RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2019
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adeler Erik, 79
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arvidson Philip, 85 B-Reel Running Club
    5027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Barrable Sarah-Jane, 84 OK Ravinen
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 Cska ribbakov
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Rendahl Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berzell Carl, 90
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Hässelby SK
    5017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björklund Tobias, 82
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björne Dan, 85 Ekerö
    5025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björnen Ola, 76 Nynäshamn LK
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72 Hammarby Friidrott
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Dahlgren Staffan, 71 Enhörna IF
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon Club
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gebrihiwet Yosief Berhe, 91 Hässelby
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gidewall Martin, 76 IFK Tumba Friidrott
    3057 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Giorgi Bertrand, 76
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Grip Oskar, 83 Fredrikshofs FIF
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gustavsson Oscar, 92 Vallentuna-Össeby OL
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67 Club Running Sweden
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hedberg Jakob, 72 Uppsala LK
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Holm Alexander, 92 Tjalve IF Norrköping
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Anders, 82 IFK Lidingö Friidrott
    5008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Stefan, 80 IFK Lidingö Friidrott
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Höiom Måns, 69 Väsby SS Triathlon
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jarås Mikael, 66 Stockholm
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Peter, 74 Bromma
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johnsson Fredrik, 77 Örebro AIK
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Danderyd
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Timmy, 86
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Klockar Erik, 91 Hölkkämäyrät
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Korsgren Nils, 80 Djurgårdens IF
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kronborg Joel, 92 Hässelby SK
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kyllenbeck Jakob, 91
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kärrbrink John, 84 Kungsholmen
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larson Leif, 56 Genarps IF
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lewis Matt, 78
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgren Erik, 80 Train, Race, Beer
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lunde David, 79 LK Nyköpings Runners
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88 Stif
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Löfgren Robert, 67 IF Linnéa
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mannberg Andreas, 85 Stockholm Snipers
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Milisic William, 80
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norlen Olov, 80 IF MANTRA SPORT
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olander Magnus, 79 Terrible Tuesdays Triathlon
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ronvall Fredrik, 78
    5034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rydén Magnus, 76 IF Linnéa
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret if Järfälla
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Schagerström Simon, 93 Örebro AIK
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Serrander Niklas, 87
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sjöholm Sebastian, 85 Klubblös
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Smedberg Christian, 86 SÖS IF
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stevens Thomas, 79 IF Mantra Sport
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stiebel Chris, 85 None
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Suhard Karl-Henrik, 80 Hammarby IF
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83
    3097 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxén Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    3098 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svensson Eskil , 64 Fredrikshofs FIF
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75 HiQ Sports Club
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Thelin Joakim, 87 Upsala IF
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tumble Alf, 78
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tärnhuvud Estvik Johan, 84 Team Blekinge
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Uhrbom Fredrik, 77 Spårvägens FK
    3094 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Vall Markus , 92 Fredrikshofs FIF
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Viktorsson Mathias, 82 LK Gränslöst
    5023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimmercranz Per, 82
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsäll Lennart, 69 Västerås LK
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirth Marcus, 69
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wärn Björn, 77 Terrible Tuesdays
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Älvsjö
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zetterquist Victor, 78 Terrible Tuesdays
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öhman Martin, 73 Stockholm
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias , 82 Fredrikshofs FIF
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Östlin Oscar, 94 Terrible Tuesday Triathlon Club