RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2019
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    4119 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 A. Ljungkvist Aeneas, 99
    3781 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abenius Johan, 57 Nynäshamn
    3957 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abrahamsson Magnus, 62
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adeler Erik, 79
    3300 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Adolfsson Mattias, 93 VH Runners
    3430 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Adolfsson Victor, 86
    3810 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adriansson Anders, 79 Knivsta ck
    4111 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Agnarsson Ruben, 62
    4079 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahlforn Patrik, 73
    3530 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ahlin Walter, 95
    3730 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahmad Razan, 92
    3244 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahola Peter, 71 Allbygg
    3524 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Airaksinen John, 81
    3527 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ajax Mikael, 69
    4334 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Albore Mauro, 80
    3252 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alenius Daniel, 74 IF Linnéa
    3522 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alfrink Stef, 92
    3106 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Allgulin Kent, 67
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    3528 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Almeby Magnus, 78 Top Shelf
    3535 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Almén Henrik, 71 Uppsala
    4258 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almestad Emil, 91
    4230 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almgren Lars, 86
    3737 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alvarado Francis, 73
    3116 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ammerlind Evald, 62
    3643 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Amnéus Jonas, 72 Uppsala LK
    3159 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Dennis, 87
    4343 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Eric, 89
    4460 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Erik, 95 Uppsala
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    3708 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gert, 55 Scania IF
    4351 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Henrik, 73 Betsson Group
    3182 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Håkan, 69 Luthagsesplanadens IF
    3640 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Jimmy, 87 Norrköping
    4274 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Joel, 90
    3350 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Jonas, 86 Umara Sports club
    3942 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Lars, 63 Lidingö
    3242 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Michael, 73 Bromma
    3257 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Niklas, 88
    3962 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Per, 91 Luddevalla Kuters
    3382 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Rickard, 73 Enebybergs IF
    3858 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Stefan, 87 Umara Sports Club
    4238 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Stefan, 70
    4407 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Stefan, 77 TSM Running
    3276 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Tobias, 77
    4372 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Tobias, 88
    3639 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Tommy, 66
    3879 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Tommy, 66 Hornsberg
    4394 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Anisimov Yaroslav, 90
    3269 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Annergård Jonas, 72 Saltsjö-Boo
    3259 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arburua Aritz, 75 alnö sk
    3137 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arén Jacob, 89 Team Nordic Trail
    3576 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arenlind Ulf, 64 Mötesplats Löpning
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arvidson Philip, 85 B-Reel Running Club
    3185 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arvidsson Johan, 72 Nacka
    3311 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Aspeqvist Daniel, 82 Barnhjälms IK
    3262 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Assali Chere, 81 Avancia
    3336 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Athlin Simon, 71 Örebro AIK
    3734 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Augustsson David, 80
    3767 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Axbrink Ulf, 66 Spånga
    4443 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Jan, 65
    4153 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Per, 72
    4530 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bacarro Michael, 79
    4104 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Backelin Christer, 43
    4532 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bandaru Tagore Sanketh, 96
    4042 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bane Gregory , 83 Internationella Engelska Skolan
    4288 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Barketorp Dirke Jakob, 94
    5027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Barrable Sarah-Jane, 84 OK Ravinen
    3428 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bartosik Matthias, 75
    3432 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bech Steinar, 68 Järna
    4411 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beijbom Filip, 93
    4251 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beijbom Jan, 63
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 Cska ribbakov
    4308 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bellini Ettore, 74
    3570 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ben Khemissa Wissam, 92 Stockholm Frontrunners IF
    3334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bengtsson Johan, 75
    4323 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bengtsson Ola, 87
    3945 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bengtz Staffan, 68 If Åland
    3796 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berdman Bavo, 95 Järfälla
    3618 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Andreas, 78
    4362 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berg Christoffer, 90 Holmen
    3415 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Daniel, 80 Västerås
    4363 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berg Leif, 66 Holmen
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Rendahl Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    3395 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergdahl Carl, 88
    4174 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergenstråhle Carl, 86
    3941 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bergenwall Patrik, 83
    4479 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergerhed Anton, 86
    3494 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berggren Christer, 74 Tmg
    3404 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berggren Mathias, 72 Vallentuna
    3785 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berglind Tommy, 73 Norra Stockholm Endurance
    4281 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergman Lars Eric, 48
    5018 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergman-Thuresson Jacob, 90 Fredrikshof
    3456 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Eyvind, 73 T&M IF
    3139 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bertrandt Karl, 68 Värmdö if
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berzell Carl, 90
    4228 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Grégory, 74
    3101 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bexell Josef, 85 Terrible Tuesdays Triathlon
    4074 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Billgren Niklas, 87 Tollarps IF
    3457 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billhage Gunnar, 79
    3471 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billsjö Robin, 83
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3332 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Birkedahl Andreas, 79
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Hässelby SK
    3439 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjurling Erik, 68 Ingarö
    3250 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bjurman Magnus, 71
    3572 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björgården Stefan, 70 Uppsala
    3379 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björk Anders, 77 Vegan Runners IK
    3857 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björklund Henrik, 82
    5017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björklund Tobias, 82
    3866 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björkmo Ulrik, 94
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björne Dan, 85 Ekerö
    5025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björnen Ola, 76 Nynäshamn LK
    3435 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björnermark Thomas, 71
    3841 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björnfot Joel, 86
    3656 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björnsund Erik, 87
    3419 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bladh Stefan, 72 Bladerunner RC
    4227 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Blennå Anders, 59
    3842 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bley Gerhard, 63
    3197 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomdahl Magnus, 70 Friskis och Svettis
    3831 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomgren Björn, 89
    3635 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Blomkvist Joakim, 64 Tyresöjoggarna
    3914 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomqvist Mattias, 77 Fair trade Runners
    3392 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bodin Per , 89
    3897 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bohm Jens, 60
    3245 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bokenberger Andreas, 86 Swedbank
    3180 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshof FIF
    3222 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borg Thomas, 69 Pwc
    4018 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bossak Scott, 88 Ssideline City
    3285 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Anders, 82 XC STHLM/POW
    3374 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Jens, 88
    3188 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Magnus, 68 Club Running Sweden
    4327 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boudabous Jonas, 90
    4148 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Braathen Anders, 62
    4232 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandén Svante, 53 Aik
    3373 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brandt Mattias, 79
    4448 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandt Roger, 63
    3113 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brattander Henrik, 80 Huddinge
    4499 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bresin Roberto, 63
    3136 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bringle Peter, 72
    3355 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Briselius Niklas, 77 Spånga
    4347 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brodin Emil, 88 Riksbanken IF
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72 Hammarby Friidrott
    3405 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Brosset Filip, 86
    3297 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bruno Erik, 93
    4268 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Burack Carl-Johan, 66
    4253 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bustamante Simón, 86 Hägersten
    3736 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bustos Emil, 93
    3232 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Buswell Rob, 78
    4106 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäckström Lars, 52
    3935 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Börjesson Lennart, 67 Karlskoga
    4105 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Capillo Carlo, 84 Västerhaninge
    3747 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlberg Sören, 73 Bizview Systems AB
    3669 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlbäck John, 74 Ängby Runners
    3650 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carling Carl, 72 Finspång
    3847 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlqvist Peter, 77
    4059 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Dennis, 87
    4072 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Patrik, 80
    4060 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Robin, 90
    3450 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlsson Torbjörn, 59
    3243 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlstedt Anders, 72 Kalmar RC Triathlon
    4209 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlstedt Gustav, 96
    3237 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carstens Jens, 93
    3298 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carthy Alexander, 72 Nacka
    3133 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Casal Jorge, 89
    3625 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Casserlöv Göran, 59 Team Tigger
    3416 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ceder Mikael, 65 Täby
    3975 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Chabot Xavier, 79
    4529 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Clarke Steven, 60
    3260 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cleveson Frans, 80 Torpöns Sportklubb
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    3423 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Corvini Ricardo, 79
    4437 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Cowling Paul, 60
    4380 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Cronqvist Björn, 69 Vällingby
    3170 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cumming Johan, 76
    3487 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cummings David, 69
    3604 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cöster Johan, 79 I love Doris
    3184 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cöster Per, 84 Stockholm city triathlon
    4535 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Daboczy Daniel, 77
    3489 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahl Göran, 58 Team Gröndal
    3281 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahlberg Robert, 76 Club Running Sweden
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Dahlgren Staffan, 71 Enhörna IF
    4488 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahlin Gustav, 78
    4218 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahling Simon, 94 Smack
    3470 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahlqvist Peter, 62
    3932 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dakua Prakash, 81 India
    3703 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dalman Andreas, 71
    3213 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Danielsson Stefan, 70 Uppsala
    4316 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dannevig William, 91
    3203 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Datmo Benjamin, 87 Hare A.C.
    3822 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 de Kruijk Adrianus, 75
    4001 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 de Luca Marco, 72
    4146 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 de Wilde Max, 80 de Wilde Joggers
    3541 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Defalva Per, 74 Race&shine
    3248 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Denell Johan, 67 Bromma
    4009 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Denker Christopher, 72
    3564 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dickerius Tobias, 84
    3124 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diephuis Anders, 71
    3943 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dindagur Raghavender, 90 Sundbyberg
    3888 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Doherty Max, 85 Stockholm
    3192 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Per, 74 Dominanders
    3104 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Ulf, 68 Dominanders
    4204 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dorsander Jonas, 75 Sollentuna
    3988 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dos Santos Ekelund Daniel, 91 Mcballs
    3409 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dujardin Grégory, 71
    3118 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dölling Anders, 71
    3187 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Döring Stefan, 86
    3787 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ecke Holger, 65 Vattenfall IF
    3569 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edberg Björn-Olof, 64 Sigtuna
    3537 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edelryd Mats, 58
    3216 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Edholm Patrik, 77 Nacka
    3507 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edmundsson Björn, 85
    3508 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edmundsson Ola, 88
    4026 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Edström Stefan, 70 JÄRFÄLLA
    3764 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ehrstrand Marcus, 70 Lonesome Runners
    3627 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eiborn Peter, 74 Star Vås
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon Club
    3568 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ek Michael, 75
    3972 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ekblom Anders, 61 Tsm
    3446 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekdahl Björn, 86
    4249 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Jesper, 87 Ärna IF
    3978 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ekman Jonas, 72
    3295 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Andreas, 72 Trappsniglarna
    3291 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Stefan, 69 Stockholm Frontrunners
    3805 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Elfving Daniel, 84
    3449 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eliasson Ulf, 65 Stuvsta
    4043 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ellem George, 85 Internationella Engelska Skolan
    3310 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Elliot John, 64 Täby IS
    3141 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Emilsson Linus, 85 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    3968 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enblom Stefan, 68
    4016 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enbuske Johan, 71 Snedsteget Slimclub
    3251 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Enfors Daniel, 73
    3928 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Engberg Björn, 57 Handelsbanken
    3327 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engesrönning Martin, 79
    3293 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Englund Petter, 81 IF Linnea
    3434 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engman Jan, 61 IFK Lidingö
    4207 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engström Fredrik, 56
    3619 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engström Karl, 80 Runacademy IF
    3163 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engström Magnus, 63 Fredrikshofs FIF
    4243 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engvall Jan, 59
    4134 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enqvist Magnus, 72
    4054 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Erenlöf Joakim, 81
    3168 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Erik Lucas, 74 Hammarby IF
    5032 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Benny, 72 Fair Trade Runners
    4349 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson David, 79
    4122 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Henrik, 76
    3497 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Joachim, 91
    3384 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Joakim, 87 Fredrikshofs FIF
    3909 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Joakim, 87 Stockholm
    4241 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Joseph, 87
    3219 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Karl Johan, 69 IF Linnéa
    4338 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Lars, 57 Storvreta
    3247 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Mikael, 85 MSF Dalvika
    3552 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Mikael, 88
    3567 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Ola, 68 Kropp & Kultur
    3255 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Patrik, 66
    4403 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Peter, 70
    3135 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Robert, 67 Risets raketer
    3198 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63
    3221 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63 Stockholm
    3205 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Erngrund Markus, 73
    4120 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ersbäck Jesper, 73 Kårsta
    3420 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eskner Karl, 87
    3165 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Essner Nichlas, 90
    4489 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Evenhamre Per, 74 Örebro
    4139 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Evers Christian, 81
    3265 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ezra Mattias, 90
    4523 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fagerlund Christer, 68
    3463 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Falk Johansson Marcus, 91
    3426 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ferbe Staffan, 80 Coop Norra Djurgårdsstaden
    3629 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fernström Fredrik, 88
    3273 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Finnerman Christian, 79 CSKA Ribbakov
    3147 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fjeldheim Trygve, 75 Team Sportsmanden
    3314 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Flachsbinder Joakim, 89
    4277 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Flinckman Alexander, 88 TSM Running
    3499 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Flitton Joel, 83 Stockholm City Triathlon
    3581 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Flodin Gustav, 01
    3545 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fors Jakob, 74 Two man gang
    3130 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Johannes, 78 Stockholm
    3498 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fors Mats, 81
    220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Stefan, 87
    4467 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forsberg Peter, 55 Fatburens IF
    3397 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forslin Jonas, 81
    3160 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forslund Olof, 88
    3315 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsmark Oscar, 73
    4309 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forss Tomas, 67
    3702 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forssberg Johan, 60
    3474 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssell Gunnar, 66 Bromma
    3458 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssell Jerker, 63
    3307 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forssell Mattias, 86 Ssideline
    3506 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssman Erik, 78 Fleet Consulting
    3164 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsstedt Johan, 82 Maratonlabbet
    3711 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forsström Mikael, 61 Telia IF
    4458 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Franck Lars, 68
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3996 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Franklin Erik, 82
    3654 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fredlund Erik, 75
    3750 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fredriksson David, 87
    3304 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fredrixon Magnus, 83
    3595 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Freij Åke, 65
    4428 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Frère Xavier, 94
    3305 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Friberg Jonas, 82 Brandkårens IK
    3780 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Friberg Lars, 49 Fribergs
    3166 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Dalarö SK
    4287 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fritzing Mikael, 67
    3181 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fritzon Tobias, 74 Väsby SS Triathlon
    3733 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Froste Nils, 69 #axfrostrunclub
    4321 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fröberg Peter, 91 IF Linnéa
    3950 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fröberg Tobias, 88 Stockholm city triathlon
    3768 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fröjel Niclas, 82
    3632 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fuegemann Claas Hendrik, 82
    3112 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Furuskär Anders, 70
    3378 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fyrberg Johan, 72 Idrottens IF
    3844 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gábris Gergely, 84 Sporting Budo
    4295 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Galic Ivica, 74
    3451 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Galyas Peter, 64 Umara SC
    3849 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Garate Javier, 76
    5033 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Garcia Mugica Altor, 72 Spain
    3342 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gavel Richard, 75 SEB IF
    3495 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gavish Yaron, 73 Åkersberga
    3183 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gebhardt Patrik, 70 Gebhardt United
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gebrihiwet Yosief Berhe, 91 Hässelby
    3264 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gebro Per, 85 Stockholm
    3149 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gehring Robert, 71 If Linnea
    3288 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Geijer Björn, 64 Axa Sports Club
    4425 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Geissel Felix, 91
    3546 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Genetay Henrik, 75
    3964 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 George Edgard, 77 Vallentuna Taekwondo
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gidewall Martin, 76 IFK Tumba Friidrott
    3532 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gidlöf Henrik, 71
    4404 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Giertz Per, 61 Champagnerunners
    3057 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Giorgi Bertrand, 76
    4108 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Glans Patrik, 67 Åkersberga
    4285 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gleerup Andreas, 76
    3153 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Godin Matias, 73 NCC IF Stockholm
    4194 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gomes Ruales Diego, 82
    4184 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gorton Björn, 84
    3127 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Granath Johan, 86 Terrible Tuesdays Triathlon club
    4408 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Granberg Jonas, 71 FMV Sport
    3605 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Granström Tomas, 80 Kmjgb
    3827 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Grave Matthias, 77
    3202 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Green Wictor, 90 IFK Renskav
    3289 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Green Wictor, 90 IFK Renskav
    4100 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Greene Geoffrey, 84
    3752 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Greinsmark Jonny, 60 Greinsmark Konsult
    3755 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Grenier Jeff, 75
    3766 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gricksch Michael, 64
    3120 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grindange Marcus, 72 Turebergs FK
    4348 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Grip Johan, 84 Riksbanken IF
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Grip Oskar, 83 Fredrikshofs FIF
    3306 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grundler Patrick, 73 Lonesome Runners
    3362 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grünewald Olle, 79 Stockholm
    3809 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gråberg Niclas, 86
    3573 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Grönlund Martin, 86
    4190 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Grönning Johan, 91
    4198 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gunnarson Bertil, 48
    3431 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gunnarsson Janne, 74
    4149 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gunnarsson Oskar, 87
    3515 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gunningberg Jonas, 86
    3867 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Guselin Mathias, 91 Fiolens Löparklubb
    3301 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustafsson Oscar, 92
    4374 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustafsson Roland, 74
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gustavsson Oscar, 92 Vallentuna-Össeby OL
    3436 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Pär Fredrik, 67 Hässelby SK
    4440 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustavsson Staffan, 56 Gustavsberg
    4036 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gutierrez Bernardo, 83 Mexico
    4371 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Göritz Christian, 74
    3719 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Götze Martin, 64 Tsm
    3608 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haag Stefan, 74 IFK Lidingö Friidrott
    3441 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hagberg Mats, 58
    3551 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haglund Niklas, 73 Nasdaq
    3874 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hagmann Ulf, 69 Norr Mälarstrand IF
    3717 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallberg Fredrik, 79 Stockholm City Triathlon
    3594 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallén Hannes, 90 Luddevalla Kuters
    3559 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallgren Mattias, 88
    4527 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hallin Jesper, 69
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67 Club Running Sweden
    3349 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halters Sem, 96
    3836 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hammarström Fritz, 82
    3726 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hamrin Göran, 70
    3514 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Harber-Aschan Jonathan, 81 Ssideline city
    3398 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Harkness Billy, 80 SW Running Crew
    3819 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Harnetty Michael, 85
    4208 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hartley Jimmy, 64
    3440 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hasselgren Stefan, 66 Täby Triathlon
    3761 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hasselgren William, 02 Täby Triathlon
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hedberg Jakob, 72 Uppsala LK
    3391 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedbom David, 71
    3296 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hederstedt Andreas, 81 Tullinge
    4492 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hedlund Micke, 64 WeWhoRun Kungsholmen
    3997 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hedlund Torben, 71 Stockholm
    3517 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedman Björn, 92 Stockholm
    3518 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedman David, 94 Stockholm
    3634 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedström Magnus, 83 Rulle & kompany
    3121 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedström Mikael, 69 if Linnea
    3812 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellenberg Jan, 65
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    3823 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Anders, 89
    3154 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hellström Kalle, 78 NCC IF
    3701 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Magnus, 54 Danderyd
    3762 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hemmingsson Martin, 66
    4446 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hemström Stefan, 66
    3477 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Hans, 73 Vattenfall if
    4359 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Henriksson Magnus, 90
    4511 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Henriksson Pär, 74
    3156 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Henriksson Rikard, 69 IFK Lidingö
    3620 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henrysson Roger, 68
    3793 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Herstad Tomas, 74
    3782 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hickman Björn, 96
    3249 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hillenfjärd Simon, 91
    5054 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hirschäuer Bernhard, 62 Coaching By Trimaster
    3933 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjalmarsson Benny, 82 Stockholm
    3292 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hjerpe Adam, 87
    4197 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hoff Johan, 72
    4300 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holgersson Matthias, 73 Skavsåret
    3209 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holgersson Pelle, 70
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Holm Alexander, 92 Tjalve IF Norrköping
    4313 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holm David, 87 IK115 Idrott och kultur
    3854 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holm Jonas, 71
    4008 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holm Peter, 86 Tsm
    3820 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Jens, 80 Stockholm
    3877 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Jens, 80
    3246 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmberg Marcus, 72 Slug
    3907 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Patrik, 68 Runacademy
    3212 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmgren Peter, 79 Uppsala
    3558 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmlund Jan, 74
    3706 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmqvist Jan, 66 Älvsjö
    4497 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Anton, 95
    4484 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Tobias, 73 Bizware
    4495 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Ulf, 66
    3644 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holting Erik, 90 Northmill
    4424 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hristofilopoulos Stefanos, 87
    3623 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hsieh Peter, 84 Botkyrka Badminton
    3979 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Huhta Eetu, 95
    3523 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Humphreys Philip
    4276 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hyltefors Andreas, 74
    3912 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hytönen Roger, 74 IFK Sala
    3952 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hådén del Pino Johan, 66
    4138 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Håkansson Johan, 81
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Anders, 82 IFK Lidingö Friidrott
    5008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Stefan, 80 IFK Lidingö Friidrott
    3709 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Häggström Peder, 79
    3294 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Albin, 00
    3313 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Joachim, 73 Slug
    4212 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Mathias, 89
    5028 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högfeldt Magnus, 72 Terrible Tuesdays
    4322 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Höglund Daniel, 71
    3331 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Höglund Johan, 69 Precio Fishbone
    3354 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högmo Johan, 84 Atlas Copco IF
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Höiom Måns, 69 Väsby SS Triathlon
    4426 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hörnell Andreas, 86 Stuga77 IF
    3504 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ilgner Christian, 63 Coop IF
    3107 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isaksson Vivungi Robin, 86 Stockholm
    3218 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isgård Bengt, 51 IF Linnéa
    3723 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsen Simon, 95
    3385 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jakobsson Lars , 79 Fredrikshofs FIF
    3806 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Martin, 87 Stockholm
    3799 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Anders, 72
    3122 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jansson Emil, 86
    3759 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Magnus, 68 Runacademy IF
    3412 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Peter, 78 Stockholm
    3818 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jarl Johan, 88
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jarås Mikael, 66 Stockholm
    4468 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jean-Luc Ferraton, 45
    4157 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansen Patrik, 81
    3167 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Anders, 72 Team Mediateknik
    3461 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Anders, 71 Västerås
    3664 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Fredrik, 89
    4301 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Joel, 92 Deloitte
    4144 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Kristoffer, 85 Runhällen Elit
    3715 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Marcus, 86 Dominanders
    3172 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Michael, 68 Sigtuna
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Peter, 74 Bromma
    3267 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 75
    3742 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Peter, 67
    3982 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Simon, 90 Luddevalla kuters
    3396 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Stephan, 88 KSK Friidrott
    3939 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Urban, 70 Mik
    3491 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Forsberg Peter, 73 Tallis
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johnsson Fredrik, 77 Örebro AIK
    3973 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jolhammar Jonas, 78 Lillforsen
    4487 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Andreas, 83
    4342 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Jonas, 90 Vattudalens LDK
    3714 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Oskar, 67
    3387 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Josefsson Fredrik, 87
    4429 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Junel Jack, 46
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Danderyd
    4294 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jutberger Håkan, 75 Orio IF
    4290 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Järlefelt Johnny, 56 TSM Running
    3119 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jörgensen Martin, 74
    3199 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kakabaveh Ismail, 68 Västerås LK
    4293 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kalischer Wellander Elias, 94
    3899 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamppinen Juha, 68 Spånga
    3918 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamstedt Jonas, 68 Sct
    3593 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kanje Ola, 91 Luddevalla Kuters
    4390 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kapple Johan, 93
    3543 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Karas Ognjen, 78
    3887 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlberg Jan, 68
    4457 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlbom David, 91
    4031 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlborg Hedrén Mikael, 80 JÄRFÄLLA
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    4069 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Mikael, 75
    3368 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlsson P-O, 68 Nacka
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Timmy, 86
    3971 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Tomas, 64 KTH IF
    4275 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsten Per, 76
    4137 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebybergs IF
    4271 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebyberg IF
    4388 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kejlberg Sebastian, 90
    3791 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kesten Victor, 95 Team Jelly Kingz
    3173 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kettu Jesper, 74 Stockholm
    4353 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Khilstenius Peter, 75 Betsson Group
    3337 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kieffer John, 91 University of Pittsburgh
    3999 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kihlberg William, 98
    3223 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kindlund Patrik, 68 Ängby Runners
    3312 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kirsten Filip, 83
    3821 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kiviluoto Santeri, 82
    4125 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kjellberg Magnus, 68
    3815 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kjellgren Alexander, 86
    3389 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kling Magnus, 74 Ängby Runners
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Klockar Erik, 91 Hölkkämäyrät
    3800 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Klässman Andreas, 79 Nynäshamns Ångbrygger
    3891 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Knipström Jan, 61 Järfälla
    3240 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Knös Daniel, 84 Jlt
    3863 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Koch Magnus, 80
    3534 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Koivunen Toni, 74
    3422 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kolbach Reinier, 86
    3176 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kolbe Hans, 82 Wewhorunclub
    3974 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Konstenius Jörgen, 69 Västerhaninge
    4354 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Korkmaz Tarik, 88 Betsson Group
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Korsgren Nils, 80 Djurgårdens IF
    3500 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kortelainen Jonas, 88
    3323 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Krebs Michael, 94
    3834 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Krig Andreas, 76 Thames Sailing Club
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kronborg Joel, 92 Hässelby SK
    4524 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Krönmark Edvin John, 91
    3393 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kumlien Mattias, 88 Upsala IF
    3646 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kvarnehag Thomas , 84 Fredrikshofs FIF
    3501 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kvarnström Andreas, 77
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kyllenbeck Jakob, 91
    3174 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kåvius Niklas, 68 Sct
    3206 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Källbom Andreas, 82
    4330 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Källman Kalle, 77
    3459 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Källman Lauri, 74 Sisab
    3544 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kärnell Åke, 63
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kärrbrink John, 84 Kungsholmen
    3792 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 L Hallgren Johan, 81
    3272 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Laestadius Jörgen, 72 Örebro AIK
    3275 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lagerwall Anders, 79 OK Linné
    4478 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lake Gustav, 75
    3647 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Landin Kristoffer, 84
    3710 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lannerlöv Mats, 69
    3365 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lannerstad Carl, 83 IF Linnéa
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larson Leif, 56 Genarps IF
    3447 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Daniel, 74 Byggnads
    3725 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 67
    4210 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 85
    3727 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Jimmy, 79
    4459 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Johan, 87
    4226 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Niklas, 85
    3189 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Patrik, 79
    4506 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Patrik, 72
    3633 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Ted, 78 Linnea
    5030 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lautmann Stefan, 75 Adidas Runners
    3893 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lazaro George
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    3830 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ledwith Michael, 68
    3338 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lehane Vincent, 77 Uppsala LK
    3661 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lenberg Lars, 73
    3613 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Leonardsson Lars, 52 Sldk
    4543 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lepetit Olivier, 71
    3563 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lepzien Rico, 87
    3554 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lewis Brandon, 74
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lewis Matt, 78
    3503 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lidén Christoffer, 90
    3946 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lidestedt David, 82
    3641 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Liedgren Gustav, 83
    3659 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lien Johannes, 77 Summa Equity
    3360 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljedahl Tobias, 81 Tunafors SK
    3869 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Liljegren Mats, 76 Team Skavsåret IF
    3516 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindahl David, 77 Höglandets Triathlon
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    3951 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindberg Hans, 58 Tsm
    3478 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Joel, 90
    4332 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindberg Lars, 56 Lilla Essinge
    5035 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindberg Robin, 87
    3144 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindblad Martin, 74 IF Linnéa
    3956 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindblad Sverker, 58
    3361 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindbom Tobias, 83
    3123 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindborg Peter, 66 Linnea
    4344 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindegren Johan, 90
    4107 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Linder Stefan, 54
    3882 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Bengt, 47 Vallentuna FK
    3226 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl, 65
    3207 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl-Johan, 68
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgren Erik, 80 Train, Race, Beer
    3485 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindgren Erik, 89
    3739 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Patrik, 81
    3926 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Richard, 70
    3366 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Rickard, 72
    3861 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindh Niklas, 92 Deloitte Stockholm IF
    4398 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindman Vilhelm, 77 Enskede
    4378 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Conny, 70 Sct
    4302 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Måns, 94 Deloitte
    3321 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindqvist Roger, 85 Stockholm
    3453 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindqvist Thomas, 67 Switcharna
    3624 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindström Petter, 87 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    3142 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindström Thoralf, 72 Tyskland
    3549 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindwert John, 79
    3746 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Linse Jörgen, 65 Bromma
    3557 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Littorin Jonas, 65 Stockholm City Triathlon
    3421 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Livstedt Pedram, 81
    3915 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ljungström Erik, 91
    3977 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Loncar Branislav, 91 Serbia
    3339 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lopez Luis, 81 Lugalo
    4438 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lose Calle Steenberg, 95 Domi & Calle
    3980 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lund Kjartan, 59 Klagemuren
    3319 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lund Thomas, 76
    3190 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundahl Oskar, 90
    3526 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Erik, 86 AXA SC
    3585 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Gustav, 80
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lunde David, 79 LK Nyköpings Runners
    3448 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lunden Kim, 72
    3969 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundgren Robin, 77 Stockholm
    4310 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundin Anders, 62 Tullinge speed
    4020 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Bo, 63 Sollentuna
    4449 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundin Filip, 90
    3745 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Gustav, 88 Bizview AB
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88 Stif
    3542 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundqvist Håkan, 66 Tsm
    3105 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundstedt Tedh, 61 SEB IF
    3547 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Kjell, 65 Solberga
    3476 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Magnus, 63
    3743 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundström Petter, 72
    3335 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundström Stefan, 78 Sköndal
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    3443 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfberg Jan, 64 Märsta
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Löfgren Robert, 67 IF Linnéa
    3756 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Löfvander Jan, 69
    3482 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Anders, 68 Team Nordic Trail
    3283 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Magnusson Marcus, 81 Teksystems
    3268 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Malm Axelsson Mathias, 88 ÖREBRO AIK
    4154 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmberg Gunnar, 57
    3865 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Malmerhag Carl, 88
    4456 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmros Ted, 80 B-Reel Running Club
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mannberg Andreas, 85 Stockholm Snipers
    3284 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mannerberth Andreas, 81
    3513 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Marken Fredrik, 68 Östersund triathlon
    3483 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Marmeys Cedric, 83 Trångsund
    4000 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Matthiessen Jens, 60
    3175 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mattsson Kalle, 86 Vittangi sk
    3757 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mattsson Niklas, 85
    3472 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mc cauley Leo, 70
    3864 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mc Kee Henry, 69
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77
    3258 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mcnab Malcolm, 78 Glm
    4501 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Melin Henrik, 73 281
    3364 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Melin Jon, 88
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    3215 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mellhorn Mikael, 60 Ericsson SIK
    3961 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mellström Sebastian, 91 Luddevalla Kuters
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Milisic William, 80
    4140 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Moberg Johan, 79 Täby
    3129 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Modig Johan, 70
    4117 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Molin Lars, 70
    5024 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Molin Peter, 63
    4461 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Montan Nils, 71
    3769 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Montero Gerardo, 75
    3271 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Morgan Daniel, 88
    4364 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Morin Ragnar, 91
    3103 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Morling Håkan, 78 IF Linnéa
    3539 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Munnikhof Bruno, 92
    3256 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Murphy Joseph, 83 Stockholm
    3801 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Münder Dominik, 87
    3803 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Månsson Lars-Olof, 54 Göteborg
    3553 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Nicklas, 76 Aik
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    3898 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Naesenius Christer, 67 Norra Stockholm Endurance
    4441 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Neihoff Love, 90 Stockholm
    4280 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nelin Magnus, 58
    3152 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nelson Mikael, 71 Ikhp
    3161 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nelson Per, 64 Passlöparna
    4041 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ness Peter, 72 Enhörna IF
    3372 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Neuman Fredrik, 85 Bajen Fans
    3722 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilson Andreas, 83 Swedbank
    4494 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilson Robert, 77
    3855 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Göran, 63 IF Linnéa
    3473 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Jonas, 65 Team Siri Sweden
    3279 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Kim, 83 Klerby Runners
    4455 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Pelle, 73 B-Reel Running Club
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    3789 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Niskakari Leo, 90
    3316 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nohren Anders, 71 Johanneshov
    3615 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nolan Lee, 78
    3621 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Norberg Magnus, 70 PRECIO FISHBONE
    3649 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nord- Norén Stefan, 75
    3108 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordén Andreas, 86 Stockholm
    3561 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordin Henrik, 72 Tbok
    3433 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordin Jakob, 94
    3277 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordlander Anders, 73 Riksbanken IF
    4201 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordman Pererik, 85 Stockholm
    3274 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nord-Norén Mats, 81
    4127 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordström Daniel, 85
    3128 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Emil, 78 Uppsala
    3241 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Johan, 73 De 12 Bergsgetterna
    3582 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordström Patrik, 76
    3151 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Norén Gustav, 79 ELU IF
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norlen Olov, 80 IF MANTRA SPORT
    4156 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Norling Per, 82
    4264 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Norstad Per, 69
    4402 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nossborn Victor, 98
    3408 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nouchi Léo, 79
    3102 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nutley Daniel, 81 Bromma
    3359 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyberg Anders, 67 Stockholm City Triathlon Club
    3990 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nyberg Niklas, 91 Mcballs
    4040 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nyberg Olle, 88
    3261 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren John, 71 Runacademy IF
    3148 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren Karl, 78
    4121 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nylander Bo, 51
    4126 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nyman Thomas, 74
    3571 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyström Peter, 65 Årsta
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting
    3444 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ojde Henrik, 69
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olander Magnus, 79 Terrible Tuesdays Triathlon
    3390 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olofsson Martin, 82 Sollentuna
    964 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olofsson Tony, 83
    3790 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olovsson Anders, 67
    3944 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olson Jonas, 80
    3442 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Daniel, 86
    4188 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Eric, 99
    3721 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Karl, 86
    4502 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Martin, 91
    3341 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Peder, 72
    3481 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Stefan, 70
    3228 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Tim, 92 Runacademy IF
    4531 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ompod Jolly Jae, 79
    3220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ornstam Staffan, 72
    3235 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Palmbäck Thomas, 73 Kvarnåkershamn
    3906 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pamnert Daniel, 75 Midsommarkransen
    4355 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Parman Michael, 79
    3817 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Parra Jordi, 83
    3665 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Patay Christian, 82 HiQ Sports Club
    3873 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Paulsson Henrik, 66 Lidingö
    4143 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pellvik Kristian, 79
    4514 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Peponis Andreas, 88
    3115 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Perani Joakim, 72 Åkersberga Spring
    3290 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 75 Folksamkamraterna
    3324 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 86 Barrgränd SK
    3963 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Persson Andreas, 81
    3480 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Persson Johan, 67 TSM Running
    3924 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Peters Lennart, 92 stone memories
    3462 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Peterson Christer, 62 Totoro LK
    3614 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pettersson Ronnie, 72 Länsförsäkringar AB
    4505 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pettersson Sven, 57 Tsm
    3880 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pinder Alex
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3622 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pinter Stefan, 78 Pinter Racing
    3345 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pinton Alberto, 62 Spring LK
    2493 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pirus Lorenz, 84
    3347 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pivén Patrik, 90
    3254 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poppke Jens, 79
    4222 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Quitral Claudio, 86 Lonesome Runners
    4048 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Raj Rohith, 95 Solna
    3383 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rajala Patric, 96 Fredrikshofs FIF
    3760 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rajeswaran Viswanathan, 81 Swedbank
    3109 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Alexander, 81 Team Snabbare IF
    3178 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Recknagel Christian, 75 Astrazeneca IF
    3586 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Redendal Rickard, 80 Bro
    3424 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Reed Gregory, 55
    3510 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Reimbladh Martin, 81 Tullinge FIF
    4368 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Reychman Felix, 75
    3960 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Riazzoli Jimmy, 83
    3134 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Richards Gregory, 76 Vegan Runners
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    3186 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rickberg Victor, 79 Rickberg IF
    3309 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rieloff Mario, 61 Fredrikshofs FIF
    3138 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ringblom Jakob, 79 TSM Running
    3713 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ringh Michael, 69 Älta
    3718 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Risberg Richard, 68
    4263 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Risling Gustaf, 56 Stockholm City Triathlon
    3616 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rolfhamre Carl Johan, 85 Solna
    4177 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Romin Oskar, 57
    4472 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronvall Andreas, 75 Åsen Hellrunners
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ronvall Fredrik, 78
    3125 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Roos Andreas, 86 Stockholm
    3630 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Roos Patrik, 70
    3286 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ros Magnus, 74
    3169 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosander Jimmy, 76 Linghem
    3475 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosell Anders, 65
    3852 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosén Mats, 68
    3111 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Patrik, 67 Axa Sports Club
    4034 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosengren Jonathan, 92
    4033 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosengren Peter, 60 Täby
    3773 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosenqvist Fredrik, 83 Huddinge AIS
    4325 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Roth Marcel, 93
    3445 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rowland Thomas, 71 TSM Running
    3452 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rudolphie Johan, 67 Lmc
    4214 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rutström Roger, 72 IFK SALA
    5034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rydén Magnus, 76 IF Linnéa
    3171 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydenstam Johan, 83
    3989 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydenäs Daniel, 91 Mcballs
    3965 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydling Magnus, 67 Swedbank
    4405 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rödin Kristian, 79
    4128 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnerman Richard, 80
    3992 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Saaristu Valter, 50 Älvsjö
    4515 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saber Dilan, 90
    3598 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sahara Makoto, 72
    3835 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sahlin Greger, 59
    3998 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sahlin Rickard, 74
    4180 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Emil, 84
    4181 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Theo, 87
    4011 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 San Millan Garcia Jesus Maria, 54
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret if Järfälla
    3923 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sandin Leonard, 70
    3668 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandqvist Victor, 90
    4340 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sandstedt Per, 88 Stockholm
    3322 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandström Anders, 73 Latona V
    4381 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sandström Nordin Lukas, 02
    4299 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sankaran Krishnan, 86
    4350 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sannéus Daniel, 90 Deloitte
    4049 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Santana Joaquin, 90
    4305 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sarasto John-Erik, 60 RC Torrox
    4376 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saxena Arvind, 61
    4375 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saxena Himanshu, 31
    3592 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saxholm Fredrik, 77 Pappa Puttes LK
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Schagerström Simon, 93 Örebro AIK
    3427 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schröder Jan, 58 Gröndal
    3740 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schubert Olov, 58 Scania IF
    3411 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schween Jussi, 63 OK Ravinen
    3588 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sebhatu Araia, 81 Kista
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Serrander Niklas, 87
    3902 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Serwadda Dennis, 79
    3512 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Seth Mattias, 88
    4178 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Shatani Kenya, 93
    3981 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sigsjö Björn, 80
    3158 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Silfver Stefan, 63 TSM Running
    3795 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Silfverling Peter, 73 Ängby Runners
    3308 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Silva Antero, 89 TSM Running
    4164 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Simaioforidis Agapios, 75
    4304 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Simon Maximilian, 96
    3565 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöberg William, 90
    4475 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjögar August, 96
    3217 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Heinz, 62 HS Consulting
    3214 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Mikael, 74 Södertälje IF
    3846 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjögren Vilhelm, 56 Stockholm
    3356 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöholm Gustav, 89 Åsarna IK
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sjöholm Sebastian, 85 Klubblös
    3607 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjölund Daniel, 70
    3320 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöstedt Mats, 67 Norarunners
    3352 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström David, 75 Tynningö IF
    3299 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sköldulf Tomas, 85
    4427 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Slättman Håkan, 67 TSM running
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Smedberg Christian, 86 SÖS IF
    4217 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smedberg Ludwig, 87
    3225 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Smedjegården William, 88 Axa SC
    4434 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Matthew, 79 Ericsson IK
    3143 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Smith Owen, 87
    3876 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sohlberg Elias, 84
    3648 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Soriano Otoniel, 79
    4158 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Spandow Fredrik, 88
    3731 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Spovér Janne, 71
    3380 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Starfelt Alexander, 84
    3407 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Stegfeldt Gustav, 88
    3751 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Steise Jonas, 71
    4141 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenberg Henrik, 73
    4135 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenbock Anders, 86 Bärböle Runners
    3666 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Steneby Totte, 83
    4366 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenekas Erik, 87
    4159 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stengard Jesper, 88
    4163 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stengard Ludvig, 91
    3357 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenmark Edvin, 91 Umara Sports Club
    3146 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stennert Fredrik, 87 Yuppie SC
    3191 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stepanov Vlad, 83 Lidingö
    3318 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sterner John, 90 XC Sthlm Ski Club
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stevens Thomas, 79 IF Mantra Sport
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stiebel Chris, 85 None
    3329 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stjarne Jacob, 73 Stockholm
    4189 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stjernström Niclas, 88
    4516 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stoijlkovic Marko, 86
    4283 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Anders, 49 Strandbergs
    4282 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Jonas, 79 Strandbergs
    3772 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Stridsberg Jonas, 70 IFK Sala
    3351 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ström Fredrik, 79 Runacademy IF
    3145 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ström Roger, 84 Terrible Tuesday Triathlon
    3464 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Strömgren Magnus, 74
    4235 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stukenborg Jan-Bernd, 77
    3229 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sturesson Morgan, 73
    3574 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ståhl Eak, 87 Mik
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Suhard Karl-Henrik, 80 Hammarby IF
    4052 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundberg Thomas, 71
    4047 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundell Adam, 99
    3911 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundén Mikael, 81 Huddinge SK LF
    3959 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundh Ola, 60 Formtopp IF
    3193 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sundin Erik, 81
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83
    4320 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundström Peter, 68 Pantbanken Sverige
    3155 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Susic Dino, 90 Annedal
    3584 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sutherland Gregor, 77 Stockholm Frontrunners IF
    3381 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Suurkuusk Andreas, 72 TSM Running
    3230 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svahn Johan, 70 IF Linnéa
    4423 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svalvik Per, 87
    4393 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svanberg Albin, 000 Täby IS
    3533 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svanell Robert, 90 Turbovulkan
    3097 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxén Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3511 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svedenklint Emil, 83
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    3098 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svensson Eskil , 64 Fredrikshofs FIF
    4482 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Gustav, 80
    4186 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Henrik, 81
    4187 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Johan, 77
    5021 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Oscar, 90
    4017 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svensson Pelle, 69 Enskede
    4116 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Thomas, 49 TSM Running
    4175 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svozil Tomas, 87
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    3100 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Säfverblad Göran, 62 Hässelby SK
    3486 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söder Jens, 74
    3140 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderblom Adam, 93
    3227 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderfjell Lars, 65
    3735 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderkvist Jan, 60 Täby
    3868 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderlindh Daniel, 83
    3838 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderman Johan, 88 Stockholm
    3466 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söderqvist Emil, 72 Sköndal
    3870 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sörbom Kristian, 60 Riksbanken IF
    4260 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Taillandier Robin, 86
    3496 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tambour Magnus, 67
    4357 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tanehashi Shinya, 01 Kindon
    3905 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tapper Stefan, 78 Enköpings ai
    3488 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Teglund Thomas, 66 -
    3418 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tell Fredrik, 68
    3179 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tesfaghebriel Aron, 71
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75 HiQ Sports Club
    3363 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Theander Tomas, 78 Stockholmspolisen
    3200 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thelander Magnus, 69
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Thelin Joakim, 87 Upsala IF
    4284 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thille Carl, 72 Strandbergs
    3302 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thompson Adam, 81 Ssideline City Run Club
    3519 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thomsen Alexander, 90 IF Linnea
    3177 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thoren Eric, 82
    4409 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thorgersen Ketil, 72
    3509 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thormarker Adam, 89
    3531 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thuresson Gunnar, 53 Club Running Sweden
    4367 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thurin Peter, 74
    4541 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tibblin Lars, 73
    3210 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Torbiörnsson Nore, 84 Stockholm
    3538 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Torikka Mika, 70 Umara sports club
    4240 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Torstensson Carl, 95
    3157 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Trossö Martin, 79 Swedbank
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tumble Alf, 78
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tärnhuvud Estvik Johan, 84 Team Blekinge
    3728 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Uddland Christian, 82
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Uhrbom Fredrik, 77 Spårvägens FK
    3556 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ulrich Georg, 91
    3437 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Unosson Anders, 65 Stockholm
    5038 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Andreas, 87 Klarna Runners
    3333 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Esbjörn, 73 Centerpartiet
    3591 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlberg Jimmie, 68 Runacademy IF
    3414 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    3529 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    3712 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wahlgren Rickard, 80
    3438 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlström Bengt, 67 Länna Runners
    3094 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Vall Markus , 92 Fredrikshofs FIF
    3325 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallbäcks Johan, 86 Barrgränd SK
    3774 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Walleby carl-johan, 87 Jayway
    4419 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallén Rickard, 91
    4493 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallenius Wictor, 00
    3937 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wallenklint Joakim, 64 Hammarby Sjöstad LK
    3925 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wallin Michael, 61
    3520 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wallin Peter, 83 Riksbanken IF
    3328 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallinder Lars, 63 Ericsson SIK
    3940 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Warfaa Abdilatif, 72 Mik
    3916 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wedberg Henrik, 92 Stockholm
    3602 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wedlund Joakim, 72
    3636 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Vegerfors Jakob, 85
    4113 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Björn, 93
    4114 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Ingemar, 56
    4400 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weiland Måns, 92
    3628 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Weissenborn Peter, 66 Täby IS
    3114 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wennberg Magnus, 64 IKJ Haninge
    4420 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennmo Tomas, 90
    3469 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wessman Martin, 70 Xylem IF
    3162 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vestberg Joakim, 85 Nynäshamn LDK
    4071 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Westerback Hans, 58 SEB IF
    3303 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerblad Håkan, 56 Spårvägen FK
    3657 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Vesterlund Simon, 82 Jspolo Runners
    3110 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerlund Joel, 92
    3131 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westlund Fredrik, 76 IF Linnéa
    4225 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Westman Björn, 65
    3280 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wickholm Pär, 66
    3976 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Videll Pär, 85
    3590 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Widgren Jacob, 87
    4383 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wigelius Ted, 91
    3521 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wigle Petter, 69
    3346 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wigren Joakim, 72 Fartfabriken
    4361 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wigren Robert, 86
    3340 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viguri Unai, 78 Ey
    3465 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Viitasara Jukka, 76
    3929 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikberg Peter, 68 Fikaligan
    4389 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wikerman Henrik, 89
    3788 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikeus Marcuz, 60 Kista
    4539 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Nils Arvid, 80
    3194 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wikman Hans-Erik, 70 Täby
    3913 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Viksten Magnus, 64
    4373 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wikström Erik, 64 LK Roslagen
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Viktorsson Mathias, 82 LK Gränslöst
    3233 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Villabona Antonio, 90
    3402 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Willman Hannu, 64 Flens FS
    5023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimmercranz Per, 82
    3117 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wimnell Björn, 72
    3577 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wingborg Johannes, 70 Länsförsäkringar
    4182 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Winsjansen Daniel, 76
    3201 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viper Jacob, 93
    3234 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wiqvist Filip, 87 Terrible Tuesday
    4433 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiremark Pär, 82 Precio Fishbone
    3343 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wirhed Anders, 64 Regeringskansliet IF
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsäll Lennart, 69 Västerås LK
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirth Marcus, 69
    3348 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vivas Rodriguez Luis Eduardo, 92
    3195 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Zeipel Staffan, 66
    3330 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vretblad Patrik, 75
    3778 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wullt Johan, 70 Tyresö
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wärn Björn, 77 Terrible Tuesdays
    4382 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Yoe Sebastian, 87
    3406 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Young David, 61 Tsm
    3208 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zachrisson Jonas, 83
    3617 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zajac Jakub, 88
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Älvsjö
    4278 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Zander Johan, 77
    3403 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zatti Olivier, 74
    4046 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zetterberg Fredrik, 90
    3502 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zetterholm Jon, 89
    3484 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zetterlund Filip, 92
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zetterquist Victor, 78 Terrible Tuesdays
    3132 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zetterström Mikael, 76 Ängby Runners
    3763 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zickert Peter, 62
    3651 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zimmerman Stefan, 65
    3845 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zolnir Andreas, 73
    3660 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zurzolo Vincenzo, 78
    4130 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åberg Leif, 66
    3270 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åberg Oskar, 89
    3580 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åberg Tomas, 62
    4392 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åbom Björn, 65
    4473 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlander Eugenio, 87 Grillby
    4195 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlén Mats, 66
    4112 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ångström Knut, 27
    3631 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åslund Lars, 79 Kriminalvårdens IF
    4507 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åström Hans, 68
    4259 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Öberg Billy, 70 Nemas problemas
    3550 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Jens, 77
    3555 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Tommy, 64 IFK Sala
    4239 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Öhlin Mattias, 71
    3429 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhman Anders, 83
    3126 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Öhman Conny, 73 Stockholm Frontrunners IF
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öhman Martin, 73 Stockholm
    3460 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhrner Filip, 87
    3266 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Örnberg Max, 87
    4396 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Örneberg Jakob, 87
    3358 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Örum Christian, 76 Åkersberga Triathlonförening
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias , 82 Fredrikshofs FIF
    3238 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Östervall Torsten, 68 Fredrikshofs FIF
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Östlin Oscar, 94 Terrible Tuesday Triathlon Club
    4291 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Östman Reglus, 70 4lee