58
    1885 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rehn Rebecca, 92 Stockholm
    1982 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reiman Malin, 92
    1469 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Renström Ida, 87 Jägarns Jaktlag
    1968 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Renström Stina, 57 Jägarns jaktlag
    1641 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ridderlind Anderzon Mia, 91
    907 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ridderman Karlsson Christina, 65 TSM Running
    641 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rietz Amanda, 91
    1332 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rignér Anna, 02
    5055 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ring Lisa, 93 IK Nocout.se
    71 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ringström Louise, 89 Spårvägens FK
    1263 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ritzman Annika, 88 Umara
    1359 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Robertsson Sandra, 82
    78 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Rodrigues Filipa, 96 Järla Orientering
    1291 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rolen Carina, 65 Arådalensif
    2428 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Romero Milia, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1004 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70 Stockholm
    1361 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70
    1370 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rosén Elsa, 89 Boiling Pandas
    556 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rosengren Andersson Marie, 74
    308 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rosenthal Karin, 78
    655 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rotberg Fiona, 68
    2167 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rydeberg Lotta, 67 Runacademy
    1375 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Ulrika, 65 Bkos
    2314 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ryding Jennie, 87
    1413 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydman Alma, 88
    1781 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rylander Elisabeth , 67
    463 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rülf Eva, 79
    1363 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönn Amanda, 93
    1033 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Monica, 51
    1315 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnow Julia, 92
    2308 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönström Hillevi, 75
    1269 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rösand Tone, 91
    1149 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rösund Eva, 71
    1853 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Safanama Somayeh, 80
    1052 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sahlberg Lina, 87
    2479 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saido Ronia, 03 Löparakademin Skärholmen
    1822 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Samuelsson Rose-Marie, 65
    1414 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Gunvor, 47 BrommaVällingby sok
    2174 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Johanna, 89
    2417 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Lena, 79 Löparakademin Katrineholm
    2344 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Sanna, 04 Löparakademin Farsta
    1304 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandell Ulrika, 61 Hemmeslövs TK
    1476 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Sofia, 82
    716 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sandin Malin, 91
    1473 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Aleksandra, 86 Jönköping
    2074 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Anna, 70
    2261 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandvad Emelie, 87 Mik
    1773 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Santoso Putri, 70
    1545 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Saxholm Louise, 80 Pappa Puttes LK
    2263 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saxlund Jasmin, 77
    1520 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schalling Agneta, 64 Täby
    2330 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schenk Fanny, 85 Löparakademin Farsta
    664 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schiebe Klara, 88
    944 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schimana Mimmi, 72 Leonards och Angelos sommarklubb
    1795 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schrijvershof Linné Jenny, 88
    877 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schultz Johanna, 84
    2312 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schulz Polina, 91
    1423 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schönbeck Mathilda, 82
    2416 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schönfeldt Alice, 03 Löparakademin Katrineholm
    2313 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seerbe Assarsson Heléne, 72
    1954 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Segenmark Henrietta, 77
    808 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Segerdahl Helena, 65
    1477 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segerström Josefin, 82
    851 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Seim Anna, 74
    5009 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Sennström Linnéa, 000 Hässelby SK
    1708 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seppälä Petra, 68
    1050 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sheikh Mou, 84
    1426 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidén Linn, 69 Stockholm
    1537 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidenblom Louise, 86 Creuna
    2144 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sigrell Anna, 71
    945 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sikander Mirja, 80
    1879 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Silen Lina, 88
    1859 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Silén Marielle, 89
    1040 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Silfver Veronica, 68
    775 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sillrén Louise, 77 Lollo Sk
    326 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Simola Jenni, 89 IFK Lidingö Orientering
    2368 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Simon Lidia, 03 Löparakademin Husby
    1604 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sippl Natalie, 92
    2245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Heidi, 82
    1955 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sofi, 78
    1926 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Tove, 95
    1700 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödén Elisabeth, 67
    342 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sjödin Rebecca, 92
    1169 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjödin Veronica, 89 Totoro LK
    2454 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Anna, 87 Löparakademin Rågsved
    1765 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Mikaela, 92
    1785 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Pernilla, 63
    2083 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm Emma, 93 Mojitoz
    1965 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjölund Anna, 91
    588 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Solveig, 60 TSM Running
    1483 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjöstedt Benedicte, 79 StE Eknäs
    2142 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Stina, 90
    608 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstedt Stålknapp Sofie, 89
    937 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstrand Zolic Amra, 83 Swedbank
    2050 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöö Susanne, 84
    2267 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skarby Hay Elinor, 83
    1205 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skog Cecile, 83
    4062 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solender Kiki, 75
    1479 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solhaug Susanna, 79
    1501 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sommar Elina, 87
    2352 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Mariam, 77 Löparakademin Fisksätra
    752 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Spelmans Amanda, 86
    1000 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sporrong Petra, 67
    2178 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Spång Monika, 77
    671 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Staf Hedda, 82
    893 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Stare Mica, 95
    1969 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sterk Eleonora, 89
    1044 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stigsdotter Ingrid, 78
    2175 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stipic Gabriella, 95
    1563 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stjärnström Ida, 82
    1726 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stockhaus Lena, 81
    1727 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stockhaus Lisbet, 55
    76 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Strandberg Angelica, 96 Spårvägens Fk
    1186 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Anna, 76
    1178 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Emelie, 91
    1230 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Erica, 96 Gustavsbergs OK
    1231 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Malin, 00 Gustavsbergs OK
    798 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strandh Karin, 91 Arlanda-Märsta SK
    1807 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strid Ann-Catrin, 66
    769 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ström Karin, 88
    1110 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ström Luisa, 73
    1599 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strömberg Lena, 65
    2104 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stureborn Lisa, 74
    1791 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sund Britt, 60
    921 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Johanna, 92 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    1109 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundgren Amelia, 84
    927 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sunding Jenny, 87
    1848 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Elin, 01
    1296 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundström Inga, 51 Dsif
    1849 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Laila, 67
    543 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Suwada Urszula, 86
    4065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svahnström Linn, 92 Runacademy IF
    1281 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svanström Charlotte, 71
    2220 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svartström Lena, 83 Stockholm
    611 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svedberg Charlotta, 69
    1366 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Swedenborg Marina, 93
    1410 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svennerstad Sanna, 87
    2470 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Julia, 03 Löparakademin Skärholmen
    2058 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Paulina, 94
    2181 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Rissanen Tove, 91
    656 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svenssonrotberg Linnea, 01
    690 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svärdh Johanna, 86
    659 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Syrén Julia, 93
    858 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Szlagor Alina, 91
    2518 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sällström Johanna, 72
    939 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Söder Anna, 80 Våmhus IK
    2169 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söder Cecilia, 71 VH Runners
    1117 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderblom Rebecca, 65
    1812 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderblom Agius Anna-Carin, 67
    1407 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderholm Lisa, 63 Bromma
    1338 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Malin, 86 Bryggvägs lufsarna
    2225 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderström Veronica, 91
    1948 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sörbom Hannah, 93
    1855 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tabatabaei Sara, 80
    2207 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tageson Camilla, 67
    79 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Take Linda, 73 Karlstad
    2237 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tamilina Anna, 86 Tss
    2127 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tannlund Magdalena, 83
    1892 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tegnebratt Andrietta, 83 Pluttarna
    1739 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tejler Anna, 91
    2326 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tekle Julia Luna, 04 Löparakademin Farsta
    733 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tekle Letu, 77
    1266 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tessier Maria, 75
    675 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Thessen Pernilla, 86
    2221 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thor Hanna, 77 Stockholm
    1542 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thuresson Emelie, 87
    1783 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tollin Inger, 61 -
    1627 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Linda, 92
    1222 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Lovisa, 84
    2151 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tornberg Miili, 84
    1103 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Torres Gianzo Cristina, 75
    1712 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Torstensson Lovisa, 91 Stockholm
    2317 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tran Diana, 92 Löparakademin
    2322 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Traore Djamila, 03 Löparakademin Farsta
    2424 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Trawally Amie, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    962 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Troeng Erika, 87 Coop IF
    2249 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tsai Fang-Yi, 87 Okome Löparklubb
    1346 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tunberger Cecilia, 76
    2423 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Turen Malin, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2121 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysklind Linda, 79
    884 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tärnhuvud Estvik Linnéa, 85 Team Blekinge
    2496 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Töhönen Virpi, 68 Mvds
    1952 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törner Catherine, 75
    1878 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törneryd Åsa, 62
    1931 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törnkvist Emma, 91
    2188 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Uggla Amelie, 03 Bromma
    2189 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Uggla Maria, 63 Bromma
    1372 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Unnersjö Sofi, 87
    1324 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Utterström Katarina, 65 Tsm
    4068 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Uusitalo Monica, 73
    386 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Wahlberg Elina , 88 Stockholm city triathlon
    1253 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlberg Sanna, 63
    722 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wahlman Linda, 84
    1549 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlsten Nina, 91
    2043 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Walker Helena, 69 Betsson Group
    1586 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vallberg Anna, 90
    2206 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallberg Hjorth Kia, 66 Lidingö Ski Athletics
    1751 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vallentin Frida, 93
    1899 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallgren Sophie, 82
    1529 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallin Annika, 76 Team Wahlkvist
    74 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wallin Helena, 81 Huddinge AIS
    1139 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallin Jenny, 95 Aldrin SK
    1860 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Jenny, 87
    485 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wallin Lisa, 87
    2091 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vallius Mirella, 83
    1133 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallman Therese, 71
    1314 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallmo Erica, 67
    1277 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallmon Paula, 67 Svillinge IF
    1614 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Walter Annica, 79 Team Nordic Trail
    2000 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vandi Monireh, 75
    1884 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warbo Jenny, 78
    2046 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ward-Passey Claire, 78
    1613 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weckström Ann, 63
    1112 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wedel Stålkula Anna, 76
    1432 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weiner Åsa, 56
    1827 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wendel Helene, 67 Camillas gäng
    2498 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennberg Sara, 02 Mvds
    1767 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennström Agneta, 68 -
    2156 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennström Mari, 72
    1350 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wenthzel Emelie, 91
    1104 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vercruysse Pauline, 89
    512 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Matilda, 00 Sundbyberg
    1219 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Verma Nilima, 77
    2213 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wessén Ylva, 70
    1446 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westerberg Malin, 92
    416 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vestman Amanda, 93
    1114 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westman Cecilia, 76
    1344 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westman Petra, 69 Solna
    1941 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wetter Hanna, 78
    2064 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiblom Jonna, 82
    1448 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Karin, 84
    1113 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wigh Carina, 76
    1160 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiklander Charlotte, 72 Stif
    1843 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Clara, 01
    1844 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Ebba, 99
    1845 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Maja, 01
    1846 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Gummesson Maria, 04 Sundbyberg
    799 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Viktoria, 80 Team Wahlkvist
    1883 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Anna, 82 Gnesta
    2320 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Viktorsson Moa, 03 Löparakademin Farsta
    867 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vilhelmsson Pernilla, 65
    239 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Villabona Lisa, 82
    1259 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willstrand Eva, 65
    2017 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Emelie, 88 Bilringarna
    271 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Winberg Madeleine, 87
    634 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Petra, 84
    822 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Ulrica, 66 Drift Running Club
    2247 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winter Christine, 90
    1108 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Virdesten Anna, 80
    1458 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Johanna, 76 Team vretbo
    1143 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Visuri Anna, 75
    1576 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vivenius Helene, 66
    526 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vlahovic Marina, 67 TSM-Running
    1444 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wolme Anna, 91
    1830 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 von Walden Jeanette, 87
    534 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Worth Anne-Catherine, 69
    708 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wulff Teresa, 94
    1738 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vuohisalo ann-christin, 58
    1039 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wåle Siw, 57 Runacademy
    1380 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wållgren Malin, 91
    1445 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wärlegård Linda, 75 Huddinge
    1196 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Hanna, 80 Supporterklubb 99
    1616 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Johanna, 68 Supporterklubb 99
    1274 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Marie, 74 Supporterklubb 99
    2070 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Xia Cecilia, 92
    1284 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yan Karlsson Hanna, 85
    2413 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yassin Mariam, 99 Löparakademin Katrineholm
    1523 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yeh Maria, 91 Deloitte AB
    1061 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yllner Nadja, 63
    2486 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zafra Nicole, 03 Löparakademin Skärholmen
    2182 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zakrisson Ulrika, 75
    464 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zander Madelene, 73 Zander Novakovic
    1670 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zart Krebs Paula, 92
    1419 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zazzi Åsa, 77
    1278 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zetterberg Pia, 75
    2069 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zetterqvist Martina, 91 Can
    1264 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zetterström Emma, 90 Skarpnäcks OL
    4067 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zimmerman Marie, 80 Zpringa
    1037 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zingmark Ann-Charlott, 61
    2194 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zingmark Charlotta, 68 El Nukke
    2436 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zokirov Doniyor, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1596 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åhnstrand Gamstorp Amanda, 01
    2305 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åhr Anna, 71
    2076 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åkerberg Frida, 00
    1074 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åkerstrand Sanne, 88
    1610 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åkesson Kristina, 67
    2328 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åström Jenny-Maria, 87 Löparakademin Farsta
    1236 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öberg Anne, 56 Nacka
    1618 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öberg Zühlke Petra, 72 Team Wahlkvist
    1687 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ödman Johanna, 91
    1517 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhlin Ebba, 95 Karlstads Universitet
    1515 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhlin Alberti Ulrika, 69
    1295 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhling Linda, 76 Sollentuna
    1798 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Öhman Ellinor, 75
    863 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öjerfalk Frida, 84 Runacademy IF
    2051 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östberg Maria, 83
    1797 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Österberg Emmy, 92
    75 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Österberg Jessica, 81 Spårvägens FK
    1728 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Österborg Anna-Lena, 60 Tjuvahålans IF
    1307 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Österström Karin, 88
    492 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Östman Matilda, 67 Attunda ok