RESULTAT
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2019
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    4119 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 A. Ljungkvist Aeneas, 99
    917 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Aaro Cristina, 74
    1753 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aarts Janina, 90
    1202 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abbemo Frederik, 68 Stockholm Frontrunners IF
    1525 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abchi Paul-Marie, 18 Teatrepi
    2472 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abdelbaki Mirna, 03 Löparakademin Skärholmen
    3781 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abenius Johan, 57 Nynäshamn
    1802 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Abou Zaid Ramy, 88
    2375 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abraha Dina, 96 Löparakademin Husby
    3957 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abrahamsson Magnus, 62
    1710 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 59
    1237 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Acimovic Carina, 66 Runacademy
    2132 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ackebo Jonas, 84
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adeler Erik, 79
    3653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adielsson Peter, 88
    737 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adler Johan, 73
    1933 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Adler Maja, 89
    948 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adlercreutz Anna, 91
    3300 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Adolfsson Mattias, 93 VH Runners
    3430 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Adolfsson Victor, 86
    3810 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adriansson Anders, 79 Knivsta ck
    2347 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 AF kleen Linnéa, 92 Löparakademin Fisksätra
    227 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Afzelius Erik, 72
    1881 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Agg Katarina, 71 Runacademy
    4111 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Agnarsson Ruben, 62
    2265 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Agriostathis Dimitrios, 89
    770 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlberg Amanda, 90
    4079 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahlforn Patrik, 73
    1187 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlfors Marielle, 77
    838 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Anders, 92 Sundbyberg
    392 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahlgren Edvin , 94 Fredrikshofs FIF
    98 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ahlgren Oskar, 85 Fredrikshofs FIF
    1659 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlin Sofie, 92
    3530 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ahlin Walter, 95
    1907 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Ulrika, 69
    1996 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlsén Lovisa, 90
    4256 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahlskog Katarina, 85
    1552 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ahlstedt Max, 69 Tss
    3730 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahmad Razan, 92
    477 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahnfelt Viktor, 73 uppsala rockers
    2057 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahnskog Martin, 93
    6120 1km Knattar kl. 10:00 Aho Hektor, 14
    3244 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahola Peter, 71 Allbygg
    337 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahroon Per, 63 Unicef
    4542 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahrsjö Ulrika, 89
    3524 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Airaksinen John, 81
    3527 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ajax Mikael, 69
    2227 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aktas Meryem, 92 Tss
    919 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Albenius Erik, 78
    3599 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Albertsson Hanna, 87
    852 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Albertsson Rebecca, 87 IF Linnéa
    4334 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Albore Mauro, 80
    2495 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Albråten Fanny, 92
    4303 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alcazar Almestad Sofia, 88
    1019 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldengård Anette, 80 Fair trade runners
    1136 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Malin, 92 Aldrin SK
    1138 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Aldrin Marcus, 94 Aldrin SK
    2145 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aldrin Marcus, 77 Mälarö löparklubb
    289 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aldrin Mathias, 72 Hässelby SK
    60 10 km Män Seedad kl. 11:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    3252 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alenius Daniel, 74 IF Linnéa
    2109 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alexanderson Frida, 87 Dj
    3376 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Alexandersson Lotta, 75 Terrible Tuesday Triathlon Club
    1492 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Alfredsson Henrik, 77 Idrottens IF
    3522 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alfrink Stef, 92
    2336 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Algemo Astrid, 04 Löparakademin Farsta
    2404 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Al-Hakim Maria, 00 Löparakademin Hässelby
    2439 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alhechimi Coleen, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2378 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alici Aybuke, 03 Löparakademin Husby
    3900 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Alkacir Tülay, 78 Stupid Girls Club
    1890 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alkatib Sabaa, 90
    350 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Alkelin Sara, 92 Mercur Solutions AB
    455 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Al-Khalaf Adnan, 89
    1122 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Al-Khalili Faris, 59
    803 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allegrucci Alberto, 87
    3106 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Allgulin Kent, 67
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    2228 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Almayahi Nebe, 87 Tss
    759 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Al-mayahi Ahmed, 87 Scania IF
    5037 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almberg Lars-Erik, 69 Glanshammars IF
    3528 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Almeby Magnus, 78 Top Shelf
    6157 1km Knattar kl. 10:00 Almen Klara 10
    3535 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Almén Henrik, 71 Uppsala
    6156 1km Knattar kl. 10:00 Almen Lagerwall Sofia, 12
    378 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Almén Lagerwall Ida, 79 #teammundt
    4258 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almestad Emil, 91
    4230 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almgren Lars, 86
    857 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almkvist Hans, 88
    1587 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Björn, 62 Axa Sports Club
    514 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almqvist Lennart, 50
    2435 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alnajem Maria, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2411 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alnassar Ivan, 03 Löparakademin Hässelby
    4365 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alstad Britta, 69 Solna
    672 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alstermark Linnea, 92 IFK Avdank
    255 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Altinger Mikael, 66 Club Running Sweden
    4064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Altsäter Hanna, 91
    3737 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alvarado Francis, 73
    6007 1km Knattar kl. 10:00 Alvarado Kallin Ella, 07 Bromma IF
    1980 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alverslid Anders, 71
    4273 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alvesson Due Billing Miha, 90
    3597 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Alwin Malin, 75
    3612 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Amaro Jaclyn, 88
    2488 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ammar Zainab, 02 Löparakademin Skärholmen
    3116 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ammerlind Evald, 62
    2526 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Amnestål Teresia, 76
    3643 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Amnéus Jonas, 72 Uppsala LK
    778 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Anagrius West Ivan, 90 Bromma
    3600 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Andalen Kristina, 87
    22 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andemariam Heshlu, 97 IFK Lidingö
    304 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andén Axel, 81 Stockholm
    3211 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Anderbro Therese, 70 IF Linnéa
    4002 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Anderini Emelie, 82 Adidas
    4410 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersin Evelina, 84
    970 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Anders, 75
    1662 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Anders, 70
    275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Andreas, 79 IK droppen
    882 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Conny, 72 Runacademy
    3159 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Dennis, 87
    1478 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Emelie, 88
    4343 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Eric, 89
    4460 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Erik, 95 Uppsala
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    104 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 85 Laila
    3708 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gert, 55 Scania IF
    545 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Göran, 51 Stockholm
    1496 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Helene, 66
    4351 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Henrik, 73 Betsson Group
    1875 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Håkan, 68
    3182 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Håkan, 69 Luthagsesplanadens IF
    2062 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Jan Paul, 78
    954 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jesper, 75 Gröna Bönorna
    3640 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Jimmy, 87 Norrköping
    4274 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Joel, 90
    2246 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johan, 61 Eskilstuna
    1835 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johanna, 83
    1947 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Johanna, 78
    864 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jonas, 70
    3350 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Jonas, 86 Umara Sports club
    1917 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Josefine, 84 MSF Dalvika
    3783 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Juha, 85
    1484 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Kent, 54
    146 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Kenth, 72 Club Running Sweden
    3994 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Kristin, 74
    4312 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Kristina, 66 Sollentuna
    3942 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Lars, 63 Lidingö
    4526 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Linda , 88
    1930 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Lotti, 78
    616 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Maja, 89
    2141 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Malin, 89 Supporterklubb 99
    1427 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Matilda, 95
    3242 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Michael, 73 Bromma
    5011 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Mikael, 00 Säffle FIK
    353 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Niclas, 83 Storådalens SK
    3257 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Niklas, 88
    3962 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Per, 91 Luddevalla Kuters
    59 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rasmus, 89 IF Linnéa
    1273 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Richard, 70
    3382 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Rickard, 73 Enebybergs IF
    1488 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Robert, 86
    2358 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Robert, 93 Löparakademin Fisksätra
    5014 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Simon, 91 Falun-Borlänge SK
    3833 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Sofia, 91 Forefront Running Group
    4150 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Sofia, 80
    1142 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 61 Upplands Väsby
    3858 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Stefan, 87 Umara Sports Club
    4238 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Stefan, 70
    4407 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Stefan, 77 TSM Running
    3276 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Tobias, 77
    4372 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Tobias, 88
    3639 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Tommy, 66
    3879 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Tommy, 66 Hornsberg
    1209 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Torben, 60
    2501 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Torbjörn, 69
    568 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andreasson Marika, 78
    807 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andren Mikael, 65
    88 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andrén Johan, 80 Enebyberg
    373 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andrews Lukas, 01
    899 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Markus, 03
    1638 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Vita, 70
    82 10 km Män Seedad kl. 11:00 Angeria Jonatan, 91 Uppsala
    1406 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Angermann Daniel, 69
    4004 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Angetun Helena, 72 WeWhoRun Kungsholmen
    1694 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Anic Goran, 75 Ellevio
    4394 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Anisimov Yaroslav, 90
    3269 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Annergård Jonas, 72 Saltsjö-Boo
    1326 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ansjön Hedvig, 92
    1289 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Antberg Felicia, 87 Coop IF
    15 10 km Män Seedad kl. 11:00 Antonsson Daniel, 93 IFK Lidingö
    2359 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aranda Estefania, 93 Löparakademin Fisksätra
    3259 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arburua Aritz, 75 alnö sk
    1367 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Are Josephine, 88
    3137 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arén Jacob, 89 Team Nordic Trail
    3576 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arenlind Ulf, 64 Mötesplats Löpning
    1443 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Arfvidsson Erik, 88 Running Wild
    2490 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aria Hadia, 03 Löparakademin Skärholmen
    1742 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Arias Itzel, 79
    19 10 km Män Seedad kl. 11:00 Armgren Ted, 88 Dalasjö IK Framåt
    2166 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Arnaudo Monica, 90
    424 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aronson Jonas, 66
    1347 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aronsson Lena, 76
    2254 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aronsson Mats, 69 Syncron
    3367 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Arosell Elvira, 82 Runacademy IF
    4485 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Arthursson Wiklund Elin, 89
    3642 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Artursson Karin, 64 Uppsala LK
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arvidson Philip, 85 B-Reel Running Club
    3185 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arvidsson Johan, 72 Nacka
    391 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arvidsson Oskar , 002 Fredrikshofs FIF
    470 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arwidsson Daniel, 78 Läckeby
    1847 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aschan Charlotta, 64
    1064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aschan Johanna, 72
    2425 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asihaeriang Dilzat, 01 Löparakademin Norra botkyrka
    4123 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Askelöf Isabelle, 98 Dominanders
    2527 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Askerfjord Sundeby Maria, 88
    2034 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Askestad Emil, 89 Riksbanken IF
    441 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Asp Johan, 68 Botkyrka Shukokai Karate KLubb
    132 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aspelod Roger, 69 Täby IS
    3311 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Aspeqvist Daniel, 82 Barnhjälms IK
    517 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Anna, 82
    563 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Eva-Maria, 66 Ärla IF
    2318 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Assadi Vandad, 81 Löparakademin
    3262 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Assali Chere, 81 Avancia
    4476 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Astifan Talia, 74 Älvsjö
    3336 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Athlin Simon, 71 Örebro AIK
    1579 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Athlin Åsa, 71
    2491 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Atrakchi Zainab, 03 Löparakademin Skärholmen
    1045 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Atterstam Maria, 66 Nynäshamn
    1960 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Audell Elisabet, 76
    3734 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Augustsson David, 80
    2392 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Awed Najma, 01 Löparakademin Husby
    891 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axberg Christer, 76
    3767 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Axbrink Ulf, 66 Spånga
    1925 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelson Susanna, 95
    1450 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Axelsson Caroline, 76
    895 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Fredrik, 73
    4443 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Jan, 65
    3072 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Axelsson Kerstin, 96 Hässelby SK
    4153 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Per, 72
    896 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Viktoria, 73
    1709 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axi Susanna, 63
    2096 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axling Ebba, 81
    6125 1km Knattar kl. 10:00 Axling Edith, 13
    6126 1km Knattar kl. 10:00 Axling Elsie, 16
    2516 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axling Emma, 77
    2387 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Azizi Mahdi, 01 Löparakademin Husby
    1353 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ba Palmqvist Penda, 74 Wewhorunclub
    4530 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bacarro Michael, 79
    3784 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bachmann Rebecca, 72 T&M IF
    6132 1km Knattar kl. 10:00 Back Matilda, 09 Solna
    904 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Back Pär-Erik, 61 Siljansnäs
    2323 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Back William, 04 Löparakademin Farsta
    1928 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backe Sabel Agneta, 45
    4104 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Backelin Christer, 43
    2281 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Backholm André, 88
    4152 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Backlund Jannika, 89
    1997 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backman Jenny, 80
    1658 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Backman Michaela, 87
    1470 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Backman Thomas, 83
    905 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Backteman Anders, 73 Ekerö
    2266 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Baena César, 86 Stockholm Frontrunners IF
    2226 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bagadi Subhash, 84
    1323 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bagelius Emelie, 70
    1308 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balcanovic Silvana, 77
    1666 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balic Neira, 81
    77 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Balk Elin, 92 IF Linnéa
    3908 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Balksjö Nannini Jessica, 82 Täby
    4224 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Balksjö Nannini Jessica, 82
    4532 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bandaru Tagore Sanketh, 96
    4042 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bane Gregory , 83 Internationella Engelska Skolan
    1521 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barbieri Paolo, 73 Teaterpi
    4288 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Barketorp Dirke Jakob, 94
    963 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Barle Hejdenberg Charlotte, 93
    5027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Barrable Sarah-Jane, 84 OK Ravinen
    763 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Barrdahl Daniel, 80
    3428 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bartosik Matthias, 75
    2154 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bates Alan, 86
    758 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Battle Tommy, 93 Stockholm
    3432 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bech Steinar, 68 Järna
    1894 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Beck Jessica, 91
    3744 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Beckman Katarina, 88
    6018 1km Knattar kl. 10:00 Behrenfeldt Elin, 09 Hammarby Handboll F09
    531 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Behrenfeldt Johan, 76
    2021 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Behrer Adam, 94 Mohv
    4248 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Beijbom Elin, 96
    4411 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beijbom Filip, 93
    4251 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beijbom Jan, 63
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 Cska ribbakov
    4308 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bellini Ettore, 74
    1946 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bellman Monica, 53
    2482 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ben Bekhti Djemina, 90 Löparakademin Skärholmen
    3570 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ben Khemissa Wissam, 92 Stockholm Frontrunners IF
    2269 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ben Lakhdar Mehdi, 76
    2208 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Benedikt Florian, 91
    817 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengelsdorff Jan, 77
    4465 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bengtén Ylva, 90 IF Linnéa
    465 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsberg Rickard, 82 SCB-KIF
    27 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bengtsson Claes, 82 Spårvägens FK
    1373 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Ebba, 93 Stockholm
    3334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bengtsson Johan, 75
    1051 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Klas, 72
    4323 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bengtsson Ola, 87
    3945 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bengtz Staffan, 68 If Åland
    2135 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benisch Margot, 52 Härochnu
    2354 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benitez Danira, 94 Löparakademin Fisksätra
    2028 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benitez Emily, 91
    296 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Benson Jennifer, 89
    3074 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Beramand Evelina, 94
    3796 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berdman Bavo, 95 Järfälla
    767 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berfeld Claes, 74
    3618 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Andreas, 78
    4362 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berg Christoffer, 90 Holmen
    3415 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Daniel, 80 Västerås
    2048 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berg Ebba, 91
    234 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berg Gustav, 84 Nya Carnegiebryggeriet
    4363 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berg Leif, 66 Holmen
    1715 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berg Maja, 89 Nacka
    1203 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berg Mats, 67 Sundom IF
    364 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berg Tobias, 87 IF Linnéa
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Rendahl Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    6069 1km Knattar kl. 10:00 Berg Rendahl Elsa, 13 Skogsluffarna OK
    3395 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergdahl Carl, 88
    1185 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergelid Anna-Karin, 78
    471 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergengren Katinka, 90
    1451 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergensand Erica, 88 Mediaformat
    2173 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstam Olof, 83
    1936 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergensten Jenny, 73
    4174 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergenstråhle Carl, 86
    1386 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergenstråhle Sofia, 90 -
    3941 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bergenwall Patrik, 83
    4479 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergerhed Anton, 86
    1442 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergfeldt Daniella, 86
    1761 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergfors Adrian, 90
    1565 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Adam, 83 Peab IF
    1293 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Agnetha, 71
    3494 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berggren Christer, 74 Tmg
    4073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Kajsa, 97
    3404 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berggren Mathias, 72 Vallentuna
    1527 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Märta, 01 Gustavsberg
    285 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berggren Lagercrantz Axel, 87 Smooth Runners
    1396 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergh Kristofer, 82
    880 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergh Sandra, 84
    2170 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergholtz Madeleine, 82
    602 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergkvist Kaj, 67
    3785 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berglind Tommy, 73 Norra Stockholm Endurance
    3705 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Berglund Michaela, 87
    363 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Sandra, 90 IF Linnéa
    167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Simon, 91 Mifu
    4281 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergman Lars Eric, 48
    1858 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergman Märit, 76
    1322 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Sven-Eric, 44
    5026 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergman Thomas, 89
    5018 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergman-Thuresson Jacob, 90 Fredrikshof
    931 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergqvist Catrine, 82
    603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergsman Per, 73 Avanti
    399 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Erik, 88 Fredrikshofs FIF
    3456 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Eyvind, 73 T&M IF
    1179 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergström Gustav, 90 Mälarhöjdens Löparklubb
    4518 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bergström Johanna, 79
    46 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Jonas, 83 Runacademy
    3353 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Bergström Martina, 89 Vårdanalys idrottsförening
    1857 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berling Therese, 85 Nasus Löparklubb
    3832 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bernell Emma, 94
    2251 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bertils Leif, 61
    3139 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bertrandt Karl, 68 Värmdö if
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berzell Carl, 90
    1632 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Besson Ludmilla, 90
    411 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bettaieb Dennis, 84
    4229 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Benedicte, 78
    4228 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Grégory, 74
    3101 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bexell Josef, 85 Terrible Tuesdays Triathlon
    4236 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bhy Ann-Margreth, 57 Borlänge
    932 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bianchin Luis Armando, 90
    597 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bigert Carolina, 68
    3371 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Bild Maria, 75
    1135 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bildt Karin, 81 Acando
    4491 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bildt Sandgren Cecilia, 69 WeWhoRun Kungsholmen
    4074 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Billgren Niklas, 87 Tollarps IF
    3457 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billhage Gunnar, 79
    56 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bills Adam, 93 Bjerkis egna hare
    3471 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billsjö Robin, 83
    906 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bineholt Magnus, 81 Stockholm
    2405 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Biniam Divora, 02 Löparakademin Hässelby
    106 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3332 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Birkedahl Andreas, 79
    2370 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Biruck Kidst, 03 Löparakademin Husby
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Hässelby SK
    334 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjarnason Theodor, 87
    152 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkeby Klas, 80
    80 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Bjerkevall Marie, 87 Hässelby SK
    36 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bjurelid Ludvig, 00 Högby IF
    3439 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjurling Erik, 68 Ingarö
    3250 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bjurman Magnus, 71
    6081 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Isabella, 10
    238 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Martin, 69
    322 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Pontus, 74 Hammarby IF Friidrott
    6082 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Sam, 12
    894 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bjurström Patrick, 45 IF Linnéa
    1463 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björck Linnéa, 91
    3572 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björgården Stefan, 70 Uppsala
    3379 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björk Anders, 77 Vegan Runners IK
    949 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björk David, 70 Klockargårdens IF
    3344 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Björk Ingrid, 59
    264 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björk Martin, 92
    841 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkdahl Fredrik, 84 -
    592 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkebaum Ante, 88 Yokos Husseklubb
    2327 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkell Jonna, 04 Löparakademin Farsta
    2100 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkenlid Anita, 66 Team Snigel
    324 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björklund Andreas, 79 Bajen
    3857 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björklund Henrik, 82
    4039 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björklund Johanna, 84 Stockholm
    626 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björklund Mattias, 74 Qvarnens LK
    1800 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björklund Sanna, 79
    5017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björklund Tobias, 82
    3589 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Björkman Annika, 72 Club running sweden
    776 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björkman Emil, 89
    312 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björkman Martin, 87 Stockholm
    3866 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björkmo Ulrik, 94
    1961 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björksten Sofia, 71
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björne Dan, 85 Ekerö
    5025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Björnen Ola, 76 Nynäshamn LK
    3435 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björnermark Thomas, 71
    3841 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björnfot Joel, 86
    4329 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Björnson Anna, 76 MS Fighters
    908 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnsson Linda, 81
    3656 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björnsund Erik, 87
    1550 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björs Emma, 66
    2157 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björsell Thor Renée, 91
    3419 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bladh Stefan, 72 Bladerunner RC
    4227 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Blennå Anders, 59
    3842 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bley Gerhard, 63
    1412 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blom Katarina, 64 Riksteatern
    3197 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomdahl Magnus, 70 Friskis och Svettis
    3831 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomgren Björn, 89
    2122 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomgren Cecilia, 89
    3635 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Blomkvist Joakim, 64 Tyresöjoggarna
    630 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Christin, 92
    6060 1km Knattar kl. 10:00 Blomqvist Cornelia, 11
    1265 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Daniel, 83
    3914 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomqvist Mattias, 77 Fair trade Runners
    3890 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Blomqvist Sara, 76
    1151 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomster Solveig, 79
    1340 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomström Sofie, 93 Bryggvägs lufsarna
    561 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boajé Anders, 73 Ekerö
    6028 1km Knattar kl. 10:00 Boajé John, 10 Ekerö
    6026 1km Knattar kl. 10:00 Boajé Simon, 13 Ekerö
    6027 1km Knattar kl. 10:00 Boajé Vincent, 09 Ekerö
    1608 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bocklandt Dieter, 88
    753 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodin Henrik, 68
    3392 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bodin Per , 89
    727 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Boding Emelie, 87 Team Sibirien
    1111 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boding Gunilla, 48 -
    6059 1km Knattar kl. 10:00 Boding Ofelia, 14 Team Sibirien
    1678 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Boëthius Axel, 84
    756 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bohlin Fredrik, 72
    3897 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bohm Jens, 60
    2066 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bohman Agnes, 90
    3245 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bokenberger Andreas, 86 Swedbank
    1551 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bolin Ulrika, 77
    213 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshofs FIF
    3180 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshof FIF
    577 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boman Keith, 78
    6106 1km Knattar kl. 10:00 Bonnevier Einar, 14
    357 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bonnevier Håkan, 83
    6025 1km Knattar kl. 10:00 Bood Alicia, 07
    1208 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bood Jessica, 75
    6030 1km Knattar kl. 10:00 Bood Julian, 10
    1717 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bopp Robert, 93
    3771 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Borg Elisabeth, 76
    3222 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borg Thomas, 69 Pwc
    2248 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borgas Jon, 88 Okome Löparklubb
    2112 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borges Lara, 89 Dj
    1306 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borgström Anders, 53
    2444 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boric Alexander, 03 Löparakademin Rågsved
    573 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bornhäll Jana, 84
    1999 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borning Malin, 73 Lg
    4018 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bossak Scott, 88 Ssideline City
    3285 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Anders, 82 XC STHLM/POW
    3374 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Jens, 88
    3188 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Magnus, 68 Club Running Sweden
    4327 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boudabous Jonas, 90
    2410 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boukadida Enar, 00 Löparakademin Hässelby
    1065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boustedt Anna, 75
    613 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Boyle Johan, 75
    4148 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Braathen Anders, 62
    2201 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brandel Anders, 64 Norrtälje
    4051 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Brandelius Elin, 75
    4232 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandén Svante, 53 Aik
    667 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brander Sandra, 89
    1675 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brandt Elin, 88
    3373 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brandt Mattias, 79
    4448 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandt Roger, 63
    802 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bratt Christan, 68 Creuna
    1318 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bratt Emilia, 72 Stockholn
    3113 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brattander Henrik, 80 Huddinge
    1512 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Braw Nicolina, 88 Stockholm
    3958 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Bredenberg Sofia, 86
    381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bredolt Pernilla, 85 Runwaytoadventures.com
    865 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brege Joakim, 79 Sköndal
    1993 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Breidmer Julia, 93
    548 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bremberg Susanna, 61
    1083 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bremer Arne, 68
    4499 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bresin Roberto, 63
    1181 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bretz Manne, 49
    1871 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Briding Johanna, 87
    1872 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Briding Victoria, 91
    1516 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Brigad Dan, 71 Mik
    3136 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bringle Peter, 72
    1190 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bringsarve Thomas, 60 Årsta
    3075 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Brink Carin, 71 Team Hybris / IF Linnéa
    2242 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brink Malin, 88
    4352 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Briois Jelena, 94 Betsson Group
    3355 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Briselius Niklas, 77 Spånga
    735 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brissman Lars Johansson, 73
    445 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Broberg Jonny, 66 Täby
    4347 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brodin Emil, 88 Riksbanken IF
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72 Hammarby Friidrott
    4170 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Brolin Charlotte, 83
    221 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brolin Hans, 59 Runacademy IF
    1107 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Brolund Alma, 81
    6147 1km Knattar kl. 10:00 Broné Monica , 10
    444 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brorsson Linda, 73 Ösmo
    3405 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Brosset Filip, 86
    2442 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Broxvall Ida, 03 Löparakademin Rågsved
    1571 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Brunedal Johan, 88 Buildsafe
    692 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brunk Jon, 79
    3297 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bruno Erik, 93
    700 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bruno Magnus, 88
    890 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunosson Amanda, 86
    191 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brunskog Carl, 90
    1707 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bryngelson Annica, 48 Fredrikshofs FIF
    4024 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bryngelson Ola , 48 Fredrikshofs FIF
    6136 1km Knattar kl. 10:00 Brännström Leo, 11
    407 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brännström Linus, 81
    6137 1km Knattar kl. 10:00 Brännström Ludvig, 13
    2150 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buhr-Berg Tom, 93
    2445 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bui Ahn, 94 Löparakademin Rågsved
    2443 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bui Nhat, 98 Löparakademin Rågsved
    2319 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bulow Emelie, 04 Löparakademin Farsta
    4268 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Burack Carl-Johan, 66
    1874 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burchardt Steffi, 82
    480 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Burefalk Christian, 74
    389 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Burling Magnus, 71 Fredrikshofs FIF
    506 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Burrows Agneta, 69
    2038 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burvall Wiveka, 68 Riksbanken IF
    800 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Buskas Simon, 04 Turebergs FK
    2115 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bussien Michel, 74 Dj
    4253 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bustamante Simón, 86 Hägersten
    4151 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bustos Anette, 66
    3736 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bustos Emil, 93
    3232 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Buswell Rob, 78
    361 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bymalm Kristoffer, 86
    1461 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Byrne Robert, 80
    336 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Byström Daniel, 82
    2264 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Byström Jenny, 77
    2198 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bålman Johan, 57
    1481 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Båvner Per, 69
    4131 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bäck Ida, 76 Spånga
    3375 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Bäck Åsa, 71
    1009 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckelin Klas, 75
    395 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Bäcklin Nina, 74
    1091 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckman Jani, 73 Stockholm
    1092 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckman Toni, 83 Västerås
    1637 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Eva-Stina, 76
    660 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Inge, 56 pension runners
    161 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäckström Jonas, 77 Fjällsvik Road Runners
    887 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Kjell, 47 Solvikingarna
    4106 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäckström Lars, 52
    804 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckström Staffan, 79
    3935 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Börjesson Lennart, 67 Karlskoga
    2369 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cakmak Neva, 03 Löparakademin Husby
    812 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Caldas Joao, 84 Hässelby
    2452 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Calderon Ramirez Braelyn, 03 Löparakademin Rågsved
    2078 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Ella, 93 Stockholm
    2079 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Henny, 94
    2080 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Iris, 96
    2153 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Callerholm Lars, 59
    253 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Calmfors Erik, 77 Runacademy IF
    773 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Camber Henrik, 88
    3704 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Camozzo Caneve Benedetta
    707 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Campion James, 89
    2298 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Candia Rodolfo, 45 Hägersten
    4105 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Capillo Carlo, 84 Västerhaninge
    1021 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cappelen Celeste, 84
    1079 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlander Anna, 80
    3747 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlberg Sören, 73 Bizview Systems AB
    742 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlbom Anders, 81
    3669 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlbäck John, 74 Ängby Runners
    2224 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlens Emma, 92
    116 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Carlerud Albin, 02 Spårvägens FK
    3650 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carling Carl, 72 Finspång
    723 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlon Martin, 80 Norrtulls SK
    1286 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlquist Rolf, 61
    3847 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlqvist Peter, 77
    1088 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlson Thomas, 66
    1724 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Anja, 66
    2029 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Carolina, 81
    4059 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Dennis, 87
    684 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Gustav, 96 Stockholm
    2015 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Linda, 86 Bilringarna
    16 10 km Män Seedad kl. 11:00 Carlsson Love, 00 Högby IF
    702 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carlsson Oliver, 93
    4072 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Patrik, 80
    4060 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Carlsson Robin, 90
    3450 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Carlsson Torbjörn, 59
    4536 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Carlsson Daboczy Lena, 75
    3243 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlstedt Anders, 72 Kalmar RC Triathlon
    4209 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlstedt Gustav, 96
    1058 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsten Tülay, 86
    784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Carreras Samuel, 79
    2360 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carrero Linnéa, 02 Löparakademin Fisksätra
    2164 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Carrö Björn, 65
    3237 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carstens Jens, 93
    3298 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carthy Alexander, 72 Nacka
    3133 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Casal Jorge, 89
    1394 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cassel Eva, 61
    301 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassel Göran, 66
    3625 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Casserlöv Göran, 59 Team Tigger
    1915 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Casslind Maria, 64
    1327 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cavalli-Björkman Anja, 87
    2467 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cavka Ajla, 04 Löparakademin Skärholmen
    284 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cazorla Alexis, 90
    3416 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ceder Mikael, 65 Täby
    3860 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Cedergren Linnea, 02
    1806 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cederqvist Åke, 40
    1348 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cederström Rebecca, 75
    1690 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cederö Thomasine, 73
    2334 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Celik Asya, 04 Löparakademin Farsta
    926 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Centellini Patrik, 71
    3975 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Chabot Xavier, 79
    6139 1km Knattar kl. 10:00 Chalfen Malte, 12
    2335 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Chavez Vallejos Mikaela, 03 Löparakademin Farsta
    849 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Chen Rui, 87
    1241 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chennell Susanne, 59
    2093 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Choi Linda, 87
    703 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Chromek Milan, 73
    1679 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chudi Richard, 91
    3455 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Cifuentes Setterwall Marcela, 78 -
    143 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Claeson Oscar, 82
    1903 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Claesson Joakim, 65
    23 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claesson Jonatan, 91 Spårvägens FK
    1904 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Claesson Tone, 68
    825 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clark Peter, 87 Ssidelinecity
    2183 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Clark Tim, 76 Norwegian
    4529 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Clarke Steven, 60
    33 10 km Män Seedad kl. 11:00 Cleghorn Jonathan, 90 Spårvägens FK
    740 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clementi Mario, 64
    1158 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Clerkestam Hanna, 77
    3260 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cleveson Frans, 80 Torpöns Sportklubb
    1908 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Colbing Tim, 90
    966 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Contantin Iannis, 003 Rinkeby Run
    581 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Coop James, 88
    2464 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cornejo Ram, 89 Löparakademin Skärholmen
    2052 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cornelius Martin, 86
    251 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cornelius Patrik, 64
    1626 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cornils Fabian, 94
    4297 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Cortes Alicia, 69
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    3423 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Corvini Ricardo, 79
    2191 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cottingham Sam, 32
    4437 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Cowling Paul, 60
    4057 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Crawford James, 80 Elektropartner
    1062 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Crevani Lucia, 77
    1897 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Crilen Frid Fanny, 93 Moonshine's Angels
    1399 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cronqvist Anders, 63 FC Otis
    4380 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Cronqvist Björn, 69 Vällingby
    6090 1km Knattar kl. 10:00 Crossner Carl, 11
    1684 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cruickshank David Andrew, 73
    748 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cruickshank Peter, 70
    3170 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cumming Johan, 76
    3487 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cummings David, 69
    1085 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Czechowski Fredrik, 68
    3604 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cöster Johan, 79 I love Doris
    3184 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cöster Per, 84 Stockholm city triathlon
    4535 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Daboczy Daniel, 77
    4317 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dagis Boström Mirjam, 85 Huddinge AIS
    3489 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahl Göran, 58 Team Gröndal
    472 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahl Johan, 66
    1336 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahl Kurt, 51
    2026 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Michael, 94 Mohv
    28 10 km Män Seedad kl. 11:00 Dahl Victor, 92 Stockholm City Triathlon
    3839 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Dahl Viktoria, 63 Team Gröndal
    1902 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Bosta Christina, 54
    3281 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahlberg Robert, 76 Club Running Sweden
    4160 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dahlfors Åsa, 69
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Dahlgren Staffan, 71 Enhörna IF
    4488 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahlin Gustav, 78
    1966 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahlin Katarina, 69
    725 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlin Lars, 74
    1673 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Olle, 73 One Run
    4218 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahling Simon, 94 Smack
    325 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahllöf Fredrik, 88
    558 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlman Erik, 67 Djurgårdens IF
    1734 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlman Johan, 82
    2036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlqvist Jesper, 77 Riksbanken IF
    366 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Dahlqvist Nathalie, 84 Veganrunners IK
    3470 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahlqvist Peter, 62
    2418 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Andreas, 81 Löparakademin Katrineholm
    1098 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlström Thomas, 71 Kalmar BTK
    3932 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dakua Prakash, 81 India
    1624 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dalin Christian, 84
    3703 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dalman Andreas, 71
    1251 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dalström Ulrika, 68
    4324 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Danemyr Hanna, 78
    2303 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danenberg Rosa Nadine, 90
    4075 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielson Jonas, 65
    225 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Danielsson Erik, 70
    1937 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Hedvig, 92
    2196 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Danielsson Lennart, 43 Team Skavsåret IF
    3213 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Danielsson Stefan, 70 Uppsala
    1602 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Tomas, 74
    1990 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danils Louise, 80
    4316 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dannevig William, 91
    1823 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dash Wagh Suvarna, 80
    3203 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Datmo Benjamin, 87 Hare A.C.
    277 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davidson Simon, 01 Täby
    5005 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davidsson Andreas , 95 Högby IF
    2055 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Davidsson Felicia, 90
    539 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Davidsson Sofia, 82 Scania
    4133 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Davies Annika, 80 Deloitte
    4183 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Davik Maria, 80
    164 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    1513 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 De Basso Gabriel, 93 Stockholm
    6119 1km Knattar kl. 10:00 de Chazal Adrian, 14
    1030 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 de Haan Andreas, 76
    1029 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 de Haan Anna, 77
    1364 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 de Jong Emma, 84
    3822 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 de Kruijk Adrianus, 75
    252 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 de la Torriente Maria, 69
    4001 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 de Luca Marco, 72
    4146 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 de Wilde Max, 80 de Wilde Joggers
    3541 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Defalva Per, 74 Race&shine
    560 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Degerblom Fredrik, 83
    1310 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Deiters Martin, 81
    821 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dellwik Christopher, 72 One Run
    4202 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Delsenius Helena Elisabet, 79
    3808 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Denell Anna, 72 Bromma
    3248 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Denell Johan, 67 Bromma
    4009 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Denker Christopher, 72
    1566 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Denny Cailean, 85 Hash House Harriers
    1567 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Kathrina, 95 HashHouse Harriers
    1568 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Moa, 92 Hash House Harriers
    379 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Derle Sebastian, 77
    2397 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Desta Eskidr, 06 Löparakademin Hässelby
    701 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dester John, 85 Jägarns Jaktlag
    6002 1km Knattar kl. 10:00 Dester Lily, 17 Jägarns Jaktlag
    1437 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 di Nicola Emma, 82
    1436 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 di Nicola Pasquale, 80
    3564 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dickerius Tobias, 84
    1493 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Didriksson Sara, 84 Idrottens IF
    2451 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Diep Erik, 03 Löparakademin Rågsved
    3124 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diephuis Anders, 71
    1192 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Diephuis Maria, 73
    1793 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Digertz Helena, 75
    2337 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dimitrova Plamena, 05 Löparakademin Farsta
    3943 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dindagur Raghavender, 90 Sundbyberg
    2111 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinell Kalle, 73 Dj
    2462 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Djoker Arash, 03 Löparakademin Skärholmen
    273 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Djulstedt Fredrik, 81 Lidingö
    3888 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Doherty Max, 85 Stockholm
    715 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dolfe Helena, 91 Jordö IF
    1024 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Amanda, 93 Dominanders
    1716 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Domanders Emelie, 91 Dominanders
    1025 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Maria, 68 Dominanders
    1026 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Moa, 95 Dominanders
    3192 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Per, 74 Dominanders
    3104 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Ulf, 68 Dominanders
    305 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Domeij David, 66 sus if
    311 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Domeij Simon, 98
    1119 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Domesjö Lars, 55
    1015 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dongas Fredric, 68
    4204 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dorsander Jonas, 75 Sollentuna
    3765 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Dorsander Linda, 76 Sollentuna
    3988 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dos Santos Ekelund Daniel, 91 Mcballs
    1691 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dougherty Elizabeth , 87 Internationella Engelska Skolan
    809 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dougherty Sean, 87
    2500 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Douglasdotter Sandra, 83
    3610 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Dourrouj Klara, 81
    676 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Drageryd Erika, 89
    728 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dreimanis Fredrik, 84 Running Wild
    2165 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Drugge Pernilla, 71
    774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Drysén Peter, 68 Norwegian
    888 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Duhrin Eriksson Mikaela, 95
    3409 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dujardin Grégory, 71
    1646 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dunkars Mats, 65
    1514 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dunvall Robert, 74 Oljefläcken SK
    4233 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dupree Linda, 94
    41 10 km Män Seedad kl. 11:00 Duval Thibault, 94 Adidas Runners Stockholm
    3848 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Duvebrant Alexandra, 97
    3287 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Duvebrant Sanna, 68 Terrible Tuesdays
    2056 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dybeck Markus, 93
    3118 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dölling Anders, 71
    3187 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Döring Stefan, 86
    400 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ebeling Per, 69 Enebybergs IF
    3787 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ecke Holger, 65 Vattenfall IF
    4237 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ecke Pia, 99
    3569 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edberg Björn-Olof, 64 Sigtuna
    3236 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Edding Mia, 78
    1301 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edeen Erik, 84
    3537 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edelryd Mats, 58
    3216 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Edholm Patrik, 77 Nacka
    855 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edin Fredric, 76
    1740 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edling Lena, 58 Team Snigel
    1741 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edling Oscar, 98
    440 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Ann-Charlotte, 56
    831 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Carl, 90 Buildsafe
    1889 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edlund Erika, 79
    1164 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edlund Mackan, 75 Nemas Problemas
    279 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Edman Åsa, 62 Roma IF
    3317 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Edmark Hanna, 89
    3507 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edmundsson Björn, 85
    3508 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edmundsson Ola, 88
    72 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Edsberger Sarah, 89 Hälle
    918 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edström Alexandra, 87
    1378 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edström Karoline, 94
    2190 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edström Sara, 81 Hägersten
    6100 1km Knattar kl. 10:00 Edström Sixteen, 11
    4026 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Edström Stefan, 70 JÄRFÄLLA
    4055 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Edwall Nisse, 80
    1984 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edvardsson Charlotte, 75
    688 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edvardsson Peter, 85 Uppsala
    572 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Efraimsson Elin, 88
    565 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egerfalk Johanna, 82 SMD Logistics
    494 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Henrik, 77 Hemsö
    214 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Johan, 87 Hemsö
    495 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Robert, 75 Hemsö
    321 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ehrenpohl Kim, 90
    3764 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ehrstrand Marcus, 70 Lonesome Runners
    3627 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eiborn Peter, 74 Star Vås
    1080 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eickele Robert, 87
    1861 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Einemo Martin, 89
    4252 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eiranson Annika, 61 Visby
    3467 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eiranson Elton, 88 Nils Löpsällskap
    4385 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ek Anna, 87 Snpi
    1261 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Gustav, 82
    4286 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ek Josefin, 86
    4200 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ek Juliana, 75
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon Club
    1076 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ek Lars, 52 Fäjmus
    3568 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ek Michael, 75
    910 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ek Sara, 89
    4391 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ekberg Lotta, 63 Tsm
    1393 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Petter, 63
    1392 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Stenhammar Lisbet, 61
    3972 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ekblom Anders, 61 Tsm
    4522 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ekblom Bak Elin, 81
    1282 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekbohm Emma, 87
    3446 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekdahl Björn, 86
    874 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekelund Oskar, 89
    1462 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekengren Joy, 82 Idrottens IF
    478 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekeståhl Catarina, 83
    1526 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekhall Jesper, 73
    6039 1km Knattar kl. 10:00 Eklund Alvin, 08 Sollentuna
    4249 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Jesper, 87 Ärna IF
    1421 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund Johan, 85
    4469 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Karin, 71 IFK Sala
    4477 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eklund Olofsson Stina, 70 Club Running Sweden
    2218 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eklöf Emelie, 89 Creuna
    1182 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Anders, 58
    760 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Johanna, 74
    1183 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Johanna, 91
    3978 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ekman Jonas, 72
    1480 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Sanna, 72
    3295 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Andreas, 72 Trappsniglarna
    1302 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekström Helena, 74
    118 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekström Joakim, 86
    6043 1km Knattar kl. 10:00 Ekström Noah, 11
    3291 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Stefan, 69 Stockholm Frontrunners
    6044 1km Knattar kl. 10:00 Ekström William, 08
    2356 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 El samaraai Danio, 02 Löparakademin Fisksätra
    810 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eldebrink Emil, 85
    3231 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Eldholm Annemarie, 70 Örebro AIK
    1771 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elford Kristina, 59
    1772 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elford Martin, 58
    3805 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Elfving Daniel, 84
    743 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eliasson Jesper, 69
    1818 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eliasson Mary-Anne, 66 Stuvsta
    3449 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eliasson Ulf, 65 Stuvsta
    3096 10 km Män Seedad kl. 11:00 Elinder Daniel, 77 Fredrikshofs FIF
    3425 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Elinder Karin, 79 Cancerfonden
    2331 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elissegaray Michell, 02 Löparakademin Farsta
    1247 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eljas Karolina, 78
    4043 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ellem George, 85 Internationella Engelska Skolan
    4196 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 ellertsdottir Hoff Aidis, 72
    141 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ellingsen Ulf, 73 Slaka löparförening
    3310 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Elliot John, 64 Täby IS
    1530 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Elliott Tom, 87 Barcelona
    446 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellqvist Erik, 65 Sollentuna
    1147 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ellström Gustaf, 82
    516 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Nils, 51 Täby
    3224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Elmefur Henrik, 70 Spånga
    2373 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elmi Hani, 03 Löparakademin Husby
    2113 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elmlund Måns, 90 Dj
    762 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elsen Peter, 80
    2399 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elsharkwi Noor, 05 Löparakademin Hässelby
    754 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elwén Olle, 76
    2187 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Elveros Erik, 87 Axa SC
    830 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Elvira Strömbäck, 77
    3141 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Emilsson Linus, 85 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    3968 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enblom Stefan, 68
    1345 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Enbom Maria, 69 Fm
    4016 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enbuske Johan, 71 Snedsteget Slimclub
    957 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eneroth Carl, 67 Siljansnäs Skidklubb
    4370 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eneroth Fredrika, 01 Siljansnäs Skid och Löparklubb
    1923 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Anna-Karin, 95
    3251 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Enfors Daniel, 73
    1214 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Enfors Erik, 93 Ekf
    1924 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Gunilla, 64
    1654 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eng Fredrik, 84
    1777 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eng Maria, 86
    2286 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eng Torbjörn, 60
    1268 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Anne, 63
    1319 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Mats, 61 Seb
    3928 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Engberg Björn, 57 Handelsbanken
    3578 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Engelmark Katrin, 78 Johanneshov
    4474 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Engelsberger Veronika, 95
    3327 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engesrönning Martin, 79
    950 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Engfeldt Elin, 87
    241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Englund Michael, 61 Pröpa
    3293 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Englund Petter, 81 IF Linnea
    2118 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Englund Sanna, 94 Dj
    3434 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engman Jan, 61 IFK Lidingö
    4296 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Engst Berit, 71
    1081 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engstrand Christian, 85
    6115 1km Knattar kl. 10:00 Engström Alvar, 10 Turebergs FK
    6051 1km Knattar kl. 10:00 Engström Astrid, 15 Hässelby
    4207 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engström Fredrik, 56
    3619 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engström Karl, 80 Runacademy IF
    3163 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engström Magnus, 63 Fredrikshofs FIF
    1148 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engström Marlene, 73
    947 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Engström Niclas, 91 Running Wild
    662 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Engström Ulrika, 78
    6116 1km Knattar kl. 10:00 Engström Venla, 07 Turebergs FK
    6052 1km Knattar kl. 10:00 Engström Wilma, 13 Hässelby
    4243 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engvall Jan, 59
    1920 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engvall Michael, 90
    2172 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engvall Tony, 76
    244 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Engwall Annika, 94 IFK Avdank
    1485 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Enmark Eva, 57
    1775 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enoksson Cecilia, 82
    4134 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enqvist Magnus, 72
    2059 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enroth Stina, 65 Uppsala
    1157 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Enskog Robert, 61
    4279 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Enskär Åsa, 67 Stockholm City Triathlon
    6075 1km Knattar kl. 10:00 Erdes Lisa, 14
    4054 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Erenlöf Joakim, 81
    1653 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ericson Elin, 91
    3326 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Ericson Hållén Fanny, 91 Hallandsgatan
    1134 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Anders, 69 Mariebergs SK
    4015 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ericsson Christin, 70
    741 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ericsson Christina, 61 Slimos löparklubb
    1008 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Sorunda if
    1215 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Järfälla
    1685 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Mia, 65 Handelsbanken
    911 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ericsson Victoria, 67
    3168 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Erik Lucas, 74 Hammarby IF
    2177 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anna, 70
    596 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Benny, 59 Nynäshamn långdistansklubb
    5032 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Benny, 72 Fair Trade Runners
    457 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Carl, 93
    3388 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Catharina , 66
    4349 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson David, 79
    4333 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Emma, 91
    185 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Frida, 83 Västerås
    4122 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Henrik, 76
    657 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Jens, 67 Iopsys
    3497 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Joachim, 91
    3384 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Joakim, 87 Fredrikshofs FIF
    3909 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Joakim, 87 Stockholm
    2292 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Joel, 88
    3070 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Eriksson Johanna, 81 Motala AIF/Asics Frontrunner
    4241 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Joseph, 87
    2199 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Karin, 60 Stockholm
    3219 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Karl Johan, 69 IF Linnéa
    4338 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Lars, 57 Storvreta
    4242 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Laura, 86
    348 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ludvig, 91
    2440 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Majken, 03 Löparakademin Rågsved
    3931 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Malin, 69
    362 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Maria, 76 IF Start
    1416 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Maria, 70
    1820 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Maria, 88
    3814 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Marie, 66 Stockholm City Triathlon
    3247 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Mikael, 85 MSF Dalvika
    3552 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Mikael, 88
    258 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ola, 75 IF Linnéa
    3567 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Ola, 68 Kropp & Kultur
    3255 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Patrik, 66
    170 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Per, 78 Runday if
    4403 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Peter, 70
    451 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Pontus, 85
    483 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Robert, 76
    1553 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Robert, 72 Tss
    3135 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Robert, 67 Risets raketer
    1417 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Roger, 73
    1311 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Sara, 73
    4044 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Sofia, 86 Johanneshov
    300 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Thomas, 64 Norwegian
    1639 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Thomas, 65
    3198 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63
    3221 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63 Stockholm
    128 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Tomas, 79 Brittatorp
    142 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ulf, 74 Huddinge AIS
    4406 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Asker Cathrine, 69 Runacademy IF
    32 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Lidbrink Samuel, 99 Spårvägens FK
    2039 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erikssson Inger, 53 Boiling Pandas
    590 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Erixon Gustav, 81
    2521 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erlandsson Emelina, 89
    1226 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ernerot Ann, 64
    631 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ernerot Hampus, 91 Stockholm
    240 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ernerot Kasper, 93
    3205 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Erngrund Markus, 73
    4120 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ersbäck Jesper, 73 Kårsta
    2376 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Erzurum Beyza, 03 Löparakademin Husby
    1628 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eskesen Sophie, 93
    3420 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eskner Karl, 87
    2461 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Espinoza Jaraseth, 02 Löparakademin Skärholmen
    3165 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Essner Nichlas, 90
    2401 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Estaifo Gabriel, 92 Löparakademin Hässelby
    4496 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Evaggelidou Margot, 76
    4003 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Evenhamre Karolina, 76 Örebro AIK
    4489 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Evenhamre Per, 74 Örebro
    2072 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ewens Hellevi, 52
    4139 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Evers Christian, 81
    3265 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ezra Mattias, 90
    2353 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Hafsa, 04 Löparakademin Fisksätra
    2362 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Hibo, 03 Löparakademin Fisksätra
    2361 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Faarah Maxamed, 03 Löparakademin Fisksätra
    9 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fagerberg Johan, 92 Finspångs AIK
    790 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fagerholm Nina, 65 Club Running Sweden
    4523 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fagerlund Christer, 68
    2468 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fahil Mimmi, 95 Löparakademin Skärholmen
    24 10 km Män Seedad kl. 11:00 Faid Estifanos, 92 Spårvägens FK
    1814 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fairless-Clarkson Victoria, 89
    2427 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fakhri Faris, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1888 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Falk Johanna, 73
    525 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Falk Michael, 77
    6046 1km Knattar kl. 10:00 Falk Oscar, 14
    1612 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Falk Pär, 62
    3463 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Falk Johansson Marcus, 91
    4029 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Falt Tjalda, 94
    2024 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Faraj Emelie, 96 Mohv
    4171 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Farid Aylin, 83
    2363 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Farrah Fartun, 02 Löparakademin Fisksätra
    974 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fasth Annie, 64 TSM Running
    522 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Faxell Susanne, 63
    2510 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Feinberg Sara, 77
    3426 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ferbe Staffan, 80 Coop Norra Djurgårdsstaden
    755 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ferdman Marcus, 76
    425 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernqvist Frida, 85
    3629 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fernström Fredrik, 88
    3401 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Fernvall Linda, 71
    435 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Lotte, 66
    4032 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ferrari Michele, 74
    330 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ferreira Bruno, 85
    3922 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ferreras Cynthia, 81
    1010 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ferry Helena, 80 Vegan Runners IK
    228 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fex Oscar, 85
    3273 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Finnerman Christian, 79 CSKA Ribbakov
    3147 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fjeldheim Trygve, 75 Team Sportsmanden
    3314 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Flachsbinder Joakim, 89
    1693 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Flemming Amalia, 92
    4277 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Flinckman Alexander, 88 TSM Running
    3499 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Flitton Joel, 83 Stockholm City Triathlon
    1227 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flodin Daniel, 71 Gt76
    3581 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Flodin Gustav, 01
    236 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Flodin Samuel, 02 Gt76
    1817 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Flodmark Staffan, 80
    4339 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Florén Jessica, 69
    2355 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fodge Helene, 93 Löparakademin Fisksätra
    2133 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fogelberg Fredric, 73
    2134 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fogelberg Petra, 76
    4463 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fohlin Linda, 80
    196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Folke Fredrik, 80 SEB IF
    226 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Folkeryd Niklas, 87
    1723 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Folkeson Ulrika, 65
    1086 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Folmer Joel, 68 Jagärjag
    1811 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fondelius Joakim, 67
    2005 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fontane Ken, 81
    2152 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fordblaf Anders, 77 CSKA Ribbakov
    1575 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fornhem Hanna, 77
    1988 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fornstedt Anders, 75
    1976 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fornstedt Kristina, 73
    3545 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fors Jakob, 74 Two man gang
    3130 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Johannes, 78 Stockholm
    3498 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fors Mats, 81
    220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Stefan, 87
    2274 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsback Nathalie, 85
    6153 1km Knattar kl. 10:00 Forsberg Alice, 15
    1832 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Karl, 77
    1689 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Kathleen , 75
    862 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsberg Linnea, 83 IF Linnéa
    2214 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Malin, 93
    49 10 km Män Seedad kl. 11:00 Forsberg Melker, 001 KFUM Örebro Friidrott
    149 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsberg Peter, 78 Jkik
    4467 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forsberg Peter, 55 Fatburens IF
    6154 1km Knattar kl. 10:00 Forsberg Sophie, 13
    1535 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsell Fredrik, 90 Creuna
    1725 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsell Jenny, 79
    3606 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Forsgren Anna, 72 IF Linnea
    6146 1km Knattar kl. 10:00 Forsgren David, 10 IF Linnéa
    726 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsgren Olle, 69 Ekerö IK
    247 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsgren Ulrika, 85
    3397 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forslin Jonas, 81
    3160 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forslund Olof, 88
    340 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forslund Viktor, 88
    260 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsman Anders, 83
    3315 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsmark Oscar, 73
    4309 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forss Tomas, 67
    460 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssberg Emanuel, 83
    3702 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forssberg Johan, 60
    349 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forssberg Johannes, 86
    3474 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssell Gunnar, 66 Bromma
    3458 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssell Jerker, 63
    3307 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forssell Mattias, 86 Ssideline
    847 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssell Petter, 75
    3506 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssman Erik, 78 Fleet Consulting
    3164 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsstedt Johan, 82 Maratonlabbet
    223 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Forsström Linda, 79 Barnens Sportskola
    133 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Forsström Markus, 83 Run Norwegian
    3711 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forsström Mikael, 61 Telia IF
    952 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fowler James, 83
    34 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fox Anders, 95 Spårvägens FK
    347 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fox Thomas, 62
    1456 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frachetta Fernandes Bianca, 93
    4458 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Franck Lars, 68
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3996 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Franklin Erik, 82
    1747 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frankowiack Marcel, 83
    138 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frankowski Michal, 80
    1014 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fransson Josefine, 87
    1665 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Claudia, 73
    153 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Franzén Elis, 94 Suunta 2000
    1667 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Jan, 76
    1629 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Mattias, 86 Umara Sports Club
    712 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Franzén Niclas, 71 SALTSJÖ-BOO
    1189 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Ragnhild, 60
    3883 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Fredelius Madeleine, 89
    283 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fredemo Olle, 91 Canned.me
    3654 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fredlund Erik, 75
    2508 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredmark Katarina, 66
    6086 1km Knattar kl. 10:00 Fredriksson Albin, 08 Ingen
    3750 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fredriksson David, 87
    861 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Lena, 77 Runacademy IF
    859 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Robert, 63 Folksamkamraterna
    3304 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fredrixon Magnus, 83
    3595 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Freij Åke, 65
    4436 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Freitas Ana, 74 Ericsson
    2138 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frejd Jonas, 80
    1066 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frejhammar Urban, 66 Åkersberga
    2513 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frenning Carolina, 91
    4428 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Frère Xavier, 94
    1921 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frey Peter, 90
    6079 1km Knattar kl. 10:00 Friberg Alice, 13
    3454 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Friberg Anneli, 77 Fribergs
    6080 1km Knattar kl. 10:00 Friberg Ebba, 10
    1702 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jeanette, 62 Solna
    1508 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friberg Jenny, 77
    3305 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Friberg Jonas, 82 Brandkårens IK
    3780 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Friberg Lars, 49 Fribergs
    3837 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Friberg Åsa, 75
    3166 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Dalarö SK
    521 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frid Magnus, 78 IFK Enskede
    1842 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frid Sofie, 78 IFK Enskede
    2390 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fridberg White Leila, 03 Löparakademin Husby
    628 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fridell John, 73
    1686 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friman Maria, 70 Handelsbanken
    3278 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Frimodt Karin, 82 IF Linnéa
    2061 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frisinger Jonatan, 79
    2060 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisinger Turid, 83
    1942 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisk Alice, 04
    4250 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Frisk Camilla, 93 Uhv
    1657 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Karin, 78
    1159 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Karolina, 72 Tyresö
    1228 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Mattias, 70 Nacka
    951 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frisk Per, 62 Viltid
    4287 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fritzing Mikael, 67
    3181 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fritzon Tobias, 74 Väsby SS Triathlon
    1343 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Froelich Kristina, 64
    203 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Kenneth, 67
    461 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Edward, 97
    462 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Malcolm, 96
    3733 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Froste Nils, 69 #axfrostrunclub
    2284 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frostenson Anna-Clara, 48
    315 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fruhling Love, 80
    2195 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frydebo Victor, 90
    2037 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Frykström Niklas, 74 Riksbanken IF
    181 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fröberg Andreas, 80
    4321 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fröberg Peter, 91 IF Linnéa
    3950 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fröberg Tobias, 88 Stockholm city triathlon
    166 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fröblom Björn, 78 Terrible Tuesdays
    3768 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fröjel Niclas, 82
    1938 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fröman Adam, 92
    663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frösdal Olof, 92 Handelsbanken IF
    3632 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fuegemann Claas Hendrik, 82
    87 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fuhr Jesper, 88 AC Salt Lake
    587 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Funcke Maria, 64 Söderlöparna
    1316 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fundberg Kristina, 69 Ärla if
    972 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fundin Paul, 63
    4435 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Furugård Cecilia, 92
    765 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Furuhagen Patrik, 77 Norwegian ASA
    3112 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Furuskär Anders, 70
    718 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fyhn Therese, 92
    6005 1km Knattar kl. 10:00 Fyhrman Björn, 11
    6006 1km Knattar kl. 10:00 Fyhrman Emma, 13
    595 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fülep Zoltan, 63 Svillinge IF
    1402 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylkner Veronica, 75 Eif
    1438 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Anetta, 63
    1439 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Daniel, 85
    1440 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Johan, 83
    1441 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Peter, 61
    3378 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fyrberg Johan, 72 Idrottens IF
    2125 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fältholm Anna, 92
    923 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Daniel, 74 Fredrikshofs FIF
    793 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Jan, 42 Hammarby friidrott
    1141 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gaasvik Åsa, 67
    750 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gabrielsson Helen, 71
    751 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gabrielsson Mats, 65
    3844 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gábris Gergely, 84 Sporting Budo
    999 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gadhavajjula Phani Kumar, 88
    4295 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Galic Ivica, 74
    4136 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gallina Barbara, 75 Friskis Svettis
    3451 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Galyas Peter, 64 Umara SC
    3849 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Garate Javier, 76
    1405 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garcia Aleksandra, 76
    5033 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Garcia Mugica Altor, 72 Spain
    4035 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gasslander Maria, 81
    3342 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gavel Richard, 75 SEB IF
    3495 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gavish Yaron, 73 Åkersberga
    1337 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gawrilowicz Michaela, 74
    3183 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gebhardt Patrik, 70 Gebhardt United
    2386 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gebresus Salihom, 01 Löparakademin Husby
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gebrihiwet Yosief Berhe, 91 Hässelby
    3264 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gebro Per, 85 Stockholm
    109 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gedin Julia Liv, 82 Colting Borssén
    434 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gehlin Niklas, 79 Blåvitt
    3149 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gehring Robert, 71 If Linnea
    1819 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Geiger Thomas, 90
    3288 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Geijer Björn, 64 Axa Sports Club
    4425 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Geissel Felix, 91
    1796 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gelin Jens, 89
    2523 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Genberg Anna-Sofia, 78
    188 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Genberg Daniel, 70
    1094 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Genberg Ia, 67
    3546 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Genetay Henrik, 75
    3964 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 George Edgard, 77 Vallentuna Taekwondo
    6098 1km Knattar kl. 10:00 Georgsson Magda, 12 Norbergs Ok
    6099 1km Knattar kl. 10:00 Georgsson Sigrid, 14 Norbergs Ok
    1840 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gerdén Jan, 68
    1841 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gerdén Leo, 02
    1330 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Katharina, 85
    1331 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Stephanie, 82
    2270 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gevert Anders, 63 Handelsbankens IF
    780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gharbi Lotfi, 73 Tsm
    2430 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ghirmai Feven, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1815 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gibrand Catharina, 54
    3770 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gibrand Charlotta, 85
    1816 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gibrand Sven-Ingvar, 53
    1391 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giden Carl, 55 Kocktorp
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gidewall Martin, 76 IFK Tumba Friidrott
    3970 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gidewall Sofia, 82 IFK Tumba
    3532 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gidlöf Henrik, 71
    1300 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Emilia, 95
    1207 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Karl, 62 Tallkrogen
    1213 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Linnea, 92
    1206 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gierer Suzanne, 63
    4404 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Giertz Per, 61 Champagnerunners
    772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gilbertsson Anders, 65 Seb
    1422 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gilbertsson Linn, 88
    216 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gillner Bengt, 67
    6155 1km Knattar kl. 10:00 Gillstedt Natalie, 13
    3057 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Giorgi Bertrand, 76
    6014 1km Knattar kl. 10:00 Giorgi Louis, 10
    1428 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gisslar Sara, 96
    1005 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gjeldnes Marianne K, 85 Jägarns Jaktlag
    4480 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Glaas Catharina, 77 Bredängby
    4108 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Glans Patrik, 67 Åkersberga
    4285 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gleerup Andreas, 76
    25 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gleimar Daniel, 92 Spårvägens FK
    1145 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gleisner Magdalena, 72
    1506 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Glickman Dustin, 04
    550 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Glimskog Johan, 66 Kungsholmen
    4022 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Glückman Madelene, 88
    3153 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Godin Matias, 73 NCC IF Stockholm
    452 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Golez Mafi Sepideh, 86
    4194 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gomes Ruales Diego, 82
    6105 1km Knattar kl. 10:00 Gómez Eva, 14
    2382 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gonday Murre, 89 Löparakademin Husby
    2489 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gonzalez Leonardo, 03 Löparakademin Skärholmen
    3967 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gonzalez de Langarica Ester, 70 Stockholm
    1193 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gooch Simon, 77
    4262 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Goodchild Rachel, 78
    6071 1km Knattar kl. 10:00 Gorgis Leona, 14 Ursvik
    4184 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gorton Björn, 84
    171 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gothnier Carl, 68
    2432 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gottfridsson Julia, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    1415 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gradin Elin, 77
    1547 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gradin Robin, 91
    2162 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gradin Susanne, 71
    2163 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gradin Tomas, 73
    3536 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Grado Shaghayegh, 84 Huddinge AIS
    912 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahm Klara, 89
    1042 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grahn Hans, 54 Tjuvahålans IF
    1648 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grahnen Viktoria, 86 AV IK
    3127 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Granath Johan, 86 Terrible Tuesdays Triathlon club
    4408 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Granberg Jonas, 71 FMV Sport
    1649 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grane Jennie, 17
    1745 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Granqvist Pehr, 73
    3605 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Granström Tomas, 80 Kmjgb
    3938 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Grape Vesterlund Mari, 82
    3827 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Grave Matthias, 77
    749 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gravert Emmeli, 89
    2008 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gray Jennifer, 90
    406 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Green Simon, 78
    3202 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Green Wictor, 90 IFK Renskav
    3289 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Green Wictor, 90 IFK Renskav
    4100 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Greene Geoffrey, 84
    3752 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Greinsmark Jonny, 60 Greinsmark Konsult
    3755 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Grenier Jeff, 75
    3766 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gricksch Michael, 64
    3120 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grindange Marcus, 72 Turebergs FK
    4348 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Grip Johan, 84 Riksbanken IF
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Grip Oskar, 83 Fredrikshofs FIF
    2067 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gripe Isabella, 81 Can
    1245 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gross Jonas, 71
    4439 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grossova Dominika, 96 Domi & Calle
    870 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grundberg Sara, 79
    638 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Camilla, 67
    639 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Per, 03
    3921 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Grundler Karin, 74 Lonesome Runners
    3306 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grundler Patrick, 73 Lonesome Runners
    3362 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grünewald Olle, 79 Stockholm
    3809 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gråberg Niclas, 86
    2126 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Grönkvist Emil, 92
    3573 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Grönlund Martin, 86
    4190 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Grönning Johan, 91
    2013 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grönquist-Andrén Karin, 45
    633 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gudmundsdottir Valdis, 85
    842 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gudmundsson Gunnar, 55
    99 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon , 92 Fredrikshofs FIF
    2463 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Guerra Felicity, 03 Löparakademin Skärholmen
    212 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Guldberg Anton, 88
    1007 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Guldberg Björn, 51
    1224 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunér Anna, 65
    4198 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gunnarson Bertil, 48
    1126 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarson Birgitta, 53
    4199 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Gunnarsson Clara, 91
    3431 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gunnarsson Janne, 74
    1522 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarsson Love, 90
    2031 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gunnarsson Marie, 65
    4149 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gunnarsson Oskar, 87
    189 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gunnartz Kristoffer, 70
    3515 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gunningberg Jonas, 86
    3867 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Guselin Mathias, 91 Fiolens Löparklubb
    1592 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafson-Stjernborg Johanna, 85
    2244 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Birgitta, 61
    2129 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Björg, 51 Häronu
    4519 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Gustafsson Camilla, 81 Spingande tjejer
    860 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Caroline, 89
    1541 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Erika, 93
    2511 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Frederick, 89 SPÅNGA
    3601 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Helene, 75
    38 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Jonatan, 99 KFUM Örebro Friidrott
    3738 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gustafsson Linnea, 89
    635 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Mats, 65 Wham
    1660 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Mats, 62 Ericsson IK
    1655 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Mimmi, 90
    1813 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Monica, 56 Uppsala
    3301 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustafsson Oscar, 92
    2301 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Oskar, 90
    4374 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustafsson Roland, 74
    1543 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson-Ny Isabell, 90
    3492 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Elin, 94 Vallentuna-Össeby OL
    1914 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustavsson Kristina, 69
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gustavsson Oscar, 92 Vallentuna-Össeby OL
    3436 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Pär Fredrik, 67 Hässelby SK
    4440 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustavsson Staffan, 56 Gustavsberg
    1597 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Thomas, 48
    4036 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gutierrez Bernardo, 83 Mexico
    3587 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gutke Josefin, 83 IF Linnéa
    2128 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gyldberg Stina, 85
    2139 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gylje Fredrik, 73
    6110 1km Knattar kl. 10:00 Gyllström Hjalmar, 15
    6111 1km Knattar kl. 10:00 Gyllström Ragnhild, 11
    487 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gårdlund Martin, 78
    2186 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gåsste Niklas, 80
    3399 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Gåvsten Sofia, 79 Uppsala LK
    1180 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gärderud Johan, 77
    1356 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Göransson Christina, 79
    4371 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Göritz Christian, 74
    2185 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Göth Niklas, 82 Vega
    2184 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Göth Tobias, 76 Gröndal
    2275 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Göthe Sofie, 86
    3719 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Götze Martin, 64 Tsm
    554 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haack Mikael, 83
    3608 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haag Stefan, 74 IFK Lidingö Friidrott
    5040 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Haahr Melissa, 89 IF Linnéa
    73 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Haataja Ida, 94 Pudasjärven Urheilijat, FIN
    6133 1km Knattar kl. 10:00 Habram Graaf Isa, 13
    682 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hacko Lilak Zeinat, 86
    1591 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hacksell Mikael, 64
    2458 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hadzic Dino, 03 Löparakademin Rågsved
    310 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haegdorens Robby, 83 Sideline City Run Club
    3441 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hagberg Mats, 58
    274 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hagelberg Joakim, 80 FMV Sport
    2297 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hagelqvist Jonas, 71
    6124 1km Knattar kl. 10:00 Hagelqvist Olivia, 08
    2525 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hageman Anders, 54
    2505 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hageman Maria, 87
    1837 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haglund Elias, 02 MMEHH RUNNERS
    1839 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haglund Melker, 02 MMEHH RUNNERS
    519 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Niklas, 73 Bros RUNNERS
    3551 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haglund Niklas, 73 Nasdaq
    518 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haglund Patrik, 69 Bros RUNNERS
    4538 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hagman Angela, 83
    2082 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Elin, 91 Mojitoz
    6049 1km Knattar kl. 10:00 Hagmann Helga, 09
    3874 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hagmann Ulf, 69 Norr Mälarstrand IF
    4369 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hagström Ahn-Za, 70
    955 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hailom Abel, 83
    323 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Haines Rachel, 88 Ssideline City
    1998 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hakata Hisako, 45 Tsm
    4345 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hall Caroline, 90
    3717 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallberg Fredrik, 79 Stockholm City Triathlon
    3875 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hallberg Lena, 74
    3826 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hallberg Ulrika, 73
    5039 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Aktivitus
    3594 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallén Hannes, 90 Luddevalla Kuters
    3871 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hallerby Rebecka, 90 Riksbanken IF
    3559 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallgren Mattias, 88
    4527 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hallin Jesper, 69
    184 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallin Mikael, 80
    1387 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Halling Jens, 86
    2140 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hallqvist Hannes, 95
    2357 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Halobeb Isak, 02 Löparakademin Fisksätra
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67 Club Running Sweden
    3349 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halters Sem, 96
    1768 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Halvorsen Malin, 90 -
    811 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammar Hugo, 81 Stockholm
    644 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammar Oscar, 82 Springklubben
    6058 1km Knattar kl. 10:00 Hammarbäck Alexander, 14 Stockholm
    287 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hammarbäck Anders, 82
    1232 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammargren Jeanette, 69
    4012 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hammarstedt Madelene, 91
    3836 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hammarström Fritz, 82
    2045 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hammarström Johan, 77 Betsson Group
    1927 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hammarström Linda, 71
    586 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hammarström Therese, 79
    40 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hammaräng Grip Nils, 98 Högby IF
    2200 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hammoud Paula, 91
    1173 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammouda Leila, 69 IF Linnéa
    3720 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hamnström Beatrice, 94
    412 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamre Ingvar, 77
    1705 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hamre Marie, 79
    3726 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hamrin Göran, 70
    6078 1km Knattar kl. 10:00 Hanner Ludvig, 11 Nacka
    159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hanner Martin, 78 Stockholm
    3948 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hanner Sofia, 83 Nacka
    1020 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hannerz Jan, 56 Naif
    1505 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hannerz Lotta, 70 Lesjöfors Springers
    1769 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hannerz Nils, 73 BBQ RUN
    177 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hannerz Edmark Eric, 90
    1770 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hannerz Östlund Hampus, 05 BBQ RUN
    2259 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hanning Sebastian, 82
    3794 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hansen Caroline, 78 Slif
    598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansen Ludvig, 05 Hanviken
    645 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansén Dan, 68
    215 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Christer, 69 Huddinge AIS
    1248 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Eira, 95
    3896 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hansson Ingrid, 89 Stockholm
    204 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Johan, 75 Hässelby SK
    1249 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Jokum, 93
    4169 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hansson Josefine, 83 Nacka
    651 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansson Kim, 75 Stockholm
    1640 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Martin, 91
    54 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hansson Torbjörn, 77
    1001 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Torbjörn, 44 Essingeudde1
    1250 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Villum, 88
    401 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haraldsson Mikael, 64
    1077 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Haraldsson Lindh Sara, 89
    3514 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Harber-Aschan Jonathan, 81 Ssideline city
    57 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnea
    4010 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hardmeier Anna, 87
    6112 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Edgar, 13
    1606 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hardwicke Michael, 75
    6113 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Owen, 09
    1605 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hardwicke Pia, 74
    836 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Harge Jakob, 90
    3398 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Harkness Billy, 80 SW Running Crew
    1155 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harlén Sofia, 73
    1714 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Harnesk Karin, 73 Fair trade runners
    3819 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Harnetty Michael, 85
    1260 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harrisson Helena, 69
    4208 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hartley Jimmy, 64
    4215 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hartley Susan, 69
    2494 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hartman Bengt, 55
    1664 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hartmann Nicole, 84
    1986 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Harvey Daniel, 93
    356 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hassel Jakob, 91
    4267 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hassel Louise, 93 Stockholm
    1983 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hasselberg Camilla, 85
    1949 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hasselgren Peter, 69
    3440 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hasselgren Stefan, 66 Täby Triathlon
    3761 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hasselgren William, 02 Täby Triathlon
    448 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hasselkvist Janne, 82
    338 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haunton Nicholas, 79 Stockholm Frontrunners IF
    3829 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hebert Karin, 76
    374 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Hed Sanna, 74
    3652 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hedberg Anna Sofia, 77 Runacademy IF
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hedberg Jakob, 72 Uppsala LK
    1154 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedberg Kristina, 71 Runacademy IF
    1838 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedberg Malcolm, 01 MMEHH RUNNERS
    4442 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedberg Matilda, 90 Stockholm
    3391 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedbom David, 71
    4470 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedbom Janna, 83
    3917 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hedbom Petra, 74 Stockholm
    1758 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedén Anne-Sofie, 90 Sergelhuset
    637 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedén Göran, 68 Sct
    1623 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedengren Linn, 89 Stockholm
    122 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hederoth Johnny, 65 Bromma
    3296 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hederstedt Andreas, 81 Tullinge
    2238 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedlund Martin, 93 B-Reel Running Club
    4492 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hedlund Micke, 64 WeWhoRun Kungsholmen
    3997 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hedlund Torben, 71 Stockholm
    1053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedman Anna, 67 Tumba
    3517 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedman Björn, 92 Stockholm
    3518 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedman David, 94 Stockholm
    231 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedman Emil, 84
    2310 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedman Jenny, 86
    6042 1km Knattar kl. 10:00 Hedman William, 13 Nds
    6041 1km Knattar kl. 10:00 Hedman Vincent, 14 Nds
    2180 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedman Johnson Martin, 87
    2268 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hedner Camilla, 88
    892 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedström Göran, 63
    3637 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hedström Josephine, 85
    3634 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedström Magnus, 83 Rulle & kompany
    3121 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedström Mikael, 69 if Linnea
    1184 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hedtjärn-Swaling Hannes, 79 Enskede
    816 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heed Henrik, 82
    111 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Heemskerk Leo, 65 Team CRS
    960 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heggemann Olof, 86
    2149 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hegnell Samuel, 93
    916 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Heinig Stefanie, 87
    31 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hejdebäck Hannes, 00 Gefle IF
    6037 1km Knattar kl. 10:00 Helander Axel, 07 Saltsjo Boo
    1294 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Helander Johanna, 74 Saltsjo Boo
    6038 1km Knattar kl. 10:00 Helander Stella, 10 Saltsjo Boo
    1962 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Heldmark Theres, 76
    4172 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Helge Anh, 73
    1379 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg August, 83
    1056 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg Emil, 85 Bajen
    372 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellberg Mattias, 74 Scania IF
    575 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Helldén John, 67 Sundbybergs IK skidor
    3812 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellenberg Jan, 65
    648 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hellerström Erika, 97
    2040 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellerström Lisa, 93
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    1935 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellqvist Stina, 85
    1538 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellsing Matilda, 77 Creuna
    879 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellstrand Petter, 61 Hammarby FK
    365 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellstrand Ahlqvist Edvin, 04 Spårvägen FK
    3823 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Anders, 89
    1651 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellström Jan, 74
    89 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellström Jonas, 61 danderyds sk
    3154 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hellström Kalle, 78 NCC IF
    3701 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Magnus, 54 Danderyd
    479 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellström Pär, 74
    6138 1km Knattar kl. 10:00 Hellström Sia, 12
    649 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Helmin Erica, 75
    1799 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Helsing Hanna, 85
    3762 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hemmingsson Martin, 66
    2295 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hemström Liselotte, 66
    4446 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hemström Stefan, 66
    1144 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hending Mia, 70
    1305 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hendrikse Natalie, 92 Sobi Runners
    1217 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henningsson Jan, 58 Bad&boule
    4379 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Henningsson Linnea, 85
    1036 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriks Eva, 88
    1528 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Anders, 61
    6092 1km Knattar kl. 10:00 Henriksson André, 10 Solna
    3638 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Catharina, 79
    6093 1km Knattar kl. 10:00 Henriksson Gabriel, 06 Solna
    3477 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Hans, 73 Vattenfall if
    1176 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Johanna, 80
    2282 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Henriksson Kjell, 69 Swedbank
    4359 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Henriksson Magnus, 90
    4511 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Henriksson Pär, 74
    1095 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Richard, 77
    3156 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Henriksson Rikard, 69 IFK Lidingö
    2408 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Henriquez Davinchi, 94 Löparakademin Hässelby
    3620 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henrysson Roger, 68
    1877 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hered Peter, 81
    313 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hermansson Richard, 70
    1502 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hermansson Ulf, 58 Tyresö
    2160 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hernblad Helena, 80 Älvsjö
    840 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hernblad Johan, 76 Älvsjö
    3793 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Herstad Tomas, 74
    3807 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hesselgren Suzanne, 63 Avonova Active IF
    717 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heurlin Björn, 74
    3782 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hickman Björn, 96
    66 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hidesäter Bredell Melvin, 95 Hammarby IF
    5001 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    458 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hiding Ewert, 71
    2117 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hildebrand Nils, 87 Dj
    1922 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hildeby Marie, 66
    292 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hildekrans Niklas, 86
    3249 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hillenfjärd Simon, 91
    6161 1km Knattar kl. 10:00 Hiller Frank, 10 Bromma IF
    2524 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hiller Linda, 73
    6091 1km Knattar kl. 10:00 Hillerberg Benjamin, 11
    200 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Hillerberg Melina, 90 Stockholm
    4503 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hirsch Magdalena, 87
    5054 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hirschäuer Bernhard, 62 Coaching By Trimaster
    3933 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjalmarsson Benny, 82 Stockholm
    509 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hjelte Mikael, 81
    3292 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hjerpe Adam, 87
    257 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hjorth Maximilian, 91
    1170 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjälmö Anna, 74
    1404 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hjälte Dan, 94
    68 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hjärpe Oskar, 85
    4179 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hjärtedal Sofie, 85 Västerås
    2271 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hobden Naomi, 90 Ssideline City
    4197 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hoff Johan, 72
    4101 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hoffman Kristina, 72
    650 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holdo Linda, 89
    5036 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holgersson Karl-Fredrik, 87
    4300 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holgersson Matthias, 73 Skavsåret
    3209 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holgersson Pelle, 70
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Holm Alexander, 92 Tjalve IF Norrköping
    4313 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holm David, 87 IK115 Idrott och kultur
    1916 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holm Galina, 73
    3854 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holm Jonas, 71
    505 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Nils, 04 Hammarby IF
    4008 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holm Peter, 86 Tsm
    217 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holm Stefan, 71 Teneliusholm
    1360 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Boris, 67
    605 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmberg Fredrik, 77
    3820 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Jens, 80 Stockholm
    3877 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Jens, 80
    3246 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmberg Marcus, 72 Slug
    1650 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Olivia, 92
    3907 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Patrik, 68 Runacademy
    3878 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmberg Veronica, 83
    1554 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmer Tobias, 75 Tss
    1572 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmes Linda, 43 London
    2090 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmgren Erik, 91
    429 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Kerstin, 59 Hammarby Friidrott Löparnas Vänner
    666 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Linnéa, 87
    3212 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmgren Peter, 79 Uppsala
    3995 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmgård Therese, 80
    1810 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmkvist Lars-Ove, 53 Stockholm
    2276 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holmlund Bengt, 42
    3558 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmlund Jan, 74
    3706 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmqvist Jan, 66 Älvsjö
    2131 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmqvist Ulrika, 93
    4497 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Anton, 95
    3987 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmström Tina, 72
    4484 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Tobias, 73 Bizware
    4495 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmström Ulf, 66
    263 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holst Gustaf, 87
    335 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holte Leo, 85 Runacademy IF
    3644 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holting Erik, 90 Northmill
    3077 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Honek Jennifer, 85 LSG Karlsruhe
    2229 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hongxia Lena, 75 Tss
    3798 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Honing Marianne, 64
    1886 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horkeby Regina, 93
    6010 1km Knattar kl. 10:00 Horner Hulda, 11
    1764 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horner Kajsa, 85
    6011 1km Knattar kl. 10:00 Horner Natanael, 13
    2161 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Horvei Andrea, 63
    2447 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Houshyari Danial, 03 Löparakademin Rågsved
    2450 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Houshyari Maziar, 03 Löparakademin Rågsved
    4424 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hristofilopoulos Stefanos, 87
    3623 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hsieh Peter, 84 Botkyrka Badminton
    3979 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Huhta Eetu, 95
    4452 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Huldt Alice, 90 B-Reel Running Club
    3816 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Huldt oldmark Erica, 64
    585 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hult Andreas, 83
    3884 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hultberg Lena, 71 Team CRS
    3936 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hultgren Maria, 91
    2108 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Humble Erik, 99 Dj
    205 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hummerdal Björn, 87 IF LINNEA
    3749 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hummerdal Hanna, 87 IF LINNEA
    3523 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Humphreys Philip
    797 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hurst Michael, 78
    127 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hutchinson David, 86
    582 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Huynh Vincent, 86 Swedbank
    4276 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hyltefors Andreas, 74
    3912 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hytönen Roger, 74 IFK Sala
    3952 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hådén del Pino Johan, 66
    4138 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Håkansson Johan, 81
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Anders, 82 IFK Lidingö Friidrott
    5008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hållberg Stefan, 80 IFK Lidingö Friidrott
    795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hållén Johan, 69 IF Linnéa
    871 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hård af Segerstad Viktor, 86
    1075 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hägerstrand Maria, 61
    1335 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hägg Urban, 53
    2105 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Häggström Fredrik, 94
    1328 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Häggström Gunilla, 62
    3709 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Häggström Peder, 79
    1991 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hällberg Carina, 62
    125 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hällgren Daniel, 81 Skellefteå aik friidrott
    1863 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hälludd Anna, 75 Team Snigel
    959 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Härkönen Elin, 94
    2011 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Höckert Jennie, 84
    3758 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Höckert Edlund Åsa, 73
    680 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högback Moses, 81 Uppsala
    3294 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Albin, 00
    4211 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Alexandra, 92
    3313 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Joachim, 73 Slug
    4212 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Mathias, 89
    1864 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Teresa, 77
    2197 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högfeldt Lena, 73 Sportoffice
    5028 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högfeldt Magnus, 72 Terrible Tuesdays
    6158 1km Knattar kl. 10:00 Högfeldt Sofia, 14
    3966 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Högfors Jennie, 83
    1365 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höghammar Mitkas Ludwig, 83 Stockholm
    4322 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Höglund Daniel, 71
    3331 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Höglund Johan, 69 Precio Fishbone
    4110 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Kent, 58 Gotlands Tofta
    3354 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högmo Johan, 84 Atlas Copco IF
    761 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högvall Filip, 85
    45 10 km Män Seedad kl. 11:00 Höij Johan, 82 OK Linné
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Höiom Måns, 69 Väsby SS Triathlon
    419 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hörlin Amanda, 89
    2085 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hörnell Amanda, 89
    4426 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hörnell Andreas, 86 Stuga77 IF
    1320 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hörnfeldt Andreas, 71
    1989 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ibert Tommie, 80
    694 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ibrahim Jonas, 93 Rådrum
    2465 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Rafaydah, 03 Löparakademin Skärholmen
    2466 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Zeinad, 03 Löparakademin Skärholmen
    398 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Idzanovic Luka, 90
    1425 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihrfors Wikström Anna, 64
    1246 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ilarregui juan josé, 82 Club Atletico Ayacucho
    3504 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ilgner Christian, 63 Coop IF
    2469 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Illnas Velasquez Jesus, 04 Löparakademin Skärholmen
    975 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ingelhammar Annika, 86
    206 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingemansson Patric, 68 Club Running Sweden
    515 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsson Thomas, 65
    942 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingers Frank, 78
    265 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Isaksson Göran, 66 Gnisvärd Boys
    5016 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Isaksson Linnea, 91 Upsala IF Friidrott
    3107 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isaksson Vivungi Robin, 86 Stockholm
    3218 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isgård Bengt, 51 IF Linnéa
    2010 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ivarsson Emmy, 85
    4272 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ivarsson Maria, 55 Åkersberga
    2240 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ivegren Lena, 87
    827 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Iversen Kenneth, 85
    269 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jacobi Marcus, 81 XC STHLM
    85 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Erland, 89
    1749 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jacobsson Anna, 90
    1244 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jadin David, 65
    3723 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsen Simon, 95
    901 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jakobson Nina, 72
    187 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jakobsson Erik, 64 Team Hybris
    4508 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jakobsson Jessica, 76 SEB IF
    3385 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jakobsson Lars , 79 Fredrikshofs FIF
    3806 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Martin, 87 Stockholm
    685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jakobsson Thommy, 64
    2075 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jakobsson Tove, 88
    294 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Janevall Love, 92
    4053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Janing Josefin, 77 Clara Financial
    1511 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Janis Markus, 85
    900 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jankell Happy, 93
    3799 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Anders, 72
    207 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Andreas, 91
    2014 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Cornelia, 96
    3122 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jansson Emil, 86
    35 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jansson Linus, 87 Ununge if
    3759 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Magnus, 68 Runacademy IF
    2146 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Mattias, 84
    3412 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Peter, 78 Stockholm
    1808 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Sandra, 82 Team Snigel
    796 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Sebastian, 79 colting borssén
    145 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Stefan, 65 Lidingö
    2243 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Janzon Johanna, 89
    652 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jarbo Philip, 87
    632 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jardesten Olle, 93
    3818 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jarl Johan, 88
    4486 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jarmert Anette, 69 Runacademy IF
    757 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jarskog Johanna, 01 IF Linnéa
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jarås Mikael, 66 Stockholm
    1854 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Javanbakht Sima, 83
    4468 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jean-Luc Ferraton, 45
    2332 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jelving Moa, 04 Löparakademin Farsta
    52 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jennings Patrik, 88
    878 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jensen Anne, 71 IF Linnéa
    4166 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jensen Lisa, 75
    158 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jensen Stefan, 72 WeWhoRun Kungsholmen
    730 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jeppsson Nils, 75 Running Wild
    1573 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jergman Elin, 77
    1482 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jernberg Michael, 83
    1395 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jernberg Robert, 87
    1826 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jernkrok Camilla, 82 Camillas gäng
    615 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jersenius Minna, 89
    1895 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jervaeus Anna, 80 Stockholm
    2030 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jery David, 78
    2092 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jery Inas, 83
    848 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jilborn Johan, 77
    2311 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jillefors Jimmy, 88
    157 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Joachimsson Erik, 85 Stockby Runners
    958 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Joensen Knut, 60 Stockholm Frontrunners IF
    5006 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansen Anders, 84 IK Nocout.se/ASICS FrontRunner
    4157 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansen Patrik, 81
    422 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Anders, 62 Esik
    3167 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Anders, 72 Team Mediateknik
    3461 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Anders, 71 Västerås
    943 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Andreas, 80
    1900 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Anna, 88 Nemas problemas
    4462 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Anna, 98 Uppsala
    3716 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Arja, 67
    1590 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Björn, 60
    2158 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Christian, 79
    1242 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Claes, 65
    473 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Daniel, 90 Björklinge sok
    1805 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Edvin, 01 Silverdal Runners
    1303 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Elin, 86
    4270 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Emelie, 94
    4161 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Eva, 57
    211 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 66 Silverdal Runners
    266 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 80
    1774 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Fredrik, 76
    3664 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Fredrik, 89
    1603 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hanna, 89
    1598 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Ingela, 89
    1581 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jan, 56 Boo IF
    1120 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jenny, 79
    661 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Joakim, 80 Kungsholmen
    4301 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Joel, 92 Deloitte
    229 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Jonas, 88
    1644 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Karin, 64 Ericsson
    1905 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Karin, 71
    2155 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Kerstin, 71
    4144 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Kristoffer, 85 Runhällen Elit
    837 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Lars, 65 Skellefteå Aik Friidrott
    3413 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Linn, 94
    62 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Linus, 91 IF Mantra
    48 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Ludvig, 98 IFK Lidingö Friidrott
    6029 1km Knattar kl. 10:00 Johansson Malte, 12
    584 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Marcus, 80
    1339 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Marcus, 83 Bryggvägs lufsarna
    3715 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Marcus, 86 Dominanders
    1341 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Mathias, 84 Bryggvägs lufsarna
    3172 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Michael, 68 Sigtuna
    1967 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Mikael, 91 Deloitte
    2116 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Morten, 71 Dj
    629 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Niklas, 71 Väsby SS Triathlon
    2192 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Peter, 60 Gun IF
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Peter, 74 Bromma
    3267 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 75
    3742 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Peter, 67
    646 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Petra, 75
    1981 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Sara, 79
    3982 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Simon, 90 Luddevalla kuters
    3396 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Stephan, 88 KSK Friidrott
    3663 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Theresia, 90
    576 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Thorbjörn, 77 Ryda SK
    3939 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Urban, 70 Mik
    10 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Vidar , 96 Sävedalens AIK
    3603 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Åsa, 72
    3491 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Johansson Forsberg Peter, 73 Tallis
    1233 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johnni Pernilla, 62 Tkif/bbb
    1460 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Anders, 54
    3993 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johnsson Annie, 69
    1100 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Erik, 62 Järfälla Alpina
    42 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johnsson Fredrik, 75 Örebro AIK
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johnsson Fredrik, 77 Örebro AIK
    367 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Julia, 76 Örebro AIK
    1519 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Marcus, 88
    4520 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johnsson Sanna, 98
    4521 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johnsson Viktoria, 69
    3991 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jokela Rita, 63
    3973 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jolhammar Jonas, 78 Lillforsen
    529 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jolibois Ambre, 90
    898 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonasson Erik, 77
    61 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jones Jonas, 87 Spårvägens FK
    1625 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonna Edman, 88
    3468 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Agneta, 56 Team skavsåret
    4487 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Andreas, 83
    915 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Carl, 85
    84 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Daniel, 94
    130 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Fredrik, 83 Fredrikshofs FIF
    4360 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Ilke, 71
    194 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Joel, 84
    4342 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Jonas, 90 Vattudalens LDK
    4341 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Linn, 92 Vattudalens LDK
    430 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Magdalena, 75 TSM Running
    439 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Magnus, 80
    1975 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Marcus, 78
    3754 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Marie, 73
    286 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Martin, 87 Smooth Runners
    8 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Niklas, 92 Huddinge AIS
    1671 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jonsson Nina, 71
    3714 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Oskar, 67
    507 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Åke, 62
    2255 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Åberg Niklas, 89 Syncron
    1652 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Joorits Ats, 58 Stockholm Frontrunners IF
    1475 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jordansson Peter, 62
    2519 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jos Anna, 86
    1695 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Josefsson Bodil, 62
    3387 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Josefsson Fredrik, 87
    4167 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Josefsson Maria, 79 CEDAR IF
    404 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josefsson Simon, 75
    693 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josefsson Stefan, 60
    569 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Josjö Mårten, 69
    4454 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jostell Mimmi, 89 B-Reel Running Club
    1973 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jouda Joanna, 85
    1972 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jouda Ranin, 78
    1776 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Ivana, 88
    3753 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jubel Elvira, 96
    1893 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juhlin Louise, 85
    4014 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Julin Mikaela, 81 Åkersberga triathlonförening
    4430 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Junde Marie, 72 Lonesome Runners
    4429 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Junel Jack, 46
    6001 1km Knattar kl. 10:00 Jungstedt Emma, 15
    4102 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jungstedt Rosie, 72 Tsm
    4245 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Junkka Helena, 80 Stockholm
    745 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Juntunen Jari, 82
    2278 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juréen Julia, 88
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Danderyd
    4294 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jutberger Håkan, 75 Orio IF
    604 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jürisoo Jonatan, 82
    1290 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jürisoo Marie, 85
    1970 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jäderlund Hayley, 61
    2406 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Järemo Sofia, 84 Löparakademin Hässelby
    4290 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Järlefelt Johnny, 56 TSM Running
    1491 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Järnberg Emelie, 93
    4124 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Järnesjö Rebecka, 89
    1067 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Järvinen Mikael, 67
    112 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jönson Tobias, 71 Hammarby IF
    1116 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jönsson Kjell, 65 Reve d'Icare
    579 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Linus, 90
    482 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Nora, 00 Reve d'Icare
    580 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Rasmus, 94
    1171 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jörgensen André, 92
    3119 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jörgensen Martin, 74
    2047 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 K Forsberg Ylwa, 91
    2107 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kadefors Ella, 94 Dj
    354 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kadenic Amar, 86
    420 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaiser Ylva, 88
    4265 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kajbjer Gustafsson Hanna, 89 Deloitte
    3199 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kakabaveh Ismail, 68 Västerås LK
    6015 1km Knattar kl. 10:00 Kakoulidis Electra, 12 Electra
    4293 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kalischer Wellander Elias, 94
    1495 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kalliora Panagiota, 89 Jägarns Jaktlag
    359 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kalm Oskar, 87
    151 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kammouna Sadek, 89 Jägarns Jaktlag
    3899 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamppinen Juha, 68 Spånga
    3918 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamstedt Jonas, 68 Sct
    1582 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kanevid Emelie, 86 Deloitte
    3593 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kanje Ola, 91 Luddevalla Kuters
    90 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kaplun Markus, 75 Terrible Tuesdays
    4390 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kapple Johan, 93
    6096 1km Knattar kl. 10:00 Karapetros Leandra, 11
    3543 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Karas Ognjen, 78
    1105 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kardell Anna, 93
    1779 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karimi Zohreh, 73
    3887 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlberg Jan, 68
    466 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlberg Sara, 92 Tyresö
    835 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlberg Stefan, 75 Södertälje
    4457 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlbom David, 91
    1929 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlbom Hans, 45 Mp
    4031 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlborg Hedrén Mikael, 80 JÄRFÄLLA
    1271 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlén Lisa, 75
    2403 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlin Marizza, 03 Löparakademin Hässelby
    619 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Björn, 63 SEB IF
    20 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Erik, 98 Högby IF
    423 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Fredrik, 78 Örebro
    39 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Jack, 99 KFUM Örebro Friidrott
    1766 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Jenny, 79
    2499 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Kristofer, 83
    1870 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Leif, 55
    2016 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Linus, 78 Bilringarna
    3779 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Maria, 74 Team Club Running Sweden
    489 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Martin, 73
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    4069 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Mikael, 75
    92 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Patrik, 62 Turebergs FK
    886 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Peter, 62 Spik
    438 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Philip, 90
    3368 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlsson P-O, 68 Nacka
    1280 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Sarah, 87
    4432 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Simone, 27
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Timmy, 86
    3971 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Tomas, 64 KTH IF
    4275 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsten Per, 76
    117 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karnefors Magnus, 74
    1276 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karstunen Juha, 64 Norrtälje
    2380 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kassem Norhan, 03 Löparakademin Husby
    1957 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Katsogiannos Petros, 79
    5004 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kaufmann Jakob , 92 Fredrikshofs FIF
    1869 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kaup Alexander, 89
    1137 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kaup Sebastian, 87 Aldrin SK
    564 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kauppi Peter, 84 Bromma
    4137 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebybergs IF
    4271 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebyberg IF
    2364 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kayse Hamse, 95 Löparakademin Husby
    2446 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kebede Debebe Biruk, 03 Löparakademin Rågsved
    2379 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kebedom Isabella, 96 Löparakademin Husby
    721 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Keberg Martin, 80 Årsta
    1978 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kehayes Jessica, 78
    2349 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Keita Kawsu, 03 Löparakademin Fisksätra
    2346 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Keita Suleyman, 04 Löparakademin Fisksätra
    4388 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kejlberg Sebastian, 90
    1072 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kelleher Justin, 74
    1429 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kemi Josefine, 93
    3791 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kesten Victor, 95 Team Jelly Kingz
    709 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kettner Svante, 62
    3173 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kettu Jesper, 74 Stockholm
    2383 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khalaf Linda Nidae, 93 Löparakademin Husby
    2019 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khalil Pierre, 92
    1882 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khalkar Prajakta, 86 0
    1958 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Khamisi Selwan, 76
    1959 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khamisi Shoroq, 74
    2437 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khan Michelle, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    2438 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khayat Alice, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    4353 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Khilstenius Peter, 75 Betsson Group
    2384 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khudair Fatima, 04 Löparakademin Husby
    1389 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kibwota Neville, 85
    2348 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kidane Simon, 96 Löparakademin Fisksätra
    3337 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kieffer John, 91 University of Pittsburgh
    1672 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kihlberg Denice, 89
    384 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Kihlberg Henrietta, 92
    3999 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kihlberg William, 98
    643 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kihlsten Jessica, 84
    1057 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kilian David, 83
    2009 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kim Elena, 89
    4471 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kindlund Fanny, 92 Solna
    3223 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kindlund Patrik, 68 Ängby Runners
    2377 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kiros Diana, 03 Löparakademin Husby
    3312 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kirsten Filip, 83
    1500 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kivelö Matti, 66
    3821 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kiviluoto Santeri, 82
    1424 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kivinen Susanne, 63
    4125 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kjellberg Magnus, 68
    30 10 km Män Seedad kl. 11:00 Kjellén David, 95 IF Göta Karlstad
    3815 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kjellgren Alexander, 86
    3843 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kjellman Hanna, 88 Runacademy IF
    2110 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klehn Joel, 76 Dj
    193 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klevbom Kristian, 74 Vikings Running
    4206 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klevebäck Linus, 87 Sandshult
    3389 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kling Magnus, 74 Ängby Runners
    309 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klingberg Tobias, 87
    2230 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klingofström Petronella, 63 Tss
    1377 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Klingstedt Carolina, 73
    6076 1km Knattar kl. 10:00 Klintberg Julie, 12
    6077 1km Knattar kl. 10:00 Klintberg Lily, 09
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Klockar Erik, 91 Hölkkämäyrät
    1611 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klocker Hans, 63
    2388 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klosinska Stephanie, 91 Löparakademin Husby
    1748 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klyve Pernilla, 71
    3800 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Klässman Andreas, 79 Nynäshamns Ångbrygger
    4109 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klöfver Anna, 86
    3892 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Knipström Anna, 81 Järfälla
    3891 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Knipström Jan, 61 Järfälla
    427 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Knudsdotter Banck Linda, 70
    2084 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Knudtzon Emelie, 85
    6054 1km Knattar kl. 10:00 Knudtzon Joel, 13
    6055 1km Knattar kl. 10:00 Knudtzon Lea, 11
    3240 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Knös Daniel, 84 Jlt
    3863 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Koch Magnus, 80
    938 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Koffman Mikael, 66
    2097 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koistinen Milla, 89
    3748 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Koivumäki Leila, 63 Huddinge
    3534 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Koivunen Toni, 74
    2431 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Maida, 01 Löparakademin Norra botkyrka
    2421 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kojic Samra, 96 Löparakademin Norra botkyrka
    3422 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kolbach Reinier, 86
    3176 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kolbe Hans, 82 Wewhorunclub
    383 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Koldzo Din, 96
    969 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Komaromi Roland, 87
    971 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Konradsdotter Jansson Olivia, 92 Atlas Copco IF
    3974 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Konstenius Jörgen, 69 Västerhaninge
    4354 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Korkmaz Tarik, 88 Betsson Group
    4203 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Korpi Anna, 80
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Korsgren Nils, 80 Djurgårdens IF
    3500 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kortelainen Jonas, 88
    1168 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koskiniemi Katja, 73
    2002 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koskull Louise, 80
    2422 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kouki Natalie, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    839 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kovalsky David, 82
    2393 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Koyikoyan Alland, 03 Löparakademin Husby
    2394 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Koyikoyan Daryan, 04 Löparakademin Husby
    764 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kraft Daniel, 78 Tres Gringos
    4450 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Krakau Olivia, 93
    1474 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krantz Ulla, 60
    3323 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Krebs Michael, 94
    1804 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kregert Therése, 88 Deloitte
    2389 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kridih Yassin, 04 Löparakademin Husby
    1041 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kriegholm Ewa-Maria, 67
    3834 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Krig Andreas, 76 Thames Sailing Club
    922 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kristensen Hans Baekke, 76 PFA Pension A/S
    3895 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kristenson Mia, 86
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kronborg Joel, 92 Hässelby SK
    4066 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Krook Kamilla, 68 Carnegie IF
    6143 1km Knattar kl. 10:00 Kruse Alexander, 08
    6144 1km Knattar kl. 10:00 Kruse Alice, 11
    1358 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kruse Jacob, 79
    739 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kruse Joakim, 59
    4524 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Krönmark Edvin John, 91
    1713 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kudryavtseva Ekaterina, 80
    1433 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kujanpää Raija, 56 Turku/åbo
    1434 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kujanpää Timo, 56 Turku/åbo
    453 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kullin Jenny, 90
    940 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kullmann Axel, 65
    3840 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kullmann Emelie, 91 Stockholm
    1631 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kult Peter, 64 Trångsund
    3393 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kumlien Mattias, 88 Upsala IF
    2324 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kusmic Haris, 77 Löparakademin Farsta
    5031 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kussak Anders, 64 Umara SC
    3076 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Kvapil Helena, 71 Skövde triathlon
    243 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Kvarfordh Sara, 75 IF Linnéa
    442 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kvarfordt Peter, 85
    3646 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kvarnehag Thomas , 84 Fredrikshofs FIF
    3501 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kvarnström Andreas, 77
    2032 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kyhlstedt Sara, 82
    476 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kühn Joanna, 79 Ssideline
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kyllenbeck Jakob, 91
    1963 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kyllerstedt Henrik, 88
    2256 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kynning Ylva, 93 Syncron
    504 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kyprianou Christos, 88 Stockholm
    3174 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kåvius Niklas, 68 Sct
    627 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Käck Jonas, 84 Vegan Runners IK
    3206 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Källbom Andreas, 82
    4330 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Källman Kalle, 77
    3459 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Källman Lauri, 74 Sisab
    2288 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Källroos Carl-Henrik, 93
    881 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Källström Karin, 89 Stockholm
    2250 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kämpe Elov Panagiotis, 90
    3544 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kärnell Åke, 63
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kärrbrink John, 84 Kungsholmen
    542 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Käsper Måns, 87
    562 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köhn Pierre, 63
    2426 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Köklu Deniz, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    402 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köll Alexander, 82
    3792 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 L Hallgren Johan, 81
    2296 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Labbé Liliana, 80
    3272 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Laestadius Jörgen, 72 Örebro AIK
    2515 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Anita, 66
    1719 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Johan, 84 Team Sunnanå
    1676 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Lena, 73 Länsförsäkringar
    1720 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lagerberg Linn, 84 Team Sunnanå
    1167 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Tyra, 93
    6047 1km Knattar kl. 10:00 Lagercrantz Axel, 12
    6048 1km Knattar kl. 10:00 Lagercrantz Elsa, 10
    1357 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lagercrantz Gustav, 80
    190 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagercrantz Henric, 85 Stockby runners
    3934 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lagergren Pernilla, 77 Norra Stockholm Endurance
    380 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerholm Erik, 90
    21 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lagerlöf Erik, 97 IFK Lidingö Friidrott
    4056 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerqvist AnnCharlotte, 75
    1390 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lagerqvist Stefan, 76
    843 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lagerström Peter, 81
    3275 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lagerwall Anders, 79 OK Linné
    2239 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lagestam Tommy, 89 B-Reel Running Club
    4478 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lake Gustav, 75
    1583 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lakshmanappa Shanth Kumar, 83
    1283 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lanaro Elisa, 96 Lanari
    600 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lanaro Flavio, 68 Lanari
    6130 1km Knattar kl. 10:00 Landeborn Alexa, 13 Landeborns
    6131 1km Knattar kl. 10:00 Landeborn Alicia, 16 Landeborns
    1089 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Landeborn Maria, 79
    2306 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Landeborn Per, 69 Landeborns
    640 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Landell Erik, 72
    738 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Landén Jesper, 86
    1699 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Landgren Max, 92 Flowlife
    1698 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Landgren Wilmer, 94 Flowlife
    3647 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Landin Kristoffer, 84
    4118 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Landström Anna-Maria, 85
    3710 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lannerlöv Mats, 69
    3365 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lannerstad Carl, 83 IF Linnéa
    437 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lannerström Johan, 70
    1656 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lantz Dennis, 89
    163 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lantz Erik, 83
    1634 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lantz Ida, 84
    1607 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lapidus Anita, 55
    528 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Laratta Alice, 96
    4528 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Larrègola Sánchez Mònica, 98
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larson Leif, 56 Genarps IF
    1956 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Adam, 92 Bromma
    50 10 km Män Seedad kl. 11:00 Larsson Alexander, 00 KFUM Örebro Friidrott
    1070 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Anneli, 62
    3575 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Annica, 94 Trångsvikens IF
    6140 1km Knattar kl. 10:00 Larsson Christina, 009 Stockholm
    3447 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Daniel, 74 Byggnads
    475 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson David, 86
    2253 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Elin, 92 Syncron
    4319 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Elin, 93
    3725 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 67
    4210 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 85
    4037 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Gunnar, 78
    1763 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Hans, 60
    3727 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Jimmy, 79
    4459 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Johan, 87
    468 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kenny, 54
    953 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kina, 74
    1856 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Marie, 88
    1082 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Martin, 82
    4226 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Niklas, 85
    3189 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Patrik, 79
    4506 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Patrik, 72
    1188 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Petra, 82
    4205 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Sofi, 82 Team Legolas
    1090 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Sofie, 88
    3633 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Ted, 78 Linnea
    2459 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Ulrika, 03 Löparakademin Rågsved
    3775 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Veronica, 68 Åland
    813 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Törnberg Jonas, 69
    941 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laurell Johan, 68 Uppsala LK
    1896 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Laurin Björn, 53
    169 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86
    5030 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lautmann Stefan, 75 Adidas Runners
    502 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laxheim Jonas, 81 Outformore
    3893 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lazaro George
    1828 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leander Clas, 03 Mariebergs SK
    1140 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Leander Erik, 00 BeeGood UF
    6013 1km Knattar kl. 10:00 Leander Rasmus, 09 Mariebergs SK
    3 10 km Män Seedad kl. 11:00 Leandersson Jonas, 90 IF Göta Karlstad
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    6008 1km Knattar kl. 10:00 Ledin Theo, 10
    3830 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ledwith Michael, 68
    2434 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lee Jimmy, 94 Löparakademin Norra botkyrka
    4306 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Leffler Caroline, 78 Carro och Idas snabba klubb
    3338 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lehane Vincent, 77 Uppsala LK
    1600 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Leif Kristina, 65
    306 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Anna, 91
    172 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Mårten, 83
    786 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leijon Niklas, 81 Mik
    436 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Leijon Stina, 85
    486 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leijonhufvud Nils, 65 Acando
    390 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lembke Jonas , 80 Fredrikshofs FIF
    1027 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lempiäinen Niina, 76
    3661 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lenberg Lars, 73
    1703 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lendin Kerstin, 44
    1704 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lendin Tommy, 46
    883 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lengborn Johan, 63
    1593 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lennartsson Andreas, 93
    3613 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Leonardsson Lars, 52 Sldk
    4543 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lepetit Olivier, 71
    1166 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Cecilia, 84 Stockholm
    3563 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lepzien Rico, 87
    3282 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Lerjefelt Adina, 89 Nocout
    114 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lernberg Carl, 76 Hässelby SK
    1447 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lernvik Johanna, 78
    2290 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lewander Erik, 74
    2193 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Levin Robin, 91 Stockholm
    3554 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lewis Brandon, 74
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lewis Matt, 78
    2483 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Levushkina Alexandra, 03 Löparakademin Skärholmen
    1229 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Levy Roger, 79
    3263 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Lidbeck Annik, 79 IF Linnéa
    1510 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lidbom Sara-Lisa, 76
    3503 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lidén Christoffer, 90
    3946 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lidestedt David, 82
    614 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidgren Jenny, 88
    814 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidholm Erika, 84
    2148 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lidholm Per, 85 Stockholm
    6145 1km Knattar kl. 10:00 Lidman William, 15
    3611 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Liedbeck Emilia, 88 Vaisa Sameförening
    3641 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Liedgren Gustav, 83
    405 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liefvendahl Mattias, 71
    3659 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lien Johannes, 77 Summa Equity
    1256 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lifvergren Karlsson Sebastian, 87
    1403 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Liland Janica, 68 Anchorage
    3662 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lilja Caroline, 75
    497 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lilja Charlotta, 83
    219 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Lilja Ida, 85 Örebro AIK
    237 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljeberg Markus, 96
    557 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liljeborg Per, 64 Lindskog Malmström
    4132 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Liljedahl Annica, 61
    3360 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljedahl Tobias, 81 Tunafors SK
    2325 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Liljegren Alma, 04 Löparakademin Farsta
    3869 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Liljegren Mats, 76 Team Skavsåret IF
    1987 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillieberg Albin, 87
    1787 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Irene, 92
    1788 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Jakob, 86
    1789 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Mårten, 91
    1790 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Rolf, 52
    1792 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Victoria, 88
    3490 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lillvall Maria, 80 IF Linnea
    2106 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Adam, 82 Dj
    1198 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lind Anna-Karin, 68 Supporter klubben 99
    331 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Erik, 90
    1953 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lind Helena, 77
    549 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lind Jesper, 74
    866 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lena, 65 Runacademy
    946 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lovisa, 95 Lindhagen damfotboll
    101 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Oskar, 84
    3516 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindahl David, 77 Höglandets Triathlon
    2507 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindahl Henrik, 83
    4038 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindahl Jenny, 76 SPIF Triathlon
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    2209 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Björn, 81 Cool Runnings
    3951 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindberg Hans, 58 Tsm
    3478 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Joel, 90
    4332 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindberg Lars, 56 Lilla Essinge
    3410 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Linda, 74
    5035 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindberg Robin, 87
    6083 1km Knattar kl. 10:00 Lindberg Simon, 07 Pappa Puttes löparklubb
    344 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindberg Victor, 89
    1580 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Frohm Lotta, 64 Boo IF
    3144 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindblad Martin, 74 IF Linnéa
    3956 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindblad Sverker, 58
    1060 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblad Tomas, 57
    503 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindbladh Johan, 71
    1130 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 71
    1152 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 69
    1964 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Patric, 72
    1153 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Samuel, 03
    1150 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Therése, 70
    298 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindbohm Stefan, 89 Ssideline City Run Club
    4006 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindbom Ellinor, 91
    3361 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindbom Tobias, 83
    2168 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindborg Mats, 68
    3123 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindborg Peter, 66 Linnea
    443 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindbäck Ulrika, 72
    4344 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindegren Johan, 90
    1059 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Linden Håkan, 1982
    2210 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linden Kenny, 81 Cool Runnings
    2211 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Linden Lisa, 83 Cool Runnings
    490 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindén Caroline, 90
    1069 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindén Ida, 84 SEB IF
    4107 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Linder Stefan, 54
    4231 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Linder Carlberg Åsa, 65 Oxd
    1162 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Lindberg Alice, 93
    1668 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindevall Camilla, 92
    686 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindevall Emma, 85
    2049 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindfors Sara, 78
    3658 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lindgren Amanda, 92
    1589 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Anna-Karin, 67
    673 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Annika, 65 Tsm
    4346 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Annika, 71
    3882 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Bengt, 47 Vallentuna FK
    3226 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl, 65
    3207 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl-Johan, 68
    1464 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Elin, 78 Galderma FF
    696 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Emil, 02
    1351 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Emma, 92
    2514 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Erica, 86
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgren Erik, 80 Train, Race, Beer
    3485 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindgren Erik, 89
    3739 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Patrik, 81
    3926 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Richard, 70
    3366 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Rickard, 72
    567 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Staffan, 72
    4223 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Susanne, 71
    1221 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Torben, 65
    1803 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Victor, 92
    1285 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindh Astrid, 86
    2231 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindh Marcus, 90 Tss
    3861 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindh Niklas, 92 Deloitte Stockholm IF
    973 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindh Pontus, 86
    1866 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Caroline, 84
    11 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lindholm Hanna, 79 Huddinge AIS
    1865 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Hans, 43
    1939 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Helen, 70
    369 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindholm Henrik, 87
    1831 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Karlsson Calise, 75
    1334 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindmalm Felix, 90 Stockholm
    4398 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindman Vilhelm, 77 Enskede
    724 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindmark Charles, 86 Stockholm
    86 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindquist Fredrik, 92
    154 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindqvist Björn, 89
    95 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindqvist Christoffer , 84 Fredrikshofs FIF
    4378 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Conny, 70 Sct
    1023 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindqvist Gun, 64 Södertörns friskola
    2272 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Jenny, 87
    3099 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Lindqvist Jenny, 76 Skellefteå
    4257 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Malin, 78 Run Academy
    4302 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindqvist Måns, 94 Deloitte
    3321 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindqvist Roger, 85 Stockholm
    3453 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindqvist Thomas, 67 Switcharna
    2027 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Ulrika, 86 Mohv
    1287 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindroos Marie, 79 Avancia
    1536 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindskog Lisa, 86 Creuna
    653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindstrand Henrik, 87
    833 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindstrand Veronica, 91
    3919 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindström Annie, 91
    100 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindström Christian, 74 Hammarby IF
    500 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström Jon, 83
    110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindström Mathias, 90 Hammarby
    1267 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Pernilla, 73
    3624 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindström Petter, 87 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    3142 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindström Thoralf, 72 Tyskland
    1131 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Anna, 71
    876 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Henrik, 73 Storytel
    1574 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Manuela, 90 Jägarns Jaktlag
    4512 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindvall Susanne, 60
    3549 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindwert John, 79
    3746 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Linse Jörgen, 65 Bromma
    4298 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lithagen Anna, 72
    1833 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Littorin Jacob, 83
    3557 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Littorin Jonas, 65 Stockholm City Triathlon
    387 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Littson Enning Gabriel, 80 IFK Lidingö Friidrott
    4537 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Liverstrand Amilia, 91 Stockholm
    3421 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Livstedt Pedram, 81
    551 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ljung Leif, 61 Stockholm
    1172 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljung Stefan, 71
    1621 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljungbacke Isabelle, 87
    3813 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ljungberg Stina, 89
    612 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ljungdahl Jenny, 73
    3915 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ljungström Erik, 91
    1381 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungström Fredrik, 91
    1909 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin Jonas, 71
    3977 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Loncar Branislav, 91 Serbia
    3339 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lopez Luis, 81 Lugalo
    2365 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lopez Aguilar Saulo, 03 Löparakademin Husby
    418 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lopez del Hierro Gonzalo, 74
    1298 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lorentzi Karolina, 64
    4438 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lose Calle Steenberg, 95 Domi & Calle
    1836 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lu Qian, 83
    1047 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Anders, 48 Leksand
    1048 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Ebba, 04
    1049 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ludvigson Tobias, 74
    1504 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luik Annika, 78 Ursvik
    4077 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lumikero Hanna, 76
    3980 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lund Kjartan, 59 Klagemuren
    4191 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lund Patrik, 83
    3319 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lund Thomas, 76
    97 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundahl Oskar , 81 Fredrikshofs FIF
    3190 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundahl Oskar, 90
    93 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundahl Tomas, 79
    1003 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Ann-Louise, 66 Södertälje
    3526 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Erik, 86 AXA SC
    3585 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Gustav, 80
    705 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Magnus, 74
    3786 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lundberg Maria, 74
    714 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Peter, 66
    513 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Rickard, 74
    2517 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundberg Ulf, 69
    431 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundblad Jonas, 70 Bromma
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lunde David, 79 LK Nyköpings Runners
    1063 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundell Andreas, 79
    4314 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundell Ingela, 59
    3448 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lunden Kim, 72
    2006 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Carolyn, 84
    850 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundgren Emil, 81
    1431 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Emma, 81
    601 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundgren Jimmie, 83 Ruffel & Båg AB
    2071 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Per-Arne, 55
    3969 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundgren Robin, 77 Stockholm
    1325 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Gawell Josefin, 75 Löparnas Vänner
    2025 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundh Ludvig, 94 Mohv
    4310 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundin Anders, 62 Tullinge speed
    4020 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Bo, 63 Sollentuna
    4449 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundin Filip, 90
    3745 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Gustav, 88 Bizview AB
    1243 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Göran, 57
    1349 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Joakim, 84
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88 Stif
    1507 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Marie, 85
    1313 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Mikael, 84
    4416 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundin Sigrid, 90
    1757 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lundkvist Christina, 59
    935 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundkvist von Corswant Mimmi, 79
    1692 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundman Kirsten, 90 Internationella Engelska Skolan
    2023 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundmark Andreé, 97 Mohv
    3542 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundqvist Håkan, 66 Tsm
    17 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lundqvist Martin, 90 IK Sisu Nässjö
    1309 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundqvist Sofia, 92
    3947 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lundqvist Bohrnertz Maria, 81 PwC Stronger Together
    3105 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundstedt Tedh, 61 SEB IF
    6094 1km Knattar kl. 10:00 Lundström Kevin, 20 Södertälje
    3547 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Kjell, 65 Solberga
    3476 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Magnus, 63
    3743 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundström Petter, 72
    3335 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lundström Stefan, 78 Sköndal
    552 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundström Tomas, 82
    1408 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lunneborg Jens, 79
    2503 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Luode Marcus, 90
    1312 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lutz Hieronymus Rony, 64
    1197 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luxemburg Charlotte, 57
    1737 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ly Van, 94
    1022 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lützow Carina, 69
    179 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Långvik Mathias, 82 Kansu
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    2316 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Löf Jeanette, 89
    3443 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfberg Jan, 64 Märsta
    1743 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Henrietta, 80
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Löfgren Robert, 67 IF Linnéa
    6033 1km Knattar kl. 10:00 Löfstedt Andrea, 12
    6034 1km Knattar kl. 10:00 Löfstedt Leonard, 15
    3756 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Löfvander Jan, 69
    499 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lönnell Niklas, 69
    1901 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönngren Susanne, 60
    2087 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönning Sofia, 87
    493 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lönnvik Simon, 91
    618 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lööf Harald, 61 Högby IF
    201 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lööf Sam, 89
    936 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Madeling David, 86
    303 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Madesten Thomas, 74
    5002 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Maggi Edita , 85 Fredrikshofs FIF
    3482 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Anders, 68 Team Nordic Trail
    1321 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Anna, 83
    3283 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Magnusson Marcus, 81 Teksystems
    413 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Maria, 71
    4246 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Magnusson Maria, 81 SEB IF
    1801 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Mathias, 73
    1068 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Micael, 87 SEB IF
    414 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mikael, 66
    508 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mårten, 72
    547 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Peter, 65
    352 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magnusson Tor, 66 Sub 40 Harriers
    137 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Majdandzic Goran, 85 Södertälje
    6159 1km Knattar kl. 10:00 Malinen Micah, 12
    3741 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Malki Denise, 84 Tsm
    136 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malm André, 78 Runday IF
    3268 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Malm Axelsson Mathias, 88 ÖREBRO AIK
    1944 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malmberg Elina, 95
    4154 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmberg Gunnar, 57
    1945 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmberg Olle, 97
    3889 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Malmerfelt Anna, 64 Åkersberga
    3865 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Malmerhag Carl, 88
    6061 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Alec, 08 Sörskogens IF
    6062 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Elle, 13 Sörskogens IF
    6063 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Grim, 10 Sörskogens IF
    360 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmgren Magnus, 66 Swedbank
    256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmgren Oscar, 91
    1270 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Malmkvist Kerstin, 78
    4456 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmros Ted, 80 B-Reel Running Club
    409 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Malmstedt Magnus, 82
    3825 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Malmström Anna, 81 Spånga tbk
    1124 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Man Lena, 74 Hemlingby lk
    4395 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Maniaci Daniela, 81
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mannberg Andreas, 85 Stockholm Snipers
    3284 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mannerberth Andreas, 81
    1940 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mannheimer Alexandra, 75
    578 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Manninger Harriet, 98 Bromma
    699 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marambio Anibal, 82 The Running Movement
    456 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Marantos Georgios, 85
    1994 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maria Särkioja, 71 Handelsbanken IF
    3513 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Marken Fredrik, 68 Östersund triathlon
    262 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Marklund Kristoffer, 90 Björksätras Löparfolk
    805 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markstedt Johan, 81
    175 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Markström Jan, 67
    599 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markström Pontus, 80
    2481 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Marmayohan Nijantha, 03 Löparakademin Skärholmen
    3483 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Marmeys Cedric, 83 Trångsund
    1238 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marouf Namo, 88
    2420 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Marso Reshma, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    447 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Martinsson Mattias, 89 Sergelhuset
    2385 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mastafa Sabina, 03 Löparakademin Husby
    689 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Matte Michael, 89
    4000 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Matthiessen Jens, 60
    3175 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mattsson Kalle, 86 Vittangi sk
    3757 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mattsson Niklas, 85
    2241 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Hed Anna, 71
    290 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Matute Sanchez Pablo, 88 Stockholm Frontrunners IF
    4155 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Mauricci Ulrika, 69
    2398 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mayemba Eric, 05 Löparakademin Hässelby
    3472 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mc cauley Leo, 70
    3864 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mc Kee Henry, 69
    1397 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 McCabe Egmar Alexis, 87
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77
    47 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    3258 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mcnab Malcolm, 78 Glm
    1630 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Medetbekova Tamila, 89 Tsm
    4483 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Medin Anna, 64
    4 10 km Män Seedad kl. 11:00 Meier Karsten, 91 LG Braunschweig, Tyskland
    1194 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Meisel Roland, 48
    2001 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Annika, 83
    4501 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Melin Henrik, 73 281
    3364 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Melin Jon, 88
    2492 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melin Jonathan, 98 Löparakademin Skärholmen
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    6019 1km Knattar kl. 10:00 Melin Bhy Clara, 13
    6020 1km Knattar kl. 10:00 Melin Bhy Hjalmar, 16
    4261 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Melin Bhy Julia, 89
    1453 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellbin Rikard, 76 Mediaformat
    610 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mellbye Tor, 55 Länsförsäkringar
    2219 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellenius Erik, 84
    1101 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellgren Glenn, 88
    3215 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mellhorn Mikael, 60 Ericsson SIK
    1013 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mellin Kristiina, 73
    3961 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Mellström Sebastian, 91 Luddevalla Kuters
    2018 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melo Octavio, 80
    202 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Melto Mikael, 67 Team Nordic Trail
    829 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Merck Peter, 71 Nacka
    909 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mercken Romeo, 92
    1073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Meriläinen Erika, 87
    2502 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Messina Jennifer, 94
    1369 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mickols Maria, 92
    746 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mikkelsen Toth Sebastian, 97
    1985 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Milam Danmar, 76
    2004 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Milam Keith, 57
    43 10 km Män Seedad kl. 11:00 Milesson Gustav, 92 Stockholm
    2456 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Milinovic Daniel, 03 Löparakademin Rågsved
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Milisic William, 80
    1384 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mimer Eva, 67
    1174 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Gabriel, 83
    1177 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Zuzana, 82
    2395 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mirzazadeh Giti, 03 Löparakademin Hässelby
    1851 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mobasheri Farzaneh, 80
    4140 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Moberg Johan, 79 Täby
    4028 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Moberg Karolina, 86
    766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moberg Olle, 80 Ayranners
    1706 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Rosi, 68
    415 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Moberg Stefan, 66
    781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mobrin Tim, 94
    1099 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mobäck Johnsson Lise-Lott, 65 Järfälla Alpina
    1943 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modig Cecilia, 64
    3129 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Modig Johan, 70
    318 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Modig Stefan, 70 Stockholm Frontrunners IF
    2102 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modin Jeanette, 87
    2419 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Abukar, 03 Löparakademin Katrineholm
    2415 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Ahmed, 03 Löparakademin Katrineholm
    2367 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Sumeeya, 03 Löparakademin Husby
    2232 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohammid Fatemeh, 56 Tss
    1561 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Elvira, 89
    1371 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Emilia, 88
    4117 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Molin Lars, 70
    5024 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Molin Peter, 63
    2402 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Monkada Ana, 03 Löparakademin Hässelby
    4461 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Montan Nils, 71
    3769 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Montero Gerardo, 75
    339 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Montgomery Julia, 84 Syncron
    3150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Moore Scott, 76 Terrible Tuesdays IF
    2257 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Morales Marcela, 63
    3271 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Morgan Daniel, 88
    956 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Morgan Lynette, 91
    428 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morgner James, 69
    4364 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Morin Ragnar, 91
    3103 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Morling Håkan, 78 IF Linnéa
    1382 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Morris Lucia, 90
    1121 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Motakefi Ali, 54
    2280 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Muhonen Nina, 76
    1035 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Anna, 82 MRR Visby
    1034 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Joakim, 82 MRR Visby
    3539 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Munnikhof Bruno, 92
    1697 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Murdoch Malcolm, 81
    3256 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Murphy Joseph, 83 Stockholm
    2277 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Murray Christopher Paul, 81
    1165 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Musovic Andersson Helene, 77
    2433 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mustafa Ibrahim, 04 Löparakademin Norra botkyrka
    70 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Mustonen Sanna, 91 Hässelby SK
    3801 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Münder Dominik, 87
    3803 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Månsson Lars-Olof, 54 Göteborg
    1146 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mårtensson Jeanette, 72
    3953 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Mårtensson Jenny, 77 TSM running
    3553 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Nicklas, 76 Aik
    1824 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Göran, 56
    1825 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Marit, 52
    4255 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Mäkk Jannicka, 70 Moonshine's Angels
    826 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mäkk Marie, 68
    4254 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Mäkk Frid Elvira, 00 Moonshine's Angels
    1595 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Möllberg Susanne, 64
    4336 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Möller Anna, 65
    1977 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Möller Line, 92
    1674 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Peter, 64 Gunnlunk
    1002 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mölleryd Bengt, 58 Pts
    1951 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Möntnich Andrea, 82
    1620 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mörkfors Irene, 70
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    3903 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nabseth Louise, 89
    3898 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Naesenius Christer, 67 Norra Stockholm Endurance
    4500 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nagle Tsakiridis Theresa, 73
    1468 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Naglitsch Alva, 06
    1467 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Naglitsch Ann-Charlott, 66
    961 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Natanaelsson Mikael, 69
    186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Natzén Christopher, 73
    2338 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Navarro Aidan, 03 Löparakademin Farsta
    2343 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Navarro Derian, 02 Löparakademin Farsta
    6160 1km Knattar kl. 10:00 Navneet Maya, 12
    1509 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Navneet Neil, 80
    2372 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neguse Simona, 93 Löparakademin Husby
    319 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neihoff Love, 90 Stockholm
    4441 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Neihoff Love, 90 Stockholm
    4280 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nelin Magnus, 58
    2307 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nellkrans Gabriel, 85
    3152 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nelson Mikael, 71 Ikhp
    3161 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nelson Per, 64 Passlöparna
    791 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nelsson Maria, 63
    2203 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Adrian, 04
    2202 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Emanuel, 98
    2205 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Gabriel, 99
    2204 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nelsson Vedung Viktor, 01
    1161 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nenzell Kristina, 60
    4041 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ness Peter, 72 Enhörna IF
    1257 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Netré Pontus, 70 Stockholm
    3885 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Netsgård Helene, 77 Team Nordic Trail
    3372 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Neuman Fredrik, 85 Bajen Fans
    527 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Neuman Jörgen, 58 Degerfors
    208 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neuman Nicklas, 87
    2124 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neumüller Broth Irma, 01
    449 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nguyen Binh Nguyen, 84
    2342 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Jenny, 04 Löparakademin Farsta
    6084 1km Knattar kl. 10:00 Nguyen Lan, 13 Skarpnäck
    6009 1km Knattar kl. 10:00 Nguyen Minh Khang, 13
    2460 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Sofia, 03 Löparakademin Rågsved
    1540 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Viet Hung, 83
    698 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nielsen Caroline, 84
    4220 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nieminen Laura, 91
    2477 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nihad Wed, 03 Löparakademin Skärholmen
    1097 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nihlstedt Dahlström Jessica, 80 Kalmar BTK
    2449 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nikitin Melvin, 03 Löparakademin Rågsved
    2130 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Elin, 81 Supporterklubb 99
    2233 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Lena, 70 Tss
    914 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nildén Anna, 72
    4525 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilimaa Mea, 84 Brottsofferjouren
    3722 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilson Andreas, 83 Swedbank
    4494 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilson Robert, 77
    2252 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Alexander, 94 Syncron
    1212 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Anders, 81
    1532 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Andreas, 82 Creuna
    2258 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Andreas, 92
    1906 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anna, 51
    4025 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Anna-Karin, 79
    1733 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anton, 93 Solna
    1868 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Christina, 89
    783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Claes, 59 Bergshamra södra
    1046 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Classe, 70 Kingisland
    501 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Daniel, 89
    1548 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Emilia, 89 Skärholmen
    3855 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Göran, 63 IF Linnéa
    1663 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Hanna, 85
    1078 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Jan, 61 Muskelverket
    272 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Joakim, 83
    3473 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Jonas, 65 Team Siri Sweden
    2137 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Jonnie, 90
    3279 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Kim, 83 Klerby Runners
    1235 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Madeleine, 65 team Siri sweden
    6103 1km Knattar kl. 10:00 Nilsson Malte, 08
    1071 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marcia, 76 Fair Trade Runners
    1746 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Marcus, 78
    924 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Maria , 81 Fredrikshofs FIF
    1043 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marika, 92
    1018 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Markus, 75
    2299 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Michael, 93 Vällingby IF
    544 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Mikael, 77
    1732 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Mona, 64 Sundbyberg
    1594 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Monica, 66 Yxlö IF
    450 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Nils, 80
    1555 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Nina, 77 Tss
    4455 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Pelle, 73 B-Reel Running Club
    736 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Per, 67 Årsta
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    1647 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Richard, 85
    777 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Rickard, 92
    665 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Sara, 94 Ok Tranan
    3369 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Sara, 88 Sälens IF
    6104 1km Knattar kl. 10:00 Nilsson Tea, 10
    375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Thomas, 81
    1755 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Röjning Anita, 44 Österåker
    3811 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Sandgren Lisa, 74
    3789 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Niskakari Leo, 90
    681 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nissen Patrik, 58 Badoboule
    102 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nitzler Daniel, 75
    3316 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nohren Anders, 71 Johanneshov
    3615 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nolan Lee, 78
    2260 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nolstam Tomas, 84
    2476 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nooristan Elias, 03 Löparakademin Skärholmen
    1735 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Inger, 60
    3621 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Norberg Magnus, 70 PRECIO FISHBONE
    1577 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norberg Michael, 73
    1862 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Rebecka, 89
    1258 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nord Anna, 70
    3649 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nord- Norén Stefan, 75
    1680 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Ludvig, 92 Handelsbanken
    1588 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordbris Elin, 85
    3108 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordén Andreas, 86 Stockholm
    83 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordenlöw Christoffer, 85 Riksbanken IF
    197 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Peder, 80
    1125 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordh Katarina, 65 TSM Running
    3561 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordin Henrik, 72 Tbok
    3433 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordin Jakob, 94
    856 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Katarina, 88
    2176 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Lars Christer, 44 Solna OK
    3927 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordin Linda, 74 Tbok
    1760 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordin Marcus, 86 Sergelhuset
    1272 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Sara, 82
    3277 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordlander Anders, 73 Riksbanken IF
    26 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordling Gustav, 97 Spårvägens FK
    3920 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordling Petra, 74
    245 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordlund Mikael, 67 Norsborg
    4201 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordman Pererik, 85 Stockholm
    4027 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordmark Linda, 73 JÄRFÄLLA
    3274 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nord-Norén Mats, 81
    2294 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordpers Alice, 96 Syncron
    382 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordqvist Andreas, 83
    1252 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordqvist Annika, 94
    491 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Erica, 75
    687 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Ulrica, 72
    2033 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Amanda, 94 Riksbanken IF
    2012 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Christel, 63
    4127 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordström Daniel, 85
    3128 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Emil, 78 Uppsala
    3241 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Johan, 73 De 12 Bergsgetterna
    869 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordström Kristofer, 90
    2041 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Lena, 67 IFK Babian
    589 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordström Magnus, 70 Ifk Lindingö
    3204 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Melina, 93 Stockholm
    3582 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nordström Patrik, 76
    3732 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Paula, 76
    3881 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Sandra, 80 Uppsala
    823 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordwall William, 03
    4447 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Norell Fanny, 90
    779 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Noren Fredrik, 82 Runacademy
    3151 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Norén Gustav, 79 ELU IF
    920 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norén Sofia, 92 Stockholm
    2448 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norlander Martin, 03 Löparakademin Rågsved
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norlen Olov, 80 IF MANTRA SPORT
    1786 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norlén Pär, 83
    4156 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Norling Per, 82
    147 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norman Benjamin, 90 IF Linnéa
    4386 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Norman Ellen, 84
    1011 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Claes, 52 Bromma-Solna skytteförening
    1471 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norrman Jenny, 91
    4264 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Norstad Per, 69
    6109 1km Knattar kl. 10:00 Norvell Love, 12
    2279 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norvell Pia, 74
    4402 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nossborn Victor, 98
    3408 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nouchi Léo, 79
    2475 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nur Batuhan, 03 Löparakademin Skärholmen
    3102 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nutley Daniel, 81 Bromma
    3359 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyberg Anders, 67 Stockholm City Triathlon Club
    3579 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Nyberg Eivor, 55 Ibmclub
    408 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Ellen, 91
    889 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Eric, 91
    2262 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyberg Jim, 74 Mik
    3990 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nyberg Niklas, 91 Mcballs
    4040 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nyberg Olle, 88
    1368 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Oscar, 94
    4219 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nyberger Susanne, 49
    5019 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nybäck Fredrik, 70 Spårvägens FK
    3261 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren John, 71 Runacademy IF
    3148 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren Karl, 78
    1401 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nygårdh Sari, 72 Ik Hephata
    520 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyhlén Rebecka, 86
    4061 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyhlin Johnny, 53
    1494 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nykänen Markus, 92
    785 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nykänen Renée, 83
    4121 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nylander Bo, 51
    150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nylander Johan, 93 Fredrikshofs FIF
    474 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyman Oscar, 73 Mrc
    107 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyman Pär, 84
    4413 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nyman Rebecka, 94
    4412 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nyman Sara, 96
    4126 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nyman Thomas, 74
    2223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyman Gustafsson Ulla, 54
    426 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Claes, 55 Stockholm Frontrunners IF
    129 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Daniel, 78
    388 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Fredrik, 85
    160 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Henric, 88 Falun Borlänge SK
    5022 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström Jesper, 91 Falun Borlänge SK
    1622 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Patrik, 70
    3571 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyström Peter, 65 Årsta
    5003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström-Öhlin Samuel, 001 Fredrikshofs FIF
    1127 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Näsbrandt Hans, 80
    121 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Näsholm Christofer, 84 Kurres TK
    3850 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Näslund Anne-Sofie, 81
    1454 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Marie, 79
    1457 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Urban, 47 HLK-92
    1435 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näsström Malin, 84
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting
    617 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nätterlund Lina, 88
    403 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nöjd Harald, 63
    3904 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Odefjärd Magnusson Jessica, 72
    2522 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Odenblad Sten, 39 Fredrikshofs FIF
    1910 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ohlsson Gabriella, 68
    2234 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ohlsson Naima, 00 Tss
    1556 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ohlsson Niclas, 67 Tss
    819 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ohlsson Philip, 97 Tss
    2287 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojakangas Hannu, 89 The Rise of Nasu
    695 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ojakangas Jussi, 84 Beach 2019
    2215 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ojala Henrik, 04 Jomala IK
    6150 1km Knattar kl. 10:00 Ojde Fabian, 008
    3444 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ojde Henrik, 69
    2285 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Okamoto Ken, 75
    1821 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olander Jörgen, 65
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olander Magnus, 79 Terrible Tuesdays Triathlon
    115 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olausson Anders, 69 Mötesplats löpning
    1750 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olausson Elin, 91 Nacka
    4193 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olheden Gomez Anna Cecilia, 85
    678 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Agnes, 00 Lidingö
    1096 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olofsson Angelica, 79 Läckeby
    1385 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olofsson Anna, 65 Lidingö
    58 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olofsson Erik, 79 IF Mantra Sport
    1711 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Hans, 60
    293 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olofsson Ingvar, 57
    4377 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olofsson Katarina, 78 Sweden Runners
    1721 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Marianne, 61
    3390 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olofsson Martin, 82 Sollentuna
    964 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olofsson Tony, 83
    679 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Torbjörn, 65 Lidingö
    3790 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olovsson Anders, 67
    2020 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsen Beatrice, 93
    546 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsmar Fredrik, 86 Bonliva
    3944 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olson Jonas, 80
    2341 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Agnes, 04 Löparakademin Farsta
    2304 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Anja, 73
    3442 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Daniel, 86
    2081 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson David, 93 Mojitoz
    44 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Dennis, 97 Spårvägens FK
    968 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Elin, 91
    4188 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Eric, 99
    1132 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Henrik, 70
    2509 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Ida, 91
    2123 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Ingalill, 56
    683 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Johan, 96
    1489 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Johan, 56
    3721 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olsson Karl, 86
    1730 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Lucas, 96
    103 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Martin, 74 Anomali IK
    4502 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Martin, 91
    1731 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Michael, 68
    1794 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Niklas, 78
    1531 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Oliver, 95
    3341 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Peder, 72
    5013 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Samuel, 002 Hässelby SK
    3481 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Stefan, 70
    3228 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Tim, 92 Runacademy IF
    2400 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Omar Huda, 03 Löparakademin Hässelby
    4531 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ompod Jolly Jae, 79
    4147 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Oretorp Tina, 71 Sollentuna
    3220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ornstam Staffan, 72
    1210 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Orstadius Fredrik, 71 Idrottsveteranerna
    2053 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Orth Christopher, 82
    2429 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Osman Farhiya, 94 Löparakademin Norra botkyrka
    317 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Osorio Omar, 81 Ssideline
    320 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ossborn Henrik, 69 Vinge
    1240 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 O'sullivan Jennifer, 81
    4466 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ots Lena, 59 Lenas klubb
    2345 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ottosson Andrea, 90 Löparakademin Farsta
    3525 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ottosson Anniken, 72
    1852 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Oveis Gharan Sam, 87
    1979 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 P. Lindström Johan, 80
    1465 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pach Aige Maite, 74
    4414 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pahert Gabriella, 74
    2351 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pakhomov Robert, 02 Löparakademin Fisksätra
    2396 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paktinat Mohammad Ali, 03 Löparakademin Hässelby
    2063 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Palluck Markus, 78
    488 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Palm Emma, 76
    1754 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Palm Jan, 63
    4464 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Palma Marzia, 75 Tsm
    732 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palmberg Marcus, 90
    1254 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmberg Mikael, 66
    1255 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmberg Peter, 71
    3235 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Palmbäck Thomas, 73 Kvarnåkershamn
    1204 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmér Linda, 75
    6022 1km Knattar kl. 10:00 Palmér Melvin, 12
    3853 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Palmhager Karola, 68
    1430 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palovaara Erika, 96
    4307 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pamlin Ida, 77 Carro och Idas snabba klubb
    3906 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pamnert Daniel, 75 Midsommarkransen
    94 10 km Män Seedad kl. 11:00 Panero David , 93 Fredrikshofs FIF
    4355 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Parman Michael, 79
    3817 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Parra Jordi, 83
    834 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Partovi Karan, 81
    3665 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Patay Christian, 82 HiQ Sports Club
    4540 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Paterlini Marta, 68 Stockholm
    3777 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Paulin Bodil, 63
    2302 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paulin Julia, 89
    2044 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paulovich Pinheiro Gomes Ivan, 86 Betsson Group
    1974 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paulsson Anders, 46
    3873 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Paulsson Henrik, 66 Lidingö
    794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Paulsson Magnus, 74
    368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pedersen Kim, 83
    1887 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pehrsson Emil, 90
    4143 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pellvik Kristian, 79
    4517 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pennanen Anne, 67 Tsm
    1718 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pentia Silvia, 93
    4514 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Peponis Andreas, 88
    3115 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Perani Joakim, 72 Åkersberga Spring
    2381 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pereira Vargas Mariana Nicole, 03 Löparakademin Husby
    2283 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pernkrans Hampus, 03 AIK innebandy
    1609 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pers Linda, 73 Åkersberga
    4142 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Persson Amanda, 91
    3290 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 75 Folksamkamraterna
    3324 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 86 Barrgränd SK
    3963 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Persson Andreas, 81
    731 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Charlotte, 86 Running Wild
    393 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Fredrik, 91 Sjöstan finest
    530 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hans, 57
    1584 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Henrik, 69 Knivsta
    1352 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Joakim, 88
    3480 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Persson Johan, 67 TSM Running
    397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Persson Magnus, 92
    297 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Persson Natalie, 90 Ssideline City Run Club
    1562 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Persson Sofia, 86 Mik
    540 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Susanna, 89
    1891 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Therese, 84 Snättringe SK
    1524 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Tobias, 77
    2441 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Trym, 04 Löparakademin Rågsved
    1362 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pertlwieser Rupert, 45 Hässelby
    3924 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Peters Lennart, 92 stone memories
    1560 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Peterson Amanda, 90
    3462 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Peterson Christer, 62 Totoro LK
    1585 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Peterson Edit, 88
    2088 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Anna, 90
    2089 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Bengt, 59
    1539 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Petersson Daniel, 90 Friskis och svettis
    139 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Jonas, 73 Stockholms FTF
    126 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Sven, 83 Huddinge AIS
    620 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Bunriap, 67 Spånga
    1971 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Emma, 77
    2003 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Jessica, 80
    768 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Kaj, 67
    1411 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Kajsa, 90
    3614 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pettersson Ronnie, 72 Länsförsäkringar AB
    4505 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pettersson Sven, 57 Tsm
    591 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pétursson Hans, 66
    1934 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pfeiffer Sunna, 83
    1829 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Phalén Magnus, 67
    222 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Piccardo Davide, 80 Club Running Sweden
    2136 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pierre Jessica, 91
    148 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pihl Johan, 92 Hammarby Friidrott
    2329 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Piirimets Sene Elisa, 04 Löparakademin Farsta
    1292 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pilat Anndao, 92 Arådalensif
    3880 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pinder Alex
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    3622 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pinter Stefan, 78 Pinter Racing
    3345 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pinton Alberto, 62 Spring LK
    2333 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pirbodaghi Razmehr, 03 Löparakademin Farsta
    329 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pires Eduardo, 84
    2493 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Pirus Lorenz, 84
    3347 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pivén Patrik, 90
    63 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    1722 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pohjanen Maria, 92
    624 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Polakovska Ieva, 82
    2094 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Poleva Maria, 92
    3254 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poppke Jens, 79
    341 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Porsch Grahm Sofia, 87 Täby Träningsverk
    583 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Preisler Karin, 84
    1102 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Prenler Lena, 62
    183 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Preutz Hugo, 83 Nordea
    3802 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Prieur Davy, 77
    4311 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Princis Natalie, 91 Tullinge speed
    1911 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Emma, 93
    1912 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Johanna, 94
    1913 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Påhlson Mats, 63
    2007 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Påhlsson Teres, 92
    370 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pålsson Jonas, 85
    1195 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pålsson Jonny, 66
    658 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pärlered Åsa, 66 Club Running Sweden
    1736 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pärsson Erik, 92
    609 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pödra Johan, 78 Team Jarla
    2374 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Quershi Fatma, 03 Löparakademin Husby
    4222 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Quitral Claudio, 86 Lonesome Runners
    2289 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Raber Madeleine, 92
    1239 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rada Soma, 94
    2143 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rafstedt Karin, 75
    1570 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rahm Örjan, 57
    4048 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Raj Rohith, 95 Solna
    4023 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rajala Anni, 67 Fredrikshofs FIF
    3383 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rajala Patric, 96 Fredrikshofs FIF
    1223 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rajala Reijo, 56 Enhörna IF
    6129 1km Knattar kl. 10:00 Rajaleid Ronja, 11
    3760 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rajeswaran Viswanathan, 81 Swedbank
    4019 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rakell Amanda, 90
    254 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rakos Josefin, 88
    1503 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ramirez Jorge, 87
    2471 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ramos Claudia, 03 Löparakademin Skärholmen
    1354 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ramos Nubia, 85
    625 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ramse Daniel, 74 Ssideline
    1355 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ramsköld Daniel, 85
    2473 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ramzi Sam, 02 Löparakademin Skärholmen
    3505 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ranby Hanna, 95
    459 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rantakeisu Håkan, 80 Grow Internationals
    2114 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rantanen Mariana, 92 Dj
    1619 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rapp Johannes, 81 Kalmar
    2235 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rask Ebba, 00 Tss
    4168 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rasmanis Helena, 82
    2520 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rasmussen Unn, 83
    3109 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Alexander, 81 Team Snabbare IF
    3178 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Recknagel Christian, 75 Astrazeneca IF
    3586 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Redendal Rickard, 80 Bro
    3424 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Reed Gregory, 55
    1420 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regadera Esther, 71
    1128 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regårdh Eva, 58
    18 10 km Män Seedad kl. 11:00 Rehn Anton, 92 Högby IF
    1885 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rehn Rebecca, 92 Stockholm
    1982 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reiman Malin, 92
    3510 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Reimbladh Martin, 81 Tullinge FIF
    4328 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Reimers Maria, 67
    2512 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Reinfors Patrick, 70
    6101 1km Knattar kl. 10:00 Relesjö Allan, 16 Puttes löpklubb
    6102 1km Knattar kl. 10:00 Relesjö Sigrid, 14 Puttes löpklubb
    6070 1km Knattar kl. 10:00 Rendahl Arthur, 11 Skogsluffarna OK
    3560 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Rendahl Sara, 83
    1234 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Renström Bo, 54 Jägarns Jaktlag
    1469 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Renström Ida, 87 Jägarns Jaktlag
    1968 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Renström Stina, 57 Jägarns jaktlag
    235 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Reus Mattheus Johannes, 80
    4368 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Reychman Felix, 75
    3901 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Reymers Tove, 88
    3960 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Riazzoli Jimmy, 83
    3134 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Richards Gregory, 76 Vegan Runners
    1449 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Richardt Filip, 76
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    3186 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rickberg Victor, 79 Rickberg IF
    1641 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ridderlind Anderzon Mia, 91
    907 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ridderman Karlsson Christina, 65 TSM Running
    3309 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rieloff Mario, 61 Fredrikshofs FIF
    641 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rietz Amanda, 91
    1332 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rignér Anna, 02
    5055 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ring Lisa, 93 IK Nocout.se
    3138 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ringblom Jakob, 79 TSM Running
    1490 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ringblom Cruz Olof, 84
    3713 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ringh Michael, 69 Älta
    71 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ringström Louise, 89 Spårvägens FK
    3718 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Risberg Richard, 68
    4030 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rising Åsa , 76
    4263 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Risling Gustaf, 56 Stockholm City Triathlon
    1263 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ritzman Annika, 88 Umara
    1359 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Robertsson Sandra, 82
    78 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Rodrigues Filipa, 96 Järla Orientering
    1291 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rolen Carina, 65 Arådalensif
    3616 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rolfhamre Carl Johan, 85 Solna
    5041 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romar Tobias, 88
    376 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romeis Markus, 92
    2428 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Romero Milia, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    844 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Romero Van Cutsem Nuño, 81
    4176 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Romin Jessica, 87
    4177 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Romin Oskar, 57
    327 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ronquist Peter, 74
    4472 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronvall Andreas, 75 Åsen Hellrunners
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ronvall Fredrik, 78
    3125 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Roos Andreas, 86 Stockholm
    1004 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70 Stockholm
    1361 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70
    6064 1km Knattar kl. 10:00 Roos Aron, 13
    2171 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Roos Johan, 73
    3630 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Roos Patrik, 70
    3286 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ros Magnus, 74
    3169 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosander Jimmy, 76 Linghem
    3862 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rosberg Madeleine, 76
    156 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosberg Oscar, 93
    3475 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosell Anders, 65
    1370 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rosén Elsa, 89 Boiling Pandas
    3859 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rosén Isabella, 92
    2291 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosén John, 81
    3852 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosén Mats, 68
    3111 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Patrik, 67 Axa Sports Club
    4034 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosengren Jonathan, 92
    4033 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosengren Peter, 60 Täby
    556 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rosengren Andersson Marie, 74
    1297 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rosenheinrich René, 78
    533 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rosenkvist Niclas, 73
    3773 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rosenqvist Fredrik, 83 Huddinge AIS
    308 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rosenthal Karin, 78
    3073 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Ross Skärvad Jessie, 78 Team Hybris Täby
    655 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rotberg Fiona, 68
    4325 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Roth Marcel, 93
    1455 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rovigo Baggenstoss Arthur, 92
    3445 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rowland Thomas, 71 TSM Running
    421 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rudbeck Peter, 58 Operans if
    3452 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rudolphie Johan, 67 Lmc
    2339 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ruiz Leandro, 03 Löparakademin Farsta
    6117 1km Knattar kl. 10:00 Rulf Aron, 14 Stockholm
    6118 1km Knattar kl. 10:00 Rulf Miriam, 11 Stockholm
    4289 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rundquist Ebba, 93
    4318 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Runeby Agnes, 92
    818 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Runesjö Carl, 78
    1557 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Runngren Kjell, 88 Tss
    853 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ruppi Robert, 85
    4214 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rutström Roger, 72 IFK SALA
    2167 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rydeberg Lotta, 67 Runacademy
    3596 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Rydefalk Marie, 61 Runacademy
    5034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rydén Magnus, 76 IF Linnéa
    3171 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydenstam Johan, 83
    3989 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydenäs Daniel, 91 Mcballs
    1376 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Adam, 00 Bkos
    1375 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Ulrika, 65 Bkos
    2314 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ryding Jennie, 87
    3965 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydling Magnus, 67 Swedbank
    1413 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydman Alma, 88
    697 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ryhre Johan, 93
    1781 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rylander Elisabeth , 67
    463 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rülf Eva, 79
    2065 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rytterskog Johan, 83
    647 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rådström Joakim, 77 Tumultlöparna
    1898 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Råstorp Tobias, 79
    4415 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rödiger Mona, 77
    4405 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rödin Kristian, 79
    1756 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Röing Adam, 78
    1363 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönn Amanda, 93
    276 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rönn Jesper, 87 Kungfusion
    1032 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Martinus, 77
    1033 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Monica, 51
    4128 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnerman Richard, 80
    1681 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönngren Göran, 70 Handelsbanken
    1315 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnow Julia, 92
    2308 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönström Hillevi, 75
    1269 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rösand Tone, 91
    1149 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rösund Eva, 71
    2474 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saad Omar Mac, 01 Löparakademin Skärholmen
    3992 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Saaristu Valter, 50 Älvsjö
    3626 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Saavedra Claudia, 86
    1216 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sabel Karl-Gustav, 48
    4515 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saber Dilan, 90
    2409 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sadaq Abdi, 03 Löparakademin Hässelby
    788 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sáenz Maestre Iñigo, 82 Stockholm Frontrunners IF
    1853 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Safanama Somayeh, 80
    2478 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Safi Haidar, 03 Löparakademin Skärholmen
    3598 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sahara Makoto, 72
    1052 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sahlberg Lina, 87
    3835 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sahlin Greger, 59
    3998 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sahlin Rickard, 74
    2479 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saido Ronia, 03 Löparakademin Skärholmen
    4292 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sainio Piia, 69
    6050 1km Knattar kl. 10:00 Sainio Signe, 11 Team SvFin Skolan
    2371 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saleh Ali, 04 Löparakademin Husby
    3776 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Salewski Sabrina, 92 AR Stockholm
    4180 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Emil, 84
    4181 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Theo, 87
    282 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Samuelsson Henrik, 68 Hässelby SK
    1822 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Samuelsson Rose-Marie, 65
    4011 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 San Millan Garcia Jesus Maria, 54
    1156 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandart Rikard, 85
    51 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandberg Axel, 00 KFUM Örebro Friidrott
    1414 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Gunvor, 47 BrommaVällingby sok
    2174 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Johanna, 89
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret if Järfälla
    2417 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Lena, 79 Löparakademin Katrineholm
    2344 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandberg Sanna, 04 Löparakademin Farsta
    706 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Tage, 45 BrommaVällingby sok
    2179 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sande Björn, 60
    4444 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sandegren Frida, 75
    1304 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandell Ulrika, 61 Hemmeslövs TK
    1031 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Håkan, 48 Örnsbergs kanotsällskap
    1476 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Sofia, 82
    3923 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sandin Leonard, 70
    716 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sandin Malin, 91
    64 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandler Johan, 76 Fredrikshofs FIF
    433 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandqvist Peter, 57 Mälarö Löparklubb
    3668 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandqvist Victor, 90
    4340 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sandstedt Per, 88 Stockholm
    1473 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Aleksandra, 86 Jönköping
    3322 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandström Anders, 73 Latona V
    2074 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Anna, 70
    4504 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sandström Eleonor, 71 Vallentuna
    2216 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Niklas, 90
    1633 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Peter, 71
    2086 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandström Alner Klas, 66
    4381 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sandström Nordin Lukas, 02
    2261 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandvad Emelie, 87 Mik
    4005 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sandwall Kristina, 80
    4299 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sankaran Krishnan, 86
    4350 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sannéus Daniel, 90 Deloitte
    4049 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Santana Joaquin, 90
    1773 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Santoso Putri, 70
    4305 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sarasto John-Erik, 60 RC Torrox
    4376 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saxena Arvind, 61
    4375 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Saxena Himanshu, 31
    6087 1km Knattar kl. 10:00 Saxholm Alice, 10 Pappa Puttes LK
    3592 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saxholm Fredrik, 77 Pappa Puttes LK
    6088 1km Knattar kl. 10:00 Saxholm Hugo, 08 Pappa Puttes LK
    1545 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Saxholm Louise, 80 Pappa Puttes LK
    6089 1km Knattar kl. 10:00 Saxholm Märta, 13 Pappa Puttes LK
    2263 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saxlund Jasmin, 77
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Schagerström Simon, 93 Örebro AIK
    1520 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schalling Agneta, 64 Täby
    2330 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schenk Fanny, 85 Löparakademin Farsta
    664 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schiebe Klara, 88
    944 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schimana Mimmi, 72 Leonards och Angelos sommarklubb
    1055 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schnitzler Michael, 86
    192 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Scholander Wilhelm, 88
    1795 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schrijvershof Linné Jenny, 88
    3427 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schröder Jan, 58 Gröndal
    3740 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schubert Olov, 58 Scania IF
    877 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schultz Johanna, 84
    3196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Magnus, 85
    302 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Robert, 68 DBGY S.A.K
    2312 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schulz Polina, 91
    815 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schumann Thomas, 56 Vaxsta
    6097 1km Knattar kl. 10:00 Schwartzler Léon, 11
    3411 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schween Jussi, 63 OK Ravinen
    1423 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schönbeck Mathilda, 82
    2416 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schönfeldt Alice, 03 Löparakademin Katrineholm
    2101 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schönmeyr Richard, 50 Ssw
    669 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schönnings Johan, 77
    6053 1km Knattar kl. 10:00 Schönnings Sonja, 11
    343 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sciacca Matteo, 90 Buildsafe
    3588 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sebhatu Araia, 81 Kista
    1558 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sederblad Kalle, 91 Tss
    2159 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sederholm Fredrik, 90
    69 10 km Män Seedad kl. 11:00 Seeger Christian, 82 Uppsala LK
    2313 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seerbe Assarsson Heléne, 72
    1954 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Segenmark Henrietta, 77
    808 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Segerdahl Helena, 65
    1477 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segerström Josefin, 82
    851 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Seim Anna, 74
    1472 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Selg Michael, 72 Nordic Trail
    280 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Selsborg Dennis, 74 Runacademy IF
    2340 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Semera Beyene Jonathan, 02 Löparakademin Farsta
    5009 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Sennström Linnéa, 000 Hässelby SK
    2453 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sentongo Hussein, 03 Löparakademin Rågsved
    1708 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seppälä Petra, 68
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Serrander Niklas, 87
    1780 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sert Miro, 88
    3902 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Serwadda Dennis, 79
    3512 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Seth Mattias, 88
    4213 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sethsen Mariah, 82
    734 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Setterqvist Fredrik, 84 Idrottens IF
    123 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Seweling Philip, 90 Arådalensif
    606 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Seweling Urban, 57 Arådalensif
    4178 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Shatani Kenya, 93
    1050 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sheikh Mou, 84
    4422 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Shevtsova Liubov, 79
    828 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sid Mats, 72
    1426 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidén Linn, 69 Stockholm
    1537 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidenblom Louise, 86 Creuna
    1682 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Signell Fredrik, 89
    2144 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sigrell Anna, 71
    3981 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sigsjö Björn, 80
    1317 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sigurdsson Jörgen, 78
    945 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sikander Mirja, 80
    1879 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Silen Lina, 88
    1859 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Silén Marielle, 89
    3158 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Silfver Stefan, 63 TSM Running
    1040 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Silfver Veronica, 68
    3795 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Silfverling Peter, 73 Ängby Runners
    1950 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljeström Thomas, 54
    1218 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Siljevall Anders, 88
    1499 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sillrén Fredrik, 76 Sillisarna
    775 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sillrén Louise, 77 Lollo Sk
    3308 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Silva Antero, 89 TSM Running
    67 10 km Män Seedad kl. 11:00 Silvander Olof, 99 IFK Lidingö
    3872 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Silveira Manoela, 85
    4164 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Simaioforidis Agapios, 75
    326 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Simola Jenni, 89 IFK Lidingö Orientering
    2368 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Simon Lidia, 03 Löparakademin Husby
    4304 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Simon Maximilian, 96
    1604 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sippl Natalie, 92
    6127 1km Knattar kl. 10:00 Sitbon Noa, 08
    6128 1km Knattar kl. 10:00 Sitbon Shira, 07
    2245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Heidi, 82
    1834 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sebastian, 84
    1955 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sofi, 78
    1926 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Tove, 95
    3565 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjöberg William, 90
    1729 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöblom Nils, 81
    1700 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödén Elisabeth, 67
    342 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sjödin Rebecca, 92
    1169 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjödin Veronica, 89 Totoro LK
    4475 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjögar August, 96
    2454 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Anna, 87 Löparakademin Rågsved
    3217 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Heinz, 62 HS Consulting
    3214 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Mikael, 74 Södertälje IF
    1765 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Mikaela, 92
    91 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sjögren Niclas, 71 Runacademy IF
    1785 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Pernilla, 63
    3846 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjögren Vilhelm, 56 Stockholm
    6095 1km Knattar kl. 10:00 Sjöholm Ellinor, 08
    2083 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm Emma, 93 Mojitoz
    3356 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöholm Gustav, 89 Åsarna IK
    2098 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm John, 85 Trava lugnt
    3583 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjöholm Paulina, 92 Stockholm city triathlonclub
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sjöholm Sebastian, 85 Klubblös
    1533 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sjölander Anton, 91 Creuna
    1965 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjölund Anna, 91
    346 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sjölund Björn, 86
    3607 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjölund Daniel, 70
    481 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Mikael, 78 Ksp
    588 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Solveig, 60 TSM Running
    6067 1km Knattar kl. 10:00 Sjöstedt Andre, 10 StE Eknäs
    1483 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjöstedt Benedicte, 79 StE Eknäs
    6068 1km Knattar kl. 10:00 Sjöstedt Joel, 13 StE Eknäs
    3320 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöstedt Mats, 67 Norarunners
    668 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstedt Olle, 68 BK Örnen
    2142 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Stina, 90
    608 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstedt Stålknapp Sofie, 89
    496 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjösten Ola, 71
    937 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sjöstrand Zolic Amra, 83 Swedbank
    3352 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström David, 75 Tynningö IF
    2050 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöö Susanne, 84
    1017 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skantze Leif, 41 Kjv
    168 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Skarbovik Jone, 94
    2267 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skarby Hay Elinor, 83
    3910 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Skatt Linda, 80
    1205 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skog Cecile, 83
    6023 1km Knattar kl. 10:00 Skog Hugo, 12
    6024 1km Knattar kl. 10:00 Skog Lisa, 11
    1175 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Fredrik, 68
    3299 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sköldulf Tomas, 85
    2315 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Slaven Jamie, 87 Bromma
    607 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Slättegård Joakim, 63
    120 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Slättengren Tim, 89 AstraZeneca IF
    4427 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Slättman Håkan, 67 TSM running
    2073 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Slättman Rickard, 89
    3046 10 km Män Seedad kl. 11:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Smedberg Christian, 86 SÖS IF
    3655 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Smedberg Erica, 87 SÖS IF
    4217 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smedberg Ludwig, 87
    3225 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Smedjegården William, 88 Axa SC
    1262 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Smidelöv Johannes, 89
    4434 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Matthew, 79 Ericsson IK
    3143 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Smith Owen, 87
    224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Snaprud Per, 66
    1643 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sohlberg Alexandro, 87
    3876 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sohlberg Elias, 84
    928 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sohlberg Per, 68 Stockholm
    351 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sohlström Mikael, 86 AB Karl Hedin IF
    4063 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Solender Dante, 004
    4062 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solender Kiki, 75
    6065 1km Knattar kl. 10:00 Solhaug Ida, 12
    6066 1km Knattar kl. 10:00 Solhaug Selma, 09
    1479 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solhaug Susanna, 79
    1 10 km Män Seedad kl. 11:00 Solomon Napoleon, 94 Tureberg
    299 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Solstad Kristoffer, 78 Stockholm Frontrunners IF
    1501 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sommar Elina, 87
    2350 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Buba, 90 Löparakademin Fisksätra
    2352 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Mariam, 77 Löparakademin Fisksätra
    3648 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Soriano Otoniel, 79
    4158 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Spandow Fredrik, 88
    752 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Spelmans Amanda, 86
    7 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils , 91 Spårvägens FK
    484 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Spiric Goran, 87
    1497 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Spjuth Robert, 68 Norwegian
    1000 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sporrong Petra, 67
    3731 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Spovér Janne, 71
    2178 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Spång Monika, 77
    1006 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Staaf Kent, 56
    4331 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stadler Katarina, 84 Nse
    670 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Staf Björn, 55
    671 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Staf Hedda, 82
    4192 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stagnäs-Lund Ulrika, 81
    893 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Stare Mica, 95
    3380 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Starfelt Alexander, 84
    3071 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Starfelt Malin, 86 Runacademy IF
    902 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stark Calle, 87 Enervit
    180 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stark Tomas, 70 Sju Sorters Kakor
    4013 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Stark Jansson Hanna, 91 Stockholm
    789 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Starkhammar Mats, 64 Stockholm Frontrunners IF
    6148 1km Knattar kl. 10:00 Staver Ebbe, 13
    6149 1km Knattar kl. 10:00 Staver Loe, 06
    3645 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Stavlind Anna , 70 Linköping
    5 10 km Män Seedad kl. 11:00 Steffensen Gabriel, 96 Mölndals AIK
    3407 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Stegfeldt Gustav, 88
    771 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Steinbock Per, 74
    2455 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Steinbruck Sebastian, 03 Löparakademin Rågsved
    3751 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Steise Jonas, 71
    2147 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenbeck Per, 83
    4141 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenberg Henrik, 73
    4384 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stenberg Veronica, 81
    4135 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenbock Anders, 86 Bärböle Runners
    3666 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Steneby Totte, 83
    4366 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stenekas Erik, 87
    4159 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stengard Jesper, 88
    4163 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stengard Ludvig, 91
    3357 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenmark Edvin, 91 Umara Sports Club
    3146 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stennert Fredrik, 87 Yuppie SC
    307 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stensland Per, 70
    1677 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stenvall Johan , 89
    636 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stenvall sven-olof, 35
    261 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stenvinkel Henrik, 87
    3191 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stepanov Vlad, 83 Lidingö
    291 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stephens Lee, 84 Stockholm
    1969 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sterk Eleonora, 89
    3318 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sterner John, 90 XC Sthlm Ski Club
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stevens Thomas, 79 IF Mantra Sport
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Stiebel Chris, 85 None
    1044 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stigsdotter Ingrid, 78
    2175 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stipic Gabriella, 95
    3329 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stjarne Jacob, 73 Stockholm
    1701 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stjernberg Per, 67
    2236 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stjerndal Andreas, 91 Tss
    270 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stjernquist Gustav, 88
    4189 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stjernström Niclas, 88
    1563 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stjärnström Ida, 82
    1726 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stockhaus Lena, 81
    1727 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stockhaus Lisbet, 55
    4516 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stoijlkovic Marko, 86
    4417 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stojanovic Suzana, 90
    710 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stojanovski Viktor, 88
    1409 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stoltz Mats, 47 Westermalm
    4431 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stoyanova Milena, 82
    6021 1km Knattar kl. 10:00 Strand Alvin, 13
    3729 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Strand Johanna, 81
    1683 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Strand Robert, 57
    885 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strand Roberth, 57 Jåttans Springklubb
    4283 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Anders, 49 Strandbergs
    76 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Strandberg Angelica, 96 Spårvägens Fk
    1186 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Anna, 76
    1178 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Emelie, 91
    1230 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Erica, 96 Gustavsbergs OK
    4282 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Jonas, 79 Strandbergs
    1231 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strandberg Malin, 00 Gustavsbergs OK
    4418 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Marie, 81 Handelsbanken IF
    798 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strandh Karin, 91 Arlanda-Märsta SK
    1807 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strid Ann-Catrin, 66
    5029 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Strid Johan, 89 Ulricehamns IF
    3772 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Stridsberg Jonas, 70 IFK Sala
    267 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stridsberg Tobias, 77
    3351 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ström Fredrik, 79 Runacademy IF
    4358 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ström Jenny, 73 Running SEB
    769 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ström Karin, 88
    1110 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ström Luisa, 73
    3145 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ström Roger, 84 Terrible Tuesday Triathlon
    6031 1km Knattar kl. 10:00 Strömberg Jason, 09
    1599 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Strömberg Lena, 65
    6032 1km Knattar kl. 10:00 Strömberg Michelle, 12
    6135 1km Knattar kl. 10:00 Strömberg Tage, 14
    3464 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Strömgren Magnus, 74
    744 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömholm Fredrik, 65
    566 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömstedt Niklas, 72
    1163 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stubb Kenneth, 60
    6016 1km Knattar kl. 10:00 Stukenborg Ida, 10
    4235 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stukenborg Jan-Bernd, 77
    6017 1km Knattar kl. 10:00 Stukenborg Matilda, 13
    2103 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stureborn Fredrik, 71
    2104 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stureborn Lisa, 74
    3229 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sturesson Morgan, 73
    3574 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ståhl Eak, 87 Mik
    4453 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ståhl Hanna, 92 B-Reel Running Club
    3828 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ståhlberg Linda, 83
    2222 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stål Raymond, 65
    642 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stål Ronnie, 74 Riksbanken IF
    1374 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stänkelström Petter, 59
    2457 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Subhato Reedo, 03 Löparakademin Rågsved
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Suhard Karl-Henrik, 80 Hammarby IF
    711 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Suhard Yannick, 78
    2414 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Suleiman Mohamed Omran, 99 Löparakademin Katrineholm
    1791 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sund Britt, 60
    967 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundbaum Niklas, 78
    921 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Johanna, 92 Terrible Tuesdays Triathlon Club
    4337 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sundberg Karin, 71 Valbo AIF
    4052 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundberg Thomas, 71
    1333 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundeby Mikael, 91
    4047 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundell Adam, 99
    3797 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sundell Farahnaz, 63 Club Running Sweden
    3886 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sundell Rebecca, 96 Club running Sweden
    3911 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundén Mikael, 81 Huddinge SK LF
    1109 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundgren Amelia, 84
    3959 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sundh Ola, 60 Formtopp IF
    4234 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sundh Tove, 94 Sundbybergs IK
    3193 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sundin Erik, 81
    524 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundin Patrik, 84 Suddarna
    927 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sunding Jenny, 87
    233 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundman Daniel, 67
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83
    81 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Runacademy IF
    2506 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Björn , 84
    1848 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Elin, 01
    1296 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundström Inga, 51 Dsif
    1849 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Laila, 67
    1850 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Max, 98
    4320 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sundström Peter, 68 Pantbanken Sverige
    6 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Simon, 98 IFK Lidingö
    134 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundström Tomas, 74 Carrick AC
    4216 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sundvik Carolin, 89 Jayway
    541 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sunesson Daniel, 78 Swedbank
    3155 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Susic Dino, 90 Annedal
    3584 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sutherland Gregor, 77 Stockholm Frontrunners IF
    3381 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Suurkuusk Andreas, 72 TSM Running
    4021 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Suurkuusk Cecilia, 72 TSM Running
    543 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Suwada Urszula, 86
    913 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svahn Fredrik, 78
    3230 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svahn Johan, 70 IF Linnéa
    316 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svahn Peter, 77
    4065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svahnström Linn, 92 Runacademy IF
    4423 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svalvik Per, 87
    4393 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svanberg Albin, 000 Täby IS
    3533 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svanell Robert, 90 Turbovulkan
    1281 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svanström Charlotte, 71
    2220 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svartström Lena, 83 Stockholm
    3097 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxén Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    611 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svedberg Charlotta, 69
    1366 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Swedenborg Marina, 93
    3511 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svedenklint Emil, 83
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    96 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svedjeholm Mikael , 79 Fredrikshofs FIF
    417 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svedlund Micael, 60 -
    873 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svenler Jesper, 90
    1410 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svennerstad Sanna, 87
    53 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svenningsson Rasmus, 92 Race and Shine Sports Club
    4076 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Svensson 84Karin, 84 Sthlm City Triathlon
    1778 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Andreas, 73
    4481 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Anna, 75
    278 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson David, 73
    1759 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Edgar, 90 Sergelhuset
    3098 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svensson Eskil , 64 Fredrikshofs FIF
    1918 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Gunnar, 41
    4482 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Gustav, 80
    4186 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Henrik, 81
    1559 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Ivan, 89 Tss
    4187 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Johan, 77
    3479 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Johanna, 80
    1038 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Jonatan, 86
    2470 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Julia, 03 Löparakademin Skärholmen
    454 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Mathias, 85
    1016 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mikael, 64
    5021 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Oscar, 90
    2058 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Paulina, 94
    4017 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Svensson Pelle, 69 Enskede
    4534 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Stina, 73
    4116 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Thomas, 49 TSM Running
    934 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Tom, 68 Hammarby IF OF
    1299 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Tomas, 59
    498 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Gillstedt Patrik, 78 Smashing BK
    2181 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Rissanen Tove, 91
    656 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svenssonrotberg Linnea, 01
    4175 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svozil Tomas, 87
    2504 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svärdell Jacob , 86
    690 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svärdh Johanna, 86
    832 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sydow Leo, 90 Buildsafe
    1329 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sylenius John, 80
    659 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Syrén Julia, 93
    858 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Szlagor Alina, 91
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    3100 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Säfverblad Göran, 62 Hässelby SK
    2518 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sällström Johanna, 72
    782 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sällström Morgan, 62 Västerås LK
    248 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Säterborn Joakim, 69 Skokloster lk
    6142 1km Knattar kl. 10:00 Söder Allvin, 12 Våmhus IK
    939 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Söder Anna, 80 Våmhus IK
    2169 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söder Cecilia, 71 VH Runners
    729 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söder Fredrik, 78 Running Wild
    3486 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söder Jens, 74
    933 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söder Johan, 80 Våmhus IK
    6141 1km Knattar kl. 10:00 Söder Jonatan, 14 Våmhus IK
    1466 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderberg Bjarne, 68
    1809 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Joakim, 86 Backlura Tri
    3548 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Pontus, 84 Deloitte
    555 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Ulf, 59
    3140 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderblom Adam, 93
    1117 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderblom Rebecca, 65
    1812 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderblom Agius Anna-Carin, 67
    3227 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderfjell Lars, 65
    4533 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Söderfjäll Sofia, 92
    1407 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderholm Lisa, 63 Bromma
    3735 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderkvist Jan, 60 Täby
    574 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderlind Johan, 74
    65 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlind Marcus, 80
    3868 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderlindh Daniel, 83
    3085 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlund Jan-Magnus, 75 Axa SC
    1338 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Malin, 86 Bryggvägs lufsarna
    295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Söderlund Oscar, 87 Uptown Runners
    1191 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderman Börje, 60
    3838 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderman Johan, 88 Stockholm
    3609 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Söderman Pettersson Librada, 70 Årsta
    3466 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söderqvist Emil, 72 Sköndal
    872 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderqvist Gustaf, 88
    1388 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderqvist Johannes, 93
    4162 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Söderström Angelica, 81 Katrineholm
    2225 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderström Veronica, 91
    371 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Södling John, 89
    1948 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sörbom Hannah, 93
    3870 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sörbom Kristian, 60 Riksbanken IF
    4421 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sörbring Matilda, 81
    1855 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tabatabaei Sara, 80
    2207 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tageson Camilla, 67
    4260 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Taillandier Robin, 86
    79 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Take Linda, 73 Karlstad
    3496 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tambour Magnus, 67
    2237 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tamilina Anna, 86 Tss
    3417 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Tammisola Outi, 79
    4357 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tanehashi Shinya, 01 Kindon
    2127 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tannlund Magdalena, 83
    3905 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tapper Stefan, 78 Enköpings ai
    174 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tarlinder Alexander, 80
    6003 1km Knattar kl. 10:00 Tarlinder Alicia, 12
    6004 1km Knattar kl. 10:00 Tarlinder Maximus, 14
    806 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tauberman Martin, 78 SEB IF
    3894 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Taune Sanna, 74
    3488 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Teglund Thomas, 66 -
    377 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tegneborg Urban, 92
    1892 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tegnebratt Andrietta, 83 Pluttarna
    2054 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tegnebratt Sebastian, 88 OK Södertörn
    1739 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tejler Anna, 91
    4145 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tejler Eva, 89
    2326 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tekle Julia Luna, 04 Löparakademin Farsta
    733 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tekle Letu, 77
    3418 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tell Fredrik, 68
    1992 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teofilovski Daniel, 76 Nds
    594 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Terfelt Johan, 64
    3179 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tesfaghebriel Aron, 71
    4165 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tesfamariam Awet, 76
    2407 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tesfaselasie Tomas, 99 Löparakademin Hässelby
    1266 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tessier Maria, 75
    510 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thalen Tobias, 81
    559 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarajah Sathees, 75
    535 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarasa Santhan, 84 Ericsson
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75 HiQ Sports Club
    4266 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Theander Malin, 89 Deloitte
    3363 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Theander Tomas, 78 Stockholmspolisen
    3200 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thelander Magnus, 69
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Thelin Joakim, 87 Upsala IF
    3856 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thernström Malin, 67
    675 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Thessen Pernilla, 86
    4284 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thille Carl, 72 Strandbergs
    3954 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thomasson Charlotta, 61 Axa SC
    3302 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thompson Adam, 81 Ssideline City Run Club
    3519 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thomsen Alexander, 90 IF Linnea
    3566 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Thomsen Elin, 93 IF Linnéa
    3930 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Thomsen Maria, 70 IF Linnéa
    2221 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thor Hanna, 77 Stockholm
    3177 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thoren Eric, 82
    3400 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Thorén Arina, 73
    4409 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thorgersen Ketil, 72
    593 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorleifsson Andres, 88
    3509 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thormarker Adam, 89
    674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorsell Staffan, 91
    3386 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Thorsson Karin, 81 Linnea IF
    1542 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thuresson Emelie, 87
    3531 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thuresson Gunnar, 53 Club Running Sweden
    4367 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thurin Peter, 74
    4103 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Thörnberg Jenny, 78 Norra Stockholm Endurance
    4541 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tibblin Lars, 73
    1087 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Timmerling Arne, 53 Stigbergspojkarna
    1642 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tingström Per-Ola, 63 Kälvesta LK
    691 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tingvall Mathias, 85 Saltsjöbaden
    182 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tjernström Ulf, 81 Kilsbo IF
    4498 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Todaro Elisabet, 71 Todaros
    1783 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tollin Inger, 61 -
    1784 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tollin Joakim, 61
    1627 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Linda, 92
    1222 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Lovisa, 84
    1534 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tollstorp Daniel, 80 Creuna
    1452 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tomczyk Henrik, 70 Mediaformat
    719 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tonström David, 84
    3851 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Topolovec Hanna, 93
    3210 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Torbiörnsson Nore, 84 Stockholm
    3538 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Torikka Mika, 70 Umara sports club
    2151 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tornberg Miili, 84
    1118 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torneklint Åke, 57
    1103 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Torres Gianzo Cristina, 75
    4240 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Torstensson Carl, 95
    1712 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Torstensson Lovisa, 91 Stockholm
    2412 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Touma Esam, 03 Löparakademin Katrineholm
    846 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Traba Pettersson Pierre, 86 Norrköping
    1544 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Trabo Andrejs, 86
    2317 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tran Diana, 92 Löparakademin
    1564 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tran Hieu, 85
    4335 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Tranberg Ylva, 64
    2322 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Traore Djamila, 03 Löparakademin Farsta
    2424 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Trawally Amie, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    897 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Treiberg Tom, 52
    962 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Troeng Erika, 87 Coop IF
    3377 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Troeng Linnea, 82 OK Linné
    2300 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Trolldal Björn, 61 Stockholm
    3157 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Trossö Martin, 79 Swedbank
    2249 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tsai Fang-Yi, 87 Okome Löparklubb
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tumble Alf, 78
    1346 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tunberger Cecilia, 76
    1696 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tunbjer Philip, 86
    623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tunedal Rikard, 65 Wham
    2423 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Turen Malin, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    820 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tuul Viktor, 95 Tss
    394 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tuvberger Dag, 92
    1617 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysell Sundkvist Leif, 93 Solna
    1383 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Andreas, 92
    1487 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tysk Pär, 61
    2120 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysklind Johan, 80
    2121 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysklind Linda, 79
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tärnhuvud Estvik Johan, 84 Team Blekinge
    884 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tärnhuvud Estvik Linnéa, 85 Team Blekinge
    801 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Töcksberg Daniel, 88 Pappa Putte LK
    2496 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Töhönen Virpi, 68 Mvds
    1952 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törner Catherine, 75
    1880 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Törneryd Vilhelm, 88
    1878 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törneryd Åsa, 62
    1931 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törnkvist Emma, 91
    288 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Törnmarck Oskar, 85 Inski XC Trainer
    571 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törnroos Mikael, 92
    3728 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Uddland Christian, 82
    2188 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Uggla Amelie, 03 Bromma
    2189 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Uggla Maria, 63 Bromma
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Uhrbom Fredrik, 77 Spårvägens FK
    2022 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ulfung Adam, 87 Mohv
    268 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullakko Jim, 90 Björksätras löparfolk
    4129 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ullberg Kent, 53 MRR Visby
    3556 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ulrich Georg, 91
    281 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ung Mattias, 71 Runacademy
    1372 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Unnersjö Sofi, 87
    3437 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Unosson Anders, 65 Stockholm
    2484 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ushurov Naim, 02 Löparakademin Skärholmen
    195 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Uske Rickard, 90
    1324 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Utterström Katarina, 65 Tsm
    4068 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Uusitalo Monica, 73
    677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wagner Jan, 61
    5038 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Andreas, 87 Klarna Runners
    386 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Wahlberg Elina , 88 Stockholm city triathlon
    1919 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wahlberg Erik, 90
    3333 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Esbjörn, 73 Centerpartiet
    3591 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlberg Jimmie, 68 Runacademy IF
    1253 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlberg Sanna, 63
    4173 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wahlbäck Sandra, 93
    3414 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    3529 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    3712 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wahlgren Rickard, 80
    722 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wahlman Linda, 84
    467 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wahlqvist Johan, 72
    1549 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlsten Nina, 91
    3438 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlström Bengt, 67 Länna Runners
    55 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valas David, 80 Huddinge AIS
    1288 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Waldberg Christer, 61
    1995 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Waldberg Sebastian, 96
    1398 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Waldenström Rickard, 86
    1867 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Waldmark Daniel, 88
    5012 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Walerych Artur, 80 Colting Borssén
    854 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Walfén Johannes, 83
    6045 1km Knattar kl. 10:00 Walfridsson Billie, 14
    3983 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Valijärvi Riitta-Liisa, 79
    105 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Valkeaoja William, 87
    2043 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Walker Helena, 69 Betsson Group
    3094 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Vall Markus , 92 Fredrikshofs FIF
    259 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vallas Marcus, 90
    1586 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vallberg Anna, 90
    2206 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallberg Hjorth Kia, 66 Lidingö Ski Athletics
    3325 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallbäcks Johan, 86 Barrgränd SK
    3774 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Walleby carl-johan, 87 Jayway
    4007 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Vallén Ulrika, 89
    4419 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallén Rickard, 91
    4493 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallenius Wictor, 00
    3937 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wallenklint Joakim, 64 Hammarby Sjöstad LK
    1751 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vallentin Frida, 93
    2 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägens FK
    1899 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallgren Sophie, 82
    1529 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallin Annika, 76 Team Wahlkvist
    74 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wallin Helena, 81 Huddinge AIS
    1139 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallin Jenny, 95 Aldrin SK
    1860 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Jenny, 87
    704 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallin Johan, 87
    485 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wallin Lisa, 87
    3925 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wallin Michael, 61
    3520 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wallin Peter, 83 Riksbanken IF
    3328 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallinder Lars, 63 Ericsson SIK
    2091 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vallius Mirella, 83
    1133 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallman Therese, 71
    1314 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallmo Erica, 67
    1277 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wallmon Paula, 67 Svillinge IF
    787 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallner Tomas, 84 Stockholm Frontrunners IF
    1084 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Valnell Marcin, 76 SEB IF
    1614 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Walter Annica, 79 Team Nordic Trail
    3824 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Walter Chris, 60 Enhörna IF
    3804 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Walther Yvonne, 58 Nynäshamns långdistansklubb
    6085 1km Knattar kl. 10:00 Van Maika, 13 Skarpnäck
    6134 1km Knattar kl. 10:00 Vanberg Alma, 14 Terrible Tuesdays
    2000 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vandi Monireh, 75
    3955 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wang Yan, 87 Johanneshov
    1569 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wannebo Magnus, 81 Norwegian
    1884 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warbo Jenny, 78
    2046 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ward-Passey Claire, 78
    3940 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Warfaa Abdilatif, 72 Mik
    2321 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vargas Santiago, 03 Löparakademin Farsta
    2391 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Warsame Harun, 96 Löparakademin Husby
    3667 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wassholm Johanna, 79 IF Linnéa
    162 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Weber Erwan, 90 Spårvägens
    165 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Weber Erwan, 90 Spårvägen
    1613 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weckström Ann, 63
    3916 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wedberg Henrik, 92 Stockholm
    1112 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wedel Stålkula Anna, 76
    3602 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wedlund Joakim, 72
    792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vedung Jonas, 67
    3636 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Vegerfors Jakob, 85
    4113 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Björn, 93
    4114 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Ingemar, 56
    4400 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weiland Måns, 92
    1432 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Weiner Åsa, 56
    5056 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weir Vincent, 90 Ssideline City
    3628 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Weissenborn Peter, 66 Täby IS
    2042 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Welander Claes, 68 Betsson Group
    37 10 km Män Seedad kl. 11:00 Welday Michael, 99 Stocksäters IF
    176 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Welin Dan, 67 Hässelby SK
    173 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellander Rasmus, 90
    246 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellbrant Patrik, 83
    1827 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wendel Helene, 67 Camillas gäng
    1636 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wendin Jonas, 72
    2497 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wennberg David, 98 Mvds
    4269 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wennberg Julia, 94
    523 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennberg Kristian, 84
    3114 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wennberg Magnus, 64 IKJ Haninge
    2498 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennberg Sara, 02 Mvds
    1342 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wennerberg Niclas, 65
    135 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wennerberg Ruben, 83
    5020 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wennergren Fabian, 91
    4420 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennmo Tomas, 90
    1767 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennström Agneta, 68 -
    2156 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wennström Mari, 72
    1615 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wennström Martin, 77
    868 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Patrik, 71
    1350 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wenthzel Emelie, 91
    875 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Venturi Philip, 92
    1104 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vercruysse Pauline, 89
    218 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Werdin Andreas, 93 Sundbyberg
    511 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Johan, 62 Sundbyberg
    512 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Matilda, 00 Sundbyberg
    1219 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Verma Nilima, 77
    1220 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Verma Vipin, 68
    1744 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vernby Kåre, 74
    3253 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Werneberg Ann-Sofie, 77
    1932 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Werner Jack, 89
    2119 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Verstraete Simon, 89 Dj
    1225 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vesanto Olli, 57 Ärvinge utegym
    2213 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wessén Ylva, 70
    2217 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wessman Jakob, 91
    3469 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wessman Martin, 70 Xylem IF
    3162 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vestberg Joakim, 85 Nynäshamn LDK
    1093 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Jan, 64
    5010 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westberg Mårten, 61 Akalla Run
    1782 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westberg Per, 58
    199 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westblom Olle, 58 Club Running Sweden
    4071 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Westerback Hans, 58 SEB IF
    249 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vesterberg Peter, 72 Södertälje
    4513 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Westerberg Jennie, 71 IFK Lidingö
    1446 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westerberg Malin, 92
    3303 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerblad Håkan, 56 Spårvägen FK
    6114 1km Knattar kl. 10:00 Westerdahl Jennifer, 08
    903 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Philip, 91 Tottenham
    4315 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Westergren Sofie, 92
    3657 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Vesterlund Simon, 82 Jspolo Runners
    3110 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerlund Joel, 92
    5007 10 km Män Seedad kl. 11:00 Westerlund Mattias , 87 Junsele IF
    432 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westholm Niclas, 72 Örebro AIK
    2273 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 westin-nilsson Per, 62
    3949 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Westling Jannica, 74 Skuru IK
    3131 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westlund Fredrik, 76 IF Linnéa
    416 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vestman Amanda, 93
    1115 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westman Andreas, 71
    4225 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Westman Björn, 65
    1114 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westman Cecilia, 76
    570 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westman Håkan, 61 Weserhak
    1344 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westman Petra, 69 Solna
    1578 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westover Benjamin, 77
    1941 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wetter Hanna, 78
    1546 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wetterbrandt Erik, 89 AXA Sports Club
    4397 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wetterholm Cecilia, 77
    232 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiberg Bengt, 57
    2064 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiblom Jonna, 82
    108 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wibom Patrik, 73 Stockholm
    3280 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wickholm Pär, 66
    1448 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Karin, 84
    4185 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wickman Maja, 86
    242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widegren Torbjörn, 72
    3976 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Videll Pär, 85
    4451 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Widell Emma, 75 Mik
    314 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widell Johan, 66 Utbrytarna SK
    333 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widenfors Marcus, 76 Team Nordic Trail
    3590 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Widgren Jacob, 87
    1635 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vidhall Martin, 82 Stockholm
    209 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vig Jonas, 77 Hägersten
    4383 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wigelius Ted, 91
    1113 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wigh Carina, 76
    3521 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wigle Petter, 69
    3346 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wigren Joakim, 72 Fartfabriken
    4361 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wigren Robert, 86
    355 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wigsten Alexander, 80 TRIMBLE IF
    3340 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viguri Unai, 78 Ey
    6152 1km Knattar kl. 10:00 Wiharta Cruickshank Duncan, 14
    6151 1km Knattar kl. 10:00 Wiharta Cruickshank Hamish, 10
    119 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiik Thomas, 73 Motala AIF
    4401 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Viirola Ella, 99
    3465 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Viitasara Jukka, 76
    6056 1km Knattar kl. 10:00 Viitasara Sally, 10 Skogsluffarna
    6057 1km Knattar kl. 10:00 Viitasara Tuva, 09 Skogsluffarna
    469 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wijk Jonas, 78
    4387 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wik Katarina, 75
    3929 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikberg Peter, 68 Fikaligan
    4389 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wikerman Henrik, 89
    3788 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikeus Marcuz, 60 Kista
    4539 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Nils Arvid, 80
    1160 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiklander Charlotte, 72 Stif
    1843 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Clara, 01
    1844 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Ebba, 99
    1845 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Maja, 01
    1688 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wiklander Gummesson Lucas, 98
    1846 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiklander Gummesson Maria, 04 Sundbyberg
    113 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viklund Andreas, 74
    4445 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wiklund Gunilla, 69 Ck08
    3394 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Wikman Fanny, 89
    3194 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wikman Hans-Erik, 70 Täby
    720 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wikner Sebastian, 84
    3913 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Viksten Magnus, 64
    537 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Fredrik, 81
    538 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Jonas, 81
    799 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Viktoria, 80 Team Wahlkvist
    1518 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wikström Anders, 82 Mik
    1883 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Anna, 82 Gnesta
    4373 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wikström Erik, 64 LK Roslagen
    6073 1km Knattar kl. 10:00 Wikström Greta, 12
    6074 1km Knattar kl. 10:00 Wikström Viola, 15
    713 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Viktor Pierre, 89
    925 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiktorin Johannes, 90
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Viktorsson Mathias, 82 LK Gränslöst
    2320 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Viktorsson Moa, 03 Löparakademin Farsta
    1601 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilén Edwin, 01 Stockholm
    345 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vileåholm Tomas, 72 Snokarna
    867 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vilhelmsson Pernilla, 65
    3233 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Villabona Antonio, 90
    239 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Villabona Lisa, 82
    3402 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Willman Hannu, 64 Flens FS
    1259 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willstrand Eva, 65
    140 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiman Håkan, 67 IF Linnéa
    5023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimmercranz Per, 82
    3117 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wimnell Björn, 72
    2017 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Emelie, 88 Bilringarna
    271 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Winberg Madeleine, 87
    634 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Petra, 84
    4078 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Winberg Tommy, 69
    822 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Ulrica, 66 Drift Running Club
    747 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wincent Lars, 65
    1123 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vincenti Ivan, 75
    210 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vindefjärd Mats, 69 Athletic Club Salt Lake
    3577 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wingborg Johannes, 70 Länsförsäkringar
    4182 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Winsjansen Daniel, 76
    2247 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winter Christine, 90
    155 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Winter Tage, 47 Haik
    4244 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Winther Anna, 74 Studio Laaw
    3201 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viper Jacob, 93
    3234 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wiqvist Filip, 87 Terrible Tuesday
    1108 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Virdesten Anna, 80
    4433 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiremark Pär, 82 Precio Fishbone
    3343 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wirhed Anders, 64 Regeringskansliet IF
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsäll Lennart, 69 Västerås LK
    124 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Virta Caj, 73
    1752 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Virtanen Anton, 92
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirth Marcus, 69
    6072 1km Knattar kl. 10:00 Wiselqvist Wilma, 08 Bandhagen
    385 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Visser Bram , 89 Ssideline City
    1458 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Johanna, 76 Team vretbo
    1486 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Peder, 71
    6123 1km Knattar kl. 10:00 Wiström Oliver, 13
    1143 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Visuri Anna, 75
    965 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Witzig Nick, 95 Sweden Runners
    3348 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vivas Rodriguez Luis Eduardo, 92
    1129 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wivegg Stefan, 73
    1576 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vivenius Helene, 66
    526 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vlahovic Marina, 67 TSM-Running
    1444 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wolme Anna, 91
    1830 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 von Walden Jeanette, 87
    2068 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 von Wright Julius, 87 Can
    3195 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Zeipel Staffan, 66
    534 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Worth Anne-Catherine, 69
    3330 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vretblad Patrik, 75
    845 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wrighton James, 86 Stockholm Frontrunners
    654 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vu Hoang Tung, 79
    708 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wulff Teresa, 94
    3778 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wullt Johan, 70 Tyresö
    1738 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vuohisalo ann-christin, 58
    824 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wurz Markus, 72
    250 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Würtz Thomas, 82
    230 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Våghals Leif, 72 Idrottsveteranerna
    2095 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wåhlstrand Martin, 89
    1039 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wåle Siw, 57 Runacademy
    1380 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wållgren Malin, 91
    1211 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vålvik Per, 59
    198 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wärlegård Kalle, 71
    1445 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wärlegård Linda, 75 Huddinge
    6107 1km Knattar kl. 10:00 Wärlegård Malte, 11 Huddinge
    6108 1km Knattar kl. 10:00 Wärlegård Olle, 09 Huddinge
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wärn Björn, 77 Terrible Tuesdays
    1199 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Adam, 03 Supporterklubb 99
    1196 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Hanna, 80 Supporterklubb 99
    1616 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Johanna, 68 Supporterklubb 99
    1274 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Marie, 74 Supporterklubb 99
    1275 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Mats, 76 Supporterklubb 99
    1201 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Peter, 67 Supporterklubb 99
    1200 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvinf Jacob, 01 Supporterklubb 99
    1012 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vögeli Johan, 65
    2070 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Xia Cecilia, 92
    4510 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Xibri Ilda, 67 Stockholm
    1284 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yan Karlsson Hanna, 85
    2485 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Yanez Alejandro, 03 Löparakademin Skärholmen
    144 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Yang Ke, 79
    2413 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yassin Mariam, 99 Löparakademin Katrineholm
    3985 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Yau Candy, 79
    410 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ydrenius Fredrik, 69
    1523 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yeh Maria, 91 Deloitte AB
    1061 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Yllner Nadja, 63
    3984 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Yngvesson Susanne, 67 Springtime Sports Club
    2035 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ünlü Emre, 90 Riksbanken IF
    4382 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Yoe Sebastian, 87
    3406 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Young David, 61 Tsm
    1498 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ytterberg Stefan, 63 Urban athletes
    3986 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ytterfors Sanna, 86
    3208 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zachrisson Jonas, 83
    4115 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Zachrisson Petra, 71 Fairtrade runners
    2480 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zadruzny Alexander, 00 Löparakademin Skärholmen
    2486 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zafra Nicole, 03 Löparakademin Skärholmen
    3617 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zajac Jakub, 88
    2182 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zakrisson Ulrika, 75
    2293 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zandén David, 88
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Älvsjö
    4278 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Zander Johan, 77
    6012 1km Knattar kl. 10:00 Zander Loke, 09 Zander Novakovic
    464 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zander Madelene, 73 Zander Novakovic
    1670 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zart Krebs Paula, 92
    3403 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zatti Olivier, 74
    1419 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zazzi Åsa, 77
    930 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zedig Daniel, 71 IK NocOut
    929 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zedig Lucas, 97 IK NocOut
    2487 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zeko Alexandros, 03 Löparakademin Skärholmen
    6035 1km Knattar kl. 10:00 Zetterberg Agnes, 10 Uppsala
    4046 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zetterberg Fredrik, 90
    6036 1km Knattar kl. 10:00 Zetterberg Maya, 08 Uppsala
    1279 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zetterberg Niklas, 77 Uppsala
    1278 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zetterberg Pia, 75
    4221 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Zetterblom Jenny, 75
    3502 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zetterholm Jon, 89
    3484 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zetterlund Filip, 92
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zetterquist Victor, 78 Terrible Tuesdays
    2069 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zetterqvist Martina, 91 Can
    1264 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zetterström Emma, 90 Skarpnäcks OL
    3132 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zetterström Mikael, 76 Ängby Runners
    332 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ziambaras Elias, 73 Team Elli
    3763 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zickert Peter, 62
    4058 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zigmond Jakob, 86 Elektropartner
    4067 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zimmerman Marie, 80 Zpringa
    3651 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zimmerman Stefan, 65
    1037 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zingmark Ann-Charlott, 61
    2194 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zingmark Charlotta, 68 El Nukke
    1054 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zlatkovic Kent, 53
    2436 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zokirov Doniyor, 03 Löparakademin Norra botkyrka
    3845 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zolnir Andreas, 73
    3660 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zurzolo Vincenzo, 78
    4130 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åberg Leif, 66
    14 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åberg Marcus, 88 Hässelby SK
    1669 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Martin, 86
    3270 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åberg Oskar, 89
    4399 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Åberg Pernilla, 94 Swedbank
    3580 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åberg Tomas, 62
    4392 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åbom Björn, 65
    4473 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlander Eugenio, 87 Grillby
    4195 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlén Mats, 66
    131 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åhman David, 77 IF Linnéa
    1596 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åhnstrand Gamstorp Amanda, 01
    2305 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åhr Anna, 71
    2076 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åkerberg Frida, 00
    3370 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Åkerberg Susanne, 68 Stockholm City Triathlon
    2077 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkerberg Tomas, 71
    536 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Åkerlund Patrik, 81
    1762 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkermark Fredrik, 72 Bromma
    4247 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Åkermark Rosita, 73
    1074 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åkerstrand Sanne, 88
    3707 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Åkesdotter Cecilia, 82 Fredrikshofs FIF
    29 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åkesson Andreas, 87 Saltsjöbadens IF
    1610 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Åkesson Kristina, 67
    3724 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Åman Emma, 81 Spånga
    2212 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åmark Jerry, 80 Cool Runnings
    4112 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ångström Knut, 27
    3700 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ångström Liv, 82
    1418 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åslin Marcus, 92
    3631 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åslund Lars, 79 Kriminalvårdens IF
    4507 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åström Hans, 68
    2328 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Åström Jenny-Maria, 87 Löparakademin Farsta
    3562 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Åsvärd Maria, 82
    1236 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öberg Anne, 56 Nacka
    4259 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Öberg Billy, 70 Nemas problemas
    358 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öberg Christian, 92 Sweden Runners
    3550 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Jens, 77
    3555 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Tommy, 64 IFK Sala
    1618 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öberg Zühlke Petra, 72 Team Wahlkvist
    1687 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ödman Johanna, 91
    1106 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Öfverström Eva, 49
    1517 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhlin Ebba, 95 Karlstads Universitet
    4239 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Öhlin Mattias, 71
    1515 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhlin Alberti Ulrika, 69
    6040 1km Knattar kl. 10:00 Öhling Julia, 11 Sollentuna
    1295 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Öhling Linda, 76 Sollentuna
    3429 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhman Anders, 83
    3126 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Öhman Conny, 73 Stockholm Frontrunners IF
    1798 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Öhman Ellinor, 75
    328 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhman Jonas, 86 Mik
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öhman Martin, 73 Stockholm
    622 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Öhrn Andreas, 90
    3460 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhrner Filip, 87
    396 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhrström Jonas, 87
    4045 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Öhrström Sandra, 86 Sundbybergs IK
    4490 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Öhrström Åsa, 61 WeWhoRun Kungsholmen
    863 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öjerfalk Frida, 84 Runacademy IF
    1661 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Önnerfält Per, 63 Inteno
    2309 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Önnhage Ingvar, 54
    3266 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Örnberg Max, 87
    4396 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Örneberg Jakob, 87
    1876 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Örnhall Fredrik, 81
    3358 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Örum Christian, 76 Åkersberga Triathlonförening
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias , 82 Fredrikshofs FIF
    1645 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östansjö Niklas, 88
    2051 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östberg Maria, 83
    1797 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Österberg Emmy, 92
    1400 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Österberg Håkan, 58 Hogges
    1873 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Österberg Jakob, 00
    75 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Österberg Jessica, 81 Spårvägens FK
    532 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österberg Thomas, 68
    1728 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Österborg Anna-Lena, 60 Tjuvahålans IF
    178 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Östergrens Daniel, 74
    1307 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Österström Karin, 88
    3239 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Östervall Irma, 99 Fredrikshofs FIF
    3238 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Östervall Torsten, 68 Fredrikshofs FIF
    4509 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Östfeldt Josefine, 75 Race and shine
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Östlin Oscar, 94 Terrible Tuesday Triathlon Club
    2099 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Östling Fredrik, 70 Iopsys
    1459 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östlund Sebastian, 88 Liljeholmen LK
    553 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östlund Tommy, 67 TSOMD Runners
    621 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östman Christian, 86 Hägersten
    492 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Östman Matilda, 67 Attunda ok
    4291 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Östman Reglus, 70 4lee
    2366 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Özuer Talha, 03 Löparakademin Husby