ANMÄLAN
Startlista KfS Kungsholmen Runt 2018
         
  • Halvmara Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • Halvmara Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Män
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 10 km Kvinnor
  • (Toppseedade löpare)
             
  • 1km Knattar

  • Nummer Klass Startgrupp Starttid Namn Klubb
    3445 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Aaro Cristina, 74 Hägersten
    3427 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aarons Gregory, 52 San Diego Track Club
    1668 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abbas Hanaa, 02 Löparakademin Rågsved
    1060 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Abbemo Frederik, 68 Stockholm Frontrunners
    1698 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abebe Edom, 02 Löparakademin Skärholmen
    3731 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Abenius Johan, 57
    3307 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Abrahamsson Andreas, 91
    1257 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 63
    2241 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Abrahamsson Maria, 59
    2290 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ackers Linus, 79
    1477 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Adam Evelyn, 84
    60 10 km Män Seedad kl. 11:00 Adeler Erik, 79 IF Linnéa / Norge
    757 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adelsköld Martin, 75
    3095 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Adhanom Abraha, 77 Eskilstuna FI
    451 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Adlarson Anna, 92
    456 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adler Johan, 73 Liberalerna
    1945 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Adler Johannah, 84
    3760 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Adolfsson Erik, 62
    1361 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Adolfsson Rolf, 66 Swedish Swing Society
    3651 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Adolfsson Victor, 86 Årsta
    770 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Adsjö Max, 89
    2184 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 af Burén Katarina, 66
    2185 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 af Burén Pontus, 93
    667 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 af Kleen Gustaf, 82 Stockholm
    587 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 af Petersens Jakob, 70
    806 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Afrell Per, 57
    190 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Afzelius Erik, 72
    3124 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Agering Harald, 94 Brysch-Trysch IF
    3657 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Aggeryd Johan, 82
    308 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Aglo Joakim, 85
    1504 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Agnarson Abela, 79
    1029 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Agnvall Emelie, 91
    3110 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahlberg Frank Johan, 68 IF Linnéa
    4127 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahlberg Helene, 61
    910 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ahlflood Anna-Karin, 78
    3953 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ahlforn Patrik, 73
    415 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ahlgren Samantha, 93 Royal Rock Runners
    1961 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlin Josefine, 87
    4342 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahlin Ulf, 61
    882 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlin Walter, 95
    4227 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ahlquist Maria, 94
    1006 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ahlquist Martin, 62
    2040 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Mattias, 73
    2260 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ahlqvist Ulrika, 69
    4159 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahlström Jens, 75
    733 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ahlström Kristofer, 79 DN:s bodybuilder- och långdistansförening
    3405 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ahlström Tobias, 91 Bagarmossen
    4296 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahmad Razan, 92
    4235 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ahnskog Martin, 93
    3338 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ahola Peter, 71
    289 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ahroon Per, 63 Montessori/unicef
    1952 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ainouz Jonas, 86
    4083 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alamanos Emelie, 99
    1856 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Albemark Gunnar, 79 Roland Berger
    4148 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Albergoli Juan Manuel, 93
    3795 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Albers Jessica, 91
    3775 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Albertsson Hanna, 87
    3207 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Albrektsson Hans, 85 Majnio
    504 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Alders Jennie, 88
    764 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alders Mats, 58
    2047 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aldrin Malin, 92
    3687 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Alemán Bañon José, 77 Stockholm Frontrunners
    3021 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alemu Daniel, 97 Spårvägens FK
    4182 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alenmyr Kajsa, 92
    4356 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alexandersson Sofia, 89
    3709 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alfredéen Erik, 79 Runacademy IF
    1110 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Alfredsson Håkan, 66 Vegan runners IK
    3293 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alfredsson Jan-Olof, 54 Ottoprodukter
    3267 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Alfredsson Mikael, 74 Specialfastigheter
    4339 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Alfredsson Ulf, 68 Solna karate
    1643 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Al-Hakim Maria, 00 Löparakademin Vällingby
    326 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ali Ahmed, 89
    1669 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ali Hassan, 02 Löparakademin Rågsved
    514 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ali Nasra, 88
    2202 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alkatib Sabaa, 90
    3390 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Alkelin Sara, 92 Mercur Solutions AB
    1825 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Al-Khalili Faris, 59
    588 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allegrucci Alberto, 87
    591 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Allvin Peter, 76
    1784 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alm Elin, 70 Enskede
    3088 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Alm Niklas, 75 Skötkonungs finest
    4324 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Alm Susanne, 70
    3757 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Almbladh Eric, 78 Lidingö
    4233 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almerud Markus, 76
    895 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almgren Erik, 82
    1042 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almhagen Emily, 79
    1323 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Alminer Nina, 64
    677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Almkvist Hans, 88
    2253 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Almlöf Tomas, 75
    4103 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Almqvist Fredrik, 82
    254 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almqvist Jimmy, 82
    917 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Lennart, 50
    1218 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Almqvist Linda, 77
    369 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Almqvist Peter, 86
    3802 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Alonso Talamillo Jose Luis, 68
    1719 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Alpholm Christina, 82
    1568 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alquist Björn, 86
    3436 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alterbeck Carl, 79
    3335 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Altinger Mikael, 66 Club Running Sweden
    1790 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Altzar Emelie, 89
    648 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Alvarado Francis, 73 Stockholm
    6039 1km Knattar kl. 10:00 Alvarado Kallin Ella, 07
    1670 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Alzghoul Mehdi, 02 Löparakademin Rågsved
    1671 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Amin Nazari Mohammad, 01 Löparakademin Rågsved
    1644 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Amiri Mehrdad, 02 Löparakademin Vällingby
    1587 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Amouri Hiyam, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    30 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andemariam Heshlu, 97 IF Start
    332 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andén Axel, 81
    3250 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersen Joachim Meyer, 86
    235 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersen Johan, 76 Älvsjö
    6074 1km Knattar kl. 10:00 Andersen Oliver, 10
    4068 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Anderson Daniel, 90
    4014 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Anders, 70
    3708 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson André, 88
    297 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Andreas, 79 IK Droppen
    4074 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Andreas, 84
    1560 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Annie, 85
    1748 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Christian, 75 Solna
    3746 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Conny, 66 Esik
    4189 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Daniel, 83 Stockholm
    3108 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Dennis, 88 ELU IF
    1035 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Elias, 93
    574 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Emma, 81
    3074 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Andersson Erica, 90
    3031 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Filip, 85 Swedbank
    108 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Fredrik, 85 Laila
    3765 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Fredrik, 73
    3770 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Gert, 55 Scania IF
    1857 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Gunnar, 53 Hpi
    659 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Göran, 51
    1105 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Heléne, 66
    3910 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Henrik, 73
    169 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Håkan, 93
    3260 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Håkan, 69 Luthagsesplanadens IF
    3785 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Irmeli, 56
    4140 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Isak, 99
    1774 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Jan, 54 Profi
    3150 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Jens, 70 Stockholm
    4166 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Joel, 89 Umara Sports Club
    1149 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Johan, 62 Sub605545
    720 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Jonas, 70 Tyresö
    1186 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Kent, 54
    4366 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Kristin, 74
    3213 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Lars Johan, 64 Högby IF
    358 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Andersson Lars-Eric, 66
    462 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Linda, 86
    3781 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Malin
    853 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Martin, 59
    3286 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andersson Mattias, 70 Terrible Tuesday
    3846 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Mattias, 73 Linghed
    1288 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Merike, 57
    3858 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Niklas, 88
    2157 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Pär, 82 Digitalist runners
    61 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Rickard, 72 IF Linnéa
    1624 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Andersson Robert, 93 Löparakademin Fisksätra
    3066 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Andersson Robert, 89 IF Linnéa
    13 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andersson Simon, 91 Falun Borlänge SK
    3898 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Sofia, 91
    4321 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Staffan, 85
    1390 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stefan, 61
    1399 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andersson Stina, 92
    3645 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Andersson Tommy, 66 Scania IF
    4345 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Victor, 90 Roland Berger
    4350 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Vidar, 86 Uppsala
    4353 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Viktor, 96
    4354 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Yvonne, 72
    4097 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Andersson Linda , 88
    3912 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Andersson Groth Tina, 72 Linghed
    680 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andersson Ljungkvist Aeneas, 99
    967 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andreasen Birgitta, 64 Nyköping
    3212 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Andreasson Linda, 68
    777 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andren Mikael, 65
    53 10 km Män Seedad kl. 11:00 Andrén Johan, 80 Enebyberg
    886 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Andrews Lukas, 01
    1463 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Markus, 03
    1464 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Andrews Vita, 70
    3002 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Anfält Erik, 76 Örebro AIK
    624 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Anisimov Dmitry, 86
    9 10 km Män Seedad kl. 11:00 Antonsson Daniel, 93 IFK Lidingö
    1214 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Anzengruber Liisa, 50 Älvsjö
    1645 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aouda Moayed, 02 Löparakademin Vällingby
    1876 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Appel Henrik, 85 Bror Rudi Creative
    1053 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Appelgren Eva, 57
    3506 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arbro John, 65 Kungsholmen
    778 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aredal Mikael, 88 Jägarns jaktlag
    330 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arell Lars, 67
    3648 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Arenlind Ulf, 64 Mötesplats Löpning
    370 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Argin Peter, 75
    1699 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Aria Hadia, 03 Löparakademin Skärholmen
    4362 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Armgren Marc, 92
    3058 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Armgren Ted, 88 Vilhelmina Skidskytte
    3294 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arndt Moritz, 87 BK Långbukr
    3279 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arnell Henrik, 66 Henrik Arnell AB
    899 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arnqvist Jonas, 63
    3090 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arnqvist Patrik, 79
    942 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aroka Annabel, 96
    721 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Aronson Jonas, 66
    694 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Arpegård Johannes, 76
    3032 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Arthursson Fredrik, 63 Hässelby SK
    374 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Artvin Terese, 80
    3296 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Arvidsson Johan, 72 Nacka
    150 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Arvidsson Oskar, 02 Fredrikshofs FIF
    1759 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Arwidsson Daniel, 78 Läckeby
    958 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aschan Johanna, 72 Runday
    918 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ask Amanda, 86
    3163 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ask Jakob, 77 Friends of Polaris
    144 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Askdal Kjell, 67
    1520 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Askeljung Alfred, 90 Centerpartiet
    2041 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Askerfjord Sundeby Maria, 88
    716 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Asp Johan, 68 Botkyrka Shukokai Karate KLubb
    1807 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Asp Mutschler Erika, 80 Stockholm
    3121 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Aspeqvist Daniel, 82 Barnhjälms IK
    1115 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aspeqvist Ida, 80
    3576 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Aspeqvist Nicklas, 80
    6075 1km Knattar kl. 10:00 Aspgren Jonathan, 14
    425 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Asplund Eva-Maria, 66 Eskilstuna
    4158 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Asplund Jenny, 86 Hudik Triathlon
    4314 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Asplund Sara, 77
    1164 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Assarsson Julia, 91
    2281 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Assedal Zemika, 87
    3722 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Assmundsson Daniel, 78 Avesta
    3723 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Atarman Morgan, 73
    1213 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Attari Leyla, 79
    1262 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Atterstam Maria, 66 Nynäshamn
    3444 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Atterving Mats, 64 Stockholm City Triathlon
    3724 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Attoff David, 97
    3838 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Attoff Magnus, 64 Stockholm
    1893 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Audell Elisabet, 76
    4057 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Auren Caroline, 81 Umara Sports Club
    1588 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Awad Ladan, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    876 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Axbrink Ulf, 66 Spånga
    2051 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Cathy, 80
    1892 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Ida, 79 Saltsjöbaden
    4144 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Axelsson Jan, 65
    357 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Axelsson Josef, 82
    2096 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axelsson Miafia, 85
    466 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Axelsson Susanna, 83 Holmahult löparklubb
    3871 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Axenstjerna Patrik, 77
    1796 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Axlin Emma, 77 Konsumentföreningen Stockholm
    1646 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aziz Johannes, 02 Löparakademin Vällingby
    1368 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Aziz Sarah, 89
    1625 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Aziz Simon, 96 Löparakademin Fisksätra
    6121 1km Knattar kl. 10:00 Baard Oscar, 11 Team Norra Vare
    1443 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Baard Ulrik, 70 Team Norra Vare
    6122 1km Knattar kl. 10:00 Baard Wilma, 13 Team Norra Vare
    4095 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bachmann Rebecca, 72 Turid & Max IF
    6094 1km Knattar kl. 10:00 Back Matilda, 09 Solna
    318 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Back Pär-Erik, 61 Siljansnäs
    1508 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Backe Sabel Agneta, 45
    4062 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Backelin Christer, 43 Stockholm
    1947 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Backlund John, 75 Konsumentföreningen Stockholm
    3456 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Baeckström Emelie, 88
    500 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bahrami Hanna, 63 Uppsala LK
    1372 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Balcanovic Silvana, 77
    3794 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Balksjö Nannini Jessica, 82
    3737 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bandhold Carl, 74
    62 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bandling Melin Jacob, 86 Mölndals AIK
    1350 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Banger Lise-Lotte, 71
    4040 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Baran Behrem, 89
    1329 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barbieri Paolo, 73
    1276 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Barkell Mats, 48 Telamp
    3847 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bartels Maximilian, 93
    78 Återbud Seedad kl. Bartholomew Hanna, 83 Hässelby SK
    4222 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bartish Margarita, 88
    3527 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bartosik Matthias, 75
    1626 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bashari Sajad, 01 Löparakademin Fisksätra
    2255 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Battle Tommy, 93 Trioptima
    2021 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bauer Lisa, 84
    1057 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Baurmann Ewa, 81
    437 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Baykal Jacqueline, 88
    3628 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bech Steinar, 68
    1725 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Beckman Carl, 90
    3234 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Beckman Johan, 75 Mälarö Löparklubb
    3253 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Belak Martin, 80
    3070 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Belfrage Helen, 82
    4258 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Belhaj Mohamed ali, 85
    3092 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bell Marcus, 80 CSKA Ribbakov
    3859 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Below Nils, 62
    113 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Benauda Josef, 74
    1066 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Anders, 63 Stockholm Frontrunners
    16 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bengtsson Claes, 82
    637 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Erik, 90 Taif
    710 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Johan, 78
    3501 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Johan, 75
    1192 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Klas, 75
    3543 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bengtsson Magnus, 71 Scania IF
    1353 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bengtsson Rasmus, 85 Jägarns Jaktlag
    3341 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bengtsson Tobias, 73
    633 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bengtsson Loord Erik, 83 Sweco
    2061 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Benisch Margot, 52 Härochnu
    3027 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Berg Alexander, 84 Skogsluffarna OK
    3411 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berg Anders, 69 Anjou runners
    3705 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Berg Andreas, 78
    665 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berg Gustav, 84 Nya Carnegiebryggeriet
    865 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berg Tobias, 87
    6014 1km Knattar kl. 10:00 Berg Rendahl Elsa, 13 Skogsluffarna OK
    542 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergdahl Anna, 70
    2154 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergek Oskar, 00
    2256 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergek Tommy, 66
    1360 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergelind Robert, 84 Team Contenders
    4076 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenlid Erik, 89
    1912 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergensten Jenny, 73
    1754 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Clara, 92
    1965 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Julia, 89
    2226 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergenstråhle Sofia, 90
    1762 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berggren Daniel, 78
    1144 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berggren Jessica, 70 Lidingö
    1367 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergh Sandra, 84
    448 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergh Sarah, 88 Runacademy
    1376 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergholtz Mats, 45
    963 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Anders, 72
    1505 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berglund Anna, 66
    4085 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Berglund Emma, 90 Bnbrc
    223 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Erik, 75 Stockholm
    3 10 km Män Seedad kl. 11:00 Berglund Kalle, 96 Spårvägen
    4200 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Berglund Lars, 76
    92 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Berglund Sandra, 90 IF Linnéa
    399 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Berglund Sara, 78
    1419 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berglund Terese, 69 Ten Tits
    866 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Berglund Tobias, 81 Uppsala
    4367 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bergman Gunilla, 55 TSM
    723 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Jonas, 78 Bromma
    751 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Karl, 80
    4203 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergman Lars Eric, 48
    2123 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergman Marie, 61
    3552 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergman Martin, 83 Polk High
    1314 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Michael, 63
    1417 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Sven-Eric, 44 Stockholm
    35 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergman Thomas, 84 IF Linnéa
    872 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergman Tor, 72 Hildeberg IF
    956 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bergman Åsa, 70
    4284 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bergmark Per, 74 Stockholm
    3321 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bergstedt Steven, 82 Trioptima
    4297 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bergsten Rebecka, 96
    1524 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergstén Amanda, 90
    3430 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Anders, 73
    493 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Beatrice, 91
    106 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergström Erik, 88 Fredrikshofs FIF
    3464 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bergström Eyvind, 73 Turid & Max IF
    1832 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Fredric, 75 Digitalist runners
    17 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Jonas, 83 Runacademy IF
    3680 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Kristina, 54 Friskis & Svettis
    4243 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bergström Linda, 73
    56 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bergström Oskar, 90 AC Salt Lake
    820 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bergström Philip, 87
    2214 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Sara, 81
    1572 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bergström Jonsson Olle, 87 Dlk
    288 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bergvall Olof, 88
    1930 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Berlin Joakim, 85
    765 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bern Mattias, 73 Nacka
    1211 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bernhardsson Lennart, 47
    573 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bernström-Elfvengren Emma, 67 vallentuna fk
    3591 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Berntsson Patrik, 77
    1199 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bernwall Laila, 67 Deltek
    4280 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bernwall Patrik, 69 Danderyd
    1538 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Berois Andrea, 91 Dj
    1799 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bertils Leif, 61
    4313 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bertilsson Sanna, 63 Tveta
    4138 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bertmar Ingrid, 70 Passlöparna i Huddinge
    107 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bertrandt Karl, 68 Värmdö If
    1200 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Berzell Eva, 63
    198 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Berzell Lars, 62 Väsby OK
    1647 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Beshkoufeh Navid, 02 Löparakademin Vällingby
    2029 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Besson Ludmilla, 90
    1347 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Beszczynska Magdalena, 77
    1023 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bettaieb Dennis, 84
    3915 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Betzholtz Tomas, 72
    4039 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Benedicte, 78
    4114 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Beuneu Grégory, 74
    3386 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bexell Josef, 85 Terrible Tuesdays
    494 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bigert Carolina, 68
    1263 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bigner Maria, 67
    1280 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bigner Mats, 65
    3598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Billgert Staffan, 67 Söderberg o Partners IF
    6098 1km Knattar kl. 10:00 Billing Ben, 12
    1358 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Billing Rickard, 72 Stockholm
    3045 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bills Adam, 93 Vattenfalls IF
    3612 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Billsjö Robin, 83
    747 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bineholt Magnus, 81 Holbin
    1700 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Binici Kubra, 02 Löparakademin Skärholmen
    59 10 km Män Seedad kl. 11:00 Biranvand Yavar, 90 Västerås LK
    3324 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Birkedahl Andreas, 79
    3011 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bitén Niklas, 88 Svillinge IF
    1648 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bjerkesjö Albin, 02 Löparakademin Vällingby
    6018 1km Knattar kl. 10:00 Bjerkesjö Alfred, 13 Uppsala
    133 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerkesjö Peter, 80 Uppsala
    6019 1km Knattar kl. 10:00 Bjerkesjö Signe, 10 Uppsala
    3029 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Bjernhagen Hannes, 94 PiteRunners LDK
    364 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjerstedt Mikael, 68 Enskede
    478 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bjuhr Elin, 78
    3458 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjuhr Erik, 82
    1765 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bjurenvall Daniela, 81
    889 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bjurenvall Thomas, 80
    3463 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bjurling Erik, 68 Ingarö
    3252 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bjurman Magnus, 71 Vi Tackar
    6134 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Isabella, 10
    178 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bjurner Pontus, 74 Hammarby IF Friidrott
    6135 1km Knattar kl. 10:00 Bjurner Sam, 12
    3868 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bjurström Patrick, 45 IF Linnéa
    4044 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bjärnek Björn, 86
    1844 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bjärnlind Frida, 86 Ensolution AB
    1225 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björck Linnéa, 91
    3636 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björk Anders, 77
    3421 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Björk Ann, 76 Ängby Runners
    1576 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björk Erika, 86
    3325 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björk Henrik, 94
    3362 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Björk Ingrid, 59
    696 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Björk Jakob, 98
    315 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Björk Martin, 92
    3557 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Björk Mattias, 75 Ängby Runners
    1493 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Björk Petra, 90
    2167 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Björk Thomas, 81 Wildenbajs IF
    1270 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Björkberg Markku, 77 Team Björkberg
    1545 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkenlid Anita, 66
    1022 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björklund Jesper, 76 Tittignass IF
    2212 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björklund Sanna, 79
    6146 1km Knattar kl. 10:00 Björklund Tova, 11 Aspudden Tellus
    3382 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Björkman Helena, 75
    1573 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björkroth Birgitta, 62
    2244 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Björkroth Thomas, 60
    1894 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Björksten Sofia, 71
    3767 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Björnberg Frida, 93
    6109 1km Knattar kl. 10:00 Björndahl Agnes, 06 Örby/älvsjö
    6110 1km Knattar kl. 10:00 Björndahl Saga, 06 Örby/älvsjö
    3900 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björndahl Stefan, 66 Örby/älvsjö
    3137 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björne Dan, 85
    3389 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Björnen Ola, 76 Nynäshamn LDK
    3907 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Björnermark Thomas, 71 Bromma
    414 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Björnsson Linda, 81
    1863 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bladh Hanna, 82
    3624 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bladh Stefan, 72 Bladerunner RC
    595 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Blanck Anton, 88
    3385 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blidfors Robin, 87 TSM Running
    971 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blixt Bobo, 63 Åkerstorp Runners
    236 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Blixt Marco, 68 Fortum Sverige AB
    2031 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blixt Mona, 65 Bromma
    1993 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blom Elisabet, 56
    3205 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blom Fredrik, 92 Brysch-Trysch IF
    532 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blom Linnea, 91
    1905 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomberg Johanna, 90
    1843 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomdahl Freja, 88
    4204 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Blomén Lena, 72 Vällingby
    3824 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomfeldt Lars, 66
    2020 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomgren Lisa, 93
    1919 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomquist Jessica, 86
    550 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Blomqvist Christin, 92
    1157 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Jonas, 74 Bålsta
    1180 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Blomqvist Kent, 59 Birka&brembil
    1672 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Blomqvist Madeleine, 93 Löparakademin Rågsved
    3300 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Blomqvist Mattias, 77 Fair trade Runners
    3745 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Blomqvist Michael, 86
    1385 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Blomster Solveig, 79
    219 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boajé Anders, 73 Ekerö IK
    6005 1km Knattar kl. 10:00 Boajé John, 10 Ekerö IK
    6006 1km Knattar kl. 10:00 Boajé Simon, 13 Ekerö IK
    6007 1km Knattar kl. 10:00 Boajé Vincent, 09 Ekerö IK
    4161 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boberg Joakim, 71
    1026 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bocklandt Dieter, 88 DICE RUN CLUB
    166 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bodin Cristian, 81 IK Stern
    1860 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bodin Gustav, 83
    3097 10 km Män Seedad kl. 11:00 Bodin Gustav, 91
    685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodin Henrik, 68
    2181 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bodin Pierre, 71 Orkoien
    1791 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Boding Emelie, 87 Team Sibirien
    1081 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Boding Gunilla, 48
    2172 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Boding Peter, 79 Team Sibirien
    734 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bodvard Kristofer, 81
    1458 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Boers Wieland, 88
    1058 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bofält Eva, 57
    1789 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bohlin Ella, 79
    283 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bohlin Kristofer, 75 Uppsala LK
    2158 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bohlin Patrik, 65 Gurraberg
    3417 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bokenberger Andreas, 86 Swedbank
    2258 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bolk Torbjörn, 83 Stanley Security Sverige
    3238 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bolmgren Kjell, 66 Fredrikshof FIF
    4049 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boman Håkan, 65
    205 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bondesson Niklas, 80 Evidence
    1729 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bondhus Caroline, 89 Stockholm
    2250 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bonnedahl Tomas, 83 Trioptima
    6043 1km Knattar kl. 10:00 Bonnevier Einar, 14
    3140 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bonnevier Håkan, 83 Bellbird
    2189 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bonnier Raoul, 92
    2196 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bopp Robert, 93
    2000 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borén Leif, 69 Vendelsö Ultras
    3753 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Borg Elisabeth, 76
    644 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Borg Felix, 88 Mediaformat
    3176 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borg Thomas, 69 Pwc
    1995 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Borges Lara, 89 Dj
    3229 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Borgman Daniel, 73 IF Linnéa
    1533 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borgström Anders, 53
    3394 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Borgström Kristina, 79
    1352 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Borgudd Rasmus, 89
    1649 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Borodajko Oskar, 02 Löparakademin Vällingby
    1869 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bossen Hauke, 67 Roland Berger
    4016 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Boström Anders, 59 Stockholm
    343 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boström Hans-Erik, 59
    3311 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Boström Magnus, 68 Club Running Sweden
    202 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Boström Martin, 80 Gotlands Bro OK
    3159 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Braatz Erik, 84 PMI FO Thxop
    3435 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Brack Nathan, 96
    972 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bragning Wiveca, 79
    6020 1km Knattar kl. 10:00 Brand Benjamin, 14
    406 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brand Frida, 91
    412 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brand Linn, 89
    602 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brand Marcus, 80
    4260 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brandén Svante, 53 Aik
    1760 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brandt Daniel, 88
    3035 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brandt Marcus, 80 Umara Sports Club
    264 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Braniff Felipe, 77
    727 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bratt Karl, 85 Nacka
    3233 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Brattander Henrik, 80 Trioptima
    753 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Brattström Marc, 65
    6095 1km Knattar kl. 10:00 Brehmer Cernik Hayley Alaska, 14 Sheldon IF
    6176 1km Knattar kl. 10:00 Breman John, 12
    536 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bremberg Susanna, 61 Stockholm
    954 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bremer Arne, 68
    418 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bretschneider Berit, 88 YO Running Club
    447 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Breymas Rebeka, 93
    603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Breymas Ryszard, 49
    3114 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bringle Peter, 72
    2032 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brissler Mia, 88
    3928 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Britts Waldemar, 90 Accenture IF
    1160 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Broberg Jonny, 66 Bruberi Running Club
    1581 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brobäck Johan, 81 Plr
    335 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brochard Cyriaque, 81
    3845 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Brodin Mats, 69 AstraZeneca IF
    3063 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Brohult Linus, 72
    1913 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Brolin Jenny, 72
    930 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Broman Ann, 65 Luxingen IF
    1122 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bromander ing-marie, 58
    530 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brorsson Linda, 73
    994 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bross Cecilia, 76
    1583 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bruhn Helena, 83
    2179 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brunberg Henrik, 77
    898 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Brunberg Pia, 82
    1939 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Brunedal Johan, 88
    3736 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Brunmark Charlotte, 85
    429 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bruzaeus Anna, 75 Runacademy
    375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Brück Sebastian, 78
    2146 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bryngelson Annica, 48 Fredrikshofs FIF
    4268 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bryngelson Ola, 48 Fredrikshofs FIF
    4160 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Brännlund Jim, 80
    3344 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Buller Granlund Annelie, 70 Hässelby SK
    3608 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bullough Rob, 76 DICE RUN CLUB
    2246 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bultar Therese, 84
    1379 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Burendahl Sofia, 77
    3135 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Burman Anders, 63
    1744 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Burman Charlie, 68
    3486 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Burman Iréne, 65
    1650 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Burman Lisa, 91 Löparakademin Vällingby
    450 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Burrows Agneta, 69
    3761 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Busk Erik, 86 IF Nornan
    1586 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buskas Lars-Göran, 70 Åkersberga
    1585 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Buskas Simon, 04 Åkersberga
    4221 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bustos Anette, 66
    3755 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Bustos Emil, 93
    3273 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Buswell Rob, 78
    3699 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Buxbaum Klas, 92
    4063 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bygdestam Christer, 76
    3509 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Byheden Jonas, 81
    1219 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bühlmann Linda, 75
    2015 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Büstrich Linnea, 89
    750 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Byström Magnus, 69
    3650 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Byström Victor, 82 Grödinge
    1569 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Bågenholm Moa, 93
    518 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Bånkestad Sara, 89
    582 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Båth Malin, 66 Fait accompli IF
    170 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Bäck Johan, 75
    77 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Bäcklund Johanna, 85 Runacademy IF
    4333 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Bäcklund Kristina, 77
    4038 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäcklund Martin, 88
    772 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Bäckman Mika, 87
    1171 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Karin, 81 Hägersten
    4098 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bäckström Lars, 52 Stockholm
    1272 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Bäckström Markus, 75
    3334 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Bäckström Patrik, 78 IK Tellus
    3647 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Bäckström Urban, 69 Bromma Runners
    4149 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Bärlund Jan, 66 Stanley Security Sverige
    1889 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Bönke Hugo, 94 Uppsala
    6139 1km Knattar kl. 10:00 Börjesson Albert, 13
    294 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Börjesson Anders, 81 Stockholm
    3607 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Cabeza Rafael Hegre, 86 Don
    1487 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Callerholm Iris, 96
    3626 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Callert Stefan, 68 Biab
    974 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Callmeryd Clara, 81 Sky Hotel Apartments
    1909 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Calminder Andreas, 80
    1910 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Calminder Jennie, 80
    984 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Camber Caroline, 84
    3799 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Campion James, 89
    63 10 km Män Seedad kl. 11:00 Canessa Carlsson Tomas, 70 Djurgårdens IF
    4357 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Capillo Carlo, 84
    3622 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Carheden-eriksson Sofia, 73
    3340 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlberg Sören, 73 Johanneshov
    100 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Carlerud Albin, 02 Täby IS
    1730 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carleson Caroline, 91 Roland Berger
    1043 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carling Emma, 71
    4055 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carlquist Thomas, 86
    915 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Carlson Thomas, 66 Stockholm
    3308 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlsson Björn, 87 Accenture
    1864 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carlsson Hanna, 90
    1465 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Carlsson Sandra, 86
    3195 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carlstedt Anders, 72 Kalmar RC
    3214 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Carnehagen Mats, 68 Ibm
    4005 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Carolusson Ahlin Adrian, 95
    1627 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Carrero Linnea, 01 Löparakademin Fisksätra
    811 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cassar Peter, 89 Klarna
    1488 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Cassel Eva, 61
    268 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cassel Göran, 66
    4186 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Casserlöv Katarina, 59
    1673 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Casserlöv Philip, 95 Löparakademin Rågsved
    1739 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Castanon Cristina Alegre, 89
    7 10 km Män Seedad kl. 11:00 Casteel Archie, 96 Spårvägens FK
    515 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Castor Nina, 90
    506 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Cederblad Kajsa, 75
    1512 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cederqvist Åke, 40
    606 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Centellini Patrik, 71
    580 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Centerskog Linnéa, 78 Kvock
    3440 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Chabot Xavier, 79
    995 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chakir Miriam, 88
    1027 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chan Dominic, 80 Stockholm
    1403 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Chennell Susanne, 59
    1628 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Cherkani Hakim, 01 Löparakademin Fisksätra
    3283 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Cherry Lee Thomas, 87
    1292 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Choque Alex, 61
    774 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Choque Micha, 87 Farsta
    1629 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Chowdhry Bilal, 02 Löparakademin Fisksätra
    1589 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Chowdhury Janna, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1230 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Chu Erik, 84
    64 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claeson Oscar, 82
    15 10 km Män Seedad kl. 11:00 Claesson Jonatan, 91 Spårvägens FK
    867 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Claesson Tobias, 91 Mediaformat
    1136 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Clasénius Jeanette, 89
    1674 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Clemente Acuna Pamela, 00 Löparakademin Rågsved
    755 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Clementi Mario, 64 Värmdö Social Running Club
    2036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 C-Ljungberg Magnus, 83 Roland Berger
    2205 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Coard Samantha, 69
    1746 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Colfach Engberg Charlotte, 87
    1747 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Colfach Engberg Dan, 81
    162 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Colliander Anders, 60 Dramatens Löparsektion
    302 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Collin Elliot, 00
    3038 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Collin Ronny, 69 Örebro Aik
    1757 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Conner Olivia, 92
    3508 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Conradsson Jonas, 74 Saltsjöbaden Triathlonsällskap
    1062 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Cordeus Farrid, 82
    797 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Cornelius Patrik, 64 Stockholm
    1015 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Corral Pia, 81
    3083 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Cortinovis Mario, 71 Enhörna IF
    581 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Crafoord Lydia, 93
    3957 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Crawford James, 80 Elektropartner
    4255 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Croft Andrew, 70
    2191 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cronheim Rebecca, 89
    3742 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Croona Christian, 89 Ssideline city run club
    6068 1km Knattar kl. 10:00 Crossner Carl, 11
    3866 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Csepela Estelle, 001 Järna SK
    1590 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Cuadros Anneli, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    365 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cunningham Nathaniel, 76
    160 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Cunningham Victor, 86 Runacademy
    4329 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Czarnocka Sylwia, 72 Sct
    643 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dacke Fredrik, 87
    192 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dagerskog Henrik, 92
    1195 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dagert Kristina, 73
    3472 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahl Göran, 58
    3747 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahl Jörgen, 69
    3202 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dahl Staffan, 79 Kåres Löparakademi
    3933 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Dahl Viktoria, 63
    1751 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahl Bosta Christina, 54 Stockhol
    1016 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dahlberg Susanne, 66
    3716 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Dahlén Anna, 80 DICE RUN CLUB
    321 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlgren Benjamin, 62
    263 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dahlin Fredrik, 87
    1278 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlin Mats, 61
    4346 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahlin Victor, 87
    4317 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dahling Simon, 94
    6115 1km Knattar kl. 10:00 Dahllöf Julia, 08
    2243 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dahllöf Martina, 73
    6116 1km Knattar kl. 10:00 Dahllöf Wilma, 10
    636 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dahlman Erik, 67 Djurgårdens IF
    4187 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dahlquist Katarina, 59
    6082 1km Knattar kl. 10:00 Dahlqvist Emma, 07
    386 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Dahlqvist Nathalie, 84
    3446 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Dahlqvist Peter, 62 lonesome runners
    3918 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dahlqvist Tommy, 67 Vallentuna
    2059 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dahlström Marcus, 88 Järfälla
    1424 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dahlström Thomas, 71 Kalmar BTK
    4294 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Dakua Prakash, 81 India
    1980 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dalaryd Kerstin, 54
    1069 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dalebrant Fredrik, 87
    890 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dalkvist Fagerholm Mikael, 86
    3710 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dalman Andreas, 71
    544 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dalsätt Annika, 71 Sollentuna
    345 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dam Jack, 89
    1548 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Danieli Ana, 86 Stockholm
    943 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Danielsen Anna, 78
    347 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Danielsson Jesper, 97
    6194 1km Knattar kl. 10:00 Danielsson Joel, 008
    1210 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Danielsson Lennart Olov, 43 Team Skavsåret IF
    441 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Danielsson Linnea, 89 Hammarby IF Löparnas Vänner
    991 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Danneke Cecilia, 82
    6178 1km Knattar kl. 10:00 Danofsky Simon, 13
    1874 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Darin Helene, 79 Täby
    668 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Darpö Gustav, 82 Trioptima
    4024 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Dasler Anna, 70 Hemsö IF
    322 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Davidson Simon, 01 Täby IS
    4147 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Davidsson Sofia , 87
    3917 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Davidsson Tomas, 75
    829 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Davies Richard, 77
    471 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Davis Lauren, 72 Melbourne runners
    65 10 km Män Seedad kl. 11:00 Davour Magnus, 71
    3342 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 de Bruijn Tim, 94
    3409 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 de Jong Aleksandra, 96
    4165 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 De Kruijk Adrianus, 75
    423 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 De la Torriente Gila Maria, 69 Stockholm
    3387 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 de Pablo Félix, 92 BC Team
    31 10 km Män Seedad kl. 11:00 DE PEDRO DOMINGO Hector, 85 Hässelby SK
    3412 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Degselius Anders, 71 Turebergs IF SOK
    1320 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Delander Niklas, 81
    1427 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Delberger Mattias, 69
    1418 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Delgado Therese, 82
    702 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Demirovic Jasko, 74 Stockholm Frontrunners
    1651 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Demissie Andreas, 02 Löparakademin Vällingby
    4292 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Denker Christopher, 72
    6026 1km Knattar kl. 10:00 Dennemark Adrian, 11 Stockholm
    6027 1km Knattar kl. 10:00 Dennemark Amelie, 09
    623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Denny Cailean, 85 Hhh
    1024 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Denny Moa, 92 Hhh
    3127 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Derfält Mattias, 88 Heja Mera AB
    841 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Derle Sebastian, 77
    1155 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dester John, 85 Jägarns Jaktlag
    1591 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Diallo Oumou , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1393 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Diana Stefano, 78
    3231 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Didrikson Emil, 70 Essinge Island Runners
    1025 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dieden Sandell Ellen, 90
    3117 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Diephuis Anders, 71
    299 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Dimeo Clas, 78
    1968 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinell Kalle, 73 Dj
    455 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Dinnesen Malin, 78
    2269 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dinnetz Björn, 77 Missnöjd MC
    1451 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dinnetz Veronica, 76 Missnöjd MC
    1592 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dogan Emine, 01 Löparakademin Norra Botkyrka
    2119 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dolk Monica, 74
    1258 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Amanda, 93 Dominanders
    4224 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Domanders Emelie, 91 Dominanders
    1259 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Domanders Maria, 68 Dominanders
    4225 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Domanders Moa, 95 Dominanders
    3112 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Domanders Ulf, 68 Dominanders
    1802 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Domeij Eric, 85
    2213 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Domeij Berglund Sanna, 90
    1201 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Domesjö Lars, 55 Stockholm
    1068 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Dongas Fredric, 1968
    6136 1km Knattar kl. 10:00 Donofrio Davide, 13
    6137 1km Knattar kl. 10:00 Donofrio Pierluigi, 13
    3157 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dooley Dylan, 95
    1675 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Dornell Tove, 87 Löparakademin Rågsved
    3827 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Dorsander Linda, 76 Sollentuna
    3353 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Dourrouj Klara, 81
    3098 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Doverlid Josefin, 91 Mummelmann
    711 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Dovärn Johan, 81
    1223 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dovärn Line, 80
    6071 1km Knattar kl. 10:00 Dovärn Ludvig, 12
    6072 1km Knattar kl. 10:00 Dovärn Vilmer, 09
    1485 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Dubeuf Bérengère, 88 Runacademy IF
    2190 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Duivestein Robin, 84
    400 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Durén Karin, 79 IF Linnéa
    2080 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Dybeck Markus, 93
    6030 1km Knattar kl. 10:00 Däversjö Adrian, 11
    3149 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Dölling Anders, 71
    3905 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Dörnfeld Timon, 24
    3597 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ebeling Per, 69 Enebybergs IF
    3350 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Edding Mia, 78
    3701 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Edgren Anna, 79 Power Woman Athletic Club
    1888 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edgren Hugo, 82 Trioptima
    1509 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edholm Agneta, 50 Bromma
    3592 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edholm Patrik, 77 Nacka
    2045 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Edin Malin, 86
    3625 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edin Stefan, 73 Fånäs LK
    3531 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Edlund Ann-Charlotte, 56
    1726 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Edlund Carl, 90
    272 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Edlund Hannes, 80 Träningshets
    1034 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Edström Sofia, 73
    3561 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Edvardsson Max, 84 Solna
    805 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Edvardsson Peter, 85
    433 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Efraimsson Elin, 88
    553 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egerfalk Johanna, 82 Swedish Match
    203 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egmar Mattias, 78 Djurgårdens IF
    434 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Elisabeth, 87
    683 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Henrik, 77 Varglund
    310 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Johan, 87 Stockholm
    246 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Egnell Robert, 75 IFK Lidingö
    521 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Egnell Gustafsson Christina, 78 Bromma
    3494 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ehlin Jessica, 89
    3339 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eiborn Peter, 74 Star Vås
    973 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Einarson Bruno, 55
    2168 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Einarsson Per, 77 DICE RUN CLUB
    4094 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eirefelt Eva-Lena, 62 Club Running Sweden
    2090 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eirefelt Mattias, 71
    936 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ek Anna, 81 Huddinge
    1550 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ek Anna, 70 Stanley Security Sverige
    4084 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ek Emily, 80 Lonesome Runners
    3013 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ek Kristian, 89 Terrible Tuesday Triathlon
    737 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ek Lars, 52 Fäjmus
    1780 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekberg Daniel, 85
    1384 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ekberg Issa, 91
    1781 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekberg Marie, 67
    2175 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekblad Petter, 63
    1227 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekblad Stenhammar Lisbet, 61
    3431 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekdahl Björn, 86
    2135 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekelund Niklas, 83 Roland Berger
    546 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ekeståhl Catarina, 83
    601 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekgren Björn, 70 Väsby SS Triathlon
    1000 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund Christoffer, 84
    1082 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eklund George, 77 Solna
    212 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eklund Peter, 75 Adecco
    583 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eklund Wenche, 87
    3459 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ekman Erik, 72 Bluefish Pharmaceuticals
    639 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Fredrik, 86
    3805 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ekman Johanna, 74 Älvsjö
    1958 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekman Jonna, 78
    3102 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekman Magnus, 77 Ik Hakarpspojkarna
    2084 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekman Martin, 90
    174 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekman Olle, 82
    1413 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekman Susanne, 65
    860 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ekman Thomas, 62
    1782 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eknor Tomas, 62 Elekta IF
    2104 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ekstedt Mikael, 74
    3277 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekstrand Carl, 76
    957 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekstrand Åsa, 57
    3246 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Andreas, 72 Trappsniglarna
    1551 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ekström Anna, 73
    992 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ekström Cecilia, 72
    4059 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ekström Cecilia, 92
    3288 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ekström Stefan, 69 Stockholm Frontrunners
    180 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ekwurtzel Robin, 88 Stockholm
    3206 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 El Ouali Hanine, 73 Trimontagne
    1676 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elahi Linda, 01 Löparakademin Rågsved
    638 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Eldhagen Erik, 74
    3071 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Eldholm Annemarie, 70 Örebroaik/camp019
    3803 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Elevant Joachim, 73
    1308 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Elfsberg Mona, 59
    2013 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Elfving Carolina, 73
    3623 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elgh Johan, 91 Royal Rock Runners
    628 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Elgqvist Urban, 62
    3492 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eliasson Jesper, 69
    2128 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eliasson Mary-Anne, 66 Stuvsta
    4311 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eliasson Sara, 92 Södertälje
    3924 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eliasson Ulf, 65 Stuvsta
    3028 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Elinder Daniel, 77 Papphammarpojkarna
    4080 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ellberg Maximilian, 88
    2100 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ellerstad Mikael, 81
    4072 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ellertsdottir Hoff Aidis, 72
    634 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellqvist Erik, 65 Sollentuna
    1089 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ellström Gustaf, 82
    630 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ellström Nils, 51
    1252 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Elwén Olle, 76
    4109 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Emelianov Grigory, 87
    1020 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Emilson Daniel, 76
    3952 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Enander Gitte, 76 SPIF Triathlon
    300 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Enblom David, 65
    868 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Enbom Tobias, 70 Söderberg & Partners
    3199 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eneholm Bo, 66 Vällingby
    3729 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Enetoft Bengt, 50
    1503 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Anna-Karin, 95
    301 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Enfors Daniel, 73
    1779 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Erik, 93
    1855 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Gunilla, 64
    1861 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enfors Håkan, 54
    1277 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engardt Mats, 61
    1959 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engberg Jörgen, 59 Stanley Security Sverige
    1119 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Inga-Lill, 67
    1242 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Engberg Krantz Magnus, 64
    362 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Engblom Martin, 77 Trioptima
    3499 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engdahl Joakim, 79 Torplyckan
    3218 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engesrønning Martin, 79
    2264 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engfeldt Elin, 87 Handelsbanken
    3482 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Englund Héléne, 82 IKJ Haninge
    1522 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Englund Louise, 81
    3562 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Englund Michael, 61 Pröpa
    4088 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Englund Sarah, 73 Farsta
    1834 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engman Fredrik, 88
    4351 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engman Ove, 39 Elvans IF
    6143 1km Knattar kl. 10:00 Engman Ölund Sally, 11 Sally & Evelyn IF
    3171 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engstad Nils, 88 Accenture IF
    1772 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt Barbro, 56
    2293 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt David, 78 OK Linné
    2292 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Engstedt Rasa, 86 OK Linné
    608 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Engstrand Christian, 85 Stockholm
    4113 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engstrand Gabriel, 90
    6128 1km Knattar kl. 10:00 Engström Elsa, 14
    4096 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Engström Fredrik, 56 Stockholm
    3169 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Engström Magnus, 63 Fredrikshofs FIF
    3572 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Engström Morgan, 80 Team Reason
    1382 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Engström Sofia, 90
    4086 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Engvall Emma, 93 Uppsala
    3787 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Engvall Jan, 19 Stockholm
    1701 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enkh-Amgalan Arigun, 02 Löparakademin Skärholmen
    4302 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enskog Robert, 61
    1798 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Enskog Sofia, 91
    1989 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Enström Kristian, 74 Digitalist runners
    4248 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Enzell Michael, 92 Accenture IF
    1926 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Erdtman Joakim, 82
    2039 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Erenius Magnus, 72
    271 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ericson Gustav, 85
    3372 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Ericson Hållén Fanny, 91
    1532 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Anders, 69
    1996 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ericsson Lars, 63 Konsumentföreningen Stockholm
    1206 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ericsson Leif, 42 Sorunda IF
    3067 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ericsson Roine, 74
    217 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ericsson Tommy, 47 LK Nyköpings Runners
    1534 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anders, 73
    1535 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Anders, 91
    4121 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Anette, 66
    1543 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Angelica, 88
    953 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Ante, 63 Vallentuna
    3730 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Benny, 59 Nynäshamn långdistansklubb
    3345 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Catharina, 66 Huddinge AIS
    3752 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson David, 91
    1783 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Elin, 80
    1795 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Emma, 87
    1836 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Fredrik, 75
    420 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Frida, 83 Västerås
    1123 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Irene, 90
    194 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Joakim, 74 Söder Futsal
    1925 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Joakim, 72 Ensolution AB
    3331 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Joakim, 87 Fredrikshofs FIF
    50 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Johan, 82 Mötesplats Löpning
    1972 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Karin, 60
    4122 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Kent, 64
    557 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Eriksson Malin, 78 Linghem
    1809 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Maria, 88
    4092 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Mikael, 70 Bagisarna
    1324 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Ninnie, 85
    287 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Eriksson Ola, 75 IF Linnéa
    2150 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Olle, 87
    3481 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Eriksson Rasmus, 93
    3146 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Robert, 67 Risets Raketer
    70 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Eriksson Sandra, 89 Hammarby
    4093 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Sanna, 77
    1574 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Staffan, 53
    4326 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Eriksson Susanne, 61
    1422 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Eriksson Thomas, 65
    3193 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Eriksson Thomas, 63
    3919 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Eriksson Tommy, 59 Nynäshamn LDK
    66 10 km Män Seedad kl. 11:00 Eriksson Ulf, 74 Huddinge AIS
    1851 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Eriksson Ulrika, 79
    1282 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Erkers Mats, 58 Run4life
    3754 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Erlandsson Emelia, 89
    3084 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Erlandsson Johannes, 68 Team Hybris
    3644 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ernhagen Tomas, 62 Stockholm
    3573 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Ersgård Nathalie, 94
    1767 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ersmarker David, 80 Trioptima
    748 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ersson Magnus, 82
    1593 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Escobar Sebastian, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3198 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Espmark Björn, 67 Umara Sports Club
    3885 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Essom Rene, 66
    1400 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ewertzh Glen, 65
    8 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fagerberg Johan, 92 Tjalve IF
    6111 1km Knattar kl. 10:00 Fagerström Elise, 12 Fredrikshofs if
    6112 1km Knattar kl. 10:00 Fagerström Majli, 12 Fredrikshofs if
    2272 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fairless-Clarkson Victoria, 89
    1327 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Falck Olivia, 01
    24 10 km Män Seedad kl. 11:00 Falk Johan, 87
    1471 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Falk Michael, 77
    427 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Falk Sofia, 81
    6106 1km Knattar kl. 10:00 Falk McNeil Otis, 12
    6107 1km Knattar kl. 10:00 Falk McNeil Selma, 10
    1971 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Falkeling Karl, 99
    3579 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Falkeling Niklas, 67
    1820 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Falkö Maria, 89
    1630 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fallah Yousef, 01 Löparakademin Fisksätra
    3116 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fan Xuge, 85
    1956 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fangreus Jonathan, 84 Trioptima
    1063 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fast Sara, 86 Bromma
    2048 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fasth Malin, 91
    490 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Faxell Susanne, 63
    3441 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Faxén Charlotta, 76
    6025 1km Knattar kl. 10:00 Faxén Sally, 11
    3465 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Fehse Nina, 91
    1768 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Feldell David, 89 Trioptima
    3704 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Feldhof Alexander, 85
    2035 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Feledi Margareta, 63 Fagersjö
    3619 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ferbe Staffan, 80
    4042 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ferdinandsson Benny, 74 Rikstens IK
    985 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ferdinandsson Caroline, 84
    1253 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ferdman Marcus, 76
    1179 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ferhatovic Kenan, 81 Peace & Love
    709 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fernandez Joakim, 79 Stockholm
    1005 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fernström Christer, 44 Dot
    3537 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Fernvall Linda, 71
    533 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fernvall Lotte, 66 Stockholm
    771 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ferreira Bruno, 85
    3889 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Finley Ryan, 21
    4052 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Finn Camilla, 92
    3226 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Finnerman Christian, 79 CSKA Ribbakov
    1826 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Firouzbakht Farkhondeh, 55
    1067 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flinckman Alexander, 88
    98 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Flintull Kristina, 87 Carnegie IF
    1017 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Flodin Daniel, 71 Gt76
    337 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Flodin Samuel, 02 Gt76
    3347 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Fohlstedt Jenny, 71 Crossnature
    3118 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Folkesson Anders, 79
    4305 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Folkö Robin, 86
    3948 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fomin Robin, 76
    158 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Fondelius Tommy, 80 Bosvedjan Bad Boys
    3209 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fontana Jacopo, 83 Team CRS
    1677 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forani Mohammad, 02 Löparakademin Rågsved
    1895 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forghani Jasmine, 92
    3165 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fors Johannes, 78 Stockholm
    3075 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Fors Magdalena, 92 Terrible Tuesdays Triathlon
    3713 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Fors Sara, 80
    6037 1km Knattar kl. 10:00 Forsberg Arvid, 13
    1490 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsberg Camilla, 75 Finland
    1829 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsberg Erik, 01
    3466 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Forsberg Linnea, 83 IF Linnéa
    4257 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Forsberg Moa, 94
    3666 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forsberg Simon, 76 Team Klasos
    909 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsblad Anders, 77 Sundbyberg
    635 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forsell Erik, 75
    2074 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Forsell Marie, 59
    3593 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forslund Patrik, 67
    1914 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsman Jens, 92 Stockholm
    3565 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forsman Mikael, 86
    6062 1km Knattar kl. 10:00 Forsman Dennemo Noah, 09
    6063 1km Knattar kl. 10:00 Forsman Dennemo Oliver, 12
    424 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsmark Emilie, 91 Stockholm
    3336 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Forsmark Oscar, 73
    1434 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forsmarker Niklas, 73
    4335 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forss Tomas, 67
    712 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssberg Johan, 60 Danderyd
    2176 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forsse Petter, 90
    3791 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Forssell Jerker, 63 Stockholm
    816 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Forssell Petter, 75
    3461 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Forssman Erik, 78
    411 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Forsström Linda, 79 Barnens Sportskola
    4249 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Forsström Mikael, 61 Telia IF
    1969 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Forste Dinell Noa, 05 Dj
    1250 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Forster Måns, 65
    1233 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Forsvik Louise, 88
    14 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fox Anders, 95 Spårvägens FK
    1594 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Francisco Noelle, 93 Löparakademin Norra Botkyrka
    560 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Francke Maria, 81
    3672 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Franco Fredric, 92
    3012 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Franco Cereceda Daniel, 82 IKJ Haninge
    3419 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Frangeskides Andreas, 75
    3077 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Frank Maria, 83 IF Linnéa
    3314 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frank Mattias, 74
    4102 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fransson Cecilia, 69 Motala
    1480 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Claudia, 73
    1479 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Franzén Jan, 76
    4244 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Franzén Mattias, 86
    3560 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fras Mattias, 72 Edsviken
    3605 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fred Petter, 72 Runö
    1461 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fredborg William, 88 Stockholm
    3759 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fredlund Erik, 75
    1547 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredrikson Monika, 73
    609 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Christian, 79
    830 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fredriksson Robert, 63 Folksamkamraterna
    4309 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fredriksson Rosanna, 88
    2217 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fredriksson Sara, 79
    1833 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Freitas Ana, 74
    1305 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Freitas Malin, 77
    6033 1km Knattar kl. 10:00 Frejd Ville, 14
    1448 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frejhammar Urban, 66 Åkersberga
    6048 1km Knattar kl. 10:00 Friberg Ebba, 10
    1906 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friberg Jeanette, 62 Solna
    1140 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Friberg Jenny, 77
    279 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Friberg Jonas, 82
    3085 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frick Jakob, 81 Stockholm
    654 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frid Magnus, 78
    2023 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Friman Lisbeth, 63
    3367 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Frimodt Karin, 82 IF Linnéa
    2141 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frisk Karolina, 72 Tyresö IK
    1077 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Frisk Mattias, 70
    975 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frisk My, 91 Sky Hotel Apartments
    3062 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Frisk Peter, 64 Åkersberga
    3875 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Frisk Pär, 62 Viltid
    233 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Frohm Kenneth, 67 Bubb.se
    416 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Frohm Hoppeler Sofia, 71
    626 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 From Edward, 97
    1848 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Frostenson Anna-Clara, 48 TSM Running
    3131 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Frühling Petter, 82
    2183 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Fryk Pontus, 79 Ensolution
    809 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frykholm Per, 65
    594 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Fröberg Andreas, 80
    3366 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Fröberg Martin, 76 Rudbeckianska Gymnasiet
    2144 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fröjd Karin, 74
    4108 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Fröjdh Fredrika, 91
    4139 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Fröjel Niclas, 82
    1433 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Frölund Lovisa, 85
    891 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Frösdal Olof , 92 Handelsbanken If
    4 10 km Män Seedad kl. 11:00 Fsiha Robel, 96 Spårvägens FK
    3048 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Fuhr Jesper, 88 Puppy Triathlete Society
    3558 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Fuhre Mattias, 91
    3769 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Fukui Takahiro, 96 Skeriol IF
    2069 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Funck Marianne, 66 Bromma IF
    523 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Funcke Maria, 64 Söderlöparna
    1401 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fundberg Kristina, 69 Ärla IF
    1941 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fundelius Johanna, 92 Stockholm
    3940 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Funke Tobias, 91 Swedbank
    67 10 km Män Seedad kl. 11:00 Furberg Niklas, 80 Creuna
    713 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Furestad Johan, 77 Swedbank
    3059 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Furåker Torbjörn, 72 IF Linnea
    927 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Anetta, 63
    1152 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Fylling Johan, 83
    419 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Fyrk Cecilia, 78 Göteborg
    2161 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Fällström Linnea, 90
    4289 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Färjsjö Petra, 66 Segeltorp
    1064 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Fäste Hanna, 90
    698 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Förberg Jan, 42 Hammarby Friidrott
    1724 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Förne Carina, 70
    6022 1km Knattar kl. 10:00 Förne Winston, 07
    955 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gaasvik Åsa, 67
    207 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gabrielsson Otto, 81
    1080 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gabris Gergely, 84 Budapest
    960 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gallina Barbara, 75 Friskis Svettis
    3271 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Galyas Peter, 64 Umara Sports Club
    1169 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gangadharan Kanu, 76
    976 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Garanovic Janet, 89 Sky Hotel Apartments
    883 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Garcia Victor, 82
    3913 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gard Tobias, 77
    3786 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Garheden Jörgen, 71
    656 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Garnier Emmanuel, 86
    3310 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gassowski Jan, 92
    3936 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gavish Yaron, 73
    786 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Geaney Norman, 73 Mikkeller running club
    499 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gefvert Emma, 94
    3470 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gehlin Niklas, 79 Blåvitt
    2127 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Geiger Ferotin Thomas, 90
    165 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Geijer Björn, 64
    401 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Geismar Anne-Gwendolin, 85 Fredrikshofs FIF
    3469 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gejrot Fredrik, 56 Stockholm
    3348 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Genarp Emelie, 88 Kungsholmen
    3778 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Genetay Henrik, 75
    3719 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gerhardsson Ansi, 63
    549 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gerstner Christina, 87
    1001 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Katharina, 85
    1002 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gerstner Stephanie, 82
    1715 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Geuken Sofia, 92 Sky Hotel Apartments
    838 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gharbi Lotfi, 73 TSM
    1215 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gidlund Charlotta, 85
    1007 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giertta Christian, 59
    2218 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gillblad Vallin Sara, 80
    185 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gillner Bengt, 67
    3076 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Gilson Erin, 81 IF Linnéa
    1083 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Giono Gabriel, 90
    6016 1km Knattar kl. 10:00 Giorgi Anna, 09
    6017 1km Knattar kl. 10:00 Giorgi Louis, 10
    242 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Girard Pierre, 83 CLUB DES BONS
    695 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gislen Jacob, 97
    3738 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Glaas Catharina, 77 Bredängby
    1151 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Glaas Johan, 78 Bredängby
    2194 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glamsjö Rickard, 80 Handelsbanken
    4278 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Glans Patrik, 67 Åkersberga sk
    1702 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glavå Alfred, 02 Löparakademin Skärholmen
    1239 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gleisner Magdalena, 72
    1752 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Glickman Dustin, 004
    1411 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Glickman Susanne, 76
    3403 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Goebel Adrian, 91 Eintracht Braunschweig
    1853 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gomes Diego, 82
    6042 1km Knattar kl. 10:00 Gomez Eva, 14
    1595 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gomez Valerie, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    6012 1km Knattar kl. 10:00 Gorgis Isabel, 08
    1703 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gorgis Marko, 02 Löparakademin Skärholmen
    445 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gottfarb Miriam, 90
    1596 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Goudas Stella, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    410 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahm Klara, 89
    3179 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grahn Anders, 85 The Battalion
    3415 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Grahn Anders, 64
    1092 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Grahn Hans, 54
    1886 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Grahn Hjalmar, 96
    526 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grahn Selma, 93
    183 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Grahn Stefan, 72 Deltek Vikings
    1460 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Grahnen Viktoria, 86 AV IK
    3529 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gran Kurt-Henrik, 60
    1472 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Granath Marcus, 94
    3766 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Granath Pettersson Frida, 82 Mora
    3727 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Granberg Björn, 58 Operans IF
    3298 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Granholm Leif, 68 IFK Lidingö friidrott
    6002 1km Knattar kl. 10:00 Granlund Erik, 12
    6003 1km Knattar kl. 10:00 Granlund Fredrik, 08
    1371 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Granlund Maria, 71 Segeltorp
    4116 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Granlund Mia, 74
    807 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Granlöf Per, 71
    529 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Granqvist Linda, 76
    284 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Granswed baat Ludwig, 86
    3840 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Grape Vesterlund Mari, 82
    3319 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grassmann Joakim, 68 Schwedische Borussen
    3078 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Gredin Anders, 84 Linköping
    3893 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gredin Sara, 85 Linköping
    843 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Green Simon, 78
    3808 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Greinsmark Jonny, 60 Greinsmark Konsult
    1526 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grenehammar Amelie, 83
    405 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grenås Frida, 87 Klarna
    2053 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Greppi Marco, 73
    3772 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gricksch Michael, 64
    23 10 km Män Seedad kl. 11:00 Grip Oskare, 83 Fredrikshofs FIF
    1854 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gripenbrand Per, 82
    749 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gripenhammar Magnus, 75
    1158 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gross Jonas, 71
    569 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Camilla, 67
    663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grunditz Per, 03
    446 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Grundström Nina, 82
    474 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gruvberg Cecilia, 75
    379 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gruvberg Wilhelm, 74
    153 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gruvstedt Peter, 79 AstraZeneca IF
    4184 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grünbaum Karin, 78 Klif
    3343 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Grzesica Wojciech, 75 E.l.ite
    1431 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gröndahl Thomas, 66
    662 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grönlund Per, 79
    660 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Grönman Oskar, 02
    1975 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Grönquist-Andrén Karin, 45
    4060 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Grönroos Cecilia, 79
    28 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gudmundsson Simon, 92 Falu IK
    968 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Guldberg Björn, 51
    1491 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gullnäs Olof, 53
    1821 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gunér Anna, 65
    600 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gunnarson Bertil, 48
    966 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarson Birgitta, 53
    1079 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gunnarsson Gabriel, 86
    3816 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Gunsell Katarina, 72 Runacademy IF
    1537 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Andreas Alexander, 91
    1577 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Björg, 51 Häronu
    389 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Caroline, 89
    6049 1km Knattar kl. 10:00 Gustafsson Ebba, 09 Linköping
    6050 1km Knattar kl. 10:00 Gustafsson Elias, 06 Linköping
    2268 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Erik, 83 Digitalist runners
    3468 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Fredrik, 81 Spif triathlon
    3496 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustafsson Jimmy, 77 Innovate Crossfit
    1817 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Johanna, 89 Handelsbanken
    1920 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Johanna, 81 Linköping
    37 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Linus, 94 Spårvägens FK
    407 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Maria, 90 Speedo IK
    215 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Gustafsson Mattias, 86 Linköping
    3381 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Gustafsson Mikael, 82
    2043 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson Monica, 56 Uppsala
    4271 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustafsson Oscar, 92
    45 10 km Män Seedad kl. 11:00 Gustafsson Patrik, 84 Boxholms OK
    837 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Rasmus, 88 Taif
    1473 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Sara, 90 Solna
    6051 1km Knattar kl. 10:00 Gustafsson Ted, 07 Linköping
    1425 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson Thomas, 48
    870 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustafsson Tom, 84 Creuna
    2259 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gustafsson-Krohn Tove, 86
    1125 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gustafsson-Ny Isabell, 90
    4334 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Gustavell Tina, 80
    964 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gustavsson Bernth, 59 Lonesome Runners
    4115 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Gustavsson Glenn, 84 Galderma Ff
    3488 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Jan, 60 Ik Fyris Tri
    4070 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Gustavsson Madelene, 75
    666 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Gustavsson Niklas, 92 Lonesome Runners
    3590 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gustavsson Pär, 67 Hässelby SK
    3773 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gustavsson Thomas, 62 Prc
    1090 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Gutenbrant Fredrik, 75
    1455 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Gutenbrant Victoria, 75
    3513 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Gutke Josefin, 83 IF Linnéa
    1571 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Guttman Benny, 75 Roland Berger
    3559 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gyldberg Mattias, 17 Ett Steg Till
    3569 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gyllensvärd Mikael, 83
    6087 1km Knattar kl. 10:00 Gyllström Hjalmar, 15
    6088 1km Knattar kl. 10:00 Gyllström Ragnhild, 11
    3240 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Günther Mattias, 78 Räveslätt IK
    3843 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Gårdlund Martin, 78
    1723 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Gävstedt Carina, 71
    3567 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Gävstedt Mikael, 68
    1678 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Göransson Elin, 89 Löparakademin Rågsved
    352 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Göte Johan, 73
    650 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haag Fredrik, 93
    3305 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Habtemikael Simon, 85 Terrible Tuesdays Triathlon
    6096 1km Knattar kl. 10:00 Hadziomerovic Neira, 10
    3553 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Haegeland Martin, 81 Swedbank
    706 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagelberg Joakim, 80 -
    1514 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Haggren Albin, 94 Dj
    4363 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Haglund Niklas, 73
    4118 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Haglund Patrik, 69
    392 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Haglund Susanna, 92
    671 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hagman Martin, 73
    2148 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Oliver, 91 Sweco
    2262 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagman Ulrica, 69
    6046 1km Knattar kl. 10:00 Hagmann Helga, 09
    4340 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hagmann Ulf, 69
    2026 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hagström Louise, 88 Stanley Security Sverige
    3356 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Haines Rachel, 88 Lidingo
    4130 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hakata Hisako, 45 Tsm
    127 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallberg Anders, 78
    939 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hallberg Anna, 72 Eai
    3512 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hallberg Jörgen, 71 Eai
    3299 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hallberg Markus, 75
    674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hallberg Martin, 80
    2221 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hallblom Charlotte, 69
    3099 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hallbäck Marcus, 92 Ryska Posten
    385 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Halldin Marina, 73 Nasdaq
    3369 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halldin Martin, 73
    769 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hallgren Mattias, 88 Sundbyberg
    316 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hallin Mikael, 80
    3671 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hallsenius Ebba, 69
    3774 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hallstan Fredrik, 72 Spif
    1631 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Halonen Isak, 02 Löparakademin Fisksätra
    5001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halonen Rauno, 67
    3042 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Halvarsson Jacob, 88 Karlslunds IF
    230 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Halvarsson Johan, 88
    91 10 km Män Seedad kl. 11:00 Halvorsen Martin, 87 Telia IF
    3241 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Halvorsen Morten, 66 H&m
    1045 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hamlund Emma, 80
    278 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hamlund Jonas, 81
    598 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hammarbäck Axel, 89 Jägarns Jaktlag
    3489 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hammarsten Fredrik, 73
    1346 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hammouda Leila, 69 Runacademy IF
    306 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hamnholm Gustav, 80
    692 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamre Ingvar, 77
    766 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hamrén Mattias, 85
    2228 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hamsten Sofia, 90 Trioptima
    117 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hanner Martin, 78
    3581 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hannerz Nils, 73
    618 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hansén Dan, 68
    189 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Johan, 75 Hässelby SK
    1267 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Marie, 65
    172 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hansson Niklas, 87
    3025 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Stefan, 80
    1438 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hansson Torbjörn, 44 EssingeUdde 1
    3018 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hansson Torbjörn, 77
    4089 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hanstein Erik, 75 Solna
    779 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Haraldsson Mikael, 64
    1679 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Harbaji Rami, 02 Löparakademin Rågsved
    3297 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Harbas Kenan, 90 Stockholm Frontrunners
    3014 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hardeström Andreas, 80 IF Linnéa
    6089 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Edgar, 13
    4253 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hardwicke Michael, 75
    6090 1km Knattar kl. 10:00 Hardwicke Owen, 09
    1099 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Harlén Sofia, 73
    114 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Harling Justus, 76
    486 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Harrysson Linnea, 92
    1319 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hartmann Nicole, 84
    3700 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hartzell Sara, 71 Power Woman Athletic Club
    1720 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Harvenberg Camilla, 87
    1830 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hasselquist Fred, 83
    3003 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hatefnejad Tony, 87 Hälle IF
    6010 1km Knattar kl. 10:00 Hauglid Alma, 12
    6011 1km Knattar kl. 10:00 Hauglid Nils, 07
    286 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Haunton Nicholas, 79 Stockholm Frontrunners IF
    1311 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hawia Monica, 63 Mariefred
    1141 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hayman Jenny, 74
    4185 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hebert Karin, 76
    925 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hedberg Andreas, 90 Jägarns Jaktlag
    4239 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedberg Matilda, 90 Stockholm Sub Surfers
    6083 1km Knattar kl. 10:00 Hedblom Linn, 007
    3203 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hedbom David, 71
    1166 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedbrant Kajsa, 89
    140 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hedegärd Jesper, 87
    1652 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hedeklint Jonathan, 02 Löparakademin Vällingby
    661 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedén Göran, 68 Sct
    4117 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hedengran Gustav, 95
    1224 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedengren Linn, 89
    3450 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hedenskog David, 67 Rudbeckianska Gymnasiet
    3732 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hedman Björn, 92 Roland Berger
    679 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedman Emil, 84
    4208 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hedman Louise, 90
    831 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hedman Robert, 78 Creuna
    6031 1km Knattar kl. 10:00 Hedman William, 13 Nds
    6032 1km Knattar kl. 10:00 Hedman Vincent, 14 Nds
    932 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedman Arpvall Anna, 67
    1167 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hedqvist Kajsa, 87 Jägarns jaktlag
    115 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Heemskerk Leo, 65 Team CRS
    1316 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Heini Natalia, 84
    2134 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Heinonen Nikita, 91
    3674 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Heldmark Thomas, 62
    615 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Helgesson Claes-Fredrik, 64
    3144 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Helin Peter, 75 Västerås
    2081 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellander Martin, 90 Trioptima
    3225 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Hellberg Alexander, 90 Umara Sports Club
    1566 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellberg August, 83
    1041 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellberg Emil, 85 Bajen
    1932 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hellberg Joel, 96
    201 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellberg Mårten, 86
    3507 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Helldén John, 67 Sundbyberg ik skidor
    3788 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellenberg Jan, 65
    1380 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hellenberg Sofia, 90
    1735 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Helling Caroline, 88
    4176 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hellman Jonathan, 94
    2010 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellman Linda, 88
    2113 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellman Minna, 71 Konsumentföreningen Stockholm
    681 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellman Peter Hellman, 71 IF Linnéa
    36 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hellner Anders, 80 Bromma IF
    1517 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hellnevi Alexandra, 81
    4172 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hellnevi Jonas, 76
    4247 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hellnevi Michaela, 84
    3517 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hellqvist Andreas, 68
    1237 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hellstrand Martin, 91
    817 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hellstrand Petter, 61 Hammarby FK
    222 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellstrand Ahlqvist Edvin, 04 Spårvägen FK
    3413 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hellström Anders, 89
    3453 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Hellström Johanna, 74
    3744 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hellström Magnus, 54
    334 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hellström Pär, 74
    736 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hemberg Lars, 87 Kerbus Finans
    465 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hemberg Stina, 83 Baconcrest
    3739 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hemgren Masoliver Charlotta, 71
    1459 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hemling Viktor, 85
    1519 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hempel Alexx, 90
    561 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hending Mia, 70
    1325 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hendrikse Natalie, 92 Sobi Runners
    922 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Anders, 61
    132 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Henriksson Andreas, 79 Bosvedjan bad boys
    475 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Henriksson Christina, 74 Östmarks IF
    1882 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Henriksson Jenny, 81
    1156 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Henriksson Johanna, 80
    3438 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henriksson Robin, 88 KH Elit
    3779 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Henriksson Viktor, 72
    3670 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Henrysson Roger, 68
    3089 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hentschke Patrik, 68 Tullinge Friidrott
    2266 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hermansson Annie, 99 Arådalens IF
    244 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hermansson Richard, 70
    1003 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Herrath Jessica, 82
    1019 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hersén Daniel, 74
    4077 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hertegård Edvin, 94
    1070 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hesselgren Fredrik, 86
    3903 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Hesselgren Suzanne, 63 Avonova Active IF
    6069 1km Knattar kl. 10:00 Hevreng Viktor, 10
    55 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hidesäter Bredell Melvin, 95
    3009 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Hiding Christoffer, 85 Fredrikshofs FIF
    4236 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hierner Amanda, 88
    2138 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hildebrand Nils, 87 Dj
    1976 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hildingsson Ulrika, 70
    1804 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hillebrand Erik, 84
    485 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hirschfeldt Kristina, 84
    3418 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hjalmarsson Andreas, 71
    4132 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjalmarsson Daniel, 80 Ulricehamn
    1951 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjalmarsson Magdalena, 83
    4133 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjalmarsson Stefan, 84 Ulricehamn
    3807 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjalmarström Jonas, 74
    6058 1km Knattar kl. 10:00 Hjalmarström Julia, 07
    6059 1km Knattar kl. 10:00 Hjalmarström Linnnea, 07
    3813 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hjelmskog Isak, 77
    495 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hjerpe Charlotte, 86 Klarna
    204 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Hjort Mattias, 78 Tumba
    1112 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hjulström Viktoria, 71 Södertälje
    4066 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hjälte Dan, 94
    57 10 km Män Seedad kl. 11:00 Hjärpe Oskar, 85
    463 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hjärtberg Sara, 81 DICE RUN CLUB
    2295 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hjärtedal Malin, 80
    1552 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hjärtsjö Anna, 79 N.a.
    4207 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Hoff Lotta, 79
    3947 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Hoffmann Max, 64 Kungsängen
    2024 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Holgers Lars-Olof, 47
    4327 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holgersson Matthias, 73 Skavsaret
    3447 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holl Daniel, 86
    2097 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hollis Michaela, 80
    3452 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holm David, 87
    717 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Johan, 1981
    688 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holm Niclas, 71 Egen
    248 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holm Stefan, 71 Almega
    4328 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holm Sven, 63 Skara
    1074 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmberg Fredrik, 77 Bootcamppodden
    1921 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmberg Julia, 94
    819 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Holmberg Patrik, 68 Runacademy
    4360 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Holmberg Sofia, 91 Örebro
    509 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmén Lisa, 76
    3797 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Holmertz Johannes, 75 Törnskogen
    3798 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmertz Karin, 77 Törnskogen
    2062 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Holmertz Maria, 69
    981 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Holmgren Camilla, 68
    460 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Holmgren Kerstin, 59 Hammarby Friidrott Löparnas Vänner
    274 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holmgren Magnus, 77 Frösön
    3119 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holmgren Peter, 79 Uppsala
    3589 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Holmgren Pär, 64 Tullinge Consulting AB
    1229 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmkvist Lars-Ove, 53
    4104 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmlund Fredrik, 72
    1131 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Holmquist Jan, 53
    4150 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Holmqvist Jan, 66 Älvsjö
    3911 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Holmström Tina, 72
    89 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Holstad Emma, 74 Lidingö
    209 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holstad Per, 74 Lidingö
    196 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Holtback John-Ruben, 87
    3160 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Holting Erik, 90
    459 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Hosaka Kayoko, 70
    3484 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hosseini Heydar, 01
    1653 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hoti Rilind, 02 Löparakademin Vällingby
    3186 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Howding Krister, 86
    1979 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hsieh Kathy, 50
    996 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hugne Frida, 87
    3939 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Huitfeldt Helena , 71 Club Running Sweden
    3659 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hult Andreas, 83
    2130 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hultgren Daniella, 74
    4018 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hultin Andreas, 74 Rudbeckianska Gymnasiet
    4037 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Hultquist Axel, 89
    228 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Huss Knave Martin, 88
    625 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Huynh Vincent, 86 Swedbank
    1901 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Håkansson Jacob, 89
    885 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hård af Segerstad Viktor, 86 Sigk
    1794 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hårdén Emilia, 95 Farsta
    3281 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Häger Jan, 64 OK Södertörn
    4000 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Häger Jonas, 87 5
    879 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Hägg Urban, 53
    1087 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Häggström Gunilla, 62
    118 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Häggström Niklas, 71 Hammarby IF friidrott
    6171 1km Knattar kl. 10:00 Häggström Nils, 009
    3873 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Häggström Peder, 79
    1562 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Hänni Anton, 94
    782 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Högback Moses, 81 Uppsala
    3407 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Högberg Albin, 00
    4011 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Alexandra, 92
    3383 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Daniel, 71
    3282 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Högberg Joachim, 73 Nacka
    4213 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Maria, 65
    1849 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Marie, 86
    4012 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Högberg Mathias, 89
    377 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Högberg Stefan, 74
    2294 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högberg Cheng Ina-Li, 002
    492 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Högdén Amanda, 90
    1139 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Högfors Jennie, 83 Arla Kallhäll
    68 10 km Män Seedad kl. 11:00 Högkvist Erik, 89 Örebro AIK
    570 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Charlotte, 67
    1021 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Daniel, 71
    1107 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Henrik, 71 AXA Sports Club
    1182 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höglund Kent, 58 Gotlands Tofta
    873 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Höglund Tor, 63 Västertorp
    1819 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Wannebo Filip, 91 Linköping
    2093 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Höglund Wetterwik Max, 89 Roland Berger
    1732 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högrud Caroline, 89 Rund och go’s IF
    3806 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Högsberg Jonas, 68 Rimforsa
    3931 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Högsberg Victor, 02 Rimforsa
    1743 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Högström Cecilia, 85
    3743 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Högström Christine, 72
    1202 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Höijer Lasse, 56
    919 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hörlin Amanda, 89
    1048 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Hörling Erika, 90
    3443 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Hörnfeldt Johan, 73 OK Ravinen
    1333 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Hörnfeldt Per, 64 Trioptima
    1942 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Hösthagen Johanna, 80
    1597 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ibrahim Andro, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    280 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ibrahim Jonas, 93
    1194 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Idvardsson Sara, 84
    1598 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ignjatovic Andrijana, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    977 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihreskog Ulrika, 92 Sky Hotel Apartments
    1336 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ihse Pernilla, 80 Creuna
    3740 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ilgner Christian, 63 Coop IF
    1835 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Illerstam Fredrik, 88
    2126 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Illerstam Nadja, 88
    4312 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ilves Sanna, 75
    3379 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ingelstedt Henrik, 85
    320 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ingemansson Patric, 68 Club Running Sweden
    476 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsdotter Carin, 79
    4237 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ingemarsson Martin Stanley Security Sverige
    861 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ingemarsson Thomas, 65
    970 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Irenheim Bo, 66
    4004 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Irimiea Adrian, 87 DICE RUN CLUB
    878 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Isaacs Uran, 87
    1049 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Isaksson Friman Erika, 64
    3272 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isaksson Vivungi Robin, 86 Stockholm
    3248 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Isgård Bengt, 51 IF Linnéa
    43 10 km Män Seedad kl. 11:00 Ismail Sabah, 65
    1599 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Issa Daniella , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3673 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Issa Jusef, 93
    4141 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Iurascu Dalia, 87 Kizzrunners
    2038 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ivarsson Magnus, 75 Sollentuna
    3855 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ivarsson Nicklas, 89
    3664 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ivegren Lena, 87
    4106 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jaako Fredrik, 75 Team Jaako
    135 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jacobsen Erland, 89 Anderlecht
    46 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jacobsen Svend, 74 IF Linnéa
    431 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jacobson Boel, 73
    1786 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jacobsson Anna, 90
    604 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jacobsson Carl-Henrik, 82
    978 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jacobsson Rebecca, 92 Sky Hotel Apartments
    538 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jacobsson Victoria, 78
    2208 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jaeger Samuel, 87
    3748 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jaget Dan, 81
    2149 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jakob Oliver, 92 Roland Berger
    3861 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Jonas, 76 Järveds IF
    3909 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jakobsson Thommy, 64
    472 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jaksch Camilla, 83
    510 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jaktland Matilda, 76
    832 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jalakas Robert, 72
    1680 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jameel Abduladheem, 02 Löparakademin Rågsved
    2111 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jankert Elsa, 98
    1983 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jankert Joakim, 63
    3408 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Albin, 82
    3810 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Anders, 72
    945 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Anna-Lena, 42 Sthlm
    4153 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jansson Beatrice, 77 Lidingö
    1040 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Emelie, 89
    3518 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jansson Emil, 86
    3758 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Erik, 71 Team Nordic Trail
    3043 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jansson Magnus, 72 Ok Linné
    3683 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jansson Olivia, 92 Atlas Copco IF
    3886 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jansson Peter, 78 Stockholm
    2210 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jansson Sandra, 82 Team Snigel
    182 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jansson Stefan, 65 Lidingö
    1435 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jansson Tomas, 59 Lunds Lasaretts IF
    4078 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jansson Niemi Eeva, 71
    3660 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jarskog Johanna, 001 IF Linnéa
    950 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Javestad Egmar Annika, 80 Rögle IF
    3588 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jenestam Pelle, 65 Mariefred International Runners
    3115 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jensen Sjur, 66 Vattenfalls IF
    4322 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jerndahl Fabian, 89
    1302 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jersenius Minna, 89
    3792 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jesper Neuhaus, 75 Vegan Runners IK
    3158 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jewson Edward, 88
    1600 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jimenez Troncoso David, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    6138 1km Knattar kl. 10:00 Jirlind Herman, 11 KCOCK
    171 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jirlind Magnus, 79 Kcock
    912 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jiverud Anna-Lena, 67
    167 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Joachimsson Erik, 85 Stockby Runners
    1059 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Joelsson Eva, 55
    689 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johannisson Hugo, 72 Estby
    1126 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johannsen Julia, 90
    327 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Anders, 87 Klarna
    3180 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Anders, 72 Team Mediateknik
    543 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Anneli, 85
    3721 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Arja, 67 Peab IF
    341 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Björn, 76 Järfälla
    982 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Camilla, 76 Hovsta IF
    1731 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Caroline, 83
    1750 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Christian, 77
    548 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Christina, 69
    620 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Daniel, 90 Björklinge SOK
    4320 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Emil, 98 Hässelby
    1841 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Fredrik, 92
    3397 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Fredrik, 80
    3220 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Gustav, 70 Brages IF
    1113 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hanna, 89
    1101 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Hans, 56 Mammas Pojkar IF
    669 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Håkan, 79
    4119 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Håkan, 56
    1132 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jan, 58 Naturgasteknik IF
    900 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Janet, 73
    4154 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Jennie, 75 Stanley Security Sverige
    1145 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Jessica, 70
    276 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Joakim, 80 V Kungsholmen LS
    197 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Jonas, 88
    1394 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Kerstin, 66 Sobi runners
    507 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Linda, 85
    32 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Linus, 91 IF Mantra Sport
    146 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Linus, 79
    69 10 km Män Seedad kl. 11:00 Johansson Ludvig, 98 IFK Lidingö Friidrott
    1254 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Marcus, 83 Brännans FF
    4226 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Marcus, 86 Dominanders
    1974 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Maria, 85
    2087 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Matina, 94
    3064 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Johansson Mattias, 80
    3313 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Mattias, 77 Avesta
    2091 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Maud, 75
    3142 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Michael, 68 Runacademy IF
    2122 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Morten, 71 Dj
    366 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Johansson Nicklas, 68 Accenture IF
    1154 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Niklas, 71 Väsby SS Triathlon
    4201 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Per-Arne, 56 Ica
    901 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johansson Peter, 63
    3132 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 74
    3174 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Johansson Peter, 75
    3880 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Peter, 67
    564 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Petra, 77 Värmdö IF
    4053 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Robert, 75 Hovsta IF
    6034 1km Knattar kl. 10:00 Johansson Ruth, 12
    2215 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Johansson Sara, 81
    4319 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Sofia Viktoria, 92
    3828 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Stefan, 67
    4169 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Johansson Stefan, 73 Avesta
    863 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Thorbjörn, 77 Ryda sk
    874 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johansson Tore, 54
    3927 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Johansson Urban, 70 Mik
    920 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Anders, 54
    724 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Johnson Jonathan, 88
    986 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Johnson Grönland Caroline, 69
    3702 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Johnsson Annie, 69 Stockholm
    1307 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Erik, 62 Solna
    384 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Julia, 76 Örebro AIK
    381 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Johnsson Katarina, 81 if Linnea
    1255 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Johnsson Marcus, 88
    3609 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jokela Rita, 63
    540 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Jolibois Ambre, 90 Stockholm
    3378 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonasson Björn, 80 Vilda Väsby
    610 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonasson Christian, 84
    3208 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonasson Ingvar, 74
    3941 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Jones Rorey, 85
    3404 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Agneta, 56 Team Skavsåret/IBM
    3511 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Ann-Catrin, 71 Stockholm
    4136 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Cecilia, 77
    112 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jonsson Emil, 90 Umara sports club
    1812 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Eva, 60 Runacademy IF
    3376 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Jonsson Fredrik, 92
    1934 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Joel, 88
    4175 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Jonas, 90 Vattudalens LDK
    3814 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Karin, 86
    3834 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Jonsson Magdalena, 75 TSM Running
    2037 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Magnus, 80 Trioptima
    3023 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jonsson Mattias, 89 Durgo
    10 10 km Män Seedad kl. 11:00 Jonsson Niklas, 92 Huddinge AIS
    1862 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Nina, 71
    3520 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jonsson Robert, 83
    834 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jonsson Roland, 56 Runacademy IF
    1716 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jonsson Ulrika, 72 Sky Hotel Apartments
    4347 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jonsson Victoria, 86
    1498 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Joorits Ats, 58 Stockholm Frontrunners
    1161 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Jordansson Peter, 62
    2002 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jordansson Nielsen Lena, 66
    1162 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Josefsson Emma, 87
    3181 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Josephson Christian, 72 Norrtälje
    2299 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Josjö Mårten, 69
    856 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jostrup Rasmus, 80 Ystad
    1601 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Danilo, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2284 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Jovanovic Eriksson Zoran, 74
    193 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jozic Ivan, 87
    4369 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Jubel Elvira, 96
    2103 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Juhlin Mikaela, 92 Deltek
    3944 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Julander Gustav, 80
    4025 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jumlin Mia, 89 Stockholm
    1364 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Jungstedt Rosie, 72
    4358 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Junkka Helena, 80
    3020 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Jury Ashley, 77 Nora Runners
    84 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Justesen Lona, 75 If Linnéa
    2296 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Jälmbrant-Rossäng Charlotta, 67
    4171 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Järlefelt Johnny, 56 Söderortskammaren
    3152 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Järlstig Andreas, 75 Frösön
    1727 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Järlund Carl-Johan, 81 Trioptima
    572 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Järnberg Emelie, 93 Trioptima
    1555 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Järsjö Madeleine, 88
    125 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Jönson Tobias, 71 Hammarby IF Friidrott
    4197 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Jönsson Lars, 64 Norrtälje
    744 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Linus, 90
    3563 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jönsson Michael, 86 Sundbyberg
    3635 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Jönsson Peter, 71 Aik
    828 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Jönsson Rasmus, 94
    1602 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kabro Sandra, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1603 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kabro Steven , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    285 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kadenic Amar, 86
    6092 1km Knattar kl. 10:00 Kagevik Elsa, 06 Turebergs FK
    6093 1km Knattar kl. 10:00 Kagevik Freja, 09 Turebergs FK
    508 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kahlin Linda, 75 Bromma IF
    2049 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kahlin Malin, 80
    4162 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kairis Joakim, 87 min egna mentala klubb !
    469 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kaiser Ylva, 88
    6117 1km Knattar kl. 10:00 Kakoulidis Electra, 12
    701 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kamperman Jan-Erik, 88
    3812 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamppinen Juha, 68
    3801 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kamstedt Jonas, 68 stockholm city triathlon
    1632 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kanber Ivan, 01 Löparakademin Fisksätra
    1312 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kangas Monica, 57 16843
    1168 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kangas-Mikko Lennart, 56
    3103 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kaplun Markus, 75 IK Makkabi
    1220 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kapple Linda, 91 Trioptima
    1681 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karboj Sham, 02 Löparakademin Rågsved
    2283 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karimi Zohreh, 73
    1654 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karkowska Klaudia, 02 Löparakademin Vällingby
    1098 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlbom Hans, 45 Mp
    3951 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsen Hans, 68 SPIF Triathlon
    1513 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Albert, 69
    3706 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Anders, 82
    87 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Karlsson Anja, 66
    3422 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Karlsson Anna, 91
    1766 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Daniel, 91
    497 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Dragana, 74
    498 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Elin, 87 Vattenfalls IF
    339 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Elis, 88 Maggan Running Club
    4105 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Fredrik, 90
    1084 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karlsson Göran, 62
    3777 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Helena, 69 Söderlöparna
    6064 1km Knattar kl. 10:00 Karlsson Hugo, 08
    26 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Jack, 99 KFUM Örebro Friidrott
    3800 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Karlsson Jenny, 86
    3384 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Johan, 83 Däckbutiken Runners
    641 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Lars-Henrik, 66 Lonesome Runners
    2001 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Leif, 55
    752 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Martin, 73
    1978 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Mattias, 79
    3008 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Karlsson Mattias, 74 Stockholm LDK
    3374 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Mårten, 61
    818 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Peter, 62 Spik
    2173 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Peter, 67 Baldershage
    728 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Karlsson Robett, 80
    2297 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Sarah, 87
    234 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Karlsson Simon, 81 Örnsberg LK
    47 10 km Män Seedad kl. 11:00 Karlsson Timmy, 86
    2257 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Karlsson Tommy, 52 Bäckseda
    4325 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Karlsson Nyberger Susanne, 49
    3237 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Karlström Erik, 86 Jokkmokks SK
    1655 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karngård Connie, 02 Löparakademin Vällingby
    1604 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Karrani Malika, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1449 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Karthikeyan Vasanth, 81
    3580 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kastevik Niklas, 77 Sollentuna
    4002 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kaul Abishiekh, 91 Swedbank
    815 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kauppi Peter, 84
    512 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kauppinen Mikaela, 88
    3817 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kavianipour Hossein, 75 Enebybergs IF
    3391 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kayal Elias, 87
    3392 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kayal Kalle, 92
    714 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kedhammar Johan, 59 Bromma
    577 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kedhammar Wilma, 00 Bromma
    3522 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kelly Robert, 96
    4190 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kepinski Magnus, 69 Södermalm
    1605 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Khachatryan Ani, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3333 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Khan Jonas, 77
    1291 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kihlberger Mia, 63
    4173 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kihlgren Jonas, 76 Lonesome Runners
    852 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kildal Stian, 76
    4283 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Killiner Per, 64
    4082 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kinbom Emelie, 84
    3001 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kingstedt John, 92 Huddinge AIS
    3354 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Kinnander Marthe, 81
    4230 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kinnunen Marianne, 67
    1656 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kisenda Paul, 04 Löparakademin Vällingby
    4242 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kivelö Matti, 66
    4143 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kiviluoma Jesse, 89
    1412 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kivinen Susanne, 63 TSM Running
    3210 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kjellander Erik, 93 CK Myrsjö
    440 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kjellenberg Karin, 87 Runacademy IF
    1221 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kjellgren Linda, 92
    793 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kjellström Matseke Padi, 68
    4111 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kjöllerström Linn, 87
    1153 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klang Johannis, 88
    1208 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Klang Lena, 82 Tyresö
    754 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klang Marcus, 77 Maggan Running Club
    457 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Klegard Josefin, 80
    1933 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Klehn Joel, 76 Dj
    798 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klerck Patrik, 69
    304 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klerkestam Erik, 02
    3166 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klevbom Kristian, 74 Vikings running
    3525 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Klevebäck Linus, 87 Sandshult
    4214 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klingberg Magnus, 66 Rudbeckianska Gymnasiet
    3258 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Klingberg Tobias, 87
    163 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klingström Arvid, 81 Jarla
    4192 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Klinthäll Rickard, 66
    703 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Klippberg Jesper, 91
    128 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Klockar Anders, 75 Huddinge AIS
    1193 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Klocker Hans, 63 Surahammar
    3712 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Klässman Andreas, 79
    6008 1km Knattar kl. 10:00 Klässman Avery, 10
    4021 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Klöfver Anna, 86
    4112 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Knutsson Gabriella, 90
    732 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Knutsson Kristian, 88 Betongkeps IK
    1682 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kobiashvili Tekle, 01 Löparakademin Rågsved
    1549 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koch Anna, 73
    3254 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Koffman Mikael, 66
    3667 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Koistinen Johanna, 84 Running Sweden
    3881 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Koistinen Petri Mikael, 64
    1683 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Koivuniemi Jonna, 02 Löparakademin Rågsved
    3329 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Koivuperä Janne, 78 Umara Sports Club
    4298 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kolodziej Renata, 80
    1303 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kopparberg Mirja, 79
    3188 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Korsgren Nils, 80
    3876 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Korshag Pernilla, 71 Korshags Dreamteam
    1176 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Koskiniemi Katja, 73
    336 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kovalsky David, 82
    4290 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Kraft Petter, 75 LTG Display
    4277 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Krainer Patrick, 71 Umeå
    1441 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Krantz Ulla, 60
    3654 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krebs Michael, 94
    296 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kreidenweiss Andreas, 86
    3493 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kristianson Jesper, 83
    3504 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Kristianson Johanna, 78
    1051 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kristoffersen Erlend, 75 IFK Aspudden-Tellus
    3055 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Kristoffersson Pär, 69
    1684 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kronberg Preusler Jonathan, 02 Löparakademin Rågsved
    3100 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kronborg Joel, 92 Hässelby SK
    3448 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Krondahl Daniel, 75
    479 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kroon Emelie, 88
    6085 1km Knattar kl. 10:00 Kruse Alexander, 08
    6086 1km Knattar kl. 10:00 Kruse Alice, 11
    3848 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Krusin Michael, 75 Ik makkabi
    735 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kröppl Robert, 69
    3877 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kuhrij Peter, 58
    1482 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kuhrij Zhanna, 98
    1943 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Kulhanek Johanna, 90
    4125 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kull Emelie, 79
    3428 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Kullmann Axel, 65 Saltsjö-Boo
    3725 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kullmann Lotta, 91 Saltsjö-Boo
    3479 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kullvén Håkan, 59 Fbk
    1339 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kult Peter, 64 Trångsund
    3925 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Kumlien Ulrika, 85 BK Pantern
    3610 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kumlin Robert, 78 Lonesome Runners
    4034 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kupiainen Annika, 77 Vikbolandet
    2044 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kurrbeh Majd, 90 Dj
    1198 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Kurt Dahl, 51 Stockholm
    3835 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Kurtsson Magnus, 65 Nynäshamn
    3072 Återbud Seedad kl. Kvapil Helena, 71 Skövde triathlon
    426 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kvarfordh Sara, 75 IF Linnéa
    331 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Kvarnbäck Axel, 80
    1657 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kvarngren Sven, 02 Löparakademin Vällingby
    1216 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kvick Sommarström Lina, 85
    3661 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Kvist Martina, 95 Hässelby SK
    999 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Kürten Charlotte, 89
    4170 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Kyrö Johanna, 92
    4051 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Källberg Christoffer, 84
    632 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Källman Emil, 88
    2075 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Källström Marie, 66
    1800 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Kämpe Panagiotis, 90
    3406 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Kärnell Åke, 63
    3235 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Kärner Jonas, 81 Tjalve IF
    1249 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Käsper Måns, 87
    835 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Köll Alexander, 82
    1191 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Köllerström Klara, 89
    1704 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 la Fontaine William, 02 Löparakademin Skärholmen
    1499 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Laestander Simon, 000
    1209 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lagerberg Lena, 73 Länsförsäkr
    682 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lagercrantz Henric, 85
    261 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lagerholm Erik, 90 Creuna
    85 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lagerholm Matilda, 89
    3556 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lahti Petri, 79
    906 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Laile Adolf, 55 Fröhnd/tyskland
    1507 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Laile Elke, 57 Fröhnd/tyskland
    935 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lam Anna, 77
    1349 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lama Persson Prerna, 69
    1106 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lampinen Henna, 93 Täby
    693 Återbud Grupp 2 kl. Lancia Fabrizio, 76
    262 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Landell Erik, 72
    3587 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Landqvist Peter, 63
    4210 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Landälv Lovisa, 91
    265 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lang Filip, 81 Buyersclub.se
    3211 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lannerstad Carl, 83
    4099 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lans Fanny, 92
    4218 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lans Malin, 90
    105 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lantz Erik, 83
    928 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lapidus Anita, 55 Älvsjö
    3015 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Larm Jonas, 73 Hässelby SK
    3476 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsén Gunnar, 85
    18 10 km Män Seedad kl. 11:00 Larsson Alexander , 000 KFUM Örebro Friidrott
    1950 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Andrea, 88 Handelsbanken
    3711 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Andreas, 65 Stocksund
    596 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Anton, 90 Lungimans IF
    3449 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Daniel, 75 Söderhamn
    664 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Dennis, 71
    403 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Elenor, 84
    4107 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Larsson Fredrik, 85
    3955 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Gunnar, 78
    269 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Göran, 63
    1138 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Jennie, 73 Lilla Essingen
    3502 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Johan, 89 Ena Hell Runners
    3361 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Larsson Johanna, 89
    730 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Kenny, 54
    1986 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Klara, 86
    847 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Martin, 82 Stockholm
    1290 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Mia, 80
    1990 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Michaela, 89
    72 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Larsson Mikaela, 85 Spårvägens FK
    145 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Nick, 90
    1582 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Ove, 44
    3872 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Patrik, 79
    3541 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Larsson Roger, 66 Gustavsbergs IF
    2206 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Larsson Samuel, 86 Trioptima
    3685 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Larsson Simon, 88
    1383 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Sofie, 88
    6054 1km Knattar kl. 10:00 Larsson Theodor, 15
    124 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Larsson Thomas, 78
    3908 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Larsson Thomas, 63 Nynäshamn LDK
    1197 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Larsson Lindholm Kristin, 88
    739 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lassander Mikael, 68
    875 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Last Torben, 89
    741 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laukkonen Kristian, 82
    738 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laurelle Francois, 83
    1578 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Laurin Björn, 53 SEB IF
    1927 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lauronen Joakim, 92 Trioptima
    93 10 km Män Seedad kl. 11:00 Laursen Rasmus, 86 Runacademy
    584 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Laursen Sanna, 87 Runacademy
    864 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Laxheim Jonas, 81
    1810 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Leander Erik, 00
    3373 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Leander Pierre, 73 Terrible Tuesdays
    3005 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Leandersson Robin, 88 Spårvägens FK
    2067 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lecoq Maria, 84 Malmö
    3946 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Ledwith Michael, 68
    1981 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lehmusvuori Kim, 88 Roland Berger
    725 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Leidebrant Jörgen, 74 Nyköping
    367 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Leijon Niklas, 81
    2060 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Leithe Maren, 86 Trioptima
    2249 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lejnell Teresia, 72
    6179 1km Knattar kl. 10:00 Lejonstad Terry, 008
    143 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lembke Jonas, 80 IF Linnéa
    3184 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lenander Jonas, 85 Scania IF
    2159 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lendenius Patricia, 78
    4183 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lenefors Magnus, 62
    1733 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lengholm Caroline, 84
    2046 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lennartsson Malin, 82
    586 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lenndahl Ödmann Christina, 65
    1357 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lennebo Reinhold, 54
    1009 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lepp Cecilia, 84
    3888 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lepzien Rico, 87
    3402 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lerjefelt Adina, 89
    4316 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lesage Edith, 72 Srf
    3790 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Levin Janne, 71 Adelsö/ Munsö IF
    4365 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lewis Brandon, 74
    3154 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lexander Daniel, 72 Nora Runners
    2027 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lexbro Louise, 68
    2082 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lexelius Martin, 70 Creuna
    704 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lexius Jesper, 74
    1148 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Leyris Listérus Jacquemine, 75
    1994 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lidberg Joanna, 89
    129 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lidell Anders, 87 Ik Jarl
    1987 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lidén Kerstin, 55
    1142 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lidgren Jenny, 88
    489 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lidjan Sara, 80 TSM Running
    1842 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lidsell Fredrik, 82
    3825 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lidö Lena, 69 Åkersberga Triathlonförening
    3883 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lidö Martin, 68 Åkersberga Triathlonförening
    395 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Liedbeck Emilia, 88 Vaisa
    767 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Liefvendahl Mattias, 71
    3365 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Lilja Eleanor, 99 Motala
    3284 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljas Mats, 74 Björklinge
    237 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljeberg Markus, 96
    4029 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Liljedahl Annica, 61
    1872 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Liljedahl Helena, 69
    993 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Liljegren Cecilia, 81
    3105 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Liljeqvist Robert, 76 Stockholm City Triathlon
    141 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Liljestrand Johan, 85 Beastmode OCR
    2016 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillieberg Albin, 87
    350 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lilljebjörn Johan, 84
    1902 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Jakob, 86
    2200 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lillmåns Rolf, 52 Nykarleby
    1506 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lind Adam, 82 Dj
    1511 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lind Anna-Karin, 68
    303 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Erik, 89 YO Running Club
    836 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lind Lena, 65 Runacademy IF
    1481 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lind Lovisa, 95 Lindhagen FF
    119 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lind Oskar, 84
    1492 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindahl Alexandra, 88
    2012 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindbeck Peter, 71
    1528 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Anders, 72 Stanley Security Sverige
    3039 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindberg Anders, 71 Åkersberga Spring
    2076 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Andrea, 81
    3536 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Daniel, 74 Utbrytarna SK
    627 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindberg Erik, 68 Gränsan
    903 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Lena, 71 Gränsan
    2033 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindberg Madsine, 86 Bror Rudi Creative
    3538 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Mikael, 71 Stockholm City Triathlon
    3850 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindberg Mikael, 78 Trioptima
    1426 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindberg Thomas, 49
    3641 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindberg Tobias, 71 Stockholm
    4344 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindberg Veronica, 80 2fota Framsteg
    3637 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindblad Sverker, 58
    718 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindbladh Johan, 71 Segeltorp
    3751 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindblom Daniel, 80 Gnesta
    3167 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindblom Magnus, 85 Huddinge AIS
    1283 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 71 Stockholm
    1284 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Mattias, 69
    1896 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindblom Patric, 72
    1421 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindblom Therése, 70
    1918 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindbom Jesper, 88
    2088 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindborg Mats, 68
    3400 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindbäck Aron, 01
    449 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindbäck Ulrika, 72
    1658 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linde Alexander, 02 Löparakademin Vällingby
    1232 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linde Charlotta, 67
    1881 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Linde Henrik, 81
    1172 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Linde Karl, 63
    1243 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linde Klingström Elinor, 81
    3442 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindeberg Christian, 66 Saltarö Joggers
    3455 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lindeborg Elin, 93
    3162 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindeborg Gustav, 93 Terrible Tuesdays
    2224 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Linden Siri, 96 Handelsbanken
    496 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindén Caroline, 90
    3317 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindén Fredrik, 83 Msk
    1313 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Monika, 54 Dot
    916 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Linder Lindberg Alice, 93
    2018 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindfors Lisa, 78
    911 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Albin, 00
    4009 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Alexandra, 90 Södertälje Sjukhus avd 23
    3718 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindgren Anna-Karin, 67
    951 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindgren Annika, 65 Tsm
    3201 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Carl-Johan, 68
    631 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Emil, 02
    3462 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindgren Erik, 89 Solna
    3249 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindgren Jesper, 72 IFK Sala
    2019 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Lisa, 75 Bror Rudi Creative
    4079 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lindgren Patrik, 81
    848 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindgren Staffan, 72
    1685 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindgren Stankovic Stefan, 01 Löparakademin Rågsved
    3047 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lindgärde Gunnar, 66 Team Hybris
    4030 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindholm Ann, 58 I Love B
    961 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Barbro, 58
    1734 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Caroline, 84
    71 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Lindholm Hanna, 79 Huddinge AIS
    1868 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Hans, 43
    1439 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindholm Ulf, 58
    1718 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindholm Karlsson Calise, 75
    227 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindkvist Hugo, 89 Memnon IF
    3707 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lindmark Anders, 53
    3720 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lindmark Antonia, 83
    607 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindmark Charles, 86 Stockholm
    2115 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindmark Martina, 79
    3856 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindquist Nicklas, 76 Lidingö
    187 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindqvist Björn, 89
    94 10 km Män Seedad kl. 11:00 Lindqvist Christoffer, 1984 Kälarne IK
    1973 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Karin, 62 Älvsjö
    1808 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Kristina, 80
    2211 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindqvist Sandra, 74
    531 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindqvist Sylvia, 60
    810 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindroth Per-Olof, 64 Xylem IF
    432 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindstedt Christina, 68 Www.passionforcolors.com
    3726 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lindsten Björn, 83 Vegan runners IK
    2270 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindstrand Veronica, 91
    4216 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindström Annika, 65
    3640 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lindström Daniel, 80 Skrällen
    1907 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Jane, 80
    3111 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lindström Jesper, 72 Stockholm City Triathlon
    1147 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindström Jessica, 69 Hemlingby LK
    1922 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Jill, 76
    743 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström Joakim, 76
    4196 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lindström Li, 60
    1502 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lindström Pernilla, 73 H******e
    881 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindström William, 94
    6079 1km Knattar kl. 10:00 Lindvall Alexander, 12 Ensolution AB
    6080 1km Knattar kl. 10:00 Lindvall Alice, 07 Ensolution AB
    933 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Anna, 71
    6081 1km Knattar kl. 10:00 Lindvall Elina, 05 Ensolution AB
    360 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindvall Henrik, 73 Partners in Stories
    558 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Manuela, 90 Jägarns Jaktlag
    2054 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lindvall Marcus, 72 Ensolution AB
    761 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lindvall Martin, 88
    1408 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lindvall Susanne, 60
    313 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lindvall Dejert Fredrik, 81
    3490 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lingvall Jonny, 77 Angelica IF
    3352 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Linnér Greta, 81
    3809 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Linse Jörgen, 65 Bromma
    3437 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Linton Carl, 72
    3668 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Linton Linton, 66
    1553 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Littorin Anna, 70
    3309 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Littorin Jonas, 65 Sct
    2063 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Litzell Maria, 60 Springande tjejer
    3595 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Livstedt Pedram, 81
    4167 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ljung Johan, 70
    3050 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ljung Jonas, 62 Fredrikshofs FIF
    3852 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Ljung Monika, 57 Fredrikshofs FIF
    1381 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ljungberg Sofia, 79 Mik
    2077 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungberg Stina, 87
    6023 1km Knattar kl. 10:00 Ljungbjörk Saga, 12
    250 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ljunggren Mattias, 85
    1297 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ljungman Mikael, 57
    2209 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ljungquist Sandra, 78
    642 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ljungström Fredrik, 91
    1299 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Llenas Maria, 89
    6056 1km Knattar kl. 10:00 Lodin Angelina, 09
    6057 1km Knattar kl. 10:00 Lodin Filip, 11
    1948 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin John, 85
    1953 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lodin Jonas, 71
    1561 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Annika, 46
    1960 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Loeb Jörgen, 52
    1409 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Loheman Susanne, 51
    4295 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 LOPEZ LOPEZ Raul, 76
    3832 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lord-Zakrisson Anna, 74
    6052 1km Knattar kl. 10:00 Losciale Vera, 13
    6073 1km Knattar kl. 10:00 Lotker Jonathan, 07
    3829 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lotker Liran, 79
    54 10 km Män Seedad kl. 11:00 Loucel Luis, 88 El Salvador
    2245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lu Qian, 84
    1529 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Anders, 48 Leksand
    1530 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Ebba, 04 Sollentuna
    1531 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ludvigson Tobias, 74 Sollentuna
    3599 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ludvigsson Peter, 73 Stockholm Frontrunners
    952 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luik Annika, 78
    4273 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundahl Oskar, 90
    2251 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundahl Tomas, 79
    3954 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Andrea, 92
    3420 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Anette, 84
    4031 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Ann-Louise, 66 Södertälje
    4041 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Bengt, 65 TEMS United
    1010 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundberg Cecilia, 80
    3542 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundberg Erik, 86 AXA SC
    4191 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Fredrik, 82
    3822 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lundberg Kristina, 80
    3663 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Magnus, 89
    855 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundberg Peter, 66
    4332 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundberg Therese, 74
    745 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundblad Jonas, 70 Bromma
    491 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundbäck Anna, 69
    3901 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundbäck Stefan, 66
    4135 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lundell Ingela, 59 Solna
    2030 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundén Mattias, 86
    1831 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Fred, 89
    1904 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lundgren Jan-Olof, 66
    1304 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundgren Maria, 68
    3485 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundgren Per, 66 RunAcademy IF
    3833 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Lundholm Lotta, 61 AFA Fritid
    804 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundholm Per, 64 TSK-79
    3735 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Lundin Bo, 63 Sollentuna
    338 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundin Daniel, 79
    421 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lundin Frida, 83
    1085 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Göran, 57
    281 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundin Joakim, 74 Franke
    3051 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundin Karl, 88
    1246 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Malin, 87
    784 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Lundin Nicklas, 74 Invictus
    1410 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundin Susanne, 78
    6065 1km Knattar kl. 10:00 Lundin Tyko, 11 Hanvikens SK
    1047 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lundmark Emmeli, 81
    3480 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundqvist Håkan, 66
    3041 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Lundqvist Martin, 90 IK Sisu Nässjö
    342 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lundström Gustav, 91
    3524 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Kjell, 65
    3606 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lundström Petter, 72
    1362 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lutz Rony, 64 Tcb
    998 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Luxemburg Charlotte, 57
    186 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Lycken Birger, 69 Huddinge AIS
    525 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lydig Emma, 81 Västerhaninge
    6035 1km Knattar kl. 10:00 Lydig Nova, 13
    3870 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Långström Patrick, 86
    3882 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Långström Peter, 72 Jarlabanke RC
    21 10 km Män Seedad kl. 11:00 Låås Kristofer , 92 Fredrikshofs FIF
    3831 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Löfberg Jan, 64
    1988 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Löfgren Fredrik, 75
    3547 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Löfsjögård Malin, 72
    6009 1km Knattar kl. 10:00 Löfstedt Andrea, 12 Stockholm
    3540 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Löfvander Jan, 69
    988 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Lögdberg Caroline, 62
    1321 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Lönnell Niklas, 69
    3519 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Lönner Kristian, 84
    2238 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lönngren Susanne, 60 Stockholm
    4359 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Lönnqvist Charlotta, 77 Fatburens IF
    3355 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Lönnstedt Minna, 71
    3388 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Löveborg Malin, 78
    484 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Löwegren Jessica, 80
    480 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Lövenheim Hederstedt Fanny, 89 Stockholm
    4090 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Lövgren Erik, 66
    1883 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Herman, 00 Lovegreen
    2086 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Matilda, 92 Lovegreen
    2112 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Mimmi, 93 Lovegreen
    2261 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Lövgren Tuva, 98 Lovegreen
    1437 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Löwkrantz Tor, 79
    3265 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Lööf Sam, 89
    3686 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Macdonald Allan, 70
    1871 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Machado Helen, 61 Club Bifana
    3177 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Madesten Thomas, 74
    1705 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Madriaga Chantal, 96 Löparakademin Skärholmen
    173 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magander Niklas, 70 Acobiaflux
    88 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Maggi Edita, 85 Fredrikshofs FIF
    3414 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Anders, 68
    1190 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Magnusson Kjell, 76 Tigrarnas Springklubb
    2014 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Linn, 93
    1985 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Magnusson Madelene, 58 Tigrarnas Springklubb
    3545 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Magnusson Marcus, 81 Teksystems RC
    562 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Maria, 71
    4219 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Magnusson Maria, 81 Rimbo
    781 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Mikael, 66
    3603 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Magnusson Peter, 65
    251 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Magnusson Tor, 66
    1014 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Magnussson Christina, 67
    1606 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mahmud Amal, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3916 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Majak Tomas, 73 Trioptima
    3836 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Malcolm Magnus, 75
    6024 1km Knattar kl. 10:00 Malinen Micah, 12
    3222 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Maliszewski Konrad Albert, 79 Frikransen
    130 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malm André, 78 Runday IF
    481 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Malm Hedda, 74 Stockholm
    2203 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malm Saga, 04
    116 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Malmberg Claes, 84
    4336 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Malmenby Tomas, 57 Söderortskammaren
    6076 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Alec, 08 Sörskogen
    6077 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Elle, 13 Sörskogen
    6078 1km Knattar kl. 10:00 Malmgren Grim, 10 Sörskogen
    2017 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmgren Linus, 83 Stanley Security Sverige
    1516 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Malmkvist Alexander, 90
    4061 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Malmros Charlotte, 67 Ingarö
    1241 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Malmstedt Magnus, 82
    1717 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Malmsten Lisa, 97 Sky Hotel Apartments
    1607 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maluka Roza, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    2055 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mandelius Marcus, 91 Trioptima
    1527 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maniaci Daniela, 81 Stockholm
    1633 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Manla Simava, 02 Löparakademin Fisksätra
    6145 1km Knattar kl. 10:00 Mannvik Elin, 10
    6144 1km Knattar kl. 10:00 Mannvik Klara, 007
    3586 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mansén Patrick, 70 Mik
    3189 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Marcks von Wurtemberg Rickard, 73
    4180 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Marklund Veronica, 74
    86 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Markstedt Louise, 91 OK SÖDERTÖRN
    275 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Markström Jan, 67
    827 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Markström Pontus, 80
    965 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Marmolin Elisabet, 62 Uppsala LK
    3920 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Marshall Tommy, 86
    3375 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Martin Jakob, 85
    1127 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Martin Lina, 78
    317 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Martinsson Ola, 72
    3306 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Martinsson Stefan, 81
    541 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Marton Åsgrim Aniko, 67
    387 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Masdeu Vaerlien Paola, 77 Hais
    3026 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mathson Andreas, 74 IF Linnéa / Running Mood
    149 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mattheneus Paul, 72 Kizzrunners
    3054 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattiasson Olof, 67
    3046 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mattsson Fredrik, 85 Klarna
    4245 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mattsson Karin, 91
    177 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mattsson Per, 76
    934 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mattsson Hed Anna, 71
    2225 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mauritsson Sofia, 78 Stanley Security Sverige
    2240 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Maverley Suzanne, 88 Dj
    1686 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mayyahi Aqeel, 02 Löparakademin Rågsved
    3532 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mc cauley Leo, 70 Norrtälje
    687 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mc Kee Henry, 69
    3049 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Mccaffrey Jonathan, 77 Fredrikshof IF
    42 10 km Män Seedad kl. 11:00 Mccloy Kevin, 86 Stockholm Frontrunners IF
    1634 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mchater Sabrine, 94 Löparakademin Fisksätra
    3613 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mcmahon Ronan, 66 Clare Crusaders
    3153 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mechler Christian, 86 Juvenalorden
    896 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Medan Elias, 83 Solna
    2254 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Medetbekova Tamila, 89
    257 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Meier Daniel, 85
    944 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Meijer Anna, 75
    1287 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Meisel Roland, 48
    2220 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Meister Sebastian, 88
    2094 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Anna, 75
    3669 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Melin Emma, 95
    3768 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Melin Fredrik, 90
    4128 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Melin Henrik, 73 281
    1706 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Melin Jonathan, 98 Löparakademin Skärholmen
    3523 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Melin Kenneth, 63 Cardio Club
    3065 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Melin Kent, 72 IF Linnéa
    4315 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Melin Sara, 91
    1494 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Melin Sophie, 98
    6084 1km Knattar kl. 10:00 Melin Berglund Viggo, 08
    3129 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Melis Guillermo, 82 Huddinge AIS
    1359 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mellbin Rikard, 76 Mediaformat
    1957 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mellblom Jonathan, 90
    3301 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mellhorn Mikael, 60 Ericsson SIK
    312 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Mellkvist-Roos Lars, 81
    4285 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mellström Peter, 63
    4286 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mellström William, 99
    2095 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Meneses Filip, 76
    4091 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Meriläinen Erika, 87
    4274 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Meriläinen Outi, 68
    307 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Merin Gustav, 90 Fellingsbro AIK
    4015 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Messerer Anders, 67 Handelsbanken
    3245 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mikelsson Jens, 78
    340 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Milles Erik, 68 Stockholm Apnea
    2129 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Millewall Nathalie, 87
    1301 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Gabriel, 83
    1469 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Minarik Zuzana, 82
    6130 1km Knattar kl. 10:00 Moberg Caspian, 009 Puppy TS Next Generation
    1777 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ebba, 93
    3371 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moberg Emil, 73 Pupp TS
    1814 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Ewa, 53
    1858 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Gunnar, 54
    351 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Moberg Gustav, 03
    1940 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Moberg Johan, 85
    2116 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mobäck Johnsson Lise-Lott, 65 Solna
    1740 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Modig Cecilia, 64
    1608 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mody Shreya, 97 Löparakademin Norra Botkyrka
    3937 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Moench David, 59
    1203 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Moench Laura, 60
    3617 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mofrad Sam, 82 Forefront Running
    1687 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mohamed Kadra, 00 Löparakademin Rågsved
    1635 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mohammed Firoz, 86 Löparakademin Fisksätra
    1405 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mohseni Sussan, 56
    4199 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Molin Lars, 70
    3217 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Molin Peter, 63
    997 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Molin Edlund Charlotta, 85
    3471 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Montero Gerardo, 75
    794 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Monti Paolo, 73
    800 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mood Patrik, 66 Täby
    3106 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Moore Scott, 76 Terrible Tuesdays
    1356 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Morais Reinaldo, 65
    697 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morgner James, 69
    790 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morild Oscar, 87
    611 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Morley Christopher, 80
    6028 1km Knattar kl. 10:00 Morley Freja, 11
    2028 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Morris Lucia, 90
    621 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mortimer-Hawkins David, 71 Hellth Awaits Running Club
    6196 1km Knattar kl. 10:00 Mosfeldt Iris, 10
    1659 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mossberg Pontus, 02 Löparakademin Vällingby
    3303 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Mosten Richard, 65 IF Linnea
    556 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Mothander Malena, 79
    2142 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Muhonen Nina, 76
    1183 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Anna, 82 MRR Visby
    1184 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Munkhammar Joakim, 82 MRR Visby
    3040 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Munthe Fredrik, 80 IF Linnéa
    907 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Murínová Adriana, 82 Sub605545
    3621 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Murphy Joseph, 83
    1117 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Music Igor, 83 Handen
    1315 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mustonen Maria, 71 Bergshamratandläkarna
    76 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Mustonen Sanna, 91 Hässelby SK
    1944 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mutschler Lidsell Johanna, 84
    6104 1km Knattar kl. 10:00 Mühlenbock Lucas, 12
    567 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Müller-Brunotte Anja, 69
    157 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Myllymäki Tommy, 78
    1163 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mynttinen Juha, 77
    4205 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Myroshnychenko Lidiya, 87
    1540 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Anett, 60 BK Brynja Riffs
    1852 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Myrthil Glenn, 64 BK Brynja Riffs
    4120 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Månsson Håkan, 60
    3823 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Månsson Lars-Olof, 64 Solvikingarna
    640 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mårtensson Claes, 61
    3934 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Mårtensson Jenny, 77 TSM running
    3578 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Mårtensson Nicklas, 76 Aik
    4341 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Mårtensson Ulf, 68 Freerunners
    2237 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Göran, 56
    1884 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Mähler Marit, 52
    941 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Mälberg Anna, 81 Kcock
    1100 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Mälberg Hasse, 55 Mälarsjukhuset
    1348 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Möller Peter, 64 Gubblunk
    987 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Möllerman Caroline, 70
    599 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Mölleryd Bengt, 58 Pts
    329 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Möllås Andreas, 75
    3053 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nabb Michael, 82 Åkersberga Triathlonförening
    1707 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nadstawny Dominik, 02 Löparakademin Skärholmen
    1322 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Naesström Niklas, 89 Uhi
    3906 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nagle Theresa, 73
    44 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nait Hammou Otmane, 95 Hammarby IF
    1609 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nanvazade Mardan, 92 Löparakademin Norra Botkyrka
    1636 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Natan Natan, 01 Löparakademin Fisksätra
    220 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Natzén Christopher, 73
    3783 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nauclér Ingrid, 70 Bromma
    2085 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nazari Mohammad, 93
    4195 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Neale Kylie, 91 Seattle
    3467 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Neander Frederic, 78 Stockholm
    617 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nedergård Dan, 72
    1610 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Negussie Sara, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    239 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Neiderud Per, 75 Sollentuna
    4209 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Neihoff Love, 90 Stockholm Sub Surfers
    2216 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Neijber Sara, 93
    382 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Neill Susanna, 74 Hammarby IF
    2273 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Neiman Victor, 83
    4215 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nelin Magnus, 58
    4270 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nelin Olivia, 95
    6141 1km Knattar kl. 10:00 Nelson James, 10
    6142 1km Knattar kl. 10:00 Nelson Leo, 008 Kungsholmen Friidrott
    443 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nelsson Maria, 63 Stockholm
    1196 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nenzell Kristina, 60
    361 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nesi Luca, 62
    4067 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nestorov Dancho, 85
    1170 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Neuhaus Karin, 70 Vegan Runners IK
    3139 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Neuman Fredrik, 85 Hammarby IF
    4361 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Newman Leif, 60
    4217 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Newman Malin, 93
    1708 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ngo Kevin, 91 Löparakademin Skärholmen
    1318 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nguyen Hung, 83 Vietnam
    1688 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nguyen Jessica, 01 Löparakademin Rågsved
    6132 1km Knattar kl. 10:00 Nguyen Lan
    75 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Nicklasson Ida-Maria, 86 Hässelby SK
    1377 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nihlstedt Dahlström Jessica, 80 Kalmar BTK
    1076 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Niklasson Frida, 92
    1116 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Niklasson Ida, 76
    2178 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Niklasson Philip, 85
    1286 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilimaa Mea, 84 DICE RUN CLUB
    3582 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilson Andreas, 83 Swedbank
    1556 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anna, 86
    2139 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Anton, 93 Solna
    3432 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Björn, 85 Trioptima
    2140 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Christina, 89 Stockholm
    3618 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Claes, 59 Bergshamra södra
    1012 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Classe, 70 Kingisland
    2 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson David, 87 Högby IF / MotionMetrix
    1793 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Emilia, 89
    1815 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Eva, 75
    454 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Fanny, 85 Holmahults löparklubb
    5002 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nilsson Fredrik, 65 Fredrikshofs FIF
    1845 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Frida, 93
    1557 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Gustav, 84
    3143 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Gustav, 82 Skärholmen
    3528 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Göran, 63 Årsta
    1095 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Hanna, 85
    686 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Henrik, 74 Söderberg & Partners IF
    3280 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Henrik, 88 Mönsterås
    4129 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Henrik, 92
    1134 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Jan, 61 Muskelverket
    226 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson Joakim, 83 Linköping
    123 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nilsson John, 81 FC Cambritch
    3510 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Jonas, 65 Team Siri Sweden
    409 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Karin, 83 Stockholms RK
    3185 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Kim, 83 Täby Träningsverk - Södersektionen
    3820 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Kjell, 50 Avaviken SK
    3101 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Lars Olof, 62 Saltsjöbadens Triathlonsällskap
    1238 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Madeleine, 65 Team Siri sweden
    979 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Malin, 94 Sky Hotel Apartments
    6127 1km Knattar kl. 10:00 Nilsson Malte, 008
    1251 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Marcia, 76 Fair Trade Runners
    1271 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Markus, 75
    1285 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Max, 91 Klarna
    3566 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Mikael, 77
    2118 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Mona, 64
    2117 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Morgan, 61 Fagersjö
    2132 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Niclas, 90
    1332 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Pelle, 70 Falköping
    1109 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nilsson Per, 70 Kullens Löpklubb
    3056 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Nilsson Peter, 92 Hässelby SK
    897 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Rickard, 92
    3632 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Nilsson Susanne, 63 Team Ultrasweden LK
    6126 1km Knattar kl. 10:00 Nilsson Tea, 10
    468 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nilsson Ulrika, 91 Holmahult löparklubb
    4348 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Victoria, 91
    4352 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nilsson Yvette, 85
    3232 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nilsson Nyström Gunnar, 64 Alecta
    1546 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nilsson Röjning Anita, 44 Österåker
    3830 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nilsson Sandgren Lisa, 74
    3884 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nimer Renée, 65 Hässelby SK
    3534 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Niskakari Leo, 90 Uppsala
    2025 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nisson Lotta, 70
    1500 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nobel Elise, 84 Electrolux
    3196 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nohren Anders, 71 Axa
    3530 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nolan Lee, 78
    305 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nolte Felix, 71
    1899 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norberg Inger, 60
    1326 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nord Anna, 70
    914 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Alexandra, 86
    3762 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordberg Eva, 66 Trafikverkets FF
    2056 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordberg Marcus, 93 Trioptima
    913 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordberg Niclas, 85
    2171 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordengren Peter, 79
    95 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nordenlöw Christoffer, 85 Stockby Runners
    3396 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordgren Peder, 80
    3771 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordin Greta, 87
    892 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Henrik, 72 TBOK
    4145 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordin Jacob, 88
    4146 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordin Jakob, 94
    893 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordin Linda , 74 TBOK
    1340 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Peter, 78
    1345 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nordin Pia, 62
    3874 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordling Petra, 74
    3216 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordlund Mikael, 67 Norsborg
    255 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordmark Anton, 88 IK Akele
    4272 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordmark Oskar, 91
    436 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nordqvist Erica, 75
    2265 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nordqvist Niklas, 69 Handelsbanken
    4126 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nordstrand Helena, 73
    1749 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Christel, 63
    188 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordström Daniel, 73
    4264 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nordström Daniel, 85
    3138 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Emil, 78
    3295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nordström Johan, 73
    2004 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nordström Lena, 74
    4134 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nordström Malin, 71
    3315 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Mårten, 92 Sundbyberg
    3337 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nordström Oskar, 82
    3681 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Nordström Paula, 76
    3892 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Sandra, 80 Uppsala
    3923 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nordström Ulf, 72
    1580 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norell Cecilia, 75 Astrazeneca IF
    1887 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Norell Henrik, 79 Astrazeneca IF
    1289 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norell Marie-Louise, 58
    3034 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Norén Gustav, 79 ELU IF
    524 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Norin Annika, 68 Söderberg & Partners
    2145 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Norling Christina, 91
    3349 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Norman Maria, 82
    73 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Norrbom Cecilia, 88 Spårvägens FK
    1011 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Norrgård Claes, 52 Bromma-Solna Skytteförening
    152 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Norrman Oscar, 89
    1430 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Norrström Christina, 70
    6097 1km Knattar kl. 10:00 Norvell Love, 12
    742 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nouchi Léo, 79
    270 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nummer Borttappat
    629 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nummer Borttappat
    4330 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nummer Borttappat
    122 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nutti Per-Mikael, 83 Vaisa
    373 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nutti Salomon, 86 Vaisa
    4017 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nyberg Anders, 56 Tsm running
    453 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Ellen, 91
    670 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nyberg Henrik, 71 Vällingby
    1189 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Kristina, 71
    1392 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Nyberg Stefan, 55
    3148 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyberg Torkel, 67 SPIF Triathlon
    1036 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyblom Elin, 82
    1867 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyctelius Hans, 63 Roland Berger
    3332 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nygren John, 71 Skandia
    1369 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nygårdh Sari, 72 Stockholm
    1637 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nyhuus Alexander, 01 Löparakademin Fisksätra
    2079 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Nykänen Markus, 92
    4266 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Nylander Bo, 51 Mälarö sok
    3643 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nylen Tobias, 77 Brovallens IF
    947 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Anna, 80
    3223 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Nyman Mattias, 84
    1446 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Ulrika, 89
    1440 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyman Gustafsson Ulla, 54
    2008 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Nyman Lallerstedt Lina, 72
    213 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nystedt Pierre, 81
    3914 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Nystrom Tomas, 67
    4035 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Nyström Anna, 69
    134 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Daniel, 78
    1073 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Fredrika, 74
    273 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström Henric, 88
    52 10 km Män Seedad kl. 11:00 Nyström Jesper, 91 Falun Borlänge SK
    1187 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Nyström Kerstin, 57
    579 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Nyström Linda, 72
    3596 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Nyström Peter, 65 Saltarö triathlon
    151 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Nyström-Öhlin Samuel, 01 Fredrikshofs FIF
    851 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Nysäter Staffan, 85
    675 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näsbrandt Hans, 80
    102 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Näsholm Christofer, 84 Ärla IF
    3426 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Näslund Anne-Sofie, 81 Paragon
    3763 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Näslund Eva, 74 Hammarby IF Löparnas Vänner
    1266 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Näslund Marie, 79
    849 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Näslund Stefan, 69 Löparnas Vänner
    3178 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Näsström Tomas, 79 Celestum Consulting AB
    616 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Odelberg David, 89
    1984 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Odenblad Sten Fredrikshofs FIF
    3498 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Oderud Joakim, 71 Dark Trail Runners
    1212 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Odijk Leo, 41 Sthlm
    3228 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ohlsson Claes, 64 UPPLANDS VÄSBY
    452 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Ohlsson Gabriella, 68 Friskis&svettis
    1226 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ohrbeck Lisa, 74 Stockholm
    1103 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ojakangas Hannu, 89 Nasu &the Nipsons
    1102 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ojakangas Jussi, 84 Nasu & The nipsons
    6129 1km Knattar kl. 10:00 Ojde Fabian, 008
    3483 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ojde Henrik, 69
    2147 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olander Jörgen, 65
    1787 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olausson Elin, 91
    1306 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Oldén Maria, 76
    2064 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olin Maria, 76
    1542 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Angelica, 79 Läckeby
    4013 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olofsson Ann-Marie, 84
    1870 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Hans, 60
    4188 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Olofsson Katarina, 78 Tsm
    559 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olofsson Marianne, 61
    3312 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olofsson Martin, 82
    2121 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olofsson Morgan, 66
    3864 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olofsson Tony, 83
    3865 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Olovsson Anders, 67
    3784 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Olovsson Iris, 98
    3079 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Olsen Arvid, 78 Uppsala Löparklubb
    2162 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Alexander, 88
    547 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Charlotta, 76
    4073 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Christian, 73
    38 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Dennis, 97 Spårvägens FK
    3122 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Filip, 91
    1075 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Frida, 88 Seb
    888 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Göran, 63 Umara Sports Club
    3395 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Olsson Henrik, 93 Täby OK
    225 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Håkan, 81
    1120 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Inga Lill, 56
    1903 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Jan, 69 Mik
    1936 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Johan, 56
    1967 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Karin, 61
    293 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Olsson Krister, 69
    2072 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Maria, 92
    4238 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Martin, 63 TSM Running
    96 10 km Män Seedad kl. 11:00 Olsson Mats, 65 Morjärv SK
    4050 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Peter, 84
    402 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Olsson Sara, 89 Sundbyberg
    2170 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Simon, 81 Mik
    4318 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Olsson Simon, 83
    3629 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Olsson Stefan, 70 Hägersten
    2252 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Olsson Tomas, 84
    1442 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Olsson Ulrika, 71
    3548 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Omalley Marc, 86
    1875 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Onkel Helina, 84
    4251 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ordenius Mikael, 85 LTG Display
    1611 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Orhan Berkay, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3172 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ornstam Staffan, 72
    3796 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Orrego Jesus, 52 PERU runners
    3130 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Orrego Pedro, 81
    789 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Orstadius Fredrik, 71 Idrottsvereranerna
    612 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Orth Christopher, 82
    1709 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Orzel Gabriela, 02 Löparakademin Skärholmen
    1811 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Osbeck Ester, 90 Atlas Copco IF
    590 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ott Alexander, 67
    3255 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ottelin Philip, 85
    3600 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ottosson Peter, 64 Diakonia
    1518 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Oustampasidis Alexandros, 88
    3368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ovod Alex, 83 Stockholm City Triathlon
    3815 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Oxhamre Karin, 76
    1612 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paatere Eva , 89 Löparakademin Norra Botkyrka
    1028 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pach Aige Maite, 74
    3155 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Paech Dan, 84 Run With Me
    2291 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Paley Nicholas, 74
    571 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Palm Emma, 76
    756 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palm Marcus, 88
    758 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palm Martin, 82 Sub605545
    3678 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Palm Robin, 81
    3869 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Palmhager Karola, 68 Nynäshamnlång
    1174 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Palmkvist Kati, 68
    1402 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Palmkvist Stefan, 66
    34 10 km Män Seedad kl. 11:00 Palmqvist Sebastian, 79
    691 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Palmqvist Ulf, 58 Maif
    3942 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pamnert Daniel, 75
    1328 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pancewicz Magdalena, 89
    3620 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pang Siu-Lun, 85 Bnbrc
    176 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pap Mattias, 74 Terrible Tuesdays
    1317 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Parmegiani Nathalie, 61
    592 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Patel Amit, 81 Stockholm
    4234 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Paterlini Marta, 68
    3734 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Paulin Bodil, 63
    802 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Paulsson Andreas, 81
    1300 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Paulsson Camilla, 84
    3491 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Paulusz Jan, 67 Ängby Runners
    2287 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Paun Gabriela , 83
    4110 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Paun Gabriela, 34
    3764 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Pavan Francesca, 88 Club Running Sweden
    3549 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pavelka Martin, 94
    1204 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pawlaszek Lech, 81
    247 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pedersen Kim, 83
    328 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pemer Anders, 83 YO Running Club
    2222 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pentia Silvia, 93
    3141 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Perani Joakim, 72 Åkersberga Spring
    1710 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Perez Carlos, 02 Löparakademin Skärholmen
    3551 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Permer Martin, 71
    1475 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pernyer Samuel, 04 Kungsholmen Basket
    1564 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persborn Annette, 71 Stuvsta Bokklubb
    397 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Person Frida, 89 Evidence
    3270 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Andreas, 75
    4003 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Persson Ann-Charlotte, 70 Fortum
    613 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Christian, 82
    97 10 km Män Seedad kl. 11:00 Persson Eskil, 77 Team Ryska Posten
    676 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Persson Hans, 57 Svenska Spel
    1890 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Ida, 87 Trioptima
    4164 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Joakim, 88
    1178 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Kent, 68
    2007 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Lina, 81
    3826 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Persson Lisbeth, 62
    444 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Martina, 89
    391 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Persson Natalie, 90 Paceup!
    2136 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Persson Niklas, 87
    3168 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Persson Oscar, 90
    2227 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Sofia, 86 Mik
    2229 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Persson Sofia Handelsbanken
    520 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Persson Susanna, 89
    3690 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Persson Tobias, 88 Sthlm City Triathlon
    3956 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Persson Tobias, 77
    4337 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Persson Tomas, 74 Digitalist runners
    1365 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pertlwieser Rupert, 45 Hässelby
    923 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Perulf Anders, 77
    3896 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Petalidis Sokrates, 57
    2155 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersen Oskar, 91 Trioptima
    1159 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Petersén Jonna, 87 Deltek
    1778 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Peterson Edit, 88
    344 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Peterson Herman, 75
    589 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petersson Alexander, 99 Spånga
    1660 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Johan, 85 Löparakademin Vällingby
    2070 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Lars, 64
    2071 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Petersson Maria, 66 Stockholm
    155 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Petersson Sven, 83 Huddinge AIS
    1638 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Petridis Dimitris, 01 Löparakademin Fisksätra
    3182 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pettersen Can, 75 DICE RUN CLUB
    780 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Petterson Mikael, 69 Täby Is
    4027 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pettersson Anna, 80
    430 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Anna-Klara, 90
    554 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Pettersson Bunriap, 67 Spånga
    1738 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Catrin, 73
    241 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pettersson Daniel, 76 Järvastaden
    4008 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pettersson Elin, 89
    1816 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Eva, 67
    1086 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Göran, 47 Stockholm
    1129 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Jan, 55
    1130 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Jan, 68
    4155 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Pettersson Jenny, 88
    1344 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Johan, 78 Luleå
    1165 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Kaj, 67 Hildeberg IF
    2003 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Lena, 82 Stanley Security Sverige
    2009 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Linda, 74
    148 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pettersson Markus, 83
    3891 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Pettersson Ronnie, 72 Länsförsäkringar AB
    3243 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pettersson Simon, 84
    2232 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Sofia, 88
    1391 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pettersson Stefanie, 93 Klarna
    2271 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Veronica, 90
    1563 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pettersson Bruns Åsa, 63 Lonesome runners
    1039 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Pfitzner Emanuel, 86
    1450 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Phu Vay phong, 72
    4331 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Phuangthonglang Tanya-lee, 90
    3096 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pickelner Thomas, 85 Asics FrontRunner
    1146 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pierre Jessica, 91
    393 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Pilbacka Anni, 85
    3010 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Pino Robin, 82 Uppsala LK
    161 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pinton Alberto, 62 LK Spring
    3594 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Pivén Patrik, 90
    3266 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Planmo Joakim, 68 Athletic Club Salt Lake
    41 10 km Män Seedad kl. 11:00 Pogac Jürgen, 73 LG Wien
    1265 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pohjanen Maria, 92
    2199 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Pohjanen Roger, 60
    324 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Pohl Tim, 89 Fellingsbro AIK
    597 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Poit Andreas, 71
    408 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Polakovska Ieva, 82
    824 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pollack Per-Olof, 63
    3263 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Poppke Jens, 79
    4246 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Porwal Mayank, 88 Södertälje
    759 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pousette Martin, 66 Söderberg & Partners
    1096 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Prager Hanna, 94
    3147 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Pragsten Stefan, 70
    1222 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Pranell Linda, 88
    6123 1km Knattar kl. 10:00 Preger Nils, 09
    6124 1km Knattar kl. 10:00 Preger Otto, 11
    1456 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Preger Victoria, 76
    3275 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Preifelt Stefan, 59
    1966 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Preutz Julia, 83
    4368 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Price Sara, 73
    2065 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Priczkat Maria, 84
    1054 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Primeus Eva, 62 Sollentuna
    4010 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Puerto Alexander, 86
    1982 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Puerto Kim, 89
    1432 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Puka Tina, 76 Henrik Arnell AB
    3634 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Pulls Susanne, 77 Umara Sports Club
    1613 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Pylkkö Amanda, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1279 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Påhlson Mats, 63
    3425 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Pärlered Åsa, 66 Club Running Sweden
    795 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Pärlhem Stefan, 63 Nacka
    1761 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Daniel, 90
    1997 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Leena, 66
    2235 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Quiles Stefan, 66 Stockholm
    4065 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Quitral Claudio, 86
    3377 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rabe Peter, 65
    2188 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Racki Adam, 64 Ikhephata
    1143 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rahm Jenny, 73
    690 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rahman Imran, 83 Farsta
    3935 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rajeswaran Viswanathan, 81
    4033 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ramming Anton, 90
    4101 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ramming Filip, 83
    1661 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ramos Hector, 93 Löparakademin Vällingby
    3126 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ramstedt Johan, 70 Trångsvikens IF
    3571 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ranhagen Mikael, 77 Snättringe
    2131 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ranic Nemanja, 86 Fartpower
    673 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rantakeisu Håkan, 80 Grow Internationals
    2068 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rantanen Mariana, 92 Dj
    147 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rappe Magnus, 86 Handelsbanken IF
    314 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ras Marcus, 74 Onephone RC
    1923 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rasouli Jino, 91
    3194 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rausch Alexander, 81 AXA Sportsclub
    1295 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rautila Mikael, 68
    1457 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rautila Victoria, 76
    537 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Readwin Emma, 97
    323 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Readwin Erik, 00
    894 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Readwin Tim, 67 Hägersten
    1032 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Rebmann Eva-Lisa, 63 Fairtrade Runners
    104 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Recknagel Christian, 75 AstraZeneca IF
    290 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Redendal Rickard, 80 Bro
    3044 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Regnström Tobias, 82 Tullinge
    1055 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Regårdh Eva, 58 Pollyklubben
    371 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rehn Rasmus, 86 Klarna
    1722 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reichler Camilla, 93
    363 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Reimbladh Martin, 81 Tullinge FIF
    2192 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reimers Anna, 80
    4307 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Reimers Maria, 67
    3642 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rein Tobias, 56
    2186 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reinbring Nicole, 01
    3363 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Reiner Gabriella, 81 Team CRS
    6015 1km Knattar kl. 10:00 Rendahl Arthur, 11 Skogsluffarna OK
    3364 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Rendahl Sara, 83 Skogsluffarna
    1094 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Renström Hanna, 93 Jägarns Jaktlag
    483 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Renström Ida, 87 Jägarns Jaktlag
    1515 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Renzi Alethea, 78 Älta
    435 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Renöfält Emma, 82
    2286 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Reuterstad Maria , 79 Electrolux
    5 10 km Män Seedad kl. 11:00 Reza Mohammad, 89 Spårvägens FK
    1510 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rezai Aidin, 84
    3497 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Riazzoli Jimmy, 83
    131 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ribbefjord Andreas, 78
    3278 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Richards Gregory, 76 Vegan Runners
    645 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Richardt Filip, 76
    3061 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Richter Henrik, 83 IF Linnéa
    1828 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ridenour Jonathan, 78
    1091 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ridley Guy, 67 Enskede
    1523 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rietz Amanda, 91
    1614 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rihan Amani , 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    266 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rimmerfors Fredrik, 67
    3304 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rindegren Sven, 84 XC Sthlm ski club
    74 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ring Lisa, 93 IK Nocout.se
    3251 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ringblom Jakob, 79 TSM Running
    6101 1km Knattar kl. 10:00 Ringdahl Josephine, 12
    291 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ringdahl Roger, 85
    6102 1km Knattar kl. 10:00 Ringdahl Tindra, 08
    4261 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ringh Michael, 69 Älta IF
    79 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Ringström Louise, 89 Spårvägens FK
    3555 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ringström Mats, 64 Scania
    3887 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Risberg Richard, 68
    473 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Risfjell Carolina, 79 Accenture IF
    3477 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Risling Gustaf, 56 Herbalife
    4069 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rittri David, 92
    980 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ritzmann Nathalie, 94 Sky Hotel Apartments
    6100 1km Knattar kl. 10:00 Robertsson Felix, 07
    3033 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Robertsson Fredrik, 80 Terrible Tuesdays
    3890 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Robertsson Mattias, 72
    2102 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Robertsson Mikaela, 90
    658 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rodriguez Gonzalo, 74
    775 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rodriguez Miguel, 84 DICE RUN CLUB
    1615 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rodriguez Sayruz, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    566 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Roguet Séverine, 82
    3717 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Roland Andersson Anna, 76
    1662 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Roman Zachary, 85 Löparakademin Vällingby
    6125 1km Knattar kl. 10:00 Romatowski Filip, 008
    238 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Romeis Markus, 92
    921 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Romelsjö Anders, 44 Stockholm
    1773 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ronnheden Jonas, 61
    243 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ronquist Peter, 74
    4019 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ronvall Andreas, 75 Åsen Hellrunners
    940 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Roos Anna, 70
    2073 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Roos Marie, 85
    4308 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ros Magnus, 74 Huddinge
    3125 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosander Jimmy, 76 Linghem
    2153 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosander Oscar, 91
    175 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosberg Oscar, 93
    3615 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Rosén Isabella, 92
    3145 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosén Patrik, 67 Axa Sc
    1570 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenberg Barbro, 93 Johanneshov
    3128 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rosengren Mikael, 80 Stockholm
    3665 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rosengren Peter, 60
    325 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rosenhoff Victor, 88
    1544 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenlund Angelica, 90
    2201 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenqvist Eleonore, 90
    1501 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rosenthal Brydolf Julie, 92
    1565 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Roshällen Åsa, 69 Team Snigel
    2182 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rosin Pontus, 76 Digitalist runners
    3639 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rowland Thomas, 71
    812 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rudbeck Peter, 58 Operans if
    3192 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rudebeck Sven, 77
    857 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rugås Svein Erik, 71
    1004 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ruhrmann Sabrina, 82
    4364 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rumbelow Stuart, 80 Sct
    1801 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rundlöf Frida, 92
    762 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Rundström Mats, 72
    383 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Rundström Schütz Gunnel, 73 Runacademy IF
    3932 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Runeberg Schultz Victor, 85
    4023 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Runhellen Anna, 65
    3611 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ruppi Robert, 85 Don
    477 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rutfjäll Rittner Clara, 89
    937 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ryan Anna, 75
    1177 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ryan Kayleigh, 87
    3164 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Rydenstam Johan, 83
    1445 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rydh Ulrika, 65
    1977 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Rydholm Karl, 83
    1908 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ryding Jennie, 87
    3837 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Rydling Magnus, 67 Swedbank
    3183 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ryholt Johan, 77 Årsta
    355 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ryhre Johan, 93
    3616 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Rylander Jesper, 89
    1038 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rystedt Elisabeth, 55
    1428 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rådström Tilda, 98
    707 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Råshed Joakim, 83 Fortum Sverige AB
    2156 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Råstam Pär, 79 Trioptima
    3756 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Röckner Hedlund Emil, 89
    4259 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Rödiger Mona, 77 Bromma
    2263 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Röhr Ulrika, 72 Fredhäll
    3215 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Röjvall Magnus, 75
    1525 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönn Amanda, 93
    229 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Rönn Jesper, 87 Kungfusion
    2022 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Rönnblom Lisa, 73
    1274 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Martinus, 77
    1309 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Rönnerman Monica, 51
    4299 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnerman Richard, 80
    4194 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Rönnmark Kurt, 53 Rönninge
    1937 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Röring Johan, 92 Trioptima
    3357 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Rösiö Anna, 71
    3036 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Rössel Markus, 80 YO Running Club
    551 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Rösund Eva, 71
    3503 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Saari Johan, 78 Sundbyberg
    3929 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Saaristu Valter, 50 Älvsjö
    4212 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Saarnio Maria, 76 Rudbeckianska Gymnasiet
    1736 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Saavedra Carolina, 83
    1188 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sabel Karl-Gustav, 48
    3733 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sabelström Bo, 57 Skärholmen
    3434 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sabelström Paula, 66 Tsmrunning
    6181 1km Knattar kl. 10:00 Sadek Carl, 009
    6180 1km Knattar kl. 10:00 Sadek Erik, 12
    1663 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Saheb Ali, 02 Löparakademin Vällingby
    2230 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sahlberg Sofia, 77
    3473 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sahlin Greger, 59
    4250 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sahlquist Mikael, 56
    398 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sahlstedt Johanna, 80 Söders SOL
    1664 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sahuric Elis, 02 Löparakademin Vällingby
    6066 1km Knattar kl. 10:00 Saiepour Leonard, 12
    4291 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sainio Piia, 69
    6105 1km Knattar kl. 10:00 Sainio Signe, 11
    6021 1km Knattar kl. 10:00 Salemark William, 14
    1415 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Salen Svante, 61 Viby atlets
    438 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Saleskog Emma, 04 OK tyr
    111 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Saleskog Jonas, 70 Spårab
    4265 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salla Theodor, 87
    4179 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Salmela Juha, 73 teenage engineering
    29 10 km Män Seedad kl. 11:00 Salmén Christofer, 81 Terrible Tuesday
    3073 Halvmara Kvinnor Seedad kl. 12:00 Salminen Johanna, 78 GoRunning Skarpäng
    1104 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Salo Henna, 93
    260 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Salom David, 80
    3819 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Salomaa Pauliina, 83
    4022 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Samuelsson Anna, 84
    959 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Aurora, 78 Stuvsta Bokklubb
    1343 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Petter, 66
    1363 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Samuelsson Rose-Marie, 65
    902 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Eva, 75
    1088 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandberg Gunvor, 47 Bomma-Vällingby SOK
    3359 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Jennie, 70 Lk roslagen
    3133 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sandberg Jonas, 73 Team skavsåret järfälla
    858 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandberg Tage, 45 Bromma-Vällingby SOK
    1579 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sande Björn, 60
    2133 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandelin Nicolina, 85
    348 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sandell Jimmy, 82 Stockholm
    1447 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandell Ulrika, 61
    3416 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandén Anders, 82 Microsoft
    4323 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sanders Stina, 80
    1093 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sandh Håkan, 48 Örnsbergs kanotsällskap
    1775 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandholmen Elin, 83
    1776 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandin Erik, 53
    1824 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sandin Fanni, 85
    33 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sandler Johan, 76 Fredrikshofs FIF
    3568 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sandorf Mikael, 89 Ena Hell Runners
    1037 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandquist Elina, 82 Tarzan & Friends
    319 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sandqvist Peter, 57 Mälarö löparklubb
    2050 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sandring Måns, 96
    938 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sandström Anna, 90 Seb
    614 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sandström Claes, 59 Sandströms IF
    390 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sandström Maria, 85
    3410 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sangfelt Amalia, 91 Uppsala IF
    4075 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sannum Daniel, 81
    4178 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Santana Joaquin, 90 Bromma
    4028 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Santesson Anne, 69 I love Bagis
    719 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sarasto John-Erik, 60 RC Torrox
    1689 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sarrazola Andres, 04 Löparakademin Rågsved
    1690 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sarrazola Silvia, 01 Löparakademin Rågsved
    859 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sato Tage, 96
    1665 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sattari Esmail, 01 Löparakademin Vällingby
    1616 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sawo Mai, 01 Löparakademin Norra Botkyrka
    1666 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Say Diana, 02 Löparakademin Vällingby
    545 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schalling Agneta, 64 Täby
    1260 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schefström Maria, 85 Falun
    1275 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Scheuermann Mary, 81
    3921 Återbud Grupp 3 kl. Scheuring Toni, 94
    487 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Schimana Mimmi, 72 RolF Event&Media
    2109 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schirén Mikke, 72 Digitalist runners
    653 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schiron Fredrik, 86
    3943 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schmidt Assar, 00 Hellas TK
    3894 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schmidt Hans, 68 Ruter Knekt
    3544 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Schneider Christoph, 86
    1388 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schneider Stefan, 77
    1008 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Schoerner Chrstian, 50
    787 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Scholander Ola, 73
    3318 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Schröder Stephan, 79
    3863 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schubert Olov, 58 Scania IF
    353 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Schultz Robert, 68
    3851 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Schulz Mikael, 70 Gröndal
    4338 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Schumann Thomas, 56
    3287 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Schwab Romain, 80 Wushu Stockholm IF
    6001 1km Knattar kl. 10:00 Schwartzler Léon, 11 FC Sochaux
    1755 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Clara, 03
    2052 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Marc, 72
    2233 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Schäfer Sofie, 75
    983 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Schönbeck Carola, 69
    833 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Schönbeck Robert, 69
    2089 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sciacca Matteo, 90
    3658 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sebhatu Araia, 81
    1970 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sederowsky Mimmi, 83 Dj
    1310 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Segelsjö Monica, 61
    768 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Segerbrand Mattias, 65 Gais
    3256 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Segerbrant Thomas, 75 Tegelhagen
    482 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Segerdahl Helena, 65 Stockholm
    4081 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Segerros Elsa, 92
    3030 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Segersten Lukas, 00 Eskilstuna FI
    1617 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Seghid Sewit, 93 Löparakademin Norra Botkyrka
    3926 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Selendy Ulrika Margareta, 69
    3703 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Selldahl Alexander, 92
    3652 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sellgren Viktor, 82
    3022 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Senaneuch Jerome, 76 Mif
    388 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sennström Anki, 69 Åkersberga
    83 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Sennström Linnea, 00 Hässelby SK
    2114 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sert Miro, 88
    1231 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sesti Louisa, 79
    4229 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sethsen Mariah, 82
    267 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Setterqvist Fredrik, 84 Idrottens IF
    126 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Seweling Philip, 90 Arådalen IF
    880 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Seweling Urban, 57 Arådalens IF
    4058 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sevonius Catharina, 61 Run Academy
    3749 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sevonius Dan, 59 Run Academy
    2275 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Shams William, 90
    245 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sharif Hussein Ridwaan, 99
    4206 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Shevtsova Liubov, 79
    3631 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Shingler Stuart, 78 Klarna
    2239 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sholberg Suvi, 71
    647 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Shtanko Dmytro, 81
    763 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sid Mats, 72 Veeam
    904 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sidenblom Louise, 86 Creuna
    1639 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sidira Charikleia, 02 Löparakademin Fisksätra
    1818 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Signell Fredrik, 89 Handelsbanken
    4046 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sigsjö Björn, 80
    488 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sikander Mirja, 80
    814 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Silander Peter, 77 Fresta
    1452 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Silfver Veronica, 68
    3604 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Silfverling Peter, 73 MS Vikings
    2247 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljeström Thomas, 54
    1536 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Siljevall Anders, 88
    652 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sillrén Fredrik, 76 Casa Drabanten
    1234 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sillrén Louise, 77
    90 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Siltanen Emilia, 83
    3839 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Silveira Manoela, 85
    376 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Simonson Niklas, 91 Fredrikshofs FIF
    1806 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Simson Erika, 74
    378 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sipos Thomas, 75
    3854 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Sippl Natalie, 92
    3684 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Siren Helena, 71
    726 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Siri Julien, 72 Stockholm
    3899 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjöberg Peter, 66
    2204 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöberg Sally, 95 Vaxholm
    1728 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöblom Carolina, 75
    1788 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjödén Elisabeth, 67
    1375 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjödin Fanny, 86
    4282 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjödin Per, 80
    1691 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Anna, 87 Löparakademin Rågsved
    3190 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjögren Mikael, 74 Södertälje IF
    2107 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Mikaela, 92
    6 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sjögren Per, 79 KFUM Örebro Friidrott
    2110 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjögren Pernilla, 63
    3922 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Sjögren Tunay, 68 Sollentuna
    3653 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjögren Vilhelm, 56
    6099 1km Knattar kl. 10:00 Sjöholm Ellinor, 08 Hammarby
    1915 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöholm Jesper, 78
    4168 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Sjöholm Johanna, 90
    4202 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjöholm Lars, 55 Ica
    1217 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjöholm Lina, 90 Knivsta
    792 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjöholm Otto, 89
    3688 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjöholm Paulina, 92 Sthlm City Triathlon
    1489 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sjökvist Merith, 67 Thoraxintensiven NKS
    3638 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjölander Isabella, 86
    846 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölin Jonas, 81 Sab
    1897 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjölund Anna, 91
    4151 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Sjölund Jan, 63 Viggan Runners
    731 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sjölund Mikael, 78 Ksp
    3439 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Sjönvall Cassandra, 88
    3675 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sjörén Simon, 89
    2151 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Olle, 68
    2236 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Stina, 90
    1866 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sjöstedt Eriksson Hanna, 98
    6131 1km Knattar kl. 10:00 Sjöstedt Mata Rita, 12
    3236 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström Johan, 73
    3274 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sjöström Niklas, 84
    3677 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Skagstedt Niclas, 85
    1483 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skantze Leif, 41
    1991 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skillstedt Kristian, 83
    1474 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skog Hjalmar, 92
    6161 1km Knattar kl. 10:00 Skog Lisa 11
    81 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Skog Malin, 88 Ifk umeå
    3109 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Skogman Erik, 77 Trioptima
    2105 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skogsberg Mikael, 59 Mjölksyran
    1396 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skogsberg Peter, 61
    1395 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Skogsberg Stephanie, 91
    1898 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Skogsund Ingegerd, 54
    1207 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Skogsund Leif, 57
    3601 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Skoog Peter, 60 Mariefred
    2108 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Skott Mikael, 64
    368 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Skärvad Oskar, 76
    905 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Andreas, 89
    1071 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sköld Fredrik, 68
    3107 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sköld Simon, 83 Västerås LK
    110 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sköld Östling Joakim, 84
    6091 1km Knattar kl. 10:00 Sköldborg Linnéa, 09 Fartpower
    1236 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Slomp Luciana, 85
    708 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Slättegård Joakim, 63
    181 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Slättengren Tim, 89 AstraZeneca IF
    3057 10 km Män Seedad kl. 11:00 Smed Markus, 88 Swedbank IF
    2193 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Smedberg Richard, 59
    4142 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smedborn Johan, 71
    380 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Smedjegården William, 88
    458 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Smeds Josefin, 87
    4006 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Adrian, 80 Badmadafaka
    4045 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Smith Björn, 66 Bromma
    1378 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Smith Carl Johan, 46
    1137 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Smith Jelena, 81
    3821 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Smårs Kristalina, 91
    211 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Snaprud Per, 66
    2101 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Snällfot Mikael, 80 Nedre Soppero IK
    240 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sohlberg Per, 68
    1044 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solberg Emma, 79
    309 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Soldeus Johan, 78
    1822 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Solender Dante, 04
    1823 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Solender Stefan, 75
    6038 1km Knattar kl. 10:00 Solender Vilgot, 10
    6113 1km Knattar kl. 10:00 Solhaug Ida, 12
    6114 1km Knattar kl. 10:00 Solhaug Selma, 09
    1406 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Solhaug Susanna, 79
    1470 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Solhed Johan, 65
    5003 10 km Män Seedad kl. 11:00 Solomon Napoleon, 94 Turebergs FK
    282 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Solstad Kristoffer, 78 Stockholm Frontrunners IF
    1484 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sombo Alexandros, 89 Jägarns Jaktlag
    1785 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sommar Elina, 87
    1640 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Bubakary, 90 Löparakademin Fisksätra
    1641 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sonko Mariama, 77 Löparakademin Fisksätra
    1387 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sorvari Jarmo, 54
    808 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Spector Per, 66
    470 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Spelmans Amanda, 86
    11 10 km Män Seedad kl. 11:00 Spetz Nils, 91 Spårvägens FK
    2207 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Spetz Samuel, 89
    3878 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Spigic Peter, 77 FMV Sport
    139 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Spiller Leon, 78 Kif
    1342 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sporrong Petra, 67
    3682 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Spovér Janne, 72
    2152 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Spångö Olof, 89 Accenture
    4163 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Staaf Joakim, 76 Mårdansiktena SK
    1181 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Staaf Kent, 56
    825 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Staaf Pontus, 83 Stockholm
    3570 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Stalås Hörnsten Monique, 69 Åtf
    1293 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Standar Michael, 56 Svanvik RC
    1618 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stanisic Nikola, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    346 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Starck Jan, 67
    1877 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stark Gustav, 94
    216 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stark Tomas, 70 Sju Sorters Kakor
    3358 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Stavlind Anna, 70 Linköpings LK
    4279 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stefansson Patrik, 69 Rudbeckianska Gymnasiet
    1330 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stein Paul, 73
    109 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Steinwall Fredrik, 77
    3393 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stenberg Erik, 90
    3676 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Steneby Totte, 83
    3175 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenfors Martin, 82 Wise
    99 10 km Män Seedad kl. 11:00 Stenman Daniel, 77
    869 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stenmark Tobias, 75 Ängby IF
    3261 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stenqvist Harald, 73 ELU IF
    4349 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Stenseke Victoria, 90
    210 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stensland Per, 70 Stockholm
    439 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Stensrud Karianne, 74 Privat
    2242 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stenvall sven-olof, 35
    3290 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stepanov Vladislav, 83 Lidingö
    1205 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Stephens Lee, 84
    4020 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stevemar Andreas, 78
    1398 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stierna Marie, 88
    1046 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stjernström Emma, 78
    3292 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stjärne Jacob, 73 Stockholm
    1837 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stockberg Fredrik, 67
    2280 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stoltz Mats, 47 Stockholm
    1924 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Stomberg Joachim, 90 Handelsbanken
    2234 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stopner Sonja, 89
    1256 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stork Mari, 74
    3780 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Straeng Henrik, 60
    467 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Straka Sjöberg Therese, 76
    136 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Strallhofer Frowald, 65 IF Linnéa
    417 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strallhofer Ulrika, 65 TSM Running
    2197 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Strand Roberth, 57 Handelsbanken
    519 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strand Yoona, 70
    4181 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Anders, 49 Bollnäs
    1792 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strandberg Emelie, 91
    4156 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Jenny, 88
    4174 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Jonas, 79 Nolby
    4131 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Strandberg Linda, 90
    3227 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strandell Christopher, 87
    3521 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Strandh Karin, 91 Arlanda-Märsta Skidklubb
    2034 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Streijffert Magdalena, 77
    404 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Striby Erica, 75
    1558 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Strid Ann-Catrin, 66
    333 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Stridbeck Axel, 83
    6013 1km Knattar kl. 10:00 Stridbeck Zorzet Frank, 10
    821 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Stridh Philip, 80
    962 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Stridh Örje Beatrice, 84
    535 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Strindholm Sara, 74
    3204 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Stråhle Fredrik, 80 Fålhagens LK
    1584 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Stråhle Laura, 68
    6040 1km Knattar kl. 10:00 Strååt Elsa, 14
    651 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strååt Fredrik, 79
    6041 1km Knattar kl. 10:00 Strååt Isak, 13
    3630 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Strängby Hans, 61 IF Linnéa
    854 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ström Alexander, 86
    3574 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ström Andreas, 65 Nejab BK
    4211 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ström Luisa, 73
    3577 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Ström Nicklas, 76 Vällingby
    4269 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ström Oliver, 92 Roland Berger
    3330 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömberg Joakim, 83 Trioptima
    1273 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Strömberg Mårten, 87
    3782 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Strömberg Niklas, 80 Stockholm
    3247 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömberg Stefan, 65 TSM Running
    6070 1km Knattar kl. 10:00 Strömberg Tage, 14
    1838 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Strömholm Fredrik, 65
    3264 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Strömholm Jonas, 71 Solna
    783 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Strömstedt Niklas, 72 Bandhagen
    6047 1km Knattar kl. 10:00 Stukenborg Ida, 10
    4152 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Stukenborg Jan-Bernd, 77
    2092 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Styf Maud, 51
    649 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ståhl Johan, 76 Södertälje
    3268 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ståhlberg Niclas, 85
    887 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Suhard Yannick, 78 France
    256 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundberg Carl, 89
    527 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundberg Johanna, 92
    3173 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Sundberg Patrik, 64 Crs
    1404 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Sundberg Per, 68
    1756 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundeby Mikael, 91
    1559 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sundell Annesofie, 68
    1061 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundell Farahnaz, 63 Club Running Sweden
    1354 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundell Rebecca, 96 Club Running Sweden
    442 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundeson Lisa, 85
    539 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sundgren Alexandra, 91
    3584 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundh Ola, 60 Formtopp IF
    3460 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sundin Erik, 81
    1839 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundin Fredrik, 75 Stanley Security Sverige
    801 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Sundin Patrik, 84 Suddarna
    3024 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundius Sebastian, 88 Zinkgruvan IF
    258 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sundman Daniel, 67
    3019 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Sundman Dennis, 83 Solna
    1466 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundman Yassal, 76
    1964 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundman Norberg Johan, 87 Trioptima
    49 10 km Män Seedad kl. 11:00 Sundström Anders, 77 Swedbank
    1850 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sundström Gabriel, 76
    1121 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sundström Inga, 51 Dsif
    249 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sunesson Daniel, 78 Swedbank
    3474 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Sutherland Gregor, 77 Stockholm Frontrunners IF
    2223 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Suutari Sinikka, 51
    4036 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svahn Andreas, 73
    655 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svahn Fredrik, 78
    3221 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svahn Johan, 70 IF Linnéa
    120 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svahn Peter, 77
    3789 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Swahn Jan Henrik, 59 Sweden Rwanda Runningteam
    3741 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Swaij Christian, 84 CK Uni
    1567 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svalstedt Gabriella, 91
    1846 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Frida, 80
    1999 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Leif, 57
    1847 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svanbäck Tommi, 81
    3007 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svaxen Johan, 80 Fredrikshofs FIF
    3322 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svebeck Stefan, 83
    1916 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svedberg Jesper, 70
    3086 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Svederman Joakim, 84 Ålsten
    25 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svedjeholm Mikael, 79 Fredrikshofs FIF
    773 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svedlund Micael, 60
    3104 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svedström Olof, 76 My Inverted Stomach
    576 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Svegby Angela, 76
    705 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svenler Jesper, 90 Taif
    4287 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svenonius Peter, 77 Branta backen
    1539 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Andreas, 73
    3230 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Daniel, 82
    214 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson David, 73 Katrineholm
    51 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Eskil, 64 Fredrikshofs FIF
    1859 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Gunnar, 41 Huddinge
    672 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Håkan, 60 Mariefred
    1334 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Jonatan, 86
    3191 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Svensson Lasse, 71 Sundfiske
    2011 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Svensson Linda, 76
    1245 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Malin, 87
    646 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Svensson Marcus, 81
    3554 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Mattias, 71
    1298 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Svensson Mikael, 64
    208 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Svensson Patrik Gergö, 78 Smashing BK
    4281 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Paulina, 94
    3602 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson Peter, 57 IFK Skövde
    4001 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Svensson Thomas, 49 TSM Running
    19 10 km Män Seedad kl. 11:00 Svensson Timmy, 89 Eksjö Södra
    1803 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Swensson Erica, 84
    6036 1km Knattar kl. 10:00 Swensson Franz-Oscar, 14
    3679 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Svensson-Rova Erik, 82 Gälka
    2143 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sydlén Niina, 73
    2005 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Sydow Leo, 90
    199 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Südow Lucas, 90 Deloitte
    1711 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Symczycz Sebastian, 02 Löparakademin Skärholmen
    1521 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Szlagor Alina, 91
    3087 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Säfström Johan, 83 IF Linnéa
    1281 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Säfström Mats, 59 Djurgårdshof IK HK
    3161 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Säfverblad Göran, 62 Hässelby SK
    372 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Sääsk Robin, 84
    3433 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söder Bo, 64 Ingarö IF
    2083 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söder Martin, 73
    4306 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Söder Robin, 85
    1721 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Camilla, 89
    1963 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderberg Johan, 80
    826 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Söderberg Pontus, 84 Deloitte
    1355 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderblom Rebecca, 65 Stockholm
    3380 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Söderfjell Lars, 65
    3811 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Söderholm Peter, 62 Kungsholmen
    20 10 km Män Seedad kl. 11:00 Söderlind Marcus, 80 Uppsala
    1692 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderlind Timothy, 02 Löparakademin Rågsved
    1030 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Elina, 85
    3017 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Söderlund Johan, 86 IF Linnéa
    1031 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Magnus, 72
    1247 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Söderlund Malin, 86 Brännans FF
    3535 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Söderman Pettersson Librada, 70 Årsta
    3457 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Söderqvist Emil, 72
    2006 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Söderqvist Lina, 73
    1949 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söderström Johan, 69
    464 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Sönnerby Åsa, 84
    1758 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Söreke Conny, 84
    394 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Sörensen Daniela, 92
    1386 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Sörman Anna, 75
    2288 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Sörman Lena, 63
    2231 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tahko Sofia, 83
    1486 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Taillandier Robin, 86 DICE RUN CLUB
    4232 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Takeuchi Mark, 70
    3904 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tallroth Martin, 74 Dif
    1495 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Annica, 79
    1496 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tallving Jenny, 77
    4288 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tandlund Peter, 67
    253 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tarlinder Alexander, 80
    6004 1km Knattar kl. 10:00 Tarlinder Alicia, 12
    195 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Taube Johan, 80 Enskede
    2058 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tauberman Marcus, 89
    844 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Taylor Simon, 81 DICE RUN CLUB
    3244 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tedelund Tommy, 63 Stockholms långdistansklubb
    3156 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tegneborg David, 92
    3841 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tegnér Markus, 84
    349 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Tell Joakim, 69
    1175 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tell Katinka, 95
    1420 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tengroth Fredrik, 71 Banan
    1397 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tenorio Steven, 87
    924 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Teodorowitz Andrea, 84 Kullens Löpklubb
    1763 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teofilovski Daniel, 76 Akalla
    4223 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tersman Toll Marc, 81 Digitalist runners
    1065 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tersmeden Sofia, 73
    503 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Terstad Helena, 91
    1118 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Terstad Maria, 59
    3136 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Tesfaghebriel Aron, 71 Hässelby
    1264 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tessier Maria, 75
    1642 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Teweide Ellon, 00 Löparakademin Fisksätra
    1619 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Teymur Anna-Maria, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1013 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thagemark Claes, 52 FMV Sport
    840 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarajah Sathees, 75
    839 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thangarasa Santhan, 84 Ericsson
    1620 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Nivethini, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1712 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Subaijini, 98 Löparakademin Norra Botkyrka
    1713 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tharman Sujeevan, 00 Löparakademin Norra Botkyrka
    3093 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Theander Claes, 75
    3289 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Theander Tomas, 78 Polisen
    4231 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Therborn Marie, 66
    3546 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Thernström Malin, 67 TSM Running
    413 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Thessen Pernilla, 86
    4054 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Thille Carl, 72 Näsbypark
    4124 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Thille Helena, 74 Näsbypark
    1931 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tholander Joanna, 90
    3257 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thomasson Oscar, 86
    292 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thompson Adam, 81 Ssideline City Run Club
    2195 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thor Rima, 75
    277 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thorblad Johan, 78
    3424 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Thorén Arina, 73
    1575 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thorgerzon Birgitta, 73 Axa Sportsclub
    3326 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Thorgerzon Christian, 75 Östersund triathlon
    2066 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thorin Maria, 82
    4087 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Thornberg Emma, 81 Emisa Sk
    813 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Thorwalls Peter, 71
    1337 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Thul Peter, 84
    2298 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thuresson Emelie, 87
    3475 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Thuresson Gunnar, 53 Club Running Sweden
    156 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Thurin Tomas, 82 Trioptima
    1050 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Thylén Erika, 83
    2124 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thylén Marita, 52
    1741 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Thörnblom Malm Cecilia, 86
    3842 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Tibblin Markus, 79
    1072 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tiderman Fredrik, 73
    2248 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tiemann Michael, 68
    1373 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tikkanen Jönn Simon, 90 Stockholm
    501 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tilus Hanna, 83 Stockholm
    4100 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Timber Thomas, 61
    1429 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Timmerling Arne, 53
    3327 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Timner David, 70 Risets Raketer
    4293 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Tingström Per-Ola, 63 Kälvesta LK
    1962 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tischner Röhrens Joy, 73 Rindö runners
    3037 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tisjö Mikael, 81 Umara Sports Club
    6103 1km Knattar kl. 10:00 Tisäter Isak, 09 IFK Aspudden-Tellus
    3614 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Tisäter Ronnie, 69 TSM Running
    1374 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tjernberg Siv, 54 Lunds Lasaretts IF
    1693 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Toccaceli Alexander, 92 Löparakademin Rågsved
    4043 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Todaro Elisabet, 71 Todaros
    850 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Tollet Stefan, 64
    929 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollgård Fagrell Anja, 69
    1235 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Tollin Lovisa, 84
    1108 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tomczyk Henrik, 70 Mediaformat
    1133 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torége Jan, 60
    2042 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Torneklint Åke, 57
    1423 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Torninger Thomas, 87
    1621 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Touma Daniel, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1111 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Tran Hieu, 85
    3564 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Tredal Michaela, 87
    1694 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Trevisani Phosri Felicia, 02 Löparakademin Rågsved
    1745 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Troberg Susan, 85
    1928 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Troëng Joakim, 81 Trioptima
    3945 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Trolling Elisabeth, 92
    164 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Trägårdh Axel, 88
    3068 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Tschertou Stanislav, 72 Lidingö
    1622 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tumturk Berfin, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    1998 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysell Sundkvist Leif, 93
    2163 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Andreas, 92
    2164 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Annika, 63
    2165 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Mikaela, 94
    2166 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Tysk Pär, 61
    555 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Tysklind Linda, 79
    121 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Törmänen Patrik, 88
    4123 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Törn Peter, 81 Rudbeckianska Gymnasiet
    4157 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Törnberg Jenny, 78 Norra Stockholm endurance
    842 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törneman Sebastian, 80
    1737 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Törner Catherine, 75
    729 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Törnqvist Johan, 67
    3514 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Uddenäs Josefine, 84 Stockholm City Triathlon
    3857 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Uggla Niclas, 64 Formtopp IF
    3853 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Uljas Natalie, 95
    1185 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ullberg Kent, 53 MRR Visby
    1873 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ullgren Helena, 72
    295 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Ullholm Anders, 68
    1018 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ullmark Daniel, 78
    2098 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Ulvhammar Michaela, 90 DICE RUN CLUB
    1805 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Unander-Scharin Erik, 87 Stockholm
    593 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Unosson Anders, 65 Stockholm
    1173 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Utterström Katarina, 65
    2278 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Utterström Ylva, 90
    6055 1km Knattar kl. 10:00 Wadman August, 12
    505 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wadsten Johanna, 92
    796 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Waern Patric, 72
    1414 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wagh Suvarna, 1980 Älvsjö
    1900 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wagner Ivar, 00
    699 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wagner Jan, 61
    2276 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wagner Willam, 00
    4343 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wagner Zethrin Valter, 98
    3346 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Wahlberg Elina, 88 Stockholm city triathlon
    3655 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlgren Fredrik, 67
    1124 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wahlgren Maria, 89
    1294 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wahlgren Michael, 75
    4300 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wahlgren Rickard, 80
    3949 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wahlman Henrik, 90
    1813 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wahlqvist Lotker Emma, 78
    1695 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wahlsten Kimberly, 01 Löparakademin Rågsved
    3429 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wahlström Bengt, 67 Länna Runners
    48 10 km Män Seedad kl. 11:00 Valas David, 80 IF Linnéa
    354 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Walfén Johannes, 83
    3060 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Valkeaoja William, 87
    4026 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wallberg Anna, 90
    1878 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Fanny, 91
    1879 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Henrik, 58
    1880 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallén Niklas, 94
    1 10 km Män Seedad kl. 11:00 Walleräng Olle, 85 Spårvägen
    3495 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wallgren Jessica, 70 Tsm
    722 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wallgren Jonas, 70 Hägersten
    82 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wallin Helena, 81 IF Linnèa
    3360 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Wallin Johanna, 94 Bogesundslandets Ryttare
    4276 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wallin Pär, 67
    3323 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallin Torbjörn, 59 IBM-klubben
    1992 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wallin Ek Kim, 82 Stockholm
    3224 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wallinder Lars, 63 Ericsson SIK
    1911 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wallklint Jennifer, 85
    1436 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wallner Tomas, 84 Stockholm Frontrunners
    502 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Walsh Hanna, 78
    6044 1km Knattar kl. 10:00 Walsh Henry, 12
    6045 1km Knattar kl. 10:00 Walsh Leia, 10
    3328 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Valsö Fredrik, 72 Valsoe Produktion
    3938 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Walther Yvonne, 58 Nynäshamns långdistansklubb
    3750 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Waluszewski Daniel, 82 Hellas TK
    6183 1km Knattar kl. 10:00 Wamala-Johnson Linnea
    6133 1km Knattar kl. 10:00 Van Maika, 13
    1478 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 van Hee Niels, 82
    2120 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Vandi Monireh, 75
    27 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wangel Per, 91 Terrible Tuesday
    3930 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Waniewska Katarina, 80
    1891 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wanler Ida, 78 Stockholm
    1228 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wanre Östlund Liselotte, 70
    3401 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Warfaa Abdilatif, 72 Mik
    4056 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wargborn Carmen, 77 Täby
    2198 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wargentin Robin, 90 Roland Berger
    3151 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Warnie André, 81 Next Level Running
    2180 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warrol Pia, 61
    1667 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Warsame Ladan, 02 Löparakademin Vällingby
    3515 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Wassholm Johanna, 79 IF Linnéa
    39 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weber Erwan, 90 IF Linnéa
    684 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wedefelt Henrik, 70
    1244 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wedefelt Maja, 71 Stockholm
    221 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vegerfors Daniel, 81 falu marathonsällskap
    1052 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Veibäck Ester, 81
    12 10 km Män Seedad kl. 11:00 Weichbrodt Jonathan, 94 Mölndal
    1946 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Weidenmark Johanna, 93
    4047 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Björn, 93 Hässelby
    4137 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Weidinger Ingemar, 56 Hasselby
    3069 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Welander Johan, 72 Sandvik Coromant
    154 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wellander Rasmus, 90
    6120 1km Knattar kl. 10:00 Vellas Frank, 09 Spårvägens FK
    2289 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Weller Felix, 004
    565 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Weller Pia, 65 Bromma
    4228 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Wengler Maria, 59
    3285 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wenner Mats, 73 Täby
    4262 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wennerberg Niclas, 65
    3242 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wennerfors Olof, 69 Rensättra Runners
    1269 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wennström Mari, 72
    760 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Martin, 77
    799 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wennström Patrik, 71
    3197 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Vera-köhler George, 73 Vilsta
    4275 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Vercruysse Pauline, 89 Stockholm City Triathlon
    715 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Werdin Johan, 62 Sundbyberg
    2137 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Verma Nilima, 77
    1462 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Verma Vipin, 68 Stockholm
    3533 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Versteegh Leonie, 94
    3269 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Versteegh Nicolai, 97
    2279 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wessén Ylva, 70
    700 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westberg Jan, 64
    2169 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westberg Per, 58
    1453 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westberg Stefan, 74
    206 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Westblom Olle, 58 Club Running Sweden
    3656 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westbom Jonas, 81
    969 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westborg Björn, 54
    3897 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Westerberg Sofia, 73
    3219 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westerblad Håkan, 56 Spårvägen FK
    6108 1km Knattar kl. 10:00 Westerdahl Jennifer, 08
    788 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Ola, 78
    822 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Philip, 91 Tottenham
    823 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westerdahl Wiktor, 86 Avengers
    3649 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westergren Markus, 84
    6053 1km Knattar kl. 10:00 Westerlind Göte Bo, 14
    3478 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Westerlund Gustav, 96
    4252 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Westerlund Mikaela, 90
    1335 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westerlund Per, 63
    528 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westholm Lena, 70 Stockholm
    3895 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Westholm Niclas, 72
    2187 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 westin-nilsson Per, 62
    1714 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Westling Josef, 96 Löparakademin Skärholmen
    1114 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Westling Karin, 77
    513 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Westling Maria, 69
    3123 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Westlund Fredrik, 76 IF Linnéa
    1407 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Westman Andreas, 71 Jazz
    678 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Westman Håkan, 61 Weserhak Management
    1865 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wetter Hanna, 78
    1454 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wibom Emma, 79
    218 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wibom Patrik, 73
    3302 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wickholm Pär, 66
    1078 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wickman Karin, 84
    949 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Victory Annica, 71 Stockholm
    179 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widbäck Robert, 82
    1476 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Widell Emma, 75 MIK
    142 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widell Johan, 66 Utbrytarna SK
    200 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Widenfors Marcus, 76
    2274 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vidhall Martin, 82 Stockholm
    4241 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Widjestam Mats, 62 TSM Running
    1938 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vidlund Johan, 91 Trioptima
    948 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Widman Anna, 88
    3793 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wiebe Jesper, 77 Umck
    3662 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiebert Anders, 66 Team Nordic Trail
    3714 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wierer Andrea, 77
    522 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wieslander Anna, 76
    232 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vig Jonas, 77
    2174 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wigermo Petra, 70
    159 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viguri Unai, 78 Ey
    6029 1km Knattar kl. 10:00 Wiharta Cruickshank Hamish, 10
    4220 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wihl Måns, 92
    259 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wiholm David, 75 Ks
    3715 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Wiholm Zander Anette, 62
    1240 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiik Magdalena, 80
    3516 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Viitasara Jukka, 76
    6060 1km Knattar kl. 10:00 Viitasara Sally, 10
    6061 1km Knattar kl. 10:00 Viitasara Tuva, 09
    4064 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wijkström Christian, 66 Coop
    511 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vikberg Matilda, 90
    3094 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Wiker Louise , 79 Hässelby SK
    3526 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wikfeldt Thor, 81
    4263 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wiking Nils Arvid, 80 Signe LS
    101 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Viklund Andreas, 74
    785 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Viklund Jon, 73
    422 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wiklund Hedvig, 80
    2177 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vikman Philip, 93 Dlk
    3370 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wikmark Christer, 75 PPL Endurance Team
    298 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wikner Arvid, 75
    3134 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Viknäs Ulf, 83 Sundbyberg
    884 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vikström Fredrik, 81
    356 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Vikström Jonas, 81
    3867 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Vikström Ove, 65 SANDVIK COROMANT
    1497 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wikström Anders, 82
    1696 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Daniel, 90 Löparakademin Rågsved
    6140 1km Knattar kl. 10:00 Wikström Greta, 12
    1935 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Johan, 81
    2285 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Rolf, 60
    1917 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wikström Förne Jesper, 71
    3113 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wilander Mikael, 72 Länsförsäkringars IF
    1541 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wilbard Angela, 77
    1135 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilen Jan-Eric, 62 Energisolvind
    776 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Vilenius Miika, 84 Stockholm
    622 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wilhelm David, 73 Ingarö IF
    517 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vilhelmsson Pernilla, 65
    1248 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Malin, 74
    1366 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Willerius Rikard, 67
    3776 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Willman Hannu, 64 Flens FS
    1056 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Willstrand Eva, 65
    4256 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Wilson Martin, 70
    1351 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wilsson Roger, 86
    3454 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wiltshire Dominic, 78 Stockholm City Triathlon
    3080 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wimnell Björn, 72 Silverdal
    1742 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Cecilia, 72 Adk
    1929 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Joakim, 87
    1954 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Jonas, 79 Trioptima
    428 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Winberg Madeleine, 87
    2277 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Winberg Sofia, 87
    1797 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Windahl Emmy, 79
    3505 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Wingborg Johannes, 70 Länsförsäkringar
    1769 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Winks David, 76
    1764 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Vinntreus Daniel, 81 Trioptima
    4007 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Winter Carolina, 86
    1885 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wiorek Helene, 67 Pelican Self Storage
    1955 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wiorek Jonas, 63
    516 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Virdi Parveen, 88
    3259 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wirefors Filip, 77 Wunderino
    2160 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Wirén Patrik, 71
    168 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wirström Gustav, 97
    3052 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Wirsääll Lennart, 69 Västerås LK
    3120 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Virta Caj, 73
    1697 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wisniewska Wiktoria, 02 Löparakademin Rågsved
    803 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Vistam Susanne, 69
    1033 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Ebba, 89
    1331 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wistedt Peder, 71 Bromma
    989 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wiström Cathrin, 71
    990 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wiström Eric, 94
    740 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Wiström Lars, 46
    1554 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Visuri Anna, 75
    1268 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Vlahovic Marina, 67 TSM Running
    1261 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wollberg Felix, 04 Kungsholmen basket
    3276 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Wolmerud Daniel, 87
    534 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Wolters Maria, 67 Uppsala University Road Runners
    224 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Essen Fredrik, 65
    4048 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 von Gegerfelt Björn, 83 Stockholm
    6118 1km Knattar kl. 10:00 von Schantz Elsie, 07 Kingstonians
    6119 1km Knattar kl. 10:00 von Schantz Tage, 09 Kingstonians
    103 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 von Wachenfeldt Christoffer, 88
    3320 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 von Zeipel Staffan, 66
    184 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Wood Stuart, 75 Fif
    58 10 km Män Seedad kl. 11:00 Wrede Johan, 75 Huddinge AIS
    4303 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vujicic Martin, 85
    4304 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Vujicic Robert, 86
    3804 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Wullt Johan, 70 Tyresö
    359 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Våghals Leif, 72 Daredevilracing
    2267 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Wåle Siw, 57
    908 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Adam, 03 Supporterklubben 99
    1097 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Hanna, 80
    1128 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Jacob, 01 Supportklubb 99
    1341 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Wästvind Peter, 67 Supportklubb 99
    1150 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Vögeli Johan, 65
    40 10 km Män Seedad kl. 11:00 Überbacher Fredrik, 87 Triathlon Väst
    1770 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Ygland David, 89
    3539 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Yng Linus, 80 TSM Running
    3844 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Yngve Martin, 72
    3902 Halvmara Kvinnor Grupp 3 kl. 12:05 Yngvesson Susanne, 67
    1623 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Yorulmaz Emma, 02 Löparakademin Norra Botkyrka
    3451 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Young David, 61 Solna
    4301 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Yousaf Rizwan, 87 Swedbank
    1389 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ytterberg Stefan, 63 Urban Athletes
    3262 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zachrisson Jonas, 83
    1444 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zakrisson Ulrika, 75 Bromma
    4254 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Zametica Mirza, 75 Emir&alma
    605 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zander Carl, 82
    3091 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Zander Jakob, 76 Terrible Tuesdays
    1467 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zander Madelene, 73
    3585 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zatti Olivier, 74 Stockholm
    2099 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zazzara Michele, 83
    461 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zdybal Linda, 74 Mediaformat
    3860 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zethrin Nils-Olof, 66
    1771 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zetterberg David, 91 Bromma
    578 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zetterberg Grünewald Karin, 80
    746 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Zetterfalk Lennart, 75 Swedbank
    137 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Zettergren Henrik, 77 Sab
    563 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Zetterholm Nicole, 86
    1827 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Zetterlund Filip, 92 Skarpnäck
    138 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Zetterman Noa, 00 Spårvägens FK
    2125 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zetterquist My, 92 Dj
    3170 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Zetterström Mikael, 76 Kraftkällan
    3879 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Zetterström Peter, 77 Brovallens IF
    2282 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zhao Xiaorui, 96 Glasgow
    1468 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Zhou Yang, 92 Roland Berger
    3550 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zietzschmann Martin, 83
    3627 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Zimmerman Stefan, 65
    926 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Zingmark Ann-Charlott, 61
    4355 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Zinn Alexandra, 90
    1753 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Zombory Cecilia, 66
    396 10 km Kvinnor Grupp 1 kl. 11:00 Åberg Emma, 82
    552 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Åberg Gunilla, 73
    3818 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Åberg Kenneth, 71
    1296 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Mikael, 63 Rapido mc
    311 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åberg Oskar, 89
    1338 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Åberg Peter, 58
    931 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Ågren Anna, 77 Creuna
    3500 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Åhlander Johan, 63
    4240 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åhlén Mats, 66 Uppsala
    3351 Halvmara Kvinnor Grupp 1 kl. 12:00 Åhlin Julia, 87 TSM Running
    845 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Åkerljung Sivert, 70 Kristdemokraterna
    3200 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åkerlund Carl, 77 Bollstanäs
    252 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Åkerlund Patrik, 81
    585 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Åkerman Sofia, 70 Tyresö
    1840 10 km Män Grupp 4 kl. 11:05 Åkermark Fredrik, 72 Bromma
    4310 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Åkermark Rosita, 73 Bromma
    22 10 km Män Seedad kl. 11:00 Åkesson Andreas, 87 Saltsjöbadens IF
    4032 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ån Ann-Sofie, 86 Axa SC
    4193 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Ångström Knut, 27
    1416 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Ånäs Sven, 62 Tumba
    4198 Halvmara Män Grupp 4 kl. 12:05 Åsberg Lars, 41 Stockholm
    3081 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Carl, 79 Swedbank
    3082 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Åstrand Daniel, 87 Umara Sportsclub
    3316 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Åstrand Olle, 83 Axa sportsclub
    3423 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Åström Annika, 63
    3728 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Åström Johan, 72 Mölnbo
    568 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öberg Anne, 56
    3575 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öberg Jens, 77
    3291 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Ödling David, 91 Gsss
    191 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhlund Fredrik, 85 Runacademy IF
    3862 Halvmara Män Grupp 3 kl. 12:05 Öhman Anders, 83
    3583 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Öhman Jonas, 86 Mik
    877 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Öhman Ulf, 69 Sollentuna
    231 10 km Män Grupp 1 kl. 11:00 Öhrström Jonas, 87 Lidingö
    575 10 km Kvinnor Grupp 2 kl. 11:00 Öijerfeldt Helena, 74
    4071 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Ölcer Dilan, 82 Stockholm
    657 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Ölund George, 74 Sally & Evelyn IF
    80 10 km Kvinnor Seedad kl. 11:00 Örn Lena, 88 Spårvägens FK
    3006 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Ösmark Mathias, 82 Fredrikshofs FIF
    2219 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östberg Sara, 79
    3187 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Österberg Marcus, 67 Hässelby SK
    862 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österberg Thomas, 68
    946 10 km Kvinnor Grupp 3 kl. 11:05 Österborg Anna-Lena, 60
    619 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östergrens Daniel, 74
    3004 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Österlund Anders, 73 Västerås SOK
    791 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Österlöf Rickard, 83
    3487 Halvmara Kvinnor Grupp 2 kl. 12:00 Östervall Irma, 99 Fredrikshofs FIF
    3646 Halvmara Män Grupp 2 kl. 12:00 Östervall Torsten, 68 Fredrikshofs FIF
    4177 Halvmara Kvinnor Grupp 4 kl. 12:05 Östfeldt Josefine, 75
    2106 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östh Mikaela, 81 Järfälla
    2078 10 km Kvinnor Grupp 4 kl. 11:05 Östlund Johanna, 86
    1370 10 km Män Grupp 3 kl. 11:05 Östlund Sebastian, 88 Telefonplan IF
    871 10 km Män Grupp 2 kl. 11:00 Östlund Tommy, 67 Tsomdrunners
    6067 1km Knattar kl. 10:00 Östlund Wilhelm, 06
    3239 Halvmara Män Grupp 1 kl. 12:00 Östman Lars-Henric, 80 Runacademy IF
    3016 Halvmara Män Seedad kl. 12:00 Öwall Max, 93 TSM Running